django-oscar - en to eu translation catalogue (886 entries)

en: Mr
eu: Jn

en: Miss
eu: Andr

en: Mrs
eu: Jntx.

en: Ms
eu: Andrñ.

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
eu: Izenburua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizena

en: First line of address
eu: Helbidearen lehenengo ilara

en: Second line of address
eu: Helbidearen bigarren ilara

en: Third line of address
eu: Helbidearen hirugarren ilara

en: City
eu: Hiria

en: State/County
eu: Herrialdea

en: Post/Zip-code
eu: Posta kodea

en: Country
eu: Herria

en: Search text - used only for searching addresses
eu: Testu bilaketa - helbideak bilatzeko bakarrik erabilia

en: Address
eu: Helbidea

en: Addresses
eu: Helbideak

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
eu: %(country)s-ko helbideek baliozko posta-kode bat behar dute

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
eu: '%(postcode)s' posta-kodea ez da %(country)s-n baliozkoa

en: Country name
eu: Herri izena

en: Official name
eu: Izen ofiziala

en: Display order
eu: Erakusteko ordena

en: Higher the number, higher the country in the list.
eu: Zenbat eta zenbaki handiagoa sartu, orduan eta altuago agertuko da herrialdea zerrendan

en: Is shipping country
eu: Herrialde honetara bidali daiteke

en: Countries
eu: Herriak

en: Phone number
eu: Telefono zenbakia

en: In case we need to call you about your order
eu: Zure eskaeraren inguruan deitu behar bazaitugu

en: Instructions
eu: Argibideak

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
eu: Jakin beharrekoak zure eskaera prestatzen dugunean.

en: Shipping address
eu: Bidalketa helbidea

en: Shipping addresses
eu: Bidalketa helbideak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Default shipping address?
eu: Bidalketa helbide lehenetsia?

en: Default billing address?
eu: Lehenetsiko fakturazio helbidea?

en: Address Hash
eu: Helbide kodea

en: Date Created
eu: Sorpen data

en: User address
eu: Erabiltzaile helbidea

en: User addresses
eu: Erabiltzaile helbideak

en: This address is already in your address book
eu: Helbide hau zure helbide liburuan dago jada

en: Billing address
eu: Fakturatze helbidea

en: Billing addresses
eu: Fakturatze helbideak

en: Partner
eu: Kidea

en: Partner address
eu: Kide helbidea

en: Partner addresses
eu: Kideen helbideak

en: Product
eu: Produktua

en: Views
eu: Begirapenak

en: Basket Additions
eu: Organ gehitutakoak

en: Purchases
eu: Erosketak

en: Score
eu: Puntuaketa

en: Product record
eu: Produktu erregistroa

en: Product records
eu: Produktu erregistroak

en: Record for '%s'
eu: '%s'-rentzako erregistroa

en: Product Views
eu: Produktu ikuspenak

en: Orders
eu: Eskaerak

en: Order Lines
eu: Eskaera lerroak

en: Order Items
eu: Eskaera produktuak

en: Total Spent
eu: Gastatutako guztia

en: Last Order Date
eu: Azken eskaerako data

en: User record
eu: Erabiltzaile erregistroa

en: User records
eu: Erabiltzaile erregistroak

en: User product view
eu: Erabiltzaileen produktu ikuspena

en: User product views
eu:  Erabiltzaileen produktu ikuspenak

en: %(user)s viewed '%(product)s'
eu: %(user)s-k ikusi du(te) '%(product)s'

en: Search term
eu: Bilaketa hitza

en: User search query
eu: Erabiltzaileen bilaketa kontsulta

en: User search queries
eu: Erabiltzaleen bilaketa kontsultak

en: %(user)s searched for '%(query)s'
eu: %(user)s-k '%(query)s' bilatu du

en: Analytics
eu: Analitikak

en: Basket additions
eu: Organ gehitutakoak

en: Product analytics
eu: Produktu analitikak

en: Name
eu: Izena

en: Date registered
eu: Erregistro data

en: Product views
eu: Produktu ikuspenak

en: Order lines
eu: Eskaera lerroak

en: Order items
eu: Eskaera produktuak

en: Total spent
eu: Gastatutako guztia

en: Date of last order
eu: Azken eskaera data

en: User analytics
eu: Erabiltzaile analitikak

en: Owner
eu: Jabea

en: Open - currently active
eu: Zabalik - aktiboak momentu honetan

en: Merged - superceded by another basket
eu: Elkartuta - beste orga batekin ordezkatuta

en: Saved - for items to be purchased later
eu: Gordeta - beranduago erosteko produktuak

en: Frozen - the basket cannot be modified
eu: Izoztuta - orga ezin da aldatu

en: Submitted - has been ordered at the checkout
eu: Igorrita - erosketan eskatutakoak

en: Status
eu: Egoera

en: Vouchers
eu: Beherapen txartelak

en: Date created
eu: Sorpen data

en: Date merged
eu: Elkarpen data

en: Date submitted
eu: Igorpen data

en: Basket
eu: Orga

en: Baskets
eu: Orgak

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
eu: Orga %(status)s (jabea: %(owner)s, lerroak: %(num_lines)d)

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
eu: Muga teknikoak direla-eta ezin dugu %(threshold)d produktu baino gehiago bidali eskaera bakoitzean.

en: Line Reference
eu: Lerro erreferentzia

en: Quantity
eu: Zenbatekoa

en: Currency
eu: Txanpona

en: Price excl. Tax
eu: Zerga gabeko salneurria

en: Price incl. Tax
eu: Zergadun salneurria

en: Basket line
eu: Orga lerroa

en: Basket lines
eu: Orga lerroak

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
eu: Orga #%(basket_id)d, Produktu #%(product_id)d, kopurua %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
eu: Ezin duzu %s orga aldatu

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
eu: '%(product)s' produktuaren salneurria igo egin da %(old_price)s-tik %(new_price)s-ra orgara gehitu zenuenetik

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
eu: '%(product)s' produktuaren salneurria jaitsi egin da %(old_price)s-tik %(new_price)s-ra orgara gehitu zenuenetik

en: Line
eu: Ilara

en: Option
eu: Aukera

en: Value
eu: Balioa

en: Line attribute
eu: Lerro ezaugarria

en: Line attributes
eu: Lerro ezaugarriak

en: Save for Later
eu: Gerorako gorde

en: Move to Basket
eu: Orgara gehitu

en: Code
eu: Kodea

en: Variant
eu: Aldaera

en: Please select a valid product
eu: Mesedez, baliozko produktu bat aukeratu

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
eu: Muga teknikoak direla-eta ezin dugu %(threshold)d produktu baino gehiago bidali eskaera bakoitzean. Momentu honetan zure orgak %(basket)d produktu dauzka.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
eu: Produktu hau ezin da zure orgara gehitu bere txanpona orgako beste produktuen txanponarekin bat ez doalako

en: User ID
eu: Erabiltzaile ID

en: Email
eu: Eposta

en: Basket status
eu: Orga egoera

en: Num lines
eu: Lerro kop

en: Num items
eu: Produktu kop

en: Date of creation
eu: Sorpen data

en: Time since creation
eu: Sortu zenetik igarotako denbora

en: Open baskets
eu: Irekitako orgak

en: Time between creation and submission
eu: Sortu zenetik bidali arteko denbora

en: Submitted baskets
eu: Igorritako orgak

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
eu: Ezin duzu produktu bat gerorako gorde logeatuta ez bazaude!

en: The '%(code)s' voucher has expired
eu: '%(code)s' deskontu txartelak iraungi egin du

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
eu: Zure orgak ez ditu deskontu txartelik aplikatzeko baldintzak betetzen

en: Voucher '%(code)s' added to basket
eu: '%(code)s' deskontu txartela orgara gehitu da

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
eu: '%(code)s' deskontu txartela organ dago jada

en: No voucher found with code '%(code)s'
eu: Ez da deskontu txartelik aurkitu '%(code)s' kodearekin

en: Please enter a voucher code
eu: Sartu deskontu txartela mesedez

en: Voucher '%s' removed from basket
eu: '%s' deskontu txartela orgatik ezabatu da

en: Requires shipping?
eu: Bidalketa behar du?

en: Track stock levels?
eu: Jarraitu stock mailak?

en: Options
eu: Aukerak

en: Product class
eu: Produktu mota

en: Product classes
eu: Produktu motak

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Product category
eu: Produktu kategoria

en: Product categories
eu: Produktu kategoriak

en: Stand-alone product
eu: Produktu bereizia

en: Parent product
eu: Goi-produktua

en: Child product
eu: Azpi-produktua

en: Product structure
eu: Produktu egitura

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
eu: Universal Product Code (UPC) hornitzaile baten berariazko ez den produktu identifikatzaile bat da. Liburu bate ISBN-a, adibidez.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
eu: Bakarrik aukeratu goi-produktu bat azpi-produktu bat sortzen bazabiltza. Kamiseta baten 4 neurria bada, adibidez. Hutsik utzi produktu bereizia bada (hau da, bertsio bakarreko produktu bat bada).

[ctx: Product title]
en: Title
eu: Izenburua

en: Product type
eu: Produktu mota

en: Choose what type of product this is
eu: Aukeratu produktu mota

en: Attributes
eu: Ezaugarriak

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
eu: Produktu ezaugarria produktu bat daukan zerbait da, pisua adibidez. Produktu motak zehazten du hau.

en: Product options
eu: Produktuaren aukerak

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
eu: Aukerak orgara gehitzen den produktu batekin erlazionatu daitezkeen balioak dira. Kamiseta baten inprimatzeko mezu pertsonalizatu bat, adibidez.

en: Recommended products
eu: Gomendatutako produktuak

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
eu: Hauek produktu nagusia laguntzeko gomendatutako produktuak dira

en: Rating
eu: Kalifikazioa

en: Date updated
eu: Eguneratze data

en: Is discountable?
eu: Beherapenik aplikatu ahal zaio?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
eu: Adierazle honek produktu bat eskeintza baten barruan sartu daitekeen ala ez adierazten du

en: Products
eu: Produktuak

en: Your product must have a title.
eu: Zure produktuak izenburu bat izan behar du.

en: Your product must have a product class.
eu: Zure produktuak produktu-mota bat izan behar du.

en: Only child products can have a parent.
eu: Azpi-produktuek bakarrik eduki ahal dute goi-produktu bat.

en: A child product needs a parent.
eu: Azpi-produktu batek goi-produktu bat behar du.

en: You can only assign child products to parent products.
eu: Goi-produktuei bakarrik esleitu ahal zaizkie azpi-produktuak.

en: A child product can't have a product class.
eu: Azpi-produktu batek ezin du produktu-motarik izan.

en: A child product can't have a category assigned.
eu: Azpi-produktu batek ezin du kategoriarik izan.

en: A child product can't have options.
eu: Azpi-produktu batek ezin du produktu-aukerarik izan.

en: A parent product can't have stockrecords.
eu: Goi-produktu batek ezin du stock erregistrorik izan.

en: The specified parent product is a child product.
eu: Zehaztutako goi-produktua azpi-produktu bat da.

en: One can't add a child product to a product with stock records.
eu: Stock erregistroak daukaten produktuei ezin zaie azpi-produkturik gehitu.

en: Ranking
eu: Sailkapena

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
eu: Produktuen ordena zehazten du. Balio handiago bat daukan produktu bat balio txikiagoa daukan produktu bat baino lehenago agertuko da.

en: Product recommendation
eu: Produktu gomendatuak

en: Product recomendations
eu: Produktu gomendatuak

en: Text
eu: Testua

en: Integer
eu: Zenbaki osoa

en: True / False
eu: Egia/Faltsua

en: Float
eu: Koma higikorradun zenbakia

en: Rich Text
eu: Testu aberatsa

en: Date
eu: Data

en: Entity
eu: Entitate

en: File
eu: Fitxategi

en: Type
eu: Mota

en: Option Group
eu: Aukera taldea

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Product attribute
eu: Produktu ezaugarria

en: Product attributes
eu: Produktu ezaugarriak

en: Must be str or unicode
eu: str edo unicode izan behar da

en: Must be a float
eu: Koma higikorradun zenbaki bat izan behar da

en: Must be an integer
eu: Zenbaki oso bat izan behar da

en: Must be a date or datetime
eu: Data edo ordudun data bat izan behar da

en: Must be a boolean
eu: Boolear bat izan behar da

en: Must be a model instance
eu: Modelo baten instantzia bat izan behar da

en: Must be an AttributeOption model object instance
eu: AttributeOption modeloaren instantzia bat izan behar da

en: AttributeOption has not been saved yet
eu: AttributeOption ez da gorde oraindik

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
eu: %(enum)s ez da baliozko aukera %(attr)s-rentzako

en: Must be a file field
eu: Fitxategi-eremu bat izan behar da

en: Attribute
eu: Ezaugarria

en: Boolean
eu: Boolearra

en: Richtext
eu: Testu aberatsa

en: Value option
eu: Balio aukera

en: Product attribute value
eu: Produktu ezaugarriaren balioa

en: Product attribute values
eu: Produktu ezaugarriaren balioak

en: Attribute option group
eu: Ezaugarri aukera taldea

en: Attribute option groups
eu: Ezaugarri aukera taldeak

en: Group
eu: Taldea

en: Attribute option
eu: Ezaugarri aukera

en: Attribute options
eu: Ezaugarri aukerak

en: Required - a value for this option must be specified
eu: Beharrezkoa - aukera honetarako balio bat zehaztu behar da

en: Optional - a value for this option can be omitted
eu: Hautazkoa - aukera honetarako balioa hutsik utzi daiteke

en: Original
eu: Originala

en: Caption
eu: Azpitituloa

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
eu: Zero balioko erakusteko-orden bat duen irudiak produktuaren irudi nagusia izango da

en: Product image
eu: Produktu irudia

en: Product images
eu: Produktu irudiak

en: Catalogue
eu: Katalogoa

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
eu: %(obj)s-ek ez dauka '%(attr)s' ezaugarririk

en: %(attr)s attribute cannot be blank
eu: %(attr)s ezaugarria ezin da hutsik utzi

en: %(attr)s attribute %(err)s
eu: %(attr)s ezaugarria %(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
eu: Izena

en: Requires moderation
eu: Moderazioa behar du

en: Approved
eu: Onartua

en: Rejected
eu: Errefusatua

en: Total Votes
eu: Bozka guztiak

en: Delta Votes
eu: Delta bozkak

en: Product review
eu: Produktu iritzia

en: Product reviews
eu: Produktu iritziak

en: Anonymous reviews must include a name and an email
eu: Iritzi anonimoek izen bat eta email bat eduki behar dute

en: anonymous
eu: anonimoa

en: Only signed in users can vote
eu: Logeatutako erabiltzaileek bakarrik bozkatu dezakete

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Vote
eu: Bozka

en: Votes
eu: Bozkak

en: You cannot vote on your own reviews
eu: Ezin duzu zure iritzietan bozkatu

en: Only signed-in users can vote on reviews
eu: Logeatutako erabiltzaileek bakarrik bozkatu dezakete iritzietan

en: You can only vote once on a review
eu: Behin bakarrik bozkatu dezakezu iritzi bat

en: You have already reviewed this product!
eu: Produktu honen gainean iritzia eman duzu jada!

en: You can't leave a review for this product.
eu: Ezin duzu produktu honen gainean iritzirik eman.

en: Thank you for reviewing this product
eu: Mila esker produkto honen zure iritzia emateagatik

en: Thanks for voting!
eu: Mila esker bozkatzeagatik

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
eu: %(filename)s ez da baliozko irudia (%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
eu: %s ez da baliozko irudi artxiboa

en: All products
eu: Produktu guztiak

en: Checkout
eu: Kutxa

en: My email address is
eu: Hona hemen eposta helbidea:

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
eu: Bezero berria naiz eta gonbidatu bezala erosi nahi dut

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
eu: Bezero berria naiz eta kontu bat sortu nahi dut erosteko

en: I am a returning customer, and my password is
eu: Erregistratuta nago eta hau da nire pasahitza

en: A user with that email address already exists
eu: Email helbide hori daukan erabiltzaile bat existitzen da jada

en: You need to add some items to your basket to checkout
eu: Organ zerbait sartu behar duzu kutxara joan baino lehen

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
eu: '%(title)s' ez dago salgai jada (%(reason)s). Mesedez, aldaketak egin zure organ aurrera jarraitzeko.

en: Please either sign in or enter your email address
eu: Erregistratu edo zure email helbidea sartu mesedez

en: Please choose a shipping address
eu: Mesedez, bidaltzeko helbidea aukeratu

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
eu: Lehen adierazitako bidalketa helbidea ez da baliozkoa jada. Beste bat aukeratu mesedez

en: Please choose a shipping method
eu: Bidalketa era bat aukeratu, mesedez

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
eu: Lehen aukeratutako bidalketa-era ez da baliozkoa jada. Beste bat aukeratu mesedez

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
eu: Zure kontua sortu eta erosketa prozesura berbideratuko zaitugu

en: Address saved
eu: Helbidea gorde da

en: Address deleted
eu: Helbidea ezabatu da

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
eu: Hautatutako helbidera bidalketa egitea ezinezkoa da - beste bat aukeratu, mesedez

en: Your submitted shipping method is not permitted
eu: Aukeratu duzun bidalketa era ezin da hautatu

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
eu: Arazo bat gertatu da ordainketa prozesatzean - ez da ordainketarik egin. Bezero zerbitzuarekin harremanetan jarri arazo hau errepikatzen bada

en: No order found
eu: Ez da eskaerarik aurkitu

en: email address
eu: eposta helbidea

en: Staff status
eu: Langileen egoera

en: Designates whether the user can log into this admin site.
eu: Erabiltzailea administrazio gunean sartu daitekeen edo ez adierazten du

en: Active
eu: Gaitua

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
eu: Erabiltzailea aktibo bezala hartu behar dugun adierazten du. Kontuak ezabatu beharrean, aukera hau desaukeratu.

en: date joined
eu: elkartze data

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Subject
eu: Gaia

en: Body Text
eu: Testu gorputza

en: Body HTML
eu: HTML gorputza

en: Date Sent
eu: Bidalketa data

en: Emails
eu: Epostak

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
eu: %(user)s-rentzako emaila '%(subject)s' gaiarekin

en: Code used for looking up this event programmatically
eu: Gertaera hau programatikoki bilatzeko erabiltzen den kodea

en: This is just used for organisational purposes
eu: Antolakuntza lanetarako bakarrik erabilia

en: Order related
eu: Eskaerarekin lotua

en: User related
eu: Erabiltzailearekin lotua

en: Email Subject Template
eu: Eposta gaiaren tantiloia

en: Email Body Template
eu: Eposta gorputzaren txantiloia

en: Email Body HTML Template
eu: Eposta HTML gorputzaren txantiloia

en: HTML template
eu: HTML txantiloia

en: SMS Template
eu: SMS txantiloia

en: SMS template
eu: SMS txantiloia

en: Date Updated
eu: Data eguneratu da

en: Communication event type
eu: Komunikazio gertaera-mota

en: Communication event types
eu: Komunikazio gertaera-motak

en: Inbox
eu: Sarrera-ontzia

en: Archive
eu: Artxiboa

en: Notification
eu: Jakinarazpena

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Key
eu: Gakoa

en: Not yet confirmed
eu: Baieztatu gabea

en: Cancelled
eu: Ezeztatua

en: Closed
eu: Itxita

en: Date confirmed
eu: Data baieztatua

en: Date cancelled
eu: Data ezeztatua

en: Date closed
eu: Data itxia

en: Product alert
eu: Produktu alerta

en: Product alerts
eu: Produktu alertak

en: Product Alerts
eu: Produktu alertak

en: An alert has been created
eu: Alerta bat sortu egin da

en: A confirmation email has been sent to %s
eu: %s-ri baieztapen email bat bidali zaio

en: Your stock alert is now active
eu: Zure stock alerta aktibatu egin da

en: Your stock alert cannot be confirmed
eu: Ezin da zure stock alerta baieztatu

en: Your stock alert has been cancelled
eu: Zure stock alerta ezeztatu egin da

en: Your stock alert cannot be cancelled
eu: Ezin da zure stock alerta ezeztatu

en: Customer
eu: Bezeroa

en: Email address
eu: Eposta helbidea

en: Password
eu: Pasahitza

en: The entered password is not valid!
eu: Idatzitako pasahitza ez da baliozkoa!

en: Confirm password
eu: Pasahitza baieztatu

en: The two password fields didn't match.
eu: Pasahitzak ez datoz bat

[ctx: start date]
en: From
eu: Nork

[ctx: end date]
en: To
eu: Nori

en: Order number
eu: Eskaera zenbakia

en: At least one field is required.
eu: Eremu bat behintzat betetzea derrigorrezkoa da.

en: All orders
eu: Eskaera guztiak

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
eu: %(date_from)s eta %(date_to)s bitartean egin eta %(order_number)s bere eskaera-zenbakian daukaten eskaerak

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
eu: %(date_from)s eta %(date_to)s bitartean egindako eskaerak

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
eu: %(date_from)s-tik aurrera egin eta %(order_number)s bere eskaera-zenbakian daukaten eskaerak

en: Orders placed since %(date_from)s
eu: %(date_from)s-tik aurrera egindako eskaerak

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
eu: %(date_to)s-ra arte egin eta %(order_number)s bere eskaera-zenbakian daukaten eskaerak

en: Orders placed until %(date_to)s
eu: %(date_to)s-ra arte egindako eskaerak

en: Orders with order number containing %(order_number)s
eu: %(order_number)s bere eskaera-zenbakian daukaten eskaerak

en: A user with this email address already exists
eu: eposta helbide honekin beste erabiltzailea jada existitzen da

en: Send notification to
eu: Nori bidali jakinarazpena

en: Enter your email
eu: Zure e-posta helbidea sartu

en: There is already an active stock alert for %s
eu: %s-rentzako stock alerta aktibo bat existitzen da jada

en: You already have an active alert for this product
eu: Produktu honentzako alerta aktibo bat daukazu jada

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
eu[0]: Jakinarazpen %(count)d gorde da
eu[1]: %(count)d jakinarazpen gorde dira

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
eu[0]: Jakinarazpen %(count)d ezabatu da
eu[1]: %(count)d jakinarazpen ezabatu dira

en: Welcome back
eu: Ongi etorri berriz

en: Thanks for registering!
eu: Mila esker izena emateagatik!

en: Profile
eu: Profila

en: Edit Profile
eu: Profila editatu

en: Profile updated
eu: Profila eguneratu da

en: Delete profile
eu: Profila ezabatu

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
eu: Zure profila ezabatu da. Eskerrik asko gure gunea erabiltzearren.

en: Change Password
eu: Pasahitza Aldatu

en: Password updated
eu: Pasahizta eguneratu da

en: Email History
eu: Email historia

en: Order History
eu: Eskaera historia

en: Order
eu: Eskaera

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
eu: %(number)s eskaeraren lerro erabilgarri guztiak zure orgara gehitu dira

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
eu: %(number)s eskaera berregitea ezinezkoa da, bere lerroetako bat ere ez dagoelako salgai

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
eu: '%(product)s' produktuaren %(qty)d kopia zure orgara gehitu dira

en: '%s' has been added to your basket
eu: '%s' gehitu da zure orgara

en: Address Book
eu: Helbide liburua

en: Add a new address
eu: Helbide berria gehitu

en: Address '%s' created
eu: '%s' helbidea sortu da

en: Edit address
eu: Helbidea editatu

en: Address '%s' updated
eu: '%s' helbidea eguneratu da

en: Delete address?
eu: Helbidea ezabatu?

en: Address '%s' deleted
eu: '%s' helbidea ezabatu da

en: We do not ship to this country
eu: Ez dugu herrialde honetara bidaltzen

en: Wish Lists
eu: Desio-zerrendak

en: Quantities updated.
eu: Kopuruak eguneratu da

en: Create a new wish list
eu: Desio-zerrenda berria sortu

en: The requested product no longer exists
eu: Eskatutako produktua ez da existitzen jada

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
eu: Zure desio-zerrenda sortu da eta '%(name)s gehitu da

en: Your wishlist has been created
eu: Zure desio-zerrenda sortu egin da

en: %(title)s has been added to your wishlist
eu: %(title)s zure desio-zerrendara gehitu da

en: Your '%s' wishlist has been updated
eu: '%s' desio-zerrenda eguneratu egin da

en: Delete %s
eu: %s ezabatu

en: Your '%s' wish list has been deleted
eu: '%s' desio-zerrenda ezabatu egin da

en: '%s' was added to your wish list.
eu: '%s' zure desio-zerrendara gehitu da

en: Remove %s
eu: %s ezabatu

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
eu: '%(title)s' zure '%(name)s' desio-zerrendatik ezabatu da

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
eu: '%(title)s' zure '%(name)s' desio-zerrendara mugitu da

en: Create a new product of type
eu: Produktu mota berri bat sortu

en: -- Choose type --
eu: -- Mota aukeratu --

en: Product title
eu: Produktuaren izenburua

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
eu: Goi-produktuek eta produktu bereiziek kategoria bat behintzat eduki behar dute

en: A child product should not have categories
eu: Azpi-produktu batek ezin du kategoriarik izan

en: Title
eu: Izenburua

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Stock records
eu: Stock erregistroak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Number of child categories
eu: Azpi-kategoria kopurua

en: Product search results
eu: Produktu bilaketaren emaitzak

en: Please choose a product type
eu: Produktu mota bat aukeratu mesedez

en: Create new %(product_class)s product
eu: %(product_class)s produktu berria sortu

en: Create new variant of %(parent_product)s
eu: %(parent_product)s-ren aldaera berria sortu

en: Editing variant of %(parent_product)s
eu: %(parent_product)s-ren aldaera editatzen

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
eu: Igorritako data ez da baliozkoa - zuzendu hurrengo akatsak, mesedez

en: Delete product variant?
eu: Produktu-aldaera ezabatu?

en: Delete product?
eu: Produktua ezabatu?

en: Deleted product variant '%s'
eu: '%s' produktu-aldaera ezabatu da

en: Deleted product '%s'
eu: '%s' produktua ezabatu da

en: Alerts with status "%s"
eu: "%s" egoeran dauden alertak

en: All alerts
eu: Alerta guztiak

en: Add a new category
eu: Kategoria berri bat gehitu

en: Category created successfully
eu: Kategoria arrakastatsuki sortu da

en: Update category '%s'
eu: '%s' kategoria eguneratu

en: Category updated successfully
eu: Kategoria arrakastatsuki eguneratu da

en: Category deleted successfully
eu: Kategoria arrakastatsuki ezabatu da

en: Add a new product type
eu: Produktu mota berri bat gehitu

en: Product type created successfully
eu: Produktu mota arrakastatsuki sortu da

en: Update product type '%s'
eu: '%s' produktu mota eguneratu

en: Product Types
eu: Produktu motak

en: Delete product type '%s'
eu: '%s' produktu mota ezabatu

en: Unable to delete '%s'
eu: Ezin izan da '%s' ezabatu

en: %i products are still assigned to this type
eu: %i produktu produktu-mota honi esleituta daude oraindik

en: Product type deleted successfully
eu: Produktu mota arrakastatsuki ezabatu da

en: Communications dashboard
eu: Komunikazioen kontrol-panela

en: Email subject template
eu: Eposta gaiaren txantiloia

en: Email body text template
eu: Eposta testu gorputzaren txantiloia

en: Email body HTML template
eu: Eposta HTML gosputzaren txantiloia

en: Preview email
eu: Eposta aurreikusi

en: No order found with this number
eu: Zenbaki honekin ez da eskaerarik aurkitu

en: Please enter an email address
eu: Eposta helbidea sartu mesedez

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
eu: Igorritako formularioa ez da baliozkoa, akatsak zuzendu eta berigorri, mesedez

en: Email saved
eu: Eposta gorde da

en: A preview email has been sent to %s
eu: %s-ri aurreikuspen email bat bidali zaio

en: Dashboard
eu: Kontrol Panela

en: Offers dashboard
eu: Eskeintzen kontrol-panela

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaitze data

en: The end date must be after the start date
eu: Bukaera data hasiera data baino geroagokoa izan behar da

en: Custom condition
eu: Baldintza pertsonalizatua

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
eu: Tarte, mota eta balio bat hautatu EDO baldintza pertsonalizatu bat aukeratu, mesedez

en: A range is required
eu: Tarte bat aukeratzea derrigorrezkoa da

en: Custom incentive
eu: Sustapen pertsonalizatua

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
eu: Tarte, mota eta balio bat hautatu EDO sustapen pertsonalizatu bat aukeratu, mesedez

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
eu: Ezin da beste aukerarik ezarri sustapen pertsonalizatu bat erabiltzen zaudenean

en: Offer name
eu: Eskeintzaren izena

en: Is active?
eu: Gaitua?

en: Order date
eu: Eskaera data

en: Order total
eu: Eskaera guztira

en: Cost
eu: Kostua

en: All offers
eu: Eskeintza guztiak

en: Offers matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren eskeintzak

en: %s step not complete
eu: %s pausua ez da burutu

en: Offer '%s' updated
eu: '%s' eskeintza eguneratu da

en: Offer '%s' created!
eu: '%s' eskeintza sortu da!

en: Name and description
eu: Izena eta azalpena

en: Incentive
eu: Sustapena

en: Restrictions
eu: Murrizketak

en: Offer deleted!
eu: Eskeintza ezabatu da!

en: Offer is already suspended
eu: Eskeintza jadanik bertan behera

en: Offer suspended
eu: Eskeintza bertan behera

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
eu: Ezin da eskeintza berrezarri momentu honetan bertan behera ez dagoelako

en: Offer reinstated
eu: Eskeintza berrezarrita

en: Orders dashboard
eu: Eskaeren kontrol-panela

en: Orders placed since %s
eu: %s-tik aurrera egindako eskaerak

en: Orders placed until %s
eu: %s-ra arte egindako eskaerak

en: Customer name
eu: Bezero izena

en: Product name
eu: Produktu izena

en: Partner SKU
eu: Kide SKUa

en: Date from
eu: Noiztik

en: Date to
eu: Noiz arte

en: Voucher code
eu: Beherapen txartelaren kodea

en: Payment method
eu: Ordainketa era

en: Get results as
eu: Emaitzak jasotzeko formatua

en: New order status
eu: Eskaera egoera berria

en: Order value
eu: Eskaera balioa

en: Date of purchase
eu: Eroste data

en: Number of items
eu: Produktu kopurua

en: Order status
eu: Eskaera egoera

en: Customer email address
eu: Bezeroaren eposta helbidea

en: Deliver to name
eu: Bidaltzeko izena

en: Bill to name
eu: Fakturatzeko izena

en: The new status '%s' is not valid
eu: '%s' egoera berria ez da baliozkoa

en: The new status '%s' is not valid for this order
eu: '%s' egoera berria ez da baliozkoa eskaera honentzako

en: Unable to change order status due to payment error: %s
eu: Ezin izan da eskaera-egoera aldatu arazoren bat dagoelako ordainketarekin: %s

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
eu: Eskaeraren egoera '%(old_status)s'-tik '%(new_status)s'-ra aldatu da

en: No valid action submitted
eu: Ez da baliozko ekintzik igorri

en: Invalid action
eu: Ekintza ez da baliozkoa

en: You must select some lines to act on
eu: Lerroren bat aukeratu behar duzu jarraitzeko

en: Invalid lines requested
eu: Eskatutako lerroak ez dira baliozkoak

en: The entered quantity for line #%s is not valid
eu: %s. lerroarentzako idatzitako kopurua ez da baliozkoa

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
eu: %(line_id)s. lerroarentzako idatzitako kopurua ez litzateke %(quantity)s baino handiagoa izan beharko

en: Note saved
eu: Oharra gorde da

en: Note cannot be deleted
eu: Ezin da oharra ezabatu

en: Note deleted
eu: Oharra ezabatu da

en: Invalid form submission
eu: Igorritako formularioa ez da baliozkoa

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
eu: Ezin izan da eskaera-egoera aldatu, egoera berria baliozkoa ez delako

en: Please choose a valid amount
eu: Baliozko kopuru bat idatzi, mesedez

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
eu: '%(status)s' ez da baliozko egoera bat %(line_id)d lerroarentzako

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
eu: %(line_id)d. lerroaren egoera '%(old_status)s'-tik '%(new_status)s'-ra aldatu da

en: The event type '%s' is not valid
eu: '%s' gertaera-mota ez da baliozkoa

en: Unable to create shipping event: %s
eu: Ezin izan da bidalketa gertaera sortu: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
eu: Ezin izan da bidalketa gertaera sortu arazoren bat dagoelako ordainketarekin: %s

en: Shipping event created
eu: Bidalketa gertaera sortu da

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
eu: Ezin izan da ordainketa gertaera sortu arazoren bat dagoelako ordainketarekin: %s

en: Unable to create payment event: %s
eu: Ezin izan da ordainketa gertaera sortu: %s

en: Payment event created
eu: Ordainketa gertaera sortu da

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
eu: %(field)s '%(old_value)s'-tik '%(new_value)s'-ra aldatu da

en: Delivery address updated:
    %s
eu: Banaketa helbidea eguneratu da:
    %s

en: Delivery address updated
eu: Banaketa helbidea eguneratu da

en: Pages dashboard
eu: Orrien kontrol-panela

[ctx: Page title]
en: Title
eu: Izenburua

en: Example: '/about/contact/'.
eu: Adibidez: '/about/contact/'.

en: All pages
eu: Orri guztiak

en:  with title containing '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren izenburuekin

en: Create New Page
eu: Orri berria sortu

en: Deleted page '%s'
eu: '%s' orria ezabatu da

en: Partners dashboard
eu: Kideen kontrol-panela

[ctx: Partner's name]
en: Name
eu: Izena

en: Full dashboard access
eu: Kontrol-panel osoa

en: Limited dashboard access
eu: Kontrol-panel mugatua

en: User role
eu: Erabiltzaile rola

en: Confirm Password
eu: Pasahitza baieztatu

en: All partners
eu: Kide guztiak

en: Partners matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren kideak

en: Create new partner
eu: Kide berria sortu

en: Partner '%s' was created successfully.
eu: '%s' kidea arrakastatsuki sortu da.

en: Partner '%s' was updated successfully.
eu: '%s' kidea arrakastatsuki eguneratu da.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
eu: '%s' kidea arrakastatsuki ezabatu da.

en: Create user
eu: Erabiltzailea sortu

en: User '%s' was created successfully.
eu: '%s' erabiltzailea arrakastatsuki sortu da.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
eu: '%(name)s' erabiltzailea '%(partner_name)s'-rekin lotu da

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
eu: '%(name)s' erabiltzailea '%(partner_name)s'-rekin lotuta dago jada

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
eu: '%(name)s' erabiltzailea ez dago '%(partner_name)s'-rekin lotuta

en: Edit user '%s'
eu: "%s" erabiltzailea editatu

en: User '%s' was updated successfully.
eu: '%s' kidea arrakastatsuki eguneratu da.

en: Promotions dashboard
eu: Promozioen kontrol-panela

en: Promotion type
eu: Promozio mota

en: Position
eu: Kokapena

en: Where in the page this content block will appear
eu: Eduki multzoa orriaren barruan kokatuko den lekua

en: Content blocks can only be linked to internal URLs
eu: Eduki multzoak bakarrik barne-URL-etara lotuta egon daitezke

en: Content block removed successfully
eu: Eduki multzoa arrakastatsuki ezabatu da

en: Content block created successfully
eu: Eduki multzoa arrakastatsuki sortu da

en: Create a new %s content block
eu: %s eduki multzo berri bat sortu

en: Product list content block created
eu: Produktu zerrenda eduki-multzoa sortu da

en: Update content block
eu: Eduki multzoa eguneratu

en: Content block updated successfully
eu: Eduki multzoa arrakastatsuki eguneratu da

en: Content block '%(block)s' added to page '%(page)s'
eu: '%(block)s' eduki multzoa '%(page)s' orrira gehitu da

en: No link found to delete
eu: Ez dago ezabatzeko estekarik

en: Content block removed from page '%s'
eu: Eduki multzoa '%s' orritik ezabatu da

en: Product list promotion updated
eu: Produktu-zerrenda promozioa eguneratu da

en: Content block deleted successfully
eu: Eduki multzoa arrakastatsuki ezabatua

en: Ranges dashboard
eu: Tarteen kontrol-panela

en: Product SKUs or UPCs
eu: Produktuaren SKU edo UPCak

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
eu: SKU edo UPC sorta bat itsatsi dezakezu

en: File of SKUs or UPCs
eu: SKU edo UPC-en fitxategia

en: Either comma-separated, or one identifier per line
eu: Koma zein lerro-jauzi bidez bananduta

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
eu: SKU/UPC zerrenda bat edo fitxategi bat igorri behar duzu

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
eu: %s-ra egokitzen den SKU edo UPC-a daukaten produktuak tarte honetan daude jada

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
eu: Ez dago %s-ra egokitzen den SKU edo UPC-a daukaten produkturik

en: Create range
eu: Tartea sortu

en: Range deleted
eu: Tartea ezabatu da

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
eu[0]: Produktu %d ezabatu da tartetik
eu[1]: %d produktu ezabatu dira tartetik

en: %d product added to range | %d products added to range
eu[0]: Produktu %d gehitu da tartera
eu[1]: %d produktu gehitu dira tartera

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
eu: Ez da %s-ra egokitzen den SKU edo UPC-a daukan produkturik aurkitu

en: Reports dashboard
eu: Txostenen kontrol-panela

en: Report Type
eu: Txosten mota

en: Only the offer and order reports use the selected date range
eu: Aukeratutako data-tartea eskeintza eta eskaera txostenek bakarrik erabiltzen dute

en: The report is inclusive of this date
eu: Data hau txostenaren barruan dago

en: Download
eu: Jeitsi

en: Your start date must be before your end date
eu: Hasiera data bukaera data baino lehenagokoa izan behar da

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
eu: %(report_filter)s %(start_date)s eta %(end_date)s bitartean

en: You do not have access to this report
eu: Ez daukazu txosten hau ikusteko baimenik

en: Reviews dashboard
eu: Iritzien kontrol-panela

en: Keyword
eu: Hitz klabea

en: to
eu: nora

en:  created after %s
eu: %s-tik aurrera sortua(k)

en:  created before %s
eu: %s baino lehen sortua(k)

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
eu: %(start_date)s eta %(end_date)s bitartean sortua(k)

en: All reviews
eu: Iritzi guztiak

en:  with status matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren egoerekin

en:  with keyword matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren hitz klabeekin

en:  with customer name matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren izenekin

en: Shipping dashboard
eu: Bidalketen kontrol-panela

en: Users dashboard
eu: Erabiltzaileen kontrol-panela

[ctx: User's name]
en: Name
eu: Izena

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en:  with email matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren email helbideekin

en:  with name matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren izenekin

en: Users' status successfully changed
eu: Erabiltzaileen egoera arrakastatsuki aldatu da

en: A password reset email has been sent
eu: Pasahitza berrezartzeko email bat bidali da

en: All Alerts
eu: Alerta guztiak

en:  with customer email matching '%s'
eu: '%s'-ra egokitzen diren bezeroen email helbideekin

en: Product alert saved
eu: Produktu alerta gorde da

en: Product alert deleted
eu: Produktu alerta ezabatu da

en: Vouchers dashboard
eu: Beherapen txartelen kontrol-panela

en: Start datetime
eu: Hasiera data eta ordua

en: End datetime
eu: Amaitze data eta ordua

en: Usage
eu: Erabilera

en: Discount type
eu: Beherapen mota

en: Discount value
eu: Beherapenaren balioa

en: Is Active?
eu: Gaitua?

en: This is displayed within the customer's basket
eu: Hau da bezeroaren organ erakusten dena

en: Condition
eu: Baldintza

en: Benefit
eu: Mozkina

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Max basket applications
eu: Gehienezko aplikazio kopurua orga bakoitzeko

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
eu: Eskaintza baten aplikazio kopurua orga (eta eskaera) bakoitzeko

en: Number of Orders
eu: Eskaera zenbatekoa

en: Limited to 1 use per basket
eu: Erabilera 1era mugatuta orga bakoitzeko

en: Limited to %(total)d uses per basket
eu: %(total)d erabileretara mugatuta orga bakoitzeko

en: Range
eu: Tartea

en: Benefits
eu: Onurak

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
eu: Organ dauden produktu kopuruaren arabera

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
eu: Organ dauden produktuen balioaren arabera

en: Conditions
eu: Baldintzak

en: Is public?
eu: Publikoa al da?

en: Ranges
eu: Tarteak

en: Size
eu: Tamaina

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
eu: Orgak %(range)s-en dauden %(count)d produktu dauzka

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
eu: Orgak %(range)s-en ez dauden %(count)d produktu dauzka

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
eu: Orgak %(range)s-ko %(amount)s dauzka

en: Offer
eu: Eskeintza

en: Billing Address
eu: Fakturazio helbidea

en: Shipping Address
eu: Bidalketa helbidea

en: Shipping method
eu: Bidalketa era

en: In progress
eu: Progresatzen

en: Note Type
eu: Nota mota

en: Message
eu: Mezua

en: Order Note
eu: Eskaera Nota

en: Order Notes
eu: Eskaera Notak

en: Partner name
eu: Kide izena

en: Price (inc. tax)
eu: Salneurria (zergak barne)

en: Price (excl. tax)
eu: Salneurria (zerga gabe)

en: Shiping (inc. tax)
eu: Bidaltze gastuak (zergak barne)

en: Shipping (excl. tax)
eu: Bidaltze gastuak (zerga gabe)

en: Amount
eu: Kopurua

en: Lines
eu: Ilarak

en: Event notes
eu: Gertaera notak

en: Shipping Event
eu: Bidalketa Gertaera

en: Shipping Events
eu: Bidalketa Gertaerak

en: Offer ID
eu: Eskeintza IDa

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Total incl. tax
eu: Guztira zergak barne

en: Empty baskets cannot be submitted
eu: Orga hutsak ezin dira igorri

en: Open
eu: Ireki

en: Available
eu: Eskuragarria

en: Source
eu: Iturria

en: Label
eu: Labela

en: Sources
eu: Iturriak

en: Card Type
eu: Txartel mota

en: Number
eu: Zenbakia

en: Bankcard
eu: Banku txartela

en: Bankcards
eu: Banku txartelak

en: Payment
eu: Ordainketa

en: Card number
eu: Txartela zenbakia

en: Valid to
eu: Noiz arte baliozkoa

en: Valid from
eu: Noiztik baliozkoa

en: CCV number
eu: CCV zenbakia

en: Display Order
eu: Erakusteko ordena

en: Pages
eu: Orriak

en: Raw HTML
eu: HTML gordina

en: List
eu: Zerrenda

en: Method
eu: Era

en: Number of Products
eu: Produktu kopurua

en: Search
eu: Bilatu

en: Newest
eu: Berriena

en: Title A to Z
eu: Izenburua Atik Zra

en: Title Z to A
eu: Izenburua Ztik Ara

en: Shipping Method
eu: Bidalketa era

en: Shipping Methods
eu: Bidalketa erak

en: Default Weight
eu: Lehenetsiko pisua

en: Shipping
eu: Bidalketa

en: No shipping required
eu: Ez da bidali behar

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
eu: Hau da deskontu txartela sartu ostean erosketan eta organ erakutsiko dena

en: Offers
eu: Eskeintzak

en: Times added to basket
eu: Orgara gehitutako aldiak

en: Added to a basket
eu: Orgara gehituta

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Low stock alerts
eu: Stock baxuko alertak

en: Fulfilment
eu: Betetzea

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Partners
eu: Kideak

en: Customers
eu: Bezeroak

en: Stock alert requests
eu: Stock alerten eskariak

en: Content
eu: Edukia

en: Content blocks
eu: Eduki multzoa

en: Content blocks by page
eu: Eduki multzoak orri bakoitzeko

en: Email templates
eu: Eposta txantiloiak

en: Reviews
eu: Iritziak

en: Reports
eu: Txostenak

en: Price range
eu: Salneurri tartea

en: 0 to 20
eu: 0tik 20ra

en: 20 to 40
eu: 20tik 40ra

en: 40 to 60
eu: 40tik 60ra

en: Page not found
eu: Ezin izan da orria aurkitu

en: Page not found!
eu: Ezin izan da orria aurkitu

en: Server error!
eu: Errorea zerbitzarian!

en: This incident has been logged and will be addressed by an engineer as soon as possible.
eu: Gure ingeniariak arazo hau ahalik eta arinen konpontzen saiatuko dira.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
eu: 
    <strong>%(title)s</strong> zure orgara gehitu da.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
eu: 
    <strong>%(title)s</strong>-ren <strong>%(quantity)s</strong> kopia 
    zure orgara gehitu dira.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
eu: 
    <strong>%(title)s</strong> zure orgara gehitu da berriz

en: Your basket is now empty
eu: Zure orga hutsik dago orain

en: View basket
eu: Orga ikusi

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
eu: 
    Zure orgak <strong>%(name)s</strong> eskeintza aplikatzeko
    baldintzak betetzen ditu orain.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
eu: 
    Zure orgak ez ditu jada betetzen <strong>%(name)s</strong>
    eskeintza aplikatzeko baldintzak.

en: Important messages about items in your basket
eu: Mezu garrantzitsuak zure orgako produktuei buruz

en: Price
eu: Salneurria

en: Total
eu: Guztira

en: Update
eu: Eguneratu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Save for later
eu: Gerorako gorde

en: cancel
eu: ezeztatu

en: Proceed to checkout
eu: Kutxara jo

en: Your basket is empty.
eu: Orga hutsik

en: Continue shopping
eu: Erosten jarraitu

en: Move to basket
eu: Orgara gehitu

en: Qty
eu: Znbt

en: Total:
eu: Guztira:

en: Basket total (before discounts)
eu: Orga guztira (deskontu gabe)

en: Basket total (after discounts)
eu: Orga guztira (deskontuekin)

en: Basket total
eu: Orga guztira

en: Tax
eu: Zergak

en: Edit this product
eu: Produktu hau editatu

en: Product Type
eu: Produktu mota

en: Price (incl. tax)
eu: Salneurria (zergak barne)

en: Availability
eu: Eskuragarritasuna

en: See all reviews
eu: Iritzi guztiak ikusi

en: Customer Reviews
eu: Bezeroen Iritziak

en: Add to basket
eu: Orgara gehitu

en: Submitting...
eu: Bidaltzen...

en: Notify me
eu: Abisatu

en: Permalink
eu: Permaesteka

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Write a review
eu: Iritzia eman

en: Customer reviews
eu: Bezeroen iritziak

en: Go
eu: Jo

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: 1. Shipping address
eu: 1. Bidalrze helbidea

en: 2. Shipping method
eu: 2. Bidalketa era

en: 3. Payment
eu: 3. Ordainketa

en: Place order
eu: Eskaera plazaratu

en: Ship to this address
eu: Helbide honetara bidali

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Or a new address?
eu: Edo beste helbide batetara?

en: return to basket
eu: Oragara itzuli

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
eu: 
    <strong>%(amount)s</strong>-ko deskontu bat aplikatuta dauka
    zure orgak <strong>%(name)s</strong> eskeintzaren baldintzak betetzen dituelako.

en: Print this page
eu: Orria inprimatu

en: Are you sure you want to delete this address?
eu: Ziur zaude helbide hau ezabatu nahi duzula?

en: Yes!
eu: Bai!

en: Save
eu: Gorde

en: Address book
eu: Helbide liburua

en: Edit
eu: Editatu

en: Cancel
eu: Ezeztatu

en: Notes
eu: Notak

en: Basket total (inc. tax)
eu: Orga guztira (zergak barne)

en: Account
eu: Kontua

en: Date sent
eu: Igorritako data

en: No emails found
eu: Epostarik ez

en: Thanks for using our site!
eu: Mila esker gure gunea erabiltzeagatik!

en: Hello,
eu: Kaixo,

en: Basket total:
eu: Orga guztira:

en: Shipping address:
eu: Bidaltze helbidea:

en: quantity:
eu: zenbatekoa:

en: price:
eu: salneurria:

en: Dear %(name)s,
eu: %(name)s agurgarria,

en: Thank you for registering.
eu: Mila esker izena emateagatik.

en: Login or register
eu: Sartu edo izena eman

en: Log In
eu: Sartu

en: I've forgotten my password
eu: Pasahitza ahaztu zait

en: Register
eu: Izena eman

en: Registering...
eu: Izena ematen...

en: Sender
eu: Igorlea

en: View
eu: Ikusi

en: Basket total (excl. discounts)
eu: Orga guztira (deskontu gabe)

en: Basket total (inc. discounts)
eu: Orga guztira (deskontuekin)

en: Change password
eu: Pasahitza aldatu

en: Edit profile
eu: Profila editatu

en: Warning
eu: Kontuz

en: Delete?
eu: Ezabatu?

en: View product
eu: Produktua ikusi

en: Create
eu: Sortu

en: Sections
eu: Atalak

en: Delete category?
eu: Kategoria ezabatu?

en: Delete category
eu: Kategoria ezabatu

en: Create new category
eu: Kategoria berria sortu

en: You are editing:
eu: Editatzen ari zara:

en: Edit again
eu: Berriro editatu

en: Delete product type?
eu: Produktu mota ezabatu?

en: Delete product type
eu: Produktu mota ezabatu

en: Create product type
eu: Produktu mota sortu

en: Create new product
eu: Produktu berria sortu

en: New Product
eu: Produktu berria

en: All
eu: Guztiak

en: Preview
eu: Aurreikusi

en: Edit email
eu: Eposta editatu

en: The user's email address
eu: Erabiltzailearen eposta helbidea

en: The name of the site (eg example.com)
eu: Gunearen izena (adib. adibide.com)

en: Total Orders
eu: Eskaera Guztiak

en: New Customers
eu: Bezero Berriak

en: Total Customers
eu: Bezero Guztiak

en: Total Products
eu: Produktu Guztiak

en: Latest Orders (last 24 hours)
eu: Azken eskaerak (azken 24 orduetan)

en: Orders - Last 24 Hours
eu: Eskaerak - Azken 24 orduetan

en: Total orders
eu: Eskaera guztiak

en: Total lines
eu: Ilara guztiak

en: Total revenue
eu: Mozkinak

en: Average order costs
eu: Bataz besteko kosteak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Orders - All Time
eu: Eskaerak - Denbora osoan

en: Total <em>open</em> baskets
eu: <em>Zabalik</em> dauden orga kopurua

en: Total customers
eu: Bezero guztiak

en: New customers
eu: Bezero berriak

en: Total products
eu: Produktu guztiak

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Log out
eu: Atera

en: Delete offer
eu: Eskaintza ezabatu

en: Total cost:
eu: Koste osoa:

en: Date created:
eu: Sortutako data:

en: Export to CSV
eu: CSVra bihurtu

en: 1. Name and description
eu: 1. Izena eta azalpena

en: 3. Condition
eu: 3. Baldintza

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Product Options
eu: Produktuaren aukerak

en: Shipping status
eu: Bidaltze egoera

en: State
eu: Egoera

en: Shipping events
eu: Bidalketa gertaerak

en: Payment events
eu: Ordainketa gertaerak

en: Supplier
eu: Hornitzailea

en: Go!
eu: Jo!

en: Product:
eu: Produktua:

en: quantity
eu: zenbatekoa

en: Method name
eu: Eraren izena

en: Method code
eu: Eraren kodea

en: Payment sources
eu: Ordainketa iturriak

en: No payment sources found for this order.
eu: Eskaera honetan ez diru ordainketa iturririk aurkitu.

en: Close
eu: Itxi

en: Deleted
eu: Ezabatu da

en: Done
eu: Egina

en: Edit shipping address
eu: Bidaltze helbidea editatu

en: Update address
eu: Helbidea eguneratu

en: Summary
eu: Laburpena

en: Delete page '%(title)s'?
eu: "%(title)s" orria ezabatu?

en: Delete page
eu: Orria ezabatu

en: Create new page
eu: Orri berria sortu

en: No pages found.
eu: Ezin izan da orria aurkitu.

en: previous
eu: aurrekoa

en: next
eu: hurrengoa

en: Undo
eu: Desegin

en: Delete partner
eu: Kidea ezabatu

en: Link a user
eu: Erabiltzaile bat lotu

en: Manage users
eu: Erabiltzaileak kudeatu

en: Link user
eu: Erabiltzailea lotu

en: No users found.
eu: Erabiltzailerik ez.

en: Content block
eu: Eduki multzoa

en: Position on page
eu: Orrian kokatu

en: Remove from page
eu: Orritik kendu

en: Add to a page
eu: Orri batera gehitu

en: Add to page
eu: Orrira gehitu

en: Create block
eu: Multzoa sortu

en: Edit products
eu: Produktuak editatu

en: products
eu: produktuak

en: Add products
eu: Produktuak gehitu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: New products
eu: Produktu berriak

en: Duplicate products
eu: Produktuak bikoiztu

en: Unknown products
eu: Produktu ezezagunak

en: Date uploaded
eu: Igoeraren data

en: Generate report
eu: Txostena sortu

en: No results found.
eu: Emaitzik ez.

en: Review
eu: Iritzia eman

en: [Product deleted]
eu: [Produktua ezabatua]

en: No reviews found.
eu: Ez da iritzirik aurkitu

en: General
eu: Orokorra

en: Yes,No
eu: Bai, Ez

en: Superuser
eu: Supererabiltzailea

en: True,False
eu: Egia, Gezurra

en: Order Number
eu: Eskaera Zenbakia

en: Product ID
eu: Produktuaren IDa

en: Make active
eu: Gaitu

en: Make inactive
eu: Ezgaitu

en: Number of basket additions
eu: Organ gehitutakoen kopurua

en: Num baskets
eu: Orgak zenbatu

en: Sorry!
eu: Barkatu!

en: Go to homepage
eu: Orri nagusira jo

en: Upload Image
eu: Irudia igo

en: This page is only available to users who aren't logged in.
eu: Orri hau logeatuta ez dauden erabiltzaileentzako erabilgarria da bakarrik.

en: Logout
eu: Atera

en: 
                            Total: %(total)s
eu: 
    Guztira: %(total)s

en: See more
eu: Gehiago ikusi

en: Log in
eu: Sartu

en: Change my password
eu: Pasahitza aldatu
