django-oscar - en to ka_GE translation catalogue (644 entries)

en: 
                                                Add to '%(name)s' wish list
ka_GE: 
    ჩაამატეთ სიაში: '%(name)s'

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
ka_GE: 
    <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a> ხომ არ იგულისხმეთ?

en: 
                            Total: %(total)s
ka_GE: 
    სულ: %(total)s

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
ka_GE[0]: 
    %(num_reviews)s მიმოხილვა
ka_GE[1]: 
    %(num_reviews)s მიმოხილვა

en: 
                        <span class="pull-left">Product is in <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> wishlist.</span>
ka_GE: 
    <span class="pull-left">წიგნი შენახულია სიაში: </span><a href="%(url)s">'%(name)s'</a>

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
ka_GE[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> წიგნიდან - ნაჩვენებია <strong>%(start)s</strong>-დან <strong>%(end)s</strong>-ის ჩათვლით.
ka_GE[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> წიგნიდან - ნაჩვენებია <strong>%(start)s</strong>-დან <strong>%(end)s</strong>-ის ჩათვლით.

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
ka_GE: 
    ნაპოვნია <strong>%(num_results)s</strong> წიგნი, ნაჩვენებია <strong>%(start)s</strong>-დამ <strong>%(end)s</strong>-ის ჩათვლით.

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
ka_GE: 
    ავტორი: <strong>%(name)s</strong> თარიღი: %(review_date)s

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
ka_GE: 
    განხილულია შენს მიერ %(review_date)s

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
ka_GE: 
    ამ ბრძანების საფუძველზე თქვენი ანგარიში სრულად გაუქმდება. გაფრთხილებთ, რომ პროფილის წაშლის შემთხვევაში თქვენი ინფორმაციის აღდგენა შეუძლებელი იქნება.

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
ka_GE[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong>-დან %(num_votes)s-მა მომხმარებელმა აღნიშნა, რომ ეს მიმოხილვა სასარგებლოა.
ka_GE[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong>-დან %(num_votes)s-მა მომხმარებელმა აღნიშნა, რომ ეს მიმოხილვა სასარგებლოა.

en: 
                Your basket total is now <strong>%(total)s</strong>
ka_GE: 
    კალათის ჯამური ღირებულება <strong>%(total)s</strong>

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
ka_GE: 
    თუ იმეილი არ მიგიღიათ, გთხოვთ გადაამოწმოთ რომ ნამდვილად ამ ელ-ფოსტით დარეგისტრირდით საიტზე. ასევე
    შეამოწმეთ თქვენი იმეილის spam საქაღალდე.

en: 
            Order %(number)s: confirmation
ka_GE: 
    თქვენი შეკვეთა #%(number)s წარმატებით გამოიგზავნა!

en: 
            Products matching "%(q)s"
ka_GE: 
    ძიების შედეგები "%(q)s"

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
ka_GE: 
    პაროლის განახლების ინსტრუქცია უკვე გამოიგზავნა შენ იმეილზე. წესით მალევე უნდა მოვიდეს.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
ka_GE: 
    თქვენი შეკვეთა მიღებულია, შეკვეთის ინვოისი გამოგეგზავნათ იმეილზე - თქვენი შეკვეთის ნომერია:
     <strong>%(number)s</strong>.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
ka_GE: 
    <strong>%(title)s</strong> ჩაემატა კალათაში.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
ka_GE: 
    <strong>%(title)s</strong> დაბრუნდა კალათაში.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
ka_GE: 
    <strong>%(title)s</strong> შენახულია შემდეგში შესაძენ წიგნებში

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
ka_GE: 
    ამ წერილს იღებთ იმიტომ, რომ თქვენი პაროლი შეიცვალა საიტზე: %(name)s.

en:  This offer is no longer available.
ka_GE: ამ შეთავაზებას ვადა გაუვიდა.

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
ka_GE: %(product)s-ის %(qty)d ასლი დაემატა თქვენს კალათას.

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
ka_GE: %(status)s კალათა (owner: %(owner)s, ველები: %(num_lines)d)

en: %(title)s has been added to your wishlist
ka_GE: %(title)s შენახულია

en: %(user)s searched for '%(query)s'
ka_GE: %(user)s ძიება '%(query)s'

en: %(user)s viewed '%(product)s'
ka_GE: %(user)s ნახეს '%(product)s'

en: %s does not exist
ka_GE: %s არ არსებობს

en: %s is not a file
ka_GE: %s არ არის ფაილი

en: %s is not readable
ka_GE: %s არ არის წაკითხვადი

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
ka_GE:  ეს პროდუქტი/ები "%(title)s" ამ ეტაპზე ხელმიუწვდომელია (%(reason)s). ოპერაციის გასაგრძელებლად გთხოვთ განაახლოთ კალათა.

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
ka_GE: "%(title)s" გადავიდა "%(name)s" სიაში

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
ka_GE: "%(title)s" წაიშალა თქვენი სიიდან "%(name)s"

en: '%s' has been added to your basket
ka_GE: %s ჩაემატა კალათაში

en: '%s' was added to your wish list.
ka_GE: "%s" ჩაემატა სიაში

en: (Anonymous)
ka_GE: (ანონიმი)

en: 1. Shipping address
ka_GE: 1. მიწოდების მისამართი

en: 2. Shipping method
ka_GE: 2. მიწოდების მეთოდი

en: 3. Payment
ka_GE: 3. გადახდა

en: 4. Preview
ka_GE: 4. შეჯამება

en: 5. Confirmation
ka_GE: 5. დადასტურება

en: A child product needs a parent.
ka_GE: შვილ კატეგორიას უნდა ჰქონდეს მშობელი კატეგორია

en: A password reset email has been sent
ka_GE: პაროლის განახლების შტყობინება გაგზავნილია იმეილზე

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
ka_GE: შეკვეთაზე გადახდის დროს დაფიქსირდა შეცდომა - გადახდა არ განხორციელებულა. გთხოვთ მიმართოთ ტექნიკური მხარდაჭერის ოპერატორს.

en: A user with that email address already exists
ka_GE: ეს ელ-ფოსტა უკვე გამოყენებული აქვს სხვა მომხმარებელს.

en: A user with this email address already exists
ka_GE: მომხმარებელი ამ ელ-ფოსტით უკვე არსებობს

en: Account
ka_GE: პროფილი

en: Active
ka_GE: აქტიური

en: Add a new address
ka_GE: ახალი მისამართის დამატება

en: Add a new category
ka_GE: კკატეგორიის დამატება

en: Add child category
ka_GE: შვილი კატეგორიის დამატება

en: Add to basket
ka_GE: კალათაში დამატება

en: Add to wish list
ka_GE: სურვილების სიაში დამატება

en: Add voucher
ka_GE: ვაუჩერის შემოწმება

en: Added to a basket
ka_GE: დაემატა კალათაში

en: Adding...
ka_GE: ემატება...

en: Address
ka_GE: მისამართი

en: Address '%s' created
ka_GE: მისამართი %s შექმნილია

en: Address '%s' deleted
ka_GE: მისამართი %s წაიშალა

en: Address '%s' updated
ka_GE: მისამართი %s განახლებულია

en: Address Book
ka_GE: მისამართები

en: Address book
ka_GE: მისამართების წიგნი

en: Address deleted
ka_GE: მისამართი წაიშალა

en: Address saved
ka_GE: მისამართი შენახულია

en: Addresses
ka_GE: მისამართები

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
ka_GE:  %(country)s მისამართი მოითხოვს მოქმედ საფოსტო ინდექსს

en: Advanced Search
ka_GE: გაძლიერებული ძიება

en: All Orders
ka_GE: ყველა შეკვეთა

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
ka_GE: შეკვეთის (%(number)s) ყველა ხელმისაწვდომი პროდუქტი თავიდან ჩაემატა თქვენს კალათაში.

en: All offers
ka_GE: ყველა შეთავაზება

en: All orders
ka_GE: ყველა შეკვეთა

en: All pages
ka_GE: ყველა გვერდი

en: All products
ka_GE: ყველა წიგნი

en: All users
ka_GE: ყველა მომხმარებელი

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
ka_GE: მიწოდების სხვა ტიპები შეგიძლიათ აირჩიოთ გადახდის პროცესში.

en: An address from your address book?
ka_GE: მისამართს არსებული მისამართებიდან შეარჩევთ?

en: Analytics
ka_GE: სტატისტიკა

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
ka_GE: სახელი

en: Anonymous reviews must include a name and an email
ka_GE: ანონიმური შეფასების დასატოვებლად იმეილისა და სახელის ჩაწერა აუცილებელია.

en: Approved
ka_GE: დადასტურებული

en: Archive
ka_GE: არქივი

en: Are you sure you want to delete this address?
ka_GE: ნამდვილად გსრუთ ამ მისამართის წაშლა?

en: Are you sure you want to delete this partner?
ka_GE: ნამდვილად გსურთ პარტნიორის გაუქმება?

en: At least one field is required.
ka_GE: ერთი ან ერთზე მეტი ველის შევსება სავალდებულოა.

en: Availability
ka_GE: მარაგი

en: Available
ka_GE: ხელმისაწვდომი

en: Back to search results
ka_GE: ძიების შედეგებზე დაბრუნება

en: Basket
ka_GE: კალათა

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
ka_GE: კალათა #%(basket_id)d, პროდუქტი #%(product_id)d, რაოდენობა %(quantity)d

en: Basket Additions
ka_GE: კალათაში დამატება

en: Basket additions
ka_GE: კალათის დანამატები

en: Basket line
ka_GE: კალათის ველი

en: Basket lines
ka_GE: კალათის ველები

en: Basket status
ka_GE: კალათის სტატუსი

en: Basket total
ka_GE: კალათის ღირებულება

en: Basket total (after discounts)
ka_GE: კალათის ჯამური ღირებულება (ფასდაკლებამდე)

en: Basket total (before discounts)
ka_GE: კალათის ჯამური ღირებულება (ფასდაკლებამდე)

en: Basket total (excl. discounts)
ka_GE: კალათის ჯამური ღირებულება (ფასდაკლების გარეშე)

en: Basket total (inc. discounts)
ka_GE: კალათის ჯამური ღირებულება (ფასდაკლებით)

en: Basket total (inc. tax)
ka_GE: კალათის ღირებულება (გად. ჩათვლით)

en: Basket total:
ka_GE: კალათა ჯამში:

en: Baskets
ka_GE: კალათები

en: Billing address
ka_GE: ანგარიშის ნომერი

en: Billing addresses
ka_GE: ალტერნატიული ანგარიშის ნომრები

en: Body
ka_GE: შინაარსი

en: Boolean
ka_GE: ასარჩევი

en: Browse products in offer
ka_GE: მოძებნე წიგნები შეთავაზებებში

en: Browse store
ka_GE: მაღაზიის დათვალიერება

en: Cancel
ka_GE: გაუქმება

en: Cancelled
ka_GE: უარყოფილი

en: Catalogue
ka_GE: კატალოგი

en: Catalogue reviews
ka_GE: კატალოგის მიმოხილვები

en: Categories
ka_GE: კატეგორიები

en: Category
ka_GE: კატეგორია

en: Category updated successfully
ka_GE: კატეგორია წარმატებით განახლდა

en: Change Password
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Change my password
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Change order status to
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის ცვლილება

en: Changing...
ka_GE: იცვლება...

en: Checkout
ka_GE: ანგარიშსწორება

en: Checkout now
ka_GE: გადახდა

en: City
ka_GE: ქალაქი

en: Clicks
ka_GE: კლიკები

en: Close
ka_GE: დახურვა

en: Closed
ka_GE: დახურული

en: Code
ka_GE: კოდი

en: Complete
ka_GE: დასრულებულია

en: Condition
ka_GE: მდგომარეობა

en: Conditions
ka_GE: მდგომარეობა

en: Confirm password
ka_GE: გაიმეორეთ პაროლი

en: Confirmation of order %(number)s
ka_GE: შეკვეთა #%(number)s მიღებულია

en: Contact Number
ka_GE: საკონტაქტო ტელეფონის ნომერი

en: Continue
ka_GE: გაგრძელება

en: Continue shopping
ka_GE: მთავარ გვერდზე გადასვლა

en: Cost Price
ka_GE: ღირებულება

en: Countries
ka_GE: ქვეყნები

en: Country
ka_GE: ქვეყანა

en: Country name
ka_GE: ქვეყნის სახელი

en: Create
ka_GE: შექმნა

en: Create New Page
ka_GE: ახალი გვერდის შექმნა

en: Create a new wish list
ka_GE: ახალი სიის შექმნა

en: Create a new wishlist
ka_GE: ახალი სიის შექმნა

en: Create user
ka_GE: მომხმარებლის შექმნა

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
ka_GE: დარეგისტრირდით, რეგისტრაციის შემდეგ თქვენ ისევ ანგარიშსწორების გვერდზე გადმომისამართდებით და არ დაგეკარგებათ ეს გვერდი.

en: Creating...
ka_GE: იქმნება...

en: Currency
ka_GE: ვალუტა

en: Customer
ka_GE: მომხმარებელი

en: Customer Reviews
ka_GE: მიმოხილვები

en: Customer rating
ka_GE: მომხმარებლის შეფასება

en: Customer reviews
ka_GE: მიმოხილვები

en: Dashboard
ka_GE: დეშბორდი

en: Date
ka_GE: თარიღი

en: Date Created
ka_GE: შექმნის თარიღი

en: Date Updated
ka_GE: განახლების თარიღი

en: Date cancelled
ka_GE: უარყიფის დრო

en: Date closed
ka_GE: დახურვის თარიღი

en: Date confirmed
ka_GE: დადასტურების დრო

en: Date created
ka_GE: შექმნის თარიღი

en: Date from
ka_GE: თარიღიდან

en: Date joined
ka_GE: გაწევრიანების თარიღი

en: Date merged
ka_GE: შერჩევის თარიღი

en: Date of creation
ka_GE: შექმნის თარიღი

en: Date of last order
ka_GE: ბოლო შეკვეთის თარიღი

en: Date registered
ka_GE: რეგისტრაციის თარიღი

en: Date submitted
ka_GE: თარიღი

en: Date to
ka_GE: თარიღამდე

en: Date updated
ka_GE: განახლების თარიღი

en: Dear %(name)s,
ka_GE: ძვირფასო %(name)s,

en: Default
ka_GE: ვგეგმავ წაკითხვას

en: Default billing address?
ka_GE: ანგარიშის ნომერი

en: Default shipping address
ka_GE: მიტანის დეფოლტ მისამართი

en: Default shipping address?
ka_GE: ამანათის მიმღების მისამართი

en: Delete %s
ka_GE: წაშალე %s

en: Delete address?
ka_GE: გსურთ მისამართის წაშლა?

en: Delete partner
ka_GE: პარტნიორის გაუქმება

en: Delete profile
ka_GE: პროფილის წაშლა

en: Deleted
ka_GE: წაშლილია

en: Deleting...
ka_GE: იშლება...

en: Delivery address updated
ka_GE: მიტანის მისამართი განახლებულია

en: Delivery address updated:
    %s
ka_GE: მიტანის მისამართი განახლებულია:
    %s

en: Description
ka_GE: აღწერა

en: Discount
ka_GE: ფასდაკლება

en: Display order
ka_GE: შეკვეთის ჩვენება

en: Display type
ka_GE: საჩვენებელი ტიპი

en: Done
ka_GE: შესრულებულია

en: Down
ka_GE: ქვემოთ

en: Download
ka_GE: გადმოწერა

en: Dr
ka_GE: ბატონო

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
ka_GE: ტექნიკური ლიმიტის გამო ჩვენ არ შეგვიძლია ერთდროულად %(threshold)d მეტი ნივთის შესყიდვის გამოწერა.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
ka_GE: ტექნიკური შეზღუდვების გამო ჩვენ არ შეგვიძლია ერთდროულად მოვახდინოთ  %(threshold)d მეტი პროდუქტის შესყიდვის გაფორმება ერთდროულად. თქვენს კალათაში ამ დროისთვის %(basket)d ნივთია

en: Edit
ka_GE: რედაქტირება

en: Edit Profile
ka_GE: პროფილის რედაქტირება

en: Edit address
ka_GE: მისამართის ჩასწორება

en: Edit category
ka_GE: კატეგორიის რედაქტირება

en: Edit children
ka_GE: რედაქტირება

en: Edit order contents
ka_GE: შკევეთის რედაქტირება

en: Edit profile
ka_GE: პროფილის რედაქტირება

en: Edit the user's details
ka_GE: მომხმარებლის შესახებ ინფორმაციის რედაქტირება

en: Edit this page
ka_GE: რედაქტირება

en: Email
ka_GE: ელ-ფოსტა

en: Email address
ka_GE: ელ-ფოსტის მისამართი

en: Email sent
ka_GE: შეტყობინება გაგზავნილია ელ-ფოსტაზე

en: Emails
ka_GE: ელ-ფოსტები

en: End date
ka_GE: დასრულების თარიღი

en: Enter a new password
ka_GE: ჩაწერეთ ახალი პაროლი

en: Enter payment details
ka_GE: ჩაწერეთ გადახდის დეტალები

en: Enter your email
ka_GE: ჩაწერეთ თქვენი ელ-ფოსტა

en: File
ka_GE: ფაილი

en: Filter
ka_GE: ფილტრი

en: Filter results
ka_GE: გაფილტვრა

en: First line of address
ka_GE: მისამართი

en: First name
ka_GE: სახელი

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
ka_GE: პაროლი დაგავიწყდა? ჩაწერე შენი ელ-ფოსტის მისამართი და იმეილზე გამოგიგზავნით პაროლის აღდგენის ინტრუქციას.

en: Found <strong>0</strong> results.
ka_GE: ნაპოვნია <strong>0</strong> წიგნი.

en: Free shipping
ka_GE: უფასო მიწოდება

en: Frozen - the basket cannot be modified
ka_GE: შეჩერებულია - კალათა არ არის მოდიფიცირებული

en: General
ka_GE: ძირითადი

en: Get results as
ka_GE: რა ფორმატში გსურთ შედეგების ამოღება?

en: Go to homepage
ka_GE: მთავარ გვერდზე გადასვლა

en: Group
ka_GE: ჯგუფი

en: Hello,
ka_GE: მოგესალმებით,

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
ka_GE: მოგესალმებით,
    
    თქვენი შეკვეთა მიღებულია, შეკვეთის ნომერია:%(order_number)s

en: Home
ka_GE: მთავარი

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
ka_GE: მე ახალი მომხმარებელი ვარ და მირჩევნია, რომ ანგარიშსწორება სტუმრის სტატუსით მოვახდინო.

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
ka_GE: მე ახალი მომხმარებელი ვარ და მირჩევნია, რომ ანგარიშსწორება საიტზე რეგისტრაციის შემდეგ მოვახდინო.

en: I am a returning customer, and my password is
ka_GE: მე საიტზე უკვე დარეგისტრირებული ვარ, ჩემი პაროლია:

en: I have a voucher code...
ka_GE: ვაუჩერის კოდი მაქვს...

en: I've forgotten my password
ka_GE: პაროლი დაგავიწყდა?

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
ka_GE: თუ თქვენ არ შეგიცვლიათ პაროლი, გთხოვთ სასწრაფოდ მოითხოვოთ პაროლის განახლება.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
ka_GE: თუ თქვენ არ შეგიცვლიათ პაროლი, გთხოვთ სასწრაფოდ მოითხოვოთ პაროლის განახლება.

en: Image
ka_GE: სურათი

en: Images
ka_GE: სურათები

en: In case we need to call you about your order
ka_GE: გვჭირდება იმისათვის, რომ შეკვეთა მარტივად მოგაწოდოთ (სარეკლამო მესიჯებს არ გამოგიგზავნით)

en: In stock
ka_GE: გაყიდვაშია

en: In stock (%d available)
ka_GE: გაყიდვაშია (ხელმისაწვდომია %d)

en: Inbox
ka_GE: შემომავალი

en: Instructions
ka_GE: დამატებითი კომენტარი

en: Integer
ka_GE: მთელი რიცხვი

en: Invalid action
ka_GE: არასწორი ქმედება

en: Is public?
ka_GE: საჯაროა?

en: Is shipping country
ka_GE: არის გზავნილის მიღების ქვეყანა

en: Is this review helpful?
ka_GE: სასარგებლო იყო ეს მიმოხილვა თქვენთვის?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
ka_GE: შეკვეთის (%(number)s) განმეორება შეუძლებელია, რადგან აღნიშნული პროდუქტები აღარ არის მარაგში

en: Item
ka_GE: ნივთი

en: Items
ka_GE: წიგნები

en: Items purchased
ka_GE: შეკვეთილი პროდუქტები

en: Items to buy later
ka_GE: შემდეგში შესაძენი წიგნები

en: Items to buy now
ka_GE: წიგნები

en: Keywords
ka_GE: საკვანძო სიტყვები

en: Last Order Date
ka_GE: ბოლო შეკვეთის თარიღი

en: Last login
ka_GE: ბოლო შესვლა

en: Last name
ka_GE: გვარი

en: Leave a product review
ka_GE: დაგვიტოვეთ მიმოხილვა

en: Line
ka_GE: ველი

en: Line Reference
ka_GE: ველის გადამოწმება

en: Line attribute
ka_GE: ხაზის დამახასიათებელი ნიშანი

en: Line attributes
ka_GE: ხაზის დამახასიათებელი ნიშნები

en: Line price excl. tax
ka_GE: ღირებულება

en: Line price incl. tax
ka_GE: ჯამური ღირებულება

en: Log In
ka_GE: შესვლა

en: Log in
ka_GE: შესვლა

en: Logging in...
ka_GE: ავტორიზაცია...

en: Login or register
ka_GE: შესვლა

en: Logout
ka_GE: გამოსვლა

en: Mark as
ka_GE: მონიშნე როგორც

en: Merged - superceded by another basket
ka_GE: შერჩეულია სხვა კალათის მიერ

en: Message
ka_GE: შეტყობინება

en: Miss
ka_GE: ქალბატონო

en: Move to Basket
ka_GE: კალათაში გადატანა

en: Move to basket
ka_GE: კალათაში გადატანა

en: Mr
ka_GE: ბატონო

en: Mrs
ka_GE: ქალბატონო

en: Ms
ka_GE: ქალბატონო

en: Must be an integer
ka_GE: აუცილებლად მთელი რიცხვი უნდა იყოს

en: My email address is
ka_GE: ჩემი ელ-ფოსტის მისამართი

en: Name
ka_GE: სახელი

en: No
ka_GE: არა

en: No alerts found.
ka_GE: გაფრთხილება ვერ მოიძებნა.

en: No offers found.
ka_GE: შეთავაზებები ვერ მოიძებნა.

en: No order found
ka_GE: შეკვეთა ვერ მოიძებნა

en: No orders found.
ka_GE: არცერთი შეკვეთა არ არის ნაპოვნი

en: No pages found.
ka_GE: გვერდები ვერ მოიძებნა.

en: No payment was required for this order.
ka_GE: გადახდა კურიერთან, ნაღდი ანგარიშსწორებით.

en: No results found.
ka_GE: ვერაფერი მოიძებნა.

en: No reviews found.
ka_GE: მიმოხილვები ვერ მოიძებნა.

en: No shipping address required.
ka_GE: მიტანის მისამართის მითითება სავალდებულო არ არის.

en: No voucher found with code '%(code)s'
ka_GE: კოდით '%(code)s' ვერცერთი ვაუჩერი ვერ მოინახა

en: No vouchers found.
ka_GE: ვაუჩერი ვერ მოიძებნა.

en: Not available anymore
ka_GE: ხელმისაწვდომი აღარ არის

en: Not yet confirmed
ka_GE: ჯერ არ დადასტურებულა

en: Notification
ka_GE: შეტყობინება

en: Notifications
ka_GE: შეტყობინებები

en: Num items
ka_GE: რაოდენობა

en: Number in stock
ka_GE: მარაგის რაოდენობა

en: Number of Orders
ka_GE: შეკვეთების რაოდენობა

en: Number of reviews
ka_GE: მიმოხილვების რაოდენობა

en: Offer
ka_GE: შეთავაზება

en: Offer '%s' updated
ka_GE: ფასდაკლება '%s' განახლებულია

en: Offers
ka_GE: შეთავაზებები

en: Official name
ka_GE: ოფიციალური სახელი

en: Only signed in users can vote
ka_GE: მხოლოდ ავტორიზებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ ხმის მიცემა.

en: Only signed-in users can vote on reviews
ka_GE: მხოლოდ ავტორიზებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ მიმოხილვაზე ხმის მიცემა.

en: Oops! We found some errors
ka_GE: უი! დაფიქსირდა შეცდომა

en: Open
ka_GE: გაღება

en: Open - currently active
ka_GE: გახსენით - ამჟამად აქტიური

en: Open baskets
ka_GE: გახსენი კალათები

en: Option
ka_GE: არჩევანი

en: Or a new address?
ka_GE: თუ ახალ მისამართს დაამატებთ?

en: Order
ka_GE: შეკვეთა

en: Order #%(number)s
ka_GE: შეკვეთა #%(number)s

en: Order History
ka_GE: შეკვეთების ისტორია

en: Order Items
ka_GE: შეკვეთილი მასალები

en: Order Lines
ka_GE: შეკვეთის ხაზი

en: Order Number
ka_GE: შეკვეთის ნომერი

en: Order Search Results
ka_GE: შეკვეთის ძიების შედეგები

en: Order Total
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება

en: Order Total:
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება:

en: Order contents
ka_GE: შეკვეთილი პროდქუტი/ები

en: Order date
ka_GE: შეკვეთის თარიღი

en: Order history
ka_GE: შეკვეთების ისტორია

en: Order items
ka_GE: შესაკვეთი ნივთები

en: Order lines
ka_GE: შეკვეთის ხაზი

en: Order number
ka_GE: შეკვეთის ნომერი

en: Order preview
ka_GE: შეკვეთის გადახედვა

en: Order total
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება

en: Order total (excl. tax)
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება

en: Order total (inc. tax)
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება

en: Orders
ka_GE: შეკვეთა

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები მოცემული თარიღის მიხედვით %(date_from)s - %(date_to)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები მოცემული თარიღის მიხედვით %(date_from)s - %(date_to)s | შეკვეთის ნომერი: %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები ამ თარიღის შემდეგ: %(date_from)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები %(date_from)s-თარიღიდან და შეკვეთის ნომერი: %(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები ამ თარიღამდე: %(date_to)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები %(date_to)s-თარიღამდე და შეკვეთის ნომერი: %(order_number)s

en: Orders with order number containing %(order_number)s
ka_GE: განხორციელებული შეკვეთები ამ ნომრით: %(order_number)s

en: Owner
ka_GE: მეპატრონე

en: Page URL
ka_GE: გვერდის URL

[ctx: Page title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Pages
ka_GE: გვერდები

en: Partner
ka_GE: პარტნიორი

en: Partner address
ka_GE: პარტნიორის მისამართი

en: Partner addresses
ka_GE: პარტნიორის ალტერნატული მისამართი

[ctx: Partner's name]
en: Name
ka_GE: სახელი

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Password reset
ka_GE: პაროლის განახლება

en: Password reset complete
ka_GE: პაროლის განახლება დასრულებულია

en: Password reset email sent
ka_GE: პაროლის აღდგენის ინსტრუქცია გამოგეგზავნათ ელ-ფოსტაზე

en: Password reset unsuccessful
ka_GE: პაროლის განახლება წარუმატებლად დასრულდა

en: Password updated
ka_GE: პაროლი განახლებულია

en: Payment
ka_GE: გადახდა

en: Payment details
ka_GE: გადახდის დეტალები

en: Payment method
ka_GE: გადახდის მეთოდი

en: Permalink
ka_GE: დეტალურად

en: Phone number
ka_GE: ტელეფონის ნომერი

en: Place order
ka_GE: შეკვეთის განთავსება

en: Please choose a shipping address
ka_GE: გთხოვთ აირჩიოთ შეკვეთის მიმღების მისამართი.

en: Please choose a shipping method
ka_GE: მიტანის სერვისი

en: Please confirm your password to delete your profile.
ka_GE: ანგარიშის გასაუქმებლად გთხოვთ ჩაწერეთ თქვენი პაროლი.

en: Please either sign in or enter your email address
ka_GE: გაიარეთ ავტორიზაცია ან ჩაწერეთ თქვენი ელ-ფოსტის მისამართი.

en: Please enter a voucher code
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ ვაუჩერის კოდი

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ka_GE: ჩაწერეთ ახალი პაროლი ორივე ველში, პაროლის შექმნისას მექანიკური შეცდომები რომ გამოვრიცხოთ.

en: Please login to add products to a wish list.
ka_GE: პროდუქტის სურვილების სიაში ჩასამატებლად გთხოვთ გაიაროთ ავტორიზაცია

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
ka_GE: გმადლობთ!

en: Please select a valid product
ka_GE: გთხოვთ მონიშნოთ ვალიდური პროდუქტი

en: Post/Zip-code
ka_GE: საფოსტო ინდექსი/ზიპ კოდი

en: Preview order
ka_GE: შეკვეთის გადახედვა

en: Price
ka_GE: ფასი

en: Price (excl. tax)
ka_GE: ფასი

en: Price (incl. tax)
ka_GE: ფასი

en: Price before discounts (excl. tax)
ka_GE: თავდაპირველი ფასი

en: Price excl. Tax
ka_GE: ფასი გადასახადებით

en: Price high to low
ka_GE: ფასი მაღლიდან დაბლისკენ

en: Price incl. Tax
ka_GE: ფასი გადასახადების გარეშე

en: Price low to high
ka_GE: ფასი დაბლიდან მაღლისკენ

en: Print this page
ka_GE: აღნიშნული გვერდის დაბეჭდვა

en: Proceed to checkout
ka_GE: შეკვეთის დაწყება

en: Product
ka_GE: პროდუქტი

en: Product Description
ka_GE: აღწერა

en: Product ID
ka_GE: პროდუქტის ID

en: Product Information
ka_GE: დეტალები

en: Product Types
ka_GE: პროდუქტის ტიპები

en: Product Views
ka_GE: პროდუქტის ნახვები

en: Product alert deleted
ka_GE: გაფრთხილება წაშლილია

en: Product alert saved
ka_GE: გაფრთხილება შენახულია

en: Product analytics
ka_GE: პროდუქტის ანალიზი

en: Product categories
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიები

en: Product category
ka_GE: პროდუქტის კატეგორია

en: Product image
ka_GE: პროდუქტის სურათი

en: Product images
ka_GE: პროდუქტის სურათები

en: Product name
ka_GE: პროდუქტის სახელი

en: Product record
ka_GE: პროდუქტის ანგარში

en: Product records
ka_GE: პროდუქტის ანგარიშები

en: Product review
ka_GE: მიმოხილვა

[ctx: Product review title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Product reviews
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვები

en: Product search results
ka_GE: ძიების შედეგები

en: Product title
ka_GE: პროდუქტის დასახელება

[ctx: Product title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Product type
ka_GE: პროდუქტის ტიპი

en: Product views
ka_GE: პროდუქტის ნახვები

en: Products
ka_GE: პროდუქტები

en: Products you recently viewed
ka_GE: ბოლოს ნანახი წიგნები

en: Profile
ka_GE: პროფილი

en: Profile updated
ka_GE: პროფილი განახლებულია

[ctx: Promotion product list title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Purchases
ka_GE: შესყიდვები

en: Qty
ka_GE: რაოდ.

en: Quantities updated.
ka_GE: რაოდენობები განახლებულია.

en: Quantity
ka_GE: რაოდენობა

en: Ranking
ka_GE: შეფასება

en: Rating
ka_GE: რეიტინგი

en: Re-order
ka_GE: შეუკვეთეთ თავიდან

en: Re-order all items
ka_GE: ყველა პროდუქტის თავიდან შეკვეთა

en: Re-ordering...
ka_GE: შეკვეთა მუშავდება...

en: Recency
ka_GE: ცოტა ხნის წინ

en: Recommended products
ka_GE: ასევე დაგაინტერესებთ

en: Record for '%s'
ka_GE: ანგარიში '%s'სთვის

en: Refine your search
ka_GE: შეცვალეთ საძიებო ფრაზა

en: Register
ka_GE: რეგისტრაცია

en: Registering...
ka_GE: რეგისტრაცია...

en: Rejected
ka_GE: უარყოფილი

en: Relevancy
ka_GE: დალაგება

en: Remove %s
ka_GE: წაშალე %s

en: Removing...
ka_GE: იშლება...

en: Reports
ka_GE: რეპორტები

en: Required
ka_GE: შევსება აუცილებელია

en: Requires moderation
ka_GE: ესაჭიროება მოდერაცია

en: Requires shipping?
ka_GE: მიტანას საჭიროებს?

en: Reset
ka_GE: გასუფთავება

en: Resetting your password at %(site_name)s.
ka_GE: პაროლის განახლება საიტზე: %(site_name)s

en: Return to previous page
ka_GE: წინა გვერდზე დაბრუნება

en: Review
ka_GE: მიმოხილვა

[ctx: Review title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Reviews
ka_GE: მიმოხილვები

en: Richtext
ka_GE: ტექსტი

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Save changes
ka_GE: შენაცვა

en: Save for Later
ka_GE: სხვა დროს შევიძენ

en: Save for later
ka_GE: სხვა დროს შევიძენ

en: Save note
ka_GE: შენახვა

en: Save review
ka_GE: შენახვა

en: Save this offer
ka_GE: ამ შეთავაზების შენახვა

en: Saved - for items to be purchased later
ka_GE: შენახულია - მოგვიანებით შესასყიდთა სიაში

en: Saving...
ka_GE: ინახება...

en: Score
ka_GE: შეფასება

en: Search term
ka_GE: საძიებო პერიოდი

en: Search text - used only for searching addresses
ka_GE: საძიებო ტექსტი - მხოლოდ ძიებისთვის გამოსაყენებელი

en: Second line of address
ka_GE: ალტერნატიული მისამართი

en: See more
ka_GE: იხილეთ მეტი

en: Select option
ka_GE: აირჩიეთ პარამეტრები

en: Send notification to
ka_GE: შეტყობინების გაგზავნა

en: Send password reset email
ka_GE: დადასტურება

en: Send reset email
ka_GE: დადასტურება

en: Sending...
ka_GE: იგზავნება...

en: Server error!
ka_GE: სერვერული შეცდომა!

en: Set as default shipping address
ka_GE: მიტანის დეფოლტ მისამართად მონიშვნა

en: Ship to this address
ka_GE: გავაგზავნოთ ამ მისამართზე

en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

en: Shipping Method
ka_GE: მიტანის სერვისი

en: Shipping Notes
ka_GE: შენიშვნები

en: Shipping address
ka_GE: მიწოდების მისამართი

en: Shipping address:
ka_GE: მიწოდების მისამართი:

en: Shipping addresses
ka_GE: მიწოდების მისამართები

en: Shipping charge
ka_GE: მიტანის ღირებულება

en: Shipping charge (after discounts)
ka_GE: მიტანის ღირებულება (ფასდაკლების შემდეგ)

en: Shipping charge (before discounts)
ka_GE: მიტანის ღირებულება (ფასდაკლებამდე)

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
ka_GE: მიტანა შეუძლებელია ამ მისამართზე, გთხოვთ მიუთითოთ სხვა მისამართი.

en: Shipping method
ka_GE: მიტანის სერვისი

en: Shipping total
ka_GE: მიწოდების ჯამური ღირებულება

en: Shipping:
ka_GE: მიტანა:

en: Size
ka_GE: ზომა

en: Slug
ka_GE: URL-ის დაბოლოება

en: Sorry!
ka_GE: ბოდიში!

en: Sort by
ka_GE: სორტირება

en: Source
ka_GE: რესურსი

en: Source Type
ka_GE: რესურსის ტიპი

en: Sources
ka_GE: რესურსები

en: Staff
ka_GE: თანამშრომელი

en: Start date
ka_GE: დაწყების თარიღი

en: State/County
ka_GE: რეგიონი/ქვეყანა

en: Status
ka_GE: სტატუსი

en: Steps
ka_GE: ეტაპები

en: Stock Record
ka_GE: მარაგის ჩანაწერი

en: Subject
ka_GE: დანიშნულება

en: Submitted - has been ordered at the checkout
ka_GE: წარდგენილია - შეკვეთა გამზადებულია გასაგზავნად

en: Submitted baskets
ka_GE: წარმოდგენილი კალათები

en: Submitting...
ka_GE: მუშავდება...

en: Superuser
ka_GE: სუპერ მომხმარებელი

[ctx: Tabbed block title]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
ka_GE: რა დამატებითი ინფორმაცია უნდა ვიცოდეთ, რომ შეკვეთა მარტივად მოგაწოდოთ? თუ ეზოში ავი ძაღლია, წინასწარ გაგვაფრთხილეთ :)

en: Text
ka_GE: ტექსტი

en: Thank you for registering.
ka_GE: მადლობთ რეგისტრაციისთვის.

en: Thank you for reviewing this product
ka_GE: მადლობა, ბუკინისტური სიტყვა რომ შეგვაწიეთ! ვიმედოვნებთ, რომ თქვენი მიმოხილვა ბევრს დაეხმარება!

en: Thanks for registering!
ka_GE: მადლობა რეგისტრაციისთვის!

en: Thanks for using our site!
ka_GE: მადლობა, რომ ჩვენი საიტით სარგებლობთ!

en: Thanks for voting!
ka_GE: მადლობა შეფასებისთვის!

en: The %(name)s team
ka_GE: %(name)s გუნდი

en: The '%(code)s' voucher has expired
ka_GE:  '%(code)s' ვაუჩერი ვადაგასულია

en: The '%(code)s' voucher is not active
ka_GE: '%(code)s'ვაუჩერი არ არის აქტიური

en: The entered password is not valid!
ka_GE: პაროლი არავალიდურია!

en: The given page number was invalid.
ka_GE: მოცემული გვერდის ნომერი არასწორია.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ka_GE: პაროლის გასაახლებელი ბმული არავალიდურია. თავიდან მოითხოვეთ პაროლის აღდგენა.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
ka_GE: საფოსტო ინდექსი '%(postcode)s' არ არის ვალიდური %(country)s

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
ka_GE: კალათაში ჩამატების შემდეგ ამ პროდუქტის/ების %(product)s ფასი შემცირდა %(old_price)s-დან %(new_price)s-მდე.

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
ka_GE: კალათაში ჩამატების შემდეგ ამ პროდუქტის/ების ფასი %(product)s გაიზარდა %(old_price)s-დან %(new_price)s-მდე.

en: The requested product no longer exists
ka_GE: აღნიშნული პროდუქტი აღარ არის ხელმისაწვდომი

en: The team
ka_GE: ბუკინისტების გუნდი

en: The two password fields didn't match.
ka_GE: პირველ და მეორე ველში ჩაწერილი პაროლები არ ემთხვევა ერთმანეთს.

en: There are no addresses in your address book.
ka_GE: თქვენ ჯერ არ დაგიმატებიათ არცერთი მისამართი.

en: There are no site offers at the moment.
ka_GE: ამ მომენტისთვის არცერთი შეთავაზება არ მოიძებნა.

en: Third line of address
ka_GE: ალტერნატიული მისამართი 2

en: This address is already in your address book
ka_GE: აღნიშნული მისამართი უკვე დაფიქსირებულია მისამართების წიგნში

en: This is not a valid international phone format.
ka_GE: ეს ნომერი არ არსი ვალიდური.

en: This is not a valid local or international phone format.
ka_GE: ტელეფონის ნომერი არ არის ვალიდური.

en: This page is only available to users who aren't logged in.
ka_GE: ეს გვერდი განკუთვნილია მათთვის ვინც არ არის დაავტორიზირებული.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
ka_GE: ამ პროუქტის კალათში დამატება ამ დროისთვის შეუძლებელია რადგან ის განსხვავდება კალათში არსებული პროდუქტებისგან

en: This product does not have any reviews yet
ka_GE: იცნობ ამ წიგნს? მაშინ გაგვიზიარე შენი აზრი, დატოვე მიმოხილვა და გახდი ბუკინისტური კომუნის წევრი.

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
ka_GE: წიგნს ჯერ არცერთი მიმოხილვა არ აქვს. 
    იცნობ ამ წიგნს? <a href="%(add_review_url)s#addreview">დაგვიტოვე მიმოხილვა</a>.

en: This product does not have any reviews yet.
ka_GE: ამ წიგნის მიმოხილვა ჯერ არავის დაუწერია.

en: This review has no votes.
ka_GE: ეს მიმოხილვა ჯერ არავის შეუფასებია.

en: Threshold
ka_GE: ზღვარი

en: Time between creation and submission
ka_GE: დრო შექმნასა და არჩევას შორის

en: Time since creation
ka_GE: დრო შექმნიდან

en: Title
ka_GE: სათაური

en: Title A to Z
ka_GE: სათაური ა დან ჰ-მდე

en: Title Z to A
ka_GE: სათაური ჰ დან ა-მდე

en: Total
ka_GE: სულ

en: Total Discount
ka_GE: ჯამური ფასდაკლება

en: Total Orders
ka_GE: სულ შეკვეთები

en: Total Spent
ka_GE: სულ დახარჯულია

en: Total Votes
ka_GE: ჯამური შეფასება

en: Total discount
ka_GE: ჯამური ფასდაკლება

en: Total inc tax
ka_GE: სულ

en: Total incl. tax
ka_GE: სულ

en: Total orders
ka_GE: სულ შეკვეთები

en: Total spent
ka_GE: სულ დანახარჯი

en: Total:
ka_GE: სულ:

en: Totals
ka_GE: ღირებულება

en: Transaction
ka_GE: ტრანზაქცია

en: Transactions
ka_GE: ტრანზაქციები

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
ka_GE: სათაური

en: True,False
ka_GE: ჭეშმარიტი,მცდარი

en: Type
ka_GE: ტიპი

en: Unavailable
ka_GE: მიუწვდომელი

en: Undo
ka_GE: განულება

en: Up
ka_GE: ზემოთ

en: Update
ka_GE: განახლება

en: Update address
ka_GE: მისამართის განახლება

en: Update category '%s'
ka_GE: განაახლე კატეოგრია '%s'

en: Update details
ka_GE: დეტალების განახლება

en: Update quantities
ka_GE: რაოდენობის განახლება

en: Update review
ka_GE: მიმოხილვის განახლება

en: Updating...
ka_GE: ახლდება...

en: Upload Image
ka_GE: სურათის ატვირთვა

en: User
ka_GE: მომხმარებელი

en: User ID
ka_GE: მომხმარებლის ID

en: User address
ka_GE: მომხმარებლის მისამართი

en: User addresses
ka_GE: მომხმარებლის მისამართები

en: User analytics
ka_GE: მომხმარებლის მონაცემები

en: User product view
ka_GE: მომხმარებლის პროდუქტის ნახვა

en: User product views
ka_GE: მომხმარებლის პროდუქტის ნახვები

en: User record
ka_GE: მომხმარებლის ანგარიში

en: User records
ka_GE: მომხმარებლის ანგარიშები

en: User search queries
ka_GE: მომხმარებლის კითხვები

en: User search query
ka_GE: მომხმარებლის გამოკითხვა

[ctx: User's name]
en: Name
ka_GE: სახელი

en: Users
ka_GE: მომხმარებლები

en: Value
ka_GE: ღირებულება

en: Variant
ka_GE: ვარიანტი

en: View basket
ka_GE: კალათის ნახვა

en: View order status
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის ნახვა

en: Views
ka_GE: ნახვები

en: Vote
ka_GE: ხმის მიცემა

en: Votes
ka_GE: ხმა

en: Voucher '%(code)s' added to basket
ka_GE:  '%(code)s' ვაუჩერი დაემატა კალათას

en: Voucher '%s' removed from basket
ka_GE:  '%s' ვაუჩერი ამოღებულია თქვენი კალათიდან

en: Voucher code
ka_GE: ვაუჩერის კოდი

en: Voucher deleted
ka_GE: ვაუჩერი წაშლილია

en: Voucher updated
ka_GE: ვაუჩერის განახლებულია

en: Voucher/promo code
ka_GE: ვაუჩერი/პრომო კოდი

en: Vouchers
ka_GE: ვაუჩერები

en: Vouchers dashboard
ka_GE: ვაუჩერების დაფა

en: Warning
ka_GE: გაფრთხილება

en: We do not ship to this country
ka_GE: ამ ქვეყანაში მიტანის სერვისი არ გვაქვს

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
ka_GE: სესიის დრო ამოიწურა. ამით არაფერი დაშავდება, უბრალოდ კიდევ ერთხელ გადაამოწმეთ კალათა.

en: Welcome back
ka_GE: კეთილი იყოს თქვენი დაბრუნება!

en: What should your new wish list be called?
ka_GE: რა დავარქვათ ახალ სიას?

en: Where should we ship to?
ka_GE: სად მიგვაქვს შეკვეთა?

en: Who are you?
ka_GE: შენ ვინ ხარ?

en: Wish Lists
ka_GE: ჩანიშნულები

en: Write a review
ka_GE: დაწერე მიმოხილვა

en: Yes
ka_GE: დიახ

en: Yes!
ka_GE: დიახ!

en: Yes,No
ka_GE: კი,არა

en: You already have an active alert for this product
ka_GE: ამ პროდუქტის თაობაზე უკვე გაფრთხილებული ხართ

en: You can only vote once on a review
ka_GE: ერთ მიმოხილვაზე მხოლოდ ერთი ხმის მიცემა შეგიძლიათ.

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
ka_GE: მ შეკვეთის სტატუსის შესამოწმებლად დააკლიკეთ: 
    %(status_url)s

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
ka_GE: ამ შეკვეთის სტატუსის შესამოწმებლად დააკლიკეთ <a href="%(status_url)s" title="order status">აქ</a>

en: You can't leave a review for this product.
ka_GE: თქვენ არ შეგიძლიათ მიმოხილვის დაწერა ამ პროდუქტზე.

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
ka_GE: წიგნის შესანახად, პირველ რიგში, უნდა გაიაროთ ავტორიზაცია!

en: You cannot modify a %s basket
ka_GE: არ შეგიძლიათ %s კალათის შეცვლა

en: You cannot vote on your own reviews
ka_GE: თქვენ არ შეგიძლიათ საკუთარ მიმოხილვაზე ხმის მიცემა.

en: You don't have any wish lists yet.
ka_GE: არაფერი არ არის ჩანიშნული.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
ka_GE: ამ დროისთვის '%(code)s' ვაუჩერი დაემატა თქვენს კალათას

en: You have already reviewed this product!
ka_GE: თქვენ უკვე დაწერილი გაქვთ ამ წიგნის მიმოხილვა!

en: You have already used this voucher in a previous order
ka_GE: ეს ვაუჩერი უკვე გამოყენებული გაქვთ

en: You haven't placed any orders.
ka_GE: ვერაფერი მოიძებნა.

en: You need to add some items to your basket to checkout
ka_GE: კალათა ცარიელია. ჩაამატეთ რისი შეძენაც გსურთ, სანამ ანგარიშსწორებას მოითხოვთ.

en: You need to select some %ss
ka_GE: საჭიროა მონიშნოთ რამოდენიმე %ss

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
ka_GE: ეს წერილი გამოგეგზავნათ, რადგან თქვენ მოითხოვეთ პაროლის აღდგენა საიტზე %(name)s.

en: Your '%s' wish list has been deleted
ka_GE: "%s" წაიშალა

en: Your '%s' wishlist has been updated
ka_GE: "%s" განახლებულია

en: Your basket couldn't be updated. Please correct any validation errors below.
ka_GE: თქვენი კალათა ვერ განახლდა. გთხოვთ შეამოწმოთ შენიშვნების ვალიდურობა

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
ka_GE: თქვენი კალათა არ სარგებლობს ფასდაკლების ვაუჩერით

en: Your basket is empty.
ka_GE: კალათა ცარიელია.

en: Your basket is now empty
ka_GE: თქვენი კალათა დაცარიელდა

en: Your order contains:
ka_GE: შეძენილი წიგნები სია:

en: Your password changed at %(site_name)s.
ka_GE: შენი პაროლი შეიცვალა საიტზე: %(site_name)s

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ka_GE: თქვენი პაროლი შეცვლილია. თქვენ უკვე შეგიძლია ავტორიზაცია.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
ka_GE: თქვენს მიერ ბოლოს მითითებული მისამართი აღარ არის ვალიდური, გთხოვთ აირჩიოთ/მიუთითოთ სხვა მისამართი.

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
ka_GE: თქვენს მიერ ბოლოს არჩეული მიტანის მეთოდის პირობები შეიცვალა. ამიტომ გთხოვთ აირჩიოთ თავიდან.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
ka_GE: თქვენი ანგარიში გაუქმებულია. მადლობა, რო ჩვენი საიტით სარგებლობდით!

en: Your submitted shipping method is not permitted
ka_GE: თქვენ მიერ შერჩეული მიტანის მეთოდი არ არის ნებადართული

en: Your wish list is empty.
ka_GE: ამ სიაში ჯერ არაფერია შენახული.

en: Your wishlist has been created
ka_GE: თქვენი სია შექმნილია

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
ka_GE: %(name)s ჩამატებულია ახალ სიაში

en: [Product deleted]
ka_GE: [პროდუქტი წაშლილია]

en: anonymous
ka_GE: ანონიმური

en: cancel
ka_GE: გაუქმება

en: email address
ka_GE: ელ-ფოსტის მისამართი

[ctx: end date]
en: To
ka_GE: მდე

en: next
ka_GE: შემდეგი

en: no stock available
ka_GE: მარაგი არ არის ხელმისაწვდომი

en: or
ka_GE: ან

en: please check the error messages below and try again
ka_GE: გთხოვთ შეასწორეთ მითითებული შეცდომა და სცადეთ თავიდან

en: previous
ka_GE: წინა

en: price:
ka_GE: ფასი:

en: quantity
ka_GE: რაოდენობა

en: quantity:
ka_GE: რაოდენობა:

en: reset
ka_GE: გასუფთავება

en: return to basket
ka_GE: კალათაში დაბრუნება

[ctx: start date]
en: From
ka_GE: დან

en: thumbnail
ka_GE: სამბნეილი

en: unavailable
ka_GE: მიუწვდომელი
