django-oscar - en to lt translation catalogue (1723 entries)

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
lt: 
    %(title)s (kiekis %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
lt: 
    Perkelti į '%(name)s' pageidavimų sąrašą

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
lt: 
    Vartotojas jau yra priskirtas prie %(name)s.

en: 
                                                Add to '%(name)s' wish list
lt: 
    Pridėti į '%(name)s' pageidavimų sąrašą

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
lt: 
    %(amount)s nuskaitymas iš %(type)s tipo

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
lt: 
    %(amount)s nuskaitymas iš %(type)s tipo (nurodymas: %(reference)s)

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
lt: 
    Tai įskaito <strong>%(amount)s</strong> nuolaidą lyg
    jūsų krepšelis pretenduotų <strong>%(name)s</strong> pasiūlymui.

en: 
                                Estimated dispatch: <strong>%(date)s</strong>
lt: 
    Numatomas išsiuntimas: <strong>%(date)s</strong>

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
lt: 
    Šiuo metu redaguojate prekės <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>
    variantą.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
lt: 
    Ar turėjote omenyje <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: 
                            Total: %(total)s
lt: 
    Viso: %(total)s

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
lt[0]: 
    %(num_reviews)s kliento apžvalga
lt[1]: 
    %(num_reviews)s klientų apžvalgos
lt[2]: 
    %(num_reviews)s klientų apžvalgos
lt[3]: 
    %(num_reviews)s klientų apžvalgos

en: 
                        <span class="pull-left">Product is in <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> wishlist.</span>
lt: 
    <span class="pull-left">Prekė yra <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> pageidavimų sąraše.</span>

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
lt[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatas - rodomas <strong>%(start)s</strong> iki <strong>%(end)s</strong>.
lt[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatai - rodoma <strong>%(start)s</strong> iki <strong>%(end)s</strong>.
lt[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatų - rodoma <strong>%(start)s</strong> iki <strong>%(end)s</strong>.
lt[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatų - rodoma <strong>%(start)s</strong> iki <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
lt[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatas.
lt[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatai.
lt[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatų.
lt[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatų.

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
lt: 
    Kai jūsų pageidavimų sąrašas bus sukurtas, <strong>%(title)s</strong> bus pridėtas.

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
lt: 
    Sukurtas prekės variantas '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
lt: 
    Sukurtas '%(parent_name)s' variantas.

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
lt: 
    Ištrinti prekę <strong>%(title)s</strong> - ar esate tikri?

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
lt: 
    Ištrinti prekės variantą <strong>%(title)s</strong> - ar esate tikri?

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
lt: 
    Rasta <strong>%(num_results)s</strong> rezultatų, rodoma <strong>%(start)s</strong> iš <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
lt: 
    %(review_date)s <strong>%(name)s</strong> parašyta apžvalga

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
lt: 
    Atnaujintas '%(parent_name)s' variantas.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
lt: 
    Atnaujintas prekės variantas '%(name)s'.

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
lt: 
    <div class="warning">%(message)s kad pretenduotumėte <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> specialiam pasiūlymui</div>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
lt[0]: 
    pridėta <strong>%(n)s</strong> prekė
lt[1]: 
    pridėta <strong>%(n)s</strong> prekės
lt[2]: 
    pridėta <strong>%(n)s</strong> prekių
lt[3]: 
    pridėta <strong>%(n)s</strong> prekių

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
lt: 
    Ar tikrai norite ištrinti %(name)s?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
lt: 
    Ar tikrai norite ištrinti %(product_name)s iš pageidavimų sąrašo  %(wishlist_name)s?

en: 
                    Created product '%(name)s'.
lt: 
    Sukurta prekė '%(name)s'.

en: 
                    Page %(page_num)s of %(total_pages)s
lt: 
    Puslapis %(page_num)s iš %(total_pages)s

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
lt: 
    %(review_date)s jūsų parašyta apžvalga

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
lt[0]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekės dublikatas byloje
lt[1]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekės dublikatai byloje
lt[2]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekės dublikatų byloje
lt[3]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekės dublikatų byloje

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
lt[0]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekė byloje, kuri nebuvo rasta kataloge
lt[1]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekės byloje, kurios nebuvo rastos kataloge
lt[2]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekių byloje, kurios nebuvo rastos kataloge
lt[3]: 
    Buvo <strong>%(n)s</strong> prekių byloje, kurios nebuvo rastos kataloge

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
lt: 
    Tai ištrins visą informaciją apie jus iš šio tinklalapio. Profilio pašalinimas negali būti
    anuliuotas.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
lt: 
    Atnaujinta prekė '%(name)s'.

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
lt: 
    <p>Ištrinti kategoriją <strong>%(name)s</strong> - ar esate tikri?</p>

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
lt[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> iš %(num_votes)s klientų tai pagelbėjo
lt[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> iš %(num_votes)s klientams tai pagelbėjo
lt[2]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> iš %(num_votes)s klientų tai pagelbėjo
lt[3]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> iš %(num_votes)s klientų tai pagelbėjo

en: 
                Your basket total is now <strong>%(total)s</strong>
lt: 
    Jūsų krepšelio suma yra <strong>%(total)s</strong>

en: 
            %(name)s | Offers
lt: 
     %(name)s | Pasiūlymai

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
lt: 
    Jei negaunate el. laiško, prašome patikrinti ar suvedėte tą el. pašto adresą su kurio registravotės, ir patikrinti
    brukalo aplanką.

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
lt: 
    Užsakymas %(number)s - Eilutė #%(id)s

en: 
            Order %(number)s: confirmation
lt: 
    Užsakymo %(number)s: patvirtinimas

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
lt: 
    Puslapis <strong>%(title)s</strong> išsaugotas!

en: 
            Products matching "%(q)s"
lt: 
    Prekės atitinkančios "%(q)s"

en: 
            Ranges can be created and edited from within the <a href="%(range_list_url)s">range dashboard</a>.
lt: 
    Ribos gali būti sukurtos ir redaguojamos iš<a href="%(range_list_url)s">ribų prietaisų skydo</a>.

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
lt: 
    El. paštu išsiuntėme jums instrukcijas kaip atkurti slaptažodį. Ne už ilgo turėtumėte jį gauti.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
lt: 
    Jūsų užsakymas buvo pateiktas ir patvirtinimo el. laiškas išsiųstas - jūsų užsakymo numeris yra
    <strong>%(number)s</strong>.

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
lt: 
    <p>Svorių grupė buvo pridėta į <strong>%(name)s</strong>pristatymo būdą.</p>

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
lt: 
    <p>Byla <strong>%(filename)s</strong> apdorota.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
lt: 
    <p>Pristatymo būdas <strong>%(name)s</strong> buvo ištrintas.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
lt: 
    <p>Pristatymo būdas <strong>%(name)s</strong> buvo atnaujintas.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
lt: 
    <p>Svorių grupė buvo pašalinta iš <strong>%(name)s</strong>pristatymo būdo.</p>

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
lt: 
    <strong>%(quantity)s</strong> <strong>%(title)s</strong> kopijų buvo pridėta į jūsų krepšelį.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
lt: 
    <strong>%(title)s</strong> buvo pridėtas į jūsų krepšelį.

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
lt: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> vėl yra sandėlyje

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
lt: 
    <p>Pristatymo būdas <strong>%(name)s</strong> buvo sukurtas.</p>

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
lt: 
    <p>Ribos <strong>%(name)s</strong> išsaugotos.</p>

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
lt: 
    <strong>%(title)s</strong> buvo vėl įkelti į jūsų krepšelį.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
lt: 
    <strong>%(title)s</strong> buvo išsaugotas vėlesniam naudojimui

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
lt: 
    Atkreipkite dėmesį jog prekių kiekis sandėlyje yra ribotas. Paskubėkite, arba prekių gali nelikti.

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
lt: 
    Vartotojas %(user_name)s buvo atskirtas nuo %(partner_name)s.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
lt: 
    Su šiuo el. laišku mes išjungėme perspėjimus ir jūs
    nebegausite daugiau el. laiškų susijusių su šiuo produktu.
    
    Dėkojame už susidomėjimą,
    %(site_name)s komanda

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
lt: 
    Jūs gavote šį el. laišką nes jūsų slaptažodis buvo pakeistas - %(name)s.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
lt: 
    Jūsų krepšelis nebepretenduoja
    <strong>%(name)s</strong> pasiūlymui.

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
lt: 
    Jūsų krepšelis pretenduoja
    <strong>%(name)s</strong> pasiūlymui.

en:  (reference: %s)
lt: (paminėjimas: %s)

en:  This offer is no longer available.
lt: Šis pasiūlymas jau nebegalioja.

en:  created after %s
lt: sukurta po %s

en:  created before %s
lt: sukurta prieš %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
lt: sukurta tarp %(start_date)s ir %(end_date)s

en:  with customer email matching '%s'
lt: su kliento el. pašto adresu atitinkančiu '%s'

en:  with customer name matching '%s'
lt: su kliento vardu atitinkančiu '%s'

en:  with email matching '%s'
lt: su el. paštu atitinkančiu '%s'

en:  with keyword matching '%s'
lt: su raktažodžiu atitinkančiu '%s'

en:  with name matching '%s'
lt: su vardu atitinkančiu '%s'

en:  with status matching '%s'
lt: su būsena atitinkančia '%s'

en:  with title containing '%s'
lt: su pavadinimu turinčiu '%s'

en: %(amount)s off shipping cost
lt: %(amount)s nuo pristatymo kainos

en: %(attr)s attribute %(err)s
lt: %(attr)s atributas %(err)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
lt: %(attr)s atributas negali būti tuščias

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
lt: %(card_type)s %(number)s (Baigia galioti: %(expiry)s)

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
lt[0]: %(count)d pranešimas archyvuotas
lt[1]: %(count)d pranešimai archyvuoti
lt[2]: %(count)d pranešimų archyvuota
lt[3]: %(count)d pranešimų archyvuota

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
lt[0]: %(count)d pranešimas ištrintas
lt[1]: %(count)d pranešimai ištrinti
lt[2]: %(count)d pranešimų ištrinta
lt[3]: %(count)d pranešimų ištrinta

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
lt: %(enum)s yra netinkamas pasirinkimas atributui %(attr)s

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
lt: %(field)s pakeista iš '%(old_value)s' į '%(new_value)s'

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
lt: %(filename)s nėra teisingas paveiksliukas (%(error)s)

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
lt: %(obj)s neturi atributo '%(attr)s'

en: %(product)s - quantity %(qty)d
lt: %(product)s - kiekis %(qty)d

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
lt: %(qty)d '%(product)s' kopijos buvo pridėto į jūsų krepšelį

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
lt: %(report_filter)s tarp %(start_date)s ir %(end_date)s

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
lt: %(status)s krepšelis (savininkas: %(owner)s, eilutės: %(num_lines)d)

en: %(title)s has been added to your wishlist
lt: %(title)s buvo pridėti į jūsų pageidavimų sąrašą

en: %(type)s of %(amount).2f
lt: %(type)s iš %(amount).2f

en: %(user)s searched for '%(query)s'
lt: %(user)s ieškojo '%(query)s'

en: %(user)s viewed '%(product)s'
lt: %(user)s peržiūrėjo '%(product)s'

en: %(value)s discount on %(range)s
lt: %(value)s nuolaida taikoma %(range)s

en: %(value)s%% discount on %(range)s
lt: %(value)s%% nuolaida taikoma %(range)s

en: %(value)s%% off of shipping cost
lt: %(value)s%% nuo pristatymo kainos

en: %d Row | %d Rows
lt[0]: %d eilutė
lt[1]: %d eilutės
lt[2]: %d eilučių
lt[3]: %d eilučių

en: %d product added to range | %d products added to range
lt[0]: %d prekė pridėta į ribas
lt[1]: %d prekės pridėtos į ribas
lt[2]: %d prekių pridėta ir ribas
lt[3]: %d prekių pridėta ir ribas

en: %i products are still assigned to this type
lt: %i prekės vis dar priskirtos šiam tipui

en: %s Category | %s Categories
lt[0]: %s kategorija
lt[1]: %s kategorijos
lt[2]: %s kategorijų
lt[3]: %s kategorijų

en: %s cards are not accepted.
lt: %s kortelės nėra priimamos

en: %s does not exist
lt: %s neegzistuoja

en: %s is not a file
lt: %s nėra byla

en: %s is not a valid image archive
lt: %s nėra teisingas paveiksliukų archyvas

en: %s is not readable
lt: %s negali būti nuskaitytas

en: %s step not complete
lt: %s žingsnis nebaigtas

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
lt: '%(new_status)s' netinkama būsena (dabartinė būsena: '%(status)s')

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
lt: '%(new_status)s' nėra tinkama būsena užsakymui %(number)s (dabartinė būsena: '%(status)s')

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
lt: '%(status)s' yra netinkama nauja būsena eilutei %(line_id)d

en: '%(title)s' is no longer available
lt: '%(title)s' daigiau nebepasiekiama

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
lt: '%(title)s' nėra parduodamas dėl (%(reason)s). Prašome pataisyti krepšelį kad galėtumėte tęsti.

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
lt: '%(title)s' perkelti į '%(name)s' pageidavimų sąrašą

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
lt: '%(title)s' buvo pašalinti iš jūsų '%(name)s' pageidavimų sąrašo

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
lt: #%(number)s užsakymo įvykis '%(type)s'

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
lt: '%(voucher)s' panaudoti '%(user)s'

en: '%s' has been added to your basket
lt: '%s' buvo pridėtas į jūsų krepšelį

en: '%s' was added to your wish list.
lt: '%s' buvo pridėtas į jūsų pageidavimų sąrašą.

en: (Anonymous)
lt: (Anoniminis)

en: -- Choose type --
lt: -- Pasirinkite tipą --

en: ...or choose a pre-defined one
lt: ...arba rinktis jau nustatytą

en: 0 to 20
lt: 0-20

en: 1. Name and description
lt: 1. Pavadinimas ir apibūdinimas

en: 1. Shipping address
lt: 1. Pristatymo adresas

en: 2. Incentive
lt: 2. Paskatinimas

en: 2. Shipping method
lt: 2. Pristatymo būdas

en: 20 to 40
lt: 20-40

en: 3. Condition
lt: 3. Sąlygos

en: 3. Payment
lt: 3. Apmokėjimas

en: 4. Preview
lt: 4. Peržiūra

en: 4. Restrictions
lt: 4. Apribojimai

en: 40 to 60
lt: 40-60

en: 5. Confirmation
lt: 5. Patvirtinimas

en: 60+
lt: virš 60

en: <em>Closed</em> stock alerts
lt: <em>Uždaryti</em> sandėlio likučių perspėjimai

en: <em>Open</em> stock alerts
lt: <em>Atviri</em> sandėlio likučių perspėjimai

en: <missing product>
lt: <prekė nerasta>

en: <stockalert for "%(stock)s" status %(status)s>
lt: <likučių perspėjimas "%(stock)s" būsena %(status)s>

en: <strong>0</strong> results.
lt: <strong>0</strong> rezultatų.

en: A child product can't have a category assigned.
lt: Antrinė prekė negali turėti priskirtos kategorijos.

en: A child product can't have a product class.
lt: Antrinė prekė negali turėti prekės klasės.

en: A child product can't have options.
lt: Antrinė prekė negali turėti parinkčių.

en: A child product needs a parent.
lt: Antrinė prekė turi turėti tėvą.

en: A child product should not have categories
lt: Antrinė prekė neturi turėti kategorijų

en: A confirmation email has been sent to %s
lt: Patvirtinimo laiškas buvo išsiųstas į %s

en: A discount value is required
lt: Reikalinga nuolaidos reikšmė

en: A parent product can't have stockrecords.
lt: Pirminė prekė negali turėti likučių apskaitos duomenų.

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
lt: Gali būti įvestas dalinis el. pašto adresas (pvz. '@example.com') norint rasti kelis adresus.

en: A password reset email has been sent
lt: Slaptažodžio atkūrimo el. laiškas buvo išsiųstas

en: A preview email has been sent to %s
lt: Peržiūros el. laiškas buvo išsiųstas %s

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
lt: Iškilo problema apdorojant šio užsakymo apmokėjimą - joks užmokestis nebuvo nuskaitytas. Prašome susisiekti su klientu aptarnavimo skyriumi jei ši problema kartojasi

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
lt: Prekės atributas yra tai, ką ši prekė gali turėti, pavyzdžiui dydį, nurodytą pagal jos klasę

en: A range is required
lt: Privalomos ribos

en: A user with that email address already exists
lt: Vartotojas su tokiu el. pašto adresu jau egzistuoja

en: A user with this email address already exists
lt: Vartotojas su tokiu el. pašto adresu jau egzistuoja

en: Absolute discount benefit
lt: Absoliuti nuolaidos nauda

en: Absolute discount benefits
lt: Absoliučios nuolaidos naudos

en: Account
lt: Vartotojas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active <em>Site</em> Offers
lt: Aktyvūs <em>tinklalapio</em> pasiūlymai

en: Active <em>Vouchers</em>
lt: Aktyvūs <em>kuponai</em>

en: Active vouchers
lt: Aktyvūs kuponai

en: Add a new address
lt: Pridėti naują adresą

en: Add a new category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: Add a new product type
lt: Pridėti naują prekės tipą

en: Add a new weight band
lt: Pridėti naują svorio grupę

en: Add child category
lt: Pridėti vidinę kategoriją

en: Add products
lt: Pridėti prekes

en: Add to a page
lt: Pridėti į puslapį

en: Add to basket
lt: Pridėti į krepšelį

en: Add to page
lt: Pridėti į puslapį

en: Add to wish list
lt: Pridėti į pageidavimų sąrašą

en: Add variant
lt: Pridėti variantą

en: Add voucher
lt: Pridėti kuponą

en: Add weight band
lt: Pridėti svorio grupę

en: Added to a basket
lt: Pridėta į krepšelį

en: Adding...
lt: Pridedama...

en: Address
lt: Adresas

en: Address '%s' created
lt: Adresas  '%s' sukurtas

en: Address '%s' deleted
lt: Adresas '%s' ištrintas

en: Address '%s' updated
lt: Adresas  '%s' atnaujintas

en: Address Book
lt: Adresų knyga

en: Address Hash
lt: Adreso identifikatorius

en: Address book
lt: Adresų knyga

en: Address deleted
lt: Adresas ištrintas

en: Address saved
lt: Adresas išsaugotas

en: Addresses
lt: Adresai

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
lt: Adresas šalyje "%(country)s" turi turėti teisingą pašto kodą

en: Admin
lt: Administratorius

en: Advanced Search
lt: Išplėstinė paieška

en: Alert #%(id)s
lt: Perspėjimas #%(id)s

en: Alerts with status "%s"
lt: Perspėjimai su būsena "%s"

en: All
lt: Visi

en: All Alerts
lt: Visi perspėjimai

en: All Orders
lt: Visi užsakymai

en: All alerts
lt: Visi perspėjimai

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
lt: Visos galimos eilutės iš užsakymo %(number)s buvo pridėtos į jūsų krepšelį

en: All offers
lt: Visi pasiūlymai

en: All orders
lt: Visi užsakymai

en: All pages
lt: Visi puslapiai

en: All partners
lt: Visi partneriai

en: All products
lt: Visos prekės

en: All reviews
lt: Visos apžvalgos

en: All users
lt: Visi vartotojai

en: All vouchers
lt: Visi kuponai

en: Allocation
lt: Paskyrimas

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
lt: Rezervuota %(amount)s iš tipo %(type)s

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
lt: Alternatyvus prekės siuntimo būdai gali būti pasirinkti atsiskaitymo puslapyje

en: American Express cards use a 4 digit security code
lt: American Express kortelės naudoja 4 skaičių apsaugos kodą

en: Amount
lt: Kiekis

en: Amount Allocated
lt: Rezervuota suma

en: Amount Debited
lt: Suma įrašyta į debetą

en: Amount Refunded
lt: Grąžinta suma

en: Amount debited
lt: Suma įrašyta į debetą

en: Amount refunded
lt: Grąžinta suma

en: An address from your address book?
lt: Adresas iš jūsų adresų knygos?

en: An alert has been created
lt: Perspėjimas buvo sukurtas

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
lt: Paveiksliukas su nuline rikiavimo reikšme bus pirminis prekės paveiksliukas.

en: Analytics
lt: Analitikos

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
lt: Vardas

en: Anonymous reviews must include a name and an email
lt: Anoniminės apžvalgos turi turėti pavadinimą ir el. pašto adresą

en: Applies to countries
lt: Taikoma šalims

en: Approved
lt: Patvirtinta

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archiving...
lt: Archyvuojama...

en: Are you sure that you want to delete this alert?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį perspėjimą?

en: Are you sure you want to delete this address?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį adresą?

en: Are you sure you want to delete this offer?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį pasiūlymą?

en: Are you sure you want to delete this partner?
lt: Ar tikrai norite pašalinti ši partnerį?

en: Are you sure you want to delete this range?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šias ribas?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį pristatymo būdą?

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį svorių grupės būdą?

en: At least one field is required.
lt: Bent vienas laukas yra privalomas.

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
lt: Bent vienas sandėlio įrašas turi būti nustatytas partneriui su kurio esate susieti.

en: Attribute
lt: Atributas

en: Attribute option
lt: Atributo parinktis

en: Attribute option group
lt: Atributų parinkčių grupė

en: Attribute option groups
lt: Atributo parinkčių grupės

en: Attribute options
lt: Atributo parinktys

en: AttributeOption has not been saved yet
lt: AttributeOption dar nebuvo išsaugotas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Automatic product list
lt: Automatinis prekių sąrašas

en: Automatic product lists
lt: Automatiniai prekių sąrašai

en: Availability
lt: Pasiekiamumas

en: Available
lt: Pasiekiama

en: Available between %(start)s and %(end)s
lt: Galioja tarp %(start)s ir %(end)s

en: Available from %(start)s
lt: Galioja nuo %(start)s

en: Available until %(end)s
lt: Galioja iki %(end)s

en: Average order costs
lt: Vidutinė užsakymo kaina

en: Back to search results
lt: Grįžti į paieškos rezultatus

en: Bankcard
lt: Bako kortelė

en: Bankcards
lt: Bako kortelės

en: Basket
lt: Krepšelis

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
lt: Krepšelis #%(basket_id)d, Prekė #%(product_id)d, kiekis %(quantity)d

en: Basket Additions
lt: Krepšelio papildymai

en: Basket additions
lt: Krepšelio papildymai

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
lt: Krepšelis įtraukia %(amount)s iš %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
lt: Krepšelis įtraukia %(count)d atskirą prekę(s) iš %(range)s

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
lt: Krepšelis įtraukia %(count)d prekę(s) iš %(range)s

en: Basket line
lt: Krepšelio eilutė

en: Basket lines
lt: Krepšelio eilutės

en: Basket status
lt: Krepšelio būsena

en: Basket total
lt: Krepšelio suma

en: Basket total (after discounts)
lt: Krepšelio suma (su nuolaidom)

en: Basket total (before discounts)
lt: Krepšelio suma (prieš nuolaidas)

en: Basket total (excl. discounts)
lt: Krepšelio suma (be nuolaidų)

en: Basket total (inc. discounts)
lt: Krepšelio suma (su nuolaidom)

en: Basket total (inc. tax)
lt: Krepšelio suma (su PVM)

en: Basket total:
lt: Krepšelio suma:

en: Baskets
lt: Krepšeliai

en: Benefit
lt: Nauda

en: Benefits
lt: Naudos

en: Bestselling products
lt: Geriausiai parduodamos prekės

en: Bill to name
lt: Išrašyti sąskaitą vardu

en: Billing Address
lt: Sąskaitos pateikimo adresas

en: Billing address
lt: Sąskaitos pateikimo adresas

en: Billing addresses
lt: Sąskaitos pateikimo adresai

en: Body
lt: Turinys

en: Body HTML
lt: HTML turinys

en: Body Text
lt: Turinys

en: Body text
lt: Pagrindinis tekstas

en: Boolean
lt: Loginė reikšmė

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse products in offer
lt: Žiūrėti produktus su pasiūlymais

en: Browse store
lt: Naršyti parduotuvę

en: Build a new condition
lt: Sukurti naują sąlygą

en: Build a new incentive
lt: Sukurti nauja paskatinimą

en: Bulk Actions
lt: Masiniai veiksmai

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
lt[0]: Pirkti dar %(delta)d prekę iš %(range)s
lt[1]: Pirkti dar %(delta)d prekes iš %(range)s
lt[2]: Pirkti dar %(delta)d prekių iš %(range)s
lt[3]: Pirkti dar %(delta)d prekių iš %(range)s

en: CCV number
lt: CCV numeris

en: Can be used multiple times by multiple customers
lt: Gali būti panaudota daug kartų kelių klientų

en: Can be used once by one customer
lt: Gali būti panaudota vieną kartą vieno kliento

en: Can only be used once per customer
lt: Gali būti panaudota tik vieną kartą kiekvieno kliento

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancelled
lt: Atšauktas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Case insensitive / No spaces allowed
lt: Atsižvelgiama į didžiąsias, mažąsias raides / Tarpai neleidžiami

en: Catalogue
lt: Katalogas

en: Catalogue and stock
lt: Katalogas ir sandėlio likučiai

en: Catalogue reviews
lt: Katalogo apžvalgos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Category created successfully
lt: Kategorija sukurta sėkmingai

en: Category deleted successfully
lt: Kategorija sėkmingai ištrinta

en: Category updated successfully
lt: Kategorija sėkmingai atnaujinta

en: Change
lt: Keisti

en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Change display order
lt: Keisti atvaizdavimo tvarką

en: Change line status to
lt: Pakeisti eilutės būsena į

en: Change my password
lt: Pakeisti mano slaptažodį:

en: Change order status
lt: Keisti užsakymo būseną

en: Change order status to
lt: Pakeisti užsakymo būsena į

en: Change password
lt: Keisti slaptažodį

en: Change status
lt: Keisti būseną

en: Changing...
lt: Keičiama...

en: Charge
lt: Mokestis

en: Charge (excl tax)
lt: Priemoka (be PVM)

en: Charge (incl tax)
lt: Priemoka (su PVM)

en: Charge for weights up to %s kg
lt: Apmokestinti svorius nuo %s kg

en: Cheapest product from %(range)s is free
lt: Pigiausia prekė iš  %(range)s yra nemokama

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
lt: Ieškoti prekių kurios vėl yra sandėlyje ir išsiųsti perspėjimus

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Checkout gateway
lt: Pirkimo vartai

en: Checkout now
lt: Pirkti dabar

en: Child product
lt: Antrinė prekė

en: Choose the Image content blocks that this block will use. (You may need to create some first).
lt: Pasirinkite paveiksliukų turinio blokus kuriuos naudos šis blokas. (Jums gali prireikti pirma juos sukurti).

en: Choose what type of product this is
lt: Pasirinkite kokio tipo prekė tai yra

en: City
lt: Miestas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Closed
lt: Uždarytas

en: Code
lt: Kodas

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
lt: Kodas gali būti sudarytas iš raidžių a-z, A-Z, skaičių, ir žemutinių brūkšnių, ir negali prasidėti skaičiumi.

en: Code used for looking up this event programmatically
lt: Kodas naudojamas ieškant šio įvykio programatiškai

en: Communication Event
lt: Susisiekimo įvykis

en: Communication Events
lt: Susisiekimo įvykiai

en: Communication event type
lt: Susisiekimo įvykio tipas

en: Communication event types
lt: Susisiekimo įvykių tipai

en: Communications dashboard
lt: Komunikacijų prietaisų skydas

en: Complete
lt: Baigta

en: Condition
lt: Sąlygos

en: Conditional offer
lt: Sąlygotas pasiūlymas

en: Conditional offers
lt: Sąlygoti pasiūlymai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Confirm Password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Confirm password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Confirmation of order %(number)s
lt: Užsakymo %(number)s patvirtinimas

en: Confirmation required for stock alert
lt: Likučių perspėjimui reikalingas patvirtinimas

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Contact Number
lt: Kontaktinis telefonas

en: Contact number
lt: Kontaktinis telefonas

en: Content
lt: Turinys

en: Content block
lt: Turinio blokas

en: Content block '%(block)s' added to page '%(page)s'
lt: Turinio blokas '%(block)s' pridėtas į puslapį '%(page)s'

en: Content block created successfully
lt: Turinio blokas sėkmingai sukurtas

en: Content block deleted successfully
lt: Turinio blokas sėkmingai ištrintas

en: Content block removed from page '%s'
lt: Turinio blokas pašalintas iš puslapio '%s'

en: Content block removed successfully
lt: Turinio blokas sėkmingai pašalintas

en: Content block updated successfully
lt: Turinio blokas sėkmingai atnaujintas

en: Content blocks
lt: Turinio blokai

en: Content blocks by page
lt: Turinio blokai pagal puslapį

en: Content blocks can only be linked to internal URLs
lt: Turinio blokas gali būti susietas tik su vidiniais URLs

en: Content blocks for page %(page_url)s
lt: Turinio blokai puslapiui %(page_url)s

en: Content blocks on page '%(page_url)s'
lt: Turinio blokai puslapyje '%(page_url)s'

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: Continue to step 2
lt: Eiti į 2 žingsnį

en: Continue to step 3
lt: Eiti į 3 žingsnį

en: Continue to step 4
lt: Eiti į 4 žingsnį

en: Continuing...
lt: Tęsiama

en: Cost
lt: Kaina

en: Cost Price
lt: Savikaina

en: Cost price
lt: Savikaina

en: Count condition
lt: Kiekio sąlyga

en: Count conditions
lt: Kiekio sąlygos

en: Countries
lt: Šalys

en: Country
lt: Šalis

en: Country name
lt: Šalies pavadinimas

en: Coverage Condition
lt: Padengimo sąlyga

en: Coverage Conditions
lt: Padengimo sąlygos

en: Create
lt: Sukurti

en: Create New Page
lt: Sukurt naują puslapį

en: Create a new %s content block
lt: Sukurti naują %s turinio bloką

en: Create a new content block
lt: Sukurti naują turinio bloką

en: Create a new product of type
lt: Sukurti naują prekės tipą

en: Create a new shipping method
lt: Sukurti naują pristatymo būdą

en: Create a new wish list
lt: Sukurti naują pageidavimų sąrašą

en: Create a new wishlist
lt: Sukurti naują pageidavimų sąrašą

en: Create block
lt: Sukurti bloką

en: Create new %(product_class)s product
lt: Sukurti naują %(product_class)s prekę

en: Create new category
lt: Sukurti naują kategoriją

en: Create new offer
lt: Sukurti naują pasiūlymą

en: Create new page
lt: Sukurt naują puslapį

en: Create new partner
lt: Sukurti naują partnerį

en: Create new product
lt: Sukurti naują prekę

en: Create new product type
lt: Sukurti naują prekės tipą

en: Create new range
lt: Sukurti naujas ribas

en: Create new shipping charge
lt: Sukurti naują pristatymo mokestį

en: Create new variant of %(parent_product)s
lt: Sukurti naują %(parent_product)s variantą

en: Create new voucher
lt: Sukurti naują kuponą

en: Create payment event
lt: Sukurti apmokėjimo įvykį

en: Create product type
lt: Sukurti prekės tipą

en: Create range
lt: Sukurti ribas

en: Create shipping event
lt: Sukurti pristatymo įvykį

en: Create user
lt: Sukurti vartotoją

en: Create voucher
lt: Sukurti kuponą

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
lt: Užsiregistruokite ir tada jūs būsite perkelti į atsiskaitymo puslapį

en: Creating...
lt: Kuriama...

en: Currency
lt: Valiuta

en: Current available stock
lt: Dabartinis sandėlio likutis

en: Custom class
lt: Specifinė klasė

en: Custom condition
lt: Specifinė sąlyga

en: Custom incentive
lt: Specifinis paskatinimas

en: Customer
lt: Vartotojas

en: Customer Information
lt: Kliento informacija

en: Customer Reviews
lt: Klientų apžvalgos

en: Customer checked out as a guest.
lt: Klientas pirko kaip svečias.

en: Customer email address
lt: Kliento el. pašto adresas

en: Customer has deleted their account.
lt: Klientas ištrynė savo paskyrą.

en: Customer name
lt: Kliento vardas

en: Customer name matches "{customer_name}"
lt: Kliento vardas atitinka "{customer_name}"

en: Customer rating
lt: Įvertinimas

en: Customer reviews
lt: Klientų apžvalgos

en: Customers
lt: Klientai

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydas

en: Date
lt: Data

en: Date Closed
lt: Uždarymo data

en: Date Created
lt: Sukūrimo data

en: Date Processed
lt: Apdorojimo data

en: Date Sent
lt: Išsiuntimo data

en: Date Updated
lt: Atnaujinimo data

en: Date Uploaded
lt: Įkėlimo data

en: Date alert raised
lt: Pranešimo sukūrimo data

en: Date alert sent
lt: Perspėjimo išsiuntimo data

en: Date cancelled
lt: Atšaukimo data

en: Date closed
lt: Uždarymo data

en: Date confirmed
lt: Patvirtinimo data

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Date created:
lt: Sukūrimo data:

en: Date from
lt: Nuo datos

en: Date joined
lt: Prisijungimo data

en: Date merged
lt: Sujungimo data

en: Date of creation
lt: Sukūrimo data

en: Date of last order
lt: Paskutinio užsakymo data

en: Date of purchase
lt: Pirkimo data

en: Date placed
lt: Pateikimo data

en: Date registered
lt: Registracijos data

en: Date sent
lt: Išsiuntimo data

en: Date submitted
lt: Pateikimo data

en: Date to
lt: Iki datos

en: Date updated
lt: Atnaujinimo data

en: Date uploaded
lt: Įkėlimo data

en: Dear %(name)s,
lt: Mieli %(name)s,

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Weight
lt: Numatytasis svoris

en: Default billing address
lt: Numatytasis atsiskaitymo adresas

en: Default billing address?
lt: Numatytasis atsiskaitymo adresas?

en: Default product weight (kg)
lt: Numatytasis prekės svoris (kg)

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
lt: Numatytasis prekės svoris kilogramais kai joks svorio atributas nesuvestas

en: Default shipping address
lt: Numatytasis pristatymo adresas

en: Default shipping address?
lt: Numatytasis pristatymo adresas?

en: Default weight (kg)
lt: Numatytasis svoris (kg)

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %(object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> - are you sure?
lt: Ištrinti %(object.type)s turinio bloką <strong>%(object.name)s</strong> - ar esate tikri?

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete address?
lt: Ištrinti adresą?

en: Delete alert #%(id)s?
lt: Ištrinti perspėjimą #%(id)s?

en: Delete category
lt: Ištrinti kategoriją

en: Delete category?
lt: Ištrinti kategoriją?

en: Delete content block
lt: Pašalinti turinio bloką

en: Delete content block '%(name)s'?"
lt: Pašalinti turinio bloką '%(name)s'?"

en: Delete offer
lt: Ištrinti pasiūlymą

en: Delete page
lt: Pašalinti puslapį

en: Delete page '%(title)s'?
lt: Pašalinti puslapį '%(title)s'?

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
lt: Pašalinti puslapį <strong>%(title)s</strong> - ar esate tikri?

en: Delete partner
lt: Ištrinti partnerį

en: Delete product type
lt: Ištrinti prekės tipą

en: Delete product type '%s'
lt: Ištrinti prekės tipą '%s'

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
lt: Ištrinti prekės tipą <strong>%(name)s</strong> - ar esate tikri?

en: Delete product type?
lt: Ištrinti prekės tipą?

en: Delete product variant?
lt: Ištrinti prekės variantą?

en: Delete product?
lt: Ištrinti prekę?

en: Delete profile
lt: Ištrinti profilį

en: Delete range '%(name)s'?
lt: Ištrinti ribas '%(name)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
lt: Ištrinti apžvalgą "%(title)s"?

en: Delete review '%(title)s'?
lt: Ištrinti apžvalgą '%(title)s'?

en: Delete shipping method
lt: Ištrinti pristatymo būdą

en: Delete shipping method '%(name)s'?
lt: Ištrinti pristatymo būdą '%(name)s'?

en: Delete voucher '%(name)s'?
lt: Ištrinti kuponą '%(name)s'?

en: Delete weight band?
lt: Ištrinti svorio grupę?

en: Delete?
lt: Ištrinti?

en: Deleted
lt: Ištrintas

en: Deleted page '%s'
lt: Ištrintas puslapis '%s'

en: Deleted product '%s'
lt: Ištrinta prekė '%s'

en: Deleted product variant '%s'
lt: Ištrintas prekės variantas '%s'

en: Deleting...
lt: Trinama...

en: Deliver to name
lt: Pristatyti vardu

en: Delivery address updated
lt: Pristatymo adresas atnaujintas

en: Delivery address updated:
    %s
lt: Pristatymo adresas atnaujintas:
    %s

en: Delta Votes
lt: Delta balsai

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
lt: Priklauso nuo prekių kiekio krepšelyje kurios yra sąlygos ribose

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
lt: Priklauso nuo prekių kainų krepšelyje kurios yra sąlygos ribose

en: Description
lt: Apibūdinimas

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lt: Paskiria ar vartotojas gali prisijungti į šį administravimo puslapį.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
lt: Paskiria ar šis vartotojas turi būti traktuojamas kaip aktyvus. Atžymėkite tai vietoj vartotojo pašalinimo.

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
lt: Nustato prekių tvarką. Prekė su aukštesne reikšme pasirodys aukščiau žemesnių reikšmių.

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Discount category
lt: Nuolaidos kategorija

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
lt: Nuolaida yra fiksuota suma nuo pristatymo kainos

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
lt: Nuolaida yra fiksuota suma nuo prekės kainos

en: Discount is a percentage off of the product's value
lt: Nuolaida yra procentinė išraiška nuo prekės kainos

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
lt: Nuolaida yra procentinė išraiška nuo pristatymo kainos

en: Discount is to give the cheapest product for free
lt: Nuolaida suteikiama pigiausiai prekei nemokamai

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
lt: %(amount)r nuolaida užsakymui %(order)s

en: Discount type
lt: Nuolaidos tipas

en: Discount value
lt: Nuolaidos vertė

en: Discounts
lt: Nuolaidos

en: Dispatch date
lt: Išsiuntimo data

en: Display Order
lt: Atvaizdavimo tvarka

en: Display order
lt: Atvaizdavimo tvarka

en: Display type
lt: Atvaizdavimo tipas

en: Done
lt: Baigta

en: Down
lt: Žemiau

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Download selected orders as a CSV
lt: Parsiųsti pasirinktus užsakymus kaip CSV

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
lt: Dėl techninių apribojimų mes negalime išsiųsti daugiau nei %(threshold)d prekių vienu užsakymu.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
lt: Dėl techninių kliūčių mes negalime išsiųsti daugiau nei %(threshold)d prekių vienu užsakymu. Jūsų krepšelis šiuo metu turi %(basket)d prekių.

en: Duplicate products
lt: Vienodos prekės

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit address
lt: Redaguoti adresą

en: Edit again
lt: Redaguoti dar kartą

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit children
lt: Redaguoti vidinį

en: Edit email
lt: Redaguoti elektroninį paštą

en: Edit included products
lt: Redaguoti įtrauktas prekes

en: Edit order contents
lt: Redaguoti užsakymo turinį

en: Edit product type
lt: Redaguoti prekės tipą

en: Edit products
lt: Redaguoti prekes

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit promotions in position '%(name)s'
lt: Redaguoti reklamas pozicijoje '%(name)s'

en: Edit range
lt: Redaguoti ribas

en: Edit range metadata
lt: Redaguoti ribų meta duomenis

en: Edit shipping address
lt: Keisti siuntimo adresą

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
lt: Keisti siuntimo adresą užsakymui %(order.number)s

en: Edit shipping method
lt: Redaguoti pristatymo būdą

en: Edit the user's details
lt: Keisti vartotojo duomenis

en: Edit this page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Edit this product
lt: Redaguoti šią prekę

en: Edit user '%s'
lt: Redaguoti vartotoją '%s'

en: Edit voucher
lt: Redaguoti kuponą

en: Edit weight band
lt: Redaguoti svorio grupę

en: Editing variant of %(parent_product)s
lt: Keisti %(parent_product)s variantą

en: Either comma-separated, or one identifier per line
lt: Arba kableliu atskirta, arba vienas identifikatorius eilutėje

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Body HTML Template
lt: El. laiško turinio HTML šablonas

en: Email Body Template
lt: El. laiško turinio šablonas

en: Email History
lt: El. laiškų istorija

en: Email Subject Template
lt: El. laiško temos šablonas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Email body HTML template
lt: El. laiško turinio HTML šablonas

en: Email body text template
lt: El. laiško turinio teksto šablonas

en: Email content
lt: Elektroninio pašto turinys

en: Email history
lt: Elektroninio pašto istorija

en: Email saved
lt: El. laiškas išsaugotas

en: Email sent
lt: Elektroninis laiškas išsiųstas

en: Email subject template
lt: El. laiško temos šablonas

en: Email templates
lt: El. laiškų šablonai

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
lt: Išsiųsti el. laišką vartotojui %(user)s su tema '%(subject)s'

en: Emails
lt: El. laiškai

en: Empty baskets cannot be submitted
lt: Tušti krepšeliai negali būti pateikti

en: End date
lt: Pabaigos data

en: End date should be later than start date
lt: Pabaigos data turi būti vėliau nei pradžios data

en: End datetime
lt: Pabaigos data/laikas

en: Enter a new password
lt: Įveskite naują slaptažodį

en: Enter a valid month.
lt: Įveskite teisingą mėnesį.

en: Enter a valid year.
lt: Įveskite teisingus metus.

en: Enter payment details
lt: Įveskite apmokėjimo detales

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
lt: Įveskite viršutinį limitą kilogramais šiai svorio grupei. Žemutinis limitas bus nustatytas pagal kitas svorio grupes.

en: Enter your email
lt: Įveskite savo elektroninio pašto adresą

en: Entity
lt: Subjektas

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Est. dispatch date
lt: Numatoma išsiuntimo data

en: Estimate dispatch date
lt: Numatoma išsiuntimo data

en: Estimated Dispatch Date
lt: Numatomas išsiuntimo data

en: Estimated dispatch date
lt: Numatoma išsiuntimo data

en: Event
lt: Įvykis

en: Event Type
lt: Įvykio tipas

en: Event notes
lt: Įvykio pastabos

en: Example: '/about/contact/'.
lt: Pvz: '/about/contact/'.

en: Excluded Products
lt: Neįtrauktos prekės

en: Expiry Date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Export to CSV
lt: Eksportuoti į CSV

en: Fields marked with * are mandatory.
lt: Laukai pažymėti su * yra privalomi.

en: File
lt: Byla

en: File Path
lt: Bylos kelias

en: File of SKUs or UPCs
lt: Prekės kodų arba universalių prekės kodų byla

en: Filename
lt: Bylos pavadinimas

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter result
lt: Filtruoti rezultatą

en: Filter results
lt: Filtruoti rezultatus

en: Filtering...
lt: Filtruojama...

en: First line of address
lt: Pirmoji adreso eilutė

en: First name
lt: Vardas

en: Fixed amount off of products in range
lt: Fiksuotas prekių kiekis šiose ribose

en: Fixed discount benefits require a product range
lt: Fiksuotos nuolaidos naudos reikalauja prekės ribų

en: Fixed discount benefits require a value
lt: Fiksuotos nuolaidos naudos reikalauja reikšmės

en: Fixed price benefit
lt: Fiksuotos kainos nauda

en: Fixed price benefits
lt: Fiksuotos kainos naudos

en: Fixed price shipping
lt: Fiksuotos kainos pristatymas

en: Fixed price shipping benefit
lt: Fiksuotos kainos pristatymo nauda

en: Fixed price shipping benefits
lt: Fiksuotos kainos pristatymo naudos

en: Float
lt: Slankaus kablelio skaičius

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
lt: Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo el. pašto adresą žemiau, ir mes el. paštu išsiųsime jums instrukcijas kaip pakeisti slaptažodį.

en: Found <strong>0</strong> results.
lt: Rasta <strong>0</strong> rezultatų.

en: Free
lt: Nemokamas

en: Free Shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Free shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Frequency
lt: Dažnumas

en: Frozen - the basket cannot be modified
lt: Užšaldytas - krepšelis negali būti modifikuotas

en: Fulfillment partner
lt: Įvykdymo partneris

en: Fulfillment partners
lt: Įvykdymo partneriai

en: Fulfilment
lt: Įvykdymas

en: Full dashboard access
lt: Pilnas prietaisų skydo pasiekiamumas

en: General
lt: Bedras

en: Generate report
lt: Generuoti ataskaitą

en: Generating...
lt: Generuojama...

en: Get a password reminder
lt: Gauti slaptažodžio priminimą

en: Get results as
lt: Gauti rezultatus kaip

en: Get shipping for %(amount)s
lt: Gauti pristatymą už %(amount)s

en: Get shipping for a fixed price
lt: Gauti pristatymą už fiksuota kainą

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
lt: Gauti prekes kurios atitinka fiksuotos kainos sąlygą

en: Go
lt: Eiti

en: Go to homepage
lt: Grįžti į pradinį puslapį

en: Go!
lt: Pirmyn!

en: Group
lt: Grupė

en: Guest email address
lt: Svečio el.pašto adresas

en: HTML template
lt: HTML šablonas

en: Hand Picked Product List
lt: Rankomis atrinktas prekių sąrašas

en: Hand Picked Product Lists
lt: Rankomis atrinkti prekių sąrašai

en: Hello,
lt: Sveiki,

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
lt: Sveiki,
    
    Mes džiaugiamės galėdami patvirtinti jūsų užsakymą %(order_number)s.
    Greitu metu jis bus apdorotas.

en: Higher the number, higher the country in the list.
lt: Kuo didesnis skaičius, tuo aukščiau šalių sąraše.

en: Home
lt: Namai

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
lt: Aš esu naujas klientas ir noriu tęsti kaip svečias

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
lt: Aš esu naujas klientas ir noriu užsiregistruoti prieš atsiskaitymą.

en: I am a returning customer, and my password is
lt: Aš esu užsiregistravęs klientas ir mano slaptažodis yra

en: I have a voucher code...
lt: Aš turiu kupono kodą...

en: I've forgotten my password
lt: Aš pamiršau savo slaptažodį

en: ISO 3166-1 numeric
lt: ISO 3166-1 skaitmeninis

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
lt: Jei jūs nekeitėte el. pašto adreso, galite ignoruoti šį el. laišką.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
lt: Jei jūs jo nekeitėte, prašome kuo greičiau nustatyti iš naujo savo slaptažodį ir pataisyti savo el. pašto adresą:

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
lt: Jei jūs jo nekeitėte, prašome kuo greičiau nustatyti iš naujo savo slaptažodį.

en: Image
lt: Paveiksliukas

en: Images
lt: Paveiksliukai

en: Important messages about items in your basket
lt: Svarbios žinutės apie prekes jūsų krepšelyje

en: In case we need to call you about your order
lt: Jeigu prireiktų paskambinti jums dėl užsakymo

en: In progress
lt: Progrese

en: In stock
lt: Yra sandėlyje

en: In stock (%d available)
lt: Yra sandėlyje (%d)

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Inbox
lt: Pašto dėžutė

en: Incentive
lt: Paskatinimas

en: Included Categories
lt: Įtrauktos kategorijos

en: Included Products
lt: Įtrauktos prekės

en: Includes all products?
lt: Įtraukia visas prekes?

en: Includes an item with UPC "{upc}"
lt: Turi prekę su prekės kodu "{upc}"

en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
lt: Turi prekę su partnerio kodu "{partner_sku}"

en: Instructions
lt: Instrukcijos

en: Integer
lt: Sveikasis skaičius

en: Invalid action
lt: Neteisingas veiksmas

en: Invalid form submission
lt: Netinkamas formos pateikimas

en: Invalid lines requested
lt: Užklaustos neteisingos eilutės

en: Invalid stock consumption request
lt: Netinkama sandėlio panaudojimo užklausa

en: Is Active?
lt: Yra aktyvus?

en: Is active?
lt: Yra aktyvus?

en: Is available?
lt: Yra pasiekiamas?

en: Is discountable?
lt: Ar gali būti pritaikyta nuolaida?

en: Is product discountable?
lt: Ar ši prekė gali turėti nuolaidą?

en: Is public?
lt: Yra vieša?

en: Is shipping country
lt: Ar pristatymo šalis

en: Is this review helpful?
lt: Ar ši apžvalga padėjo?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
lt: Neįmanoma iš naujo užsakyti užsakymo %(number)s nes nei viena jo eilutė neprieinama pirkimui

en: Item
lt: Prekė

en: Items
lt: Prekės

en: Items ordered
lt: Užsakytos prekės

en: Items purchased
lt: Nupirkti vienetai

en: Items to buy later
lt: Prekės, kurias pirkti vėliau

en: Items to buy now
lt: Prekės, kurias pirkti dabar

en: Key
lt: Raktas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Keyword Promotion
lt: Raktažodžio reklamavimas

en: Keyword Promotions
lt: Rakatažodžių reklamavimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Label
lt: Etiketė

en: Last Order Date
lt: Paskutinio užsakymo data

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Latest Orders (last 24 hours)
lt: Paskutiniai užsakymai (paskutinės 24 valandos)

en: Leave a product review
lt: Palikti prekės apžvalgą

en: Limited dashboard access
lt: Apribotas prietaisų skydo pasiekiamumas

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
lt: Ribota iki %(total)d panaudojimų (liko %(remainder)d)

en: Limited to %(total)d uses per basket
lt: Ribota iki %(total)d panaudojimų vienam krepšeliui

en: Limited to %(total)d uses per user
lt: Ribota iki %(total)d panaudojimų vienam vartotojui

en: Limited to 1 use per basket
lt: Ribota iki 1 panaudojimo vienam krepšeliui

en: Limited to 1 use per user
lt: Ribota iki 1 panaudojimo vienam vartotojui

en: Limited to a cost of %(max)s
lt: Ribota iki %(max)s kainos

en: Line
lt: Eilutė

en: Line #%(id)s
lt: Eilutė #%(id)s

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
lt: Eilutė '%(number)s' (kiekis %(qty)d) kaina %(price)s

en: Line Attribute
lt: Eilutės atributas

en: Line Attributes
lt: Eilutės atributai

en: Line ID
lt: Eilutės ID

en: Line Price
lt: Eilutės kaina

en: Line Prices
lt: Eilutės kainos

en: Line Reference
lt: Eilutės nuoroda

en: Line attribute
lt: Eilutės atributas

en: Line attributes
lt: Eilutės atributai

en: Line price excl. tax
lt: Eilutės kaina be PVM

en: Line price incl. tax
lt: Eilutės kaina su PVM

en: Lines
lt: Eilutės

en: Link URL
lt: Nuorodos URL

en: Link a new user
lt: Priskirti naują vartotoją

en: Link a user
lt: Priskirti vartotoją

en: Link an existing user
lt: Priskirti egzistuojantį vartotoją

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link user
lt: Priskirti vartotoją

en: Linked Promotion
lt: Susieta reklama

en: Linked Promotions
lt: Susietos reklamos

en: Linking...
lt: Priskiriama...

en: List
lt: Sąrašas

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Logging in...
lt: Prisijungiama...

en: Login or register
lt: Prisijungti arba registruotis

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Low Stock Threshold
lt: Mažo kiekio riba

en: Low stock alerts
lt: Mažo kiekio perspėjimai

en: Low stock threshold
lt: Mažo likučio riba

en: Make active
lt: Padaryti aktyviu

en: Make inactive
lt: Padaryti neaktyviu

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: Manage partner and users
lt: Tvarkyti partnerius ir vartotojus

en: Manage users
lt: Tvarkyti vartotojus

en: Mark as
lt: Pažymėti kaip

en: Max Affected Items
lt: Maksimalus paveiktų prekių kiekis

en: Max basket applications
lt: Maksimalios krepšelio paraiškos

en: Max discount
lt: Didžiausia nuolaida

en: Max global applications
lt: Maksimalios globalios paraiškos

en: Max user applications
lt: Maksimalios vartotojų paraiškos

en: Merged - superceded by another basket
lt: Sujungtas - kertasi su kitu krepšeliu

en: Message
lt: Žinutė

en: Method
lt: Būdas

en: Method code
lt: Būdo kodas

en: Method name
lt: Būdo pavadinimas

en: Miss
lt: Ponia

en: Move to Basket
lt: Perkelti į krepšelį

en: Move to basket
lt: Perkelti į krepšelį

en: Mr
lt: Ponas

en: Mrs
lt: Ponia

en: Ms
lt: Panelė

en: Multi Image
lt: Multi paveiksliukas

en: Multi Images
lt: Multi paveiksliukai

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
lt: Daugybinės naudos nereikalauja 'maksimalus paveiktų prekių kiekis' atributo

en: Multibuy benefits don't require a value
lt: Daugybinio pirkimo naudos nereikalauja reikšmės

en: Multibuy benefits require a product range
lt: Daugybinio pirkimo naudos reikalauja prekės ribų

en: Multibuy discount benefit
lt: Daugybinio pirkimo nuolaidos nauda

en: Multibuy discount benefits
lt: Daugybinio prikimo nuolaidos naudos

en: Must be a boolean
lt: Turi būti loginio tipo reikšmė

en: Must be a date or datetime
lt: Turi būti data arba data su laiku

en: Must be a file field
lt: Turi būti bylos laukas

en: Must be a float
lt: Turi būti slankaus kablelio skaičius

en: Must be a model instance
lt: Turi būti modelio elementas

en: Must be an AttributeOption model object instance
lt: Turi būti AttributeOption modelio objekto elementas

en: Must be an integer
lt: Turi būti sveikasis skaičius

en: Must be str or unicode
lt: Turi būti tekstas arba unikodas

en: My email address is
lt: Mano elektroninio pašto adresas

en: Name
lt: Vardas

en: Name and description
lt: Pavadinimas ir aprašymas

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
lt: Turi turėti nustatyta kiekį ATSKIRŲ prekių iš sąlygos ribų

en: New Customers
lt: Nauji klientai

en: New Product
lt: Nauja prekė

en: New customers
lt: Nauji klientai

en: New order status
lt: Nauja užsakymo būsena

en: New products
lt: Naujos prekės

en: Newest
lt: Naujausias

en: No
lt: Ne

en: No address associated.
lt: Nėra priskirtų adresų.

en: No alerts found.
lt: Nerasti jokie perspėjimai.

en: No content blocks found.
lt: Nerasti jokie turinio blokai.

en: No customers found.
lt: Nerasta jokių klientų.

en: No discounts were applied to this order.
lt: Šiam užsakymui nepritaikytos jokios nuolaidos.

en: No emails found
lt: Nerasta jokių laiškų

en: No file path supplied
lt: Nepateiktas joks bylos kelias

en: No link found to delete
lt: Nerasta jokia nuoroda kuri galėtų būti ištrinta

en: No notes available.
lt: Nėra pastabų.

en: No offers found.
lt: Nerasta jokių pasiūlymų.

en: No order found
lt: Nerasti jokie užsakymai

en: No order found with this number
lt: Užsakymas su šiuo numeriu nerastas

en: No orders found.
lt: Nerasta jokių užsakymų.

en: No orders have been placed that use this voucher.
lt: Nėra jokių užsakymų kurie naudotų šį kuponą.

en: No orders match your search.
lt: Jokie užsakymai neatitinka jūsų paieškos.

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
lt: Jokia kita parinktis negali būti nustatyta jei jūs naudojate specifinį paskatinimą

en: No pages found.
lt: Nerasti jokie puslapiai.

en: No partners found.
lt: Nerasti jokie partneriai.

en: No payment events have occurred.
lt: Nėra apmokėjimo įvykių.

en: No payment events.
lt: Nėra apmokėjimo įvykių.

en: No payment sources found for this order.
lt: Šiam užsakymui nerasti jokie apmokėjimo šaltiniai.

en: No payment was required for this order.
lt: Šiam užsakymui nebuvo reikalingas apmokėjimas.

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
lt: Jokia prekė(s) nebuvo rasto su prekės kodu arba universaliu prekės kodu atitinkančiu %s

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
lt: Nėra jokių prekių su prekės kodu arba universaliu prekės kodu atitinkančiu %s

en: No products found.
lt: Nerasta jokių prekių.

en: No promotions in this position.
lt: Jokių reklamų šioje pozicijoje.

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
lt: Jokios ribos neturi būti pasirinktos nes bus naudojamos sąlygų ribos.

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
lt: Jokios ribos neturi būti pasirinktos nes ši nauda netinka jokioms prekėms

en: No ranges found.
lt: Nerastos jokios ribos.

en: No results found.
lt: Nerasta jokių rezultatų.

en: No reviews found.
lt: Nerasta jokių apžvalgų.

en: No shipping address required.
lt: Pristatymo adresas nereikalingas.

en: No shipping events have occurred.
lt: Nėra pristatymo įvykių.

en: No shipping events.
lt: Nėra pristatymo įvykių.

en: No shipping methods found.
lt: Nerasti jokie pristatymo būdai.

en: No shipping required
lt: Pristatymas nereikalingas

en: No stock alerts found.
lt: Nerasti jokie sandėlio likučio pranešimai.

en: No users associated.
lt: Nėra priskirtų vartotojų.

en: No users found.
lt: Nerasti jokie vartotojai.

en: No users linked.
lt: Nėra priskirtų vartotojų

en: No valid action submitted
lt: Nepateikta tinkamų veiksmų

en: No voucher found with code '%(code)s'
lt: Toks kuponas su kodu '%(code)s' nerastas

en: No vouchers found.
lt: Nerasti jokie kuponai.

en: No vouchers were used in this period
lt: Jokie kuponai nebuvo panaudoti šiuo periodu

en: No weight bands have been added yet.
lt: Nebuvo pridėtos jokios svorio grupės.

en: Not available anymore
lt: Daugiau nebėra

en: Not yet confirmed
lt: Dar nepatvirtinta

en: Note Type
lt: Pastabos tipas

en: Note cannot be deleted
lt: Pastaba negali būti pašalinta

en: Note deleted
lt: Pastaba pašalinta

en: Note saved
lt: Neišsaugota

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
lt: Pastabas koreguoti galima tik 5 minutės po išsaugojimo.

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notifications inbox
lt: Pranešimų dėžutė

en: Notify me
lt: Pranešti man

en: Num allocated
lt: Rezervuotas kiekis

en: Num baskets
lt: Krepšelių skaičius

en: Num in stock
lt: Kiekis sandėlyje

en: Num items
lt: Įrašų skaičius

en: Num lines
lt: Eilučių skaičius

en: Num orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Num products
lt: Prekių kiekis

en: Number
lt: Numeris

en: Number allocated
lt: Priskirtas kiekis

en: Number in stock
lt: Kiekis sandėlyje

en: Number of Duplicate SKUs
lt: Pasikartojančių prekės kodų kiekis

en: Number of New SKUs
lt: Naujų prekės kodų kiekis

en: Number of Orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Number of Products
lt: Prekių skaičius

en: Number of Unknown SKUs
lt: Nežinomų prekės kodų kiekis

en: Number of applications
lt: Paraiškų kiekis

en: Number of basket additions
lt: Krepšelio papildymų kiekis

en: Number of child categories
lt: Vidinių kategorijų kiekis

en: Number of content blocks
lt: Turinio blokų kiekis

en: Number of items
lt: Prekių kiekis

en: Number of ordered items
lt: Užsakytų prekių kiekis

en: Number of orders
lt: Užsakymų kiekis

en: Number of orders:
lt: Užsakymų kiekis:

en: Number of products
lt: Prekių kiekis

en: Number of reviews
lt: Apžvalgų kiekis

en: Number of times used
lt: Panaudota kartų

en: Number of uses:
lt: Panaudojimų kiekis:

en: Number of weight bands
lt: Svorio grupių kiekis

en: Offer
lt: Pasiūlymas

en: Offer '%s' created!
lt: Pasiūlymas '%s' sukurtas!

en: Offer '%s' updated
lt: Pasiūlymas '%s' atnaujintas

en: Offer ID
lt: Pasiūlymo ID

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
lt: Pasiūlymas negali būti sugrąžintas nes jis yra galiojantis

en: Offer currently available
lt: Pasiūlymas dabar galioja

en: Offer deleted!
lt: Pasiūlymas ištrintas!

en: Offer details
lt: Pasiūlymo detalės

en: Offer for voucher '%s'
lt: Pasiūlymas kuponui '%s'

en: Offer is already suspended
lt: Pasiūlymas jau nebegalioja.

en: Offer is suspended
lt: Pasiūlymas nebegalioja

en: Offer name
lt: Pasiūlymo pavadinimas

en: Offer not available due to restrictions!
lt: Pasiūlymas negalioja dėl apribojimų!

en: Offer performance
lt: Pasiūlymo efektyvumas

en: Offer reinstated
lt: Pasiūlymas sugrąžintas

en: Offer summary
lt: Pasiūlymo suvestinė

en: Offer suspended
lt: Pasiūlymas nebegalioja

en: Offers
lt: Pasiūlymai

en: Offers dashboard
lt: Pasiūlymų prietaisų skydas

en: Offers matching '%s'
lt: Pasiūlymai atitinkantys '%s'

en: Offers, vouchers and promotions
lt: Pasiūlymai, kuponai ir reklamos

en: Official name
lt: Oficialus pavadinimas

en: One can't add a child product to a product with stock records.
lt: Negalima pridėti antrinės prekės prie prekės su likučių apskaitos duomenimis.

en: One can't add variants to this product at this point.
lt: Šiuo metu šiai prekei negalima pridėti variantų.

en: Only child products can have a parent.
lt: Tik antrinės prekės gali turėti tėvą.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
lt: Pasirinkite pirminę prekę tik tada jeigu kuriate antrinę prekę. Pavyzdžiui jeigu tai yra 4-to dydžio marškinėliai. Palikite tuščia jeigu tai yra pirminė prekė (pvz. yra tik viena prekės versija)

en: Only signed in users can vote
lt: Tik prisijungę vartotojai gali balsuoti

en: Only signed-in users can vote on reviews
lt: Tik prisijungę vartotojai gali balsuoti apžvalgose

en: Only the offer and order reports use the selected date range
lt: Tik pasiūlymų ir užsakymų ataskaitos naudoja pasirinktas datų ribas

en: Oops! We found some errors
lt: Oops! Mes radome keletą problemų

en: Open
lt: Atidarytas

en: Open - currently active
lt: Atidarytas - šiuo metu aktyvus

en: Open baskets
lt: Atviri krepšeliai

en: Option
lt: Parinktis

en: Option Group
lt: Parinkčių grupė

en: Optional - a value for this option can be omitted
lt: Nebūtinas - reikšmė šiai parinkčiai gali būti nenurodyta

en: Options
lt: Pasirinkimai

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
lt: Parinktys tai yra reikšmės, kurios gali būti asocijuojamos su produktu, kai jis yra dedamas į vartotojo krepšelį. Tai pavyzdžiui galėtų būti asmeninis užrašas, kuris bus atspausdintas ant marškinėlių.

en: Or a new address?
lt: Ar naujas adresas?

en: Order
lt: Užsakymas

en: Order #%(number)s
lt: Užsakymas # %(number)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
lt: Užsakymas #%(number)s - Eilutė #%(id)s

en: Order #%(number)s, type %(type)s
lt: Užsakymas #%(number)s, tipas %(type)s

en: Order %(number)s
lt: Užsakymas %(number)s

en: Order Details
lt: Užsakymo detalės

en: Order Discount
lt: Užsakymo nuolaida

en: Order Discounts
lt: Užsakymo nuolaidos

en: Order History
lt: Užsakymų istorija

en: Order Items
lt: Užsakymo vienetai

en: Order Line
lt: Užsakymo eilutė

en: Order Lines
lt: Užsakymo eilutės

en: Order Note
lt: Užsakymo pastaba

en: Order Notes
lt: Užsakymo pastabos

en: Order Number
lt: Užsakymo numeris

en: Order Search Results
lt: Užsakymo paieškos rezultatai

en: Order Total
lt: Užsakymo suma

en: Order Total:
lt: Užsakymo suma:

en: Order and Item Charge
lt: Užsakymo ir vieneto mokestis

en: Order and Item Charges
lt: Užsakymo ir vieneto mokesčiai

en: Order contents
lt: Užsakymo turinys

en: Order date
lt: Užsakymo data

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Order information
lt: Užsakymo informacija

en: Order items
lt: Užsakymo vienetai

en: Order lines
lt: Užsakymo eilutės

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Order number starts with "{order_number}"
lt: Užsakymo numeris prasideda nuo "{order_number}"

en: Order preview
lt: Užsakymo peržiūra

en: Order related
lt: Susiję su užsakymais

en: Order statistics
lt: Užsakymų statistika

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Order status breakdown
lt: Užsakymų būsenų santrauka

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
lt: Užsakymo būsena pakeista iš '%(old_status)s' į '%(new_status)s'

en: Order status is {order_status}
lt: Užsakymo būsena {order_status}

en: Order tax
lt: Užsakymo mokestis

en: Order total
lt: Užsakymo suma

en: Order total (excl. tax)
lt: Užsakymo suma (be PVM)

en: Order total (inc. tax)
lt: Užsakymo suma (su PVM)

en: Order value
lt: Užsakymo vertė

en: Ordered Product List
lt: Surūšiuotas prekių sąrašas

en: Ordered Product Lists
lt: Surūšiuoti prekių sąrašai

en: Ordered product
lt: Užsakyta prekė

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Orders - All Time
lt: Užsakymai - viso laikotarpio

en: Orders - Last 24 Hours
lt: Užsakymai - per paskutines 24 valandas

en: Orders dashboard
lt: Užsakymų prietaisų skydas

en: Orders placed
lt: Pateikti užsakymai

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
lt: Pateikti užsakymai tarp %(date_from)s ir %(date_to)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
lt: Pateikti užsakymai tarp %(date_from)s ir %(date_to)s ir užsakymų numeris %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
lt: Pateikti užsakymai nuo %(date_from)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
lt: Pateikti užsakymai nuo %(date_from)s ir užsakymų numeris %(order_number)s

en: Orders placed since %s
lt: Užsakymai pateikti nuo %s

en: Orders placed until %(date_to)s
lt: Pateikti užsakymai iki %(date_to)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
lt: Pateikti užsakymai iki %(date_to)s ir užsakymų numeris %(order_number)s

en: Orders placed until %s
lt: Užsakymai pateikti iki %s

en: Orders that used this offer
lt: Užsakymai kurie panaudojo šį pasiūlymą

en: Orders with order number containing %(order_number)s
lt: Užsakymai su užsakymų numeriu %(order_number)s

en: Original
lt: Originalus

en: Otherwise, you can ignore this email.
lt: Kitu atveju, galite ignoruoti šį el. laišką.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Page Promotion
lt: Puslapio reklamavimas

en: Page Promotions
lt: Puslapių reklamavimas

en: Page URL
lt: Puslapio URL

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
lt: Puslapis nėra 'paskutinis', ir negali būti pakeista į sveiką skaičių.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Page not found!
lt: Puslapis nerastas!

[ctx: Page title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Pages dashboard
lt: Puslapių prietaisų skydas

en: Pages displaying this content blocks
lt: Puslapiai atvaizduojantys šį turinio bloką

en: Pages with content blocks
lt: Puslapiai su turinio blokais

en: Pages with content blocks on them
lt: Puslapiai su turinio blokais

en: Paid using {payment_method}
lt: Sumokėta naudojant {payment_method}

en: Parent product
lt: Pirminė prekė

en: Partner
lt: Partneris

en: Partner '%s' was created successfully.
lt: Partneris '%s' buvo sėkmingai sukurtas

en: Partner '%s' was deleted successfully.
lt: Partneris '%s' buvo sėkmingai ištrintas

en: Partner '%s' was updated successfully.
lt: Partneris '%s' buvo sėkmingai atnaujintas

en: Partner Notes
lt: Partnerio pastabos

en: Partner Reference
lt: Partnerio paminėjimas

en: Partner SKU
lt: Partnerio kodas

en: Partner address
lt: Partnerio adresas

en: Partner addresses
lt: Partnerio adresai

en: Partner details
lt: Partnerio detalės

en: Partner name
lt: Partnerio pavadinimas

en: Partner notes
lt: Partnerio pastatbos

en: Partner reference
lt: Partnerio paminėjimas

en: Partner reference number
lt: Partnerio paminėjimo numeris

[ctx: Partner's name]
en: Name
lt: Vardas

en: Partners
lt: Partneriai

en: Partners dashboard
lt: Partnerių prietaisų skydas

en: Partners matching '%s'
lt: Partneriai atitinkantys '%s'

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Password reset complete
lt: Slaptažodžio atkūrimas baigtas

en: Password reset email sent
lt: Slaptažodžio atkūrimo elektroninis laiškas išsiųstas

en: Password reset unsuccessful
lt: Slaptažodžio atkūrimas nepavyko

en: Password updated
lt: Slaptažodis atnaujintas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment Event
lt: Apmokėjimo įvykis

en: Payment Event Quantities
lt: Apmokėjimo įvykio kiekiai

en: Payment Event Quantity
lt: Apmokėjimo įvykio kiekis

en: Payment Event Type
lt: Apmokėjimo įvykio tipas

en: Payment Event Types
lt: Apmokėjimo įvykio tipai

en: Payment Events
lt: Apmokėjimo įvykiai

en: Payment details
lt: Apmokėjimo detalės

en: Payment details to go here
lt: Apmokėjimo detalės čia

en: Payment event created
lt: Apmokėjimo įvykis sukurtas

en: Payment event for order %s
lt: Apmokėjimo įvykis užsakymui %s

en: Payment events
lt: Apmokėjimo įvykiai

en: Payment method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment sources
lt: Apmokėjimo šaltiniai

en: Percentage benefits require a product range
lt: Procentinės išraiškos naudos reikalauja prekės ribų

en: Percentage discount benefit
lt: Procentinės išraiškos nuolaidos nauda

en: Percentage discount benefits
lt: Procentinės išraiškos nuolaidos naudos

en: Percentage discount cannot be greater than 100
lt: Procentinės išraiškos nuolaida negali būti didesnė nei 100

en: Percentage off of products in range
lt: Procentas prekių šiose ribose

en: Permalink
lt: Pastovi nuoroda

en: Permission denied!
lt: Leidimas nesuteiktas!

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Place order
lt: Pateikti užsakymą

en: Placed after {start_date}
lt: Pateikti po {start_date}

en: Placed before {end_date}
lt: Pateikti prieš {end_date}

en: Placed between {start_date} and {end_date}
lt: Pateikti tarp {start_date} ir {end_date}

en: Please choose a product type
lt: Pasirinkite prekės tipą

en: Please choose a shipping address
lt: Pasirinkite pristatymo adresą

en: Please choose a shipping method
lt: Pasirinkite pristatymo būdą

en: Please choose a valid amount
lt: Pasirinkite tinkamą kiekį

en: Please confirm your password to delete your profile.
lt: Prašome patvirtinti savo slaptažodį, kad ištrintumėte savo profilį.

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
lt: Prašome pasirinkti ribas, tipą arba reikšme arba pasirinkti specifinę sąlyga

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
lt: Prašome pasirinkti ribas, tipą arba reikšme arba pasirinkti specifinį paskatinimą

en: Please either sign in or enter your email address
lt: Prisijunkite arba įveskite el. pašto adresą

en: Please enter a 3 or 4 digit number
lt: Prašome įvest 3 arba 4 skaitmenų numerį

en: Please enter a valid credit card number.
lt: Prašome suvesti tinkamą kortelės numerį.

en: Please enter a voucher code
lt: Prašome įvesti kupono kodą

en: Please enter an email address
lt: Įveskite elektroninio pašto adresą

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lt: Prašome įvesti savo naują slaptažodį du kartus, kad galėtume patvirtinti jog jį suvedėte teisingai.

en: Please go to the following page and choose a new password:
lt: Prašome eiti į pateiktą puslapį ir pasirinkti naują slaptažodį:

en: Please login to add products to a wish list.
lt: Prašome prisijungti kad galėtumėte įkelti prekes į pageidavimų sąrašą.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
lt: Prašome pasižymėti šią informaciją arba atsispausdinti ši puslapį ir remtis juo susisiekiant su mumis dėl savo užsakymo.

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
lt: Prašome įsitikinti jog visos prekės yra priskirtos prie kito tipo prie ištrinant.

en: Please select a valid product
lt: Prašome pasirinkti tinkamą prekę

en: Position
lt: Pozicija

en: Position on page
lt: Pozicija puslapyje

en: Post order actions
lt: Siūsti užsakymo nurodymus

en: Post/Zip-code
lt: Miesto / Pašto kodas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview email
lt: Peržiūrėti el. laišką

en: Preview order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Price
lt: Kaina

en: Price (excl tax)
lt: Kaina (be PVM)

en: Price (excl. tax)
lt: Kaina (be PVM)

en: Price (inc. tax)
lt: Kaina (su PVM)

en: Price (incl. tax)
lt: Kaina (su PVM)

en: Price (retail)
lt: Kaina (didmeninė)

en: Price before discounts (excl. tax)
lt: Kaina prieš nuolaidas (be PVM)

en: Price before discounts (inc. tax)
lt: Kaina prieš nuolaidas (su PVM)

en: Price excl tax (before discounts)
lt: Kaina be PVM (prieš nuolaidas)

en: Price excl. Tax
lt: Kaina be mokesčių

en: Price high to low
lt: Brangiausi viršuje

en: Price inc tax (before discounts)
lt: Kaina su PVM (prieš nuolaidas)

en: Price incl. Tax
lt: Kaina su mokesčiais

en: Price low to high
lt: Pigiausi viršuje

en: Price per item
lt: Vieneto kaina

en: Price per order
lt: Užsakymo kaina

en: Price range
lt: Kainų ribos

en: Primary product
lt: Pirminė prekė.

en: Print Packaging Slips
lt: Spausdinti pakavimo duomenis

en: Print this page
lt: Atspausdinti šį puslapį

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Private - Only the owner can see the wish list
lt: Privatu - tik savininkas gali matyti pageidavimų sąrašą

en: Proceed to checkout
lt: Užsakyti

en: Product
lt: Prekė

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
lt: Prekė '%(name)s', kiekis '%(qty)s'

en: Product Alerts
lt: Prekės įspėjimai

en: Product Class details
lt: Prekės klasės detalės

en: Product Description
lt: Prekės apibūdinimas

en: Product ID
lt: Prekės ID

en: Product Information
lt: Prekės informacija

en: Product Options
lt: Prekės parinktys

en: Product SKUs or UPCs
lt: Prekės kodai arba universalūs prekės kodai

en: Product Type
lt: Prekės tipas

en: Product Type:
lt: Prekės tipas:

en: Product Types
lt: Prekių tipai

en: Product Views
lt: Prekės peržiūrų

en: Product alert
lt: Prekės įspėjimas

en: Product alert #%(id)s
lt: Prekės perspėjimas #%(id)s

en: Product alert deleted
lt: Prekės įspėjimas ištrintas

en: Product alert saved
lt: Prekės įspėjimas išsaugodas

en: Product alerts
lt: Prekės įspėjimai

en: Product analytics
lt: Prekės analitika

en: Product attribute
lt: Prekės atributas

en: Product attribute value
lt: Prekės atributo reikšmė

en: Product attribute values
lt: Prekės atributo reikšmės

en: Product attributes
lt: Prekės atributai

en: Product categories
lt: Prekių kategorijos

en: Product category
lt: Prekės kategorija

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: Product classes
lt: Prekės klasės

en: Product details
lt: Prekės apibūdinimas

en: Product image
lt: Prekės paveiksliukas

en: Product images
lt: Prekės paveiksliukai

en: Product list
lt: Prekių sąrašas

en: Product list content block created
lt: Sukurtas prekių sąrašo turinio blokas

en: Product list promotion updated
lt: Prekių sąrašo reklama atnaujinta

en: Product lists
lt: Prekių sąrašai

en: Product name
lt: Prekės pavadinimas

en: Product name matches "{product_name}"
lt: Prekės pavadinimas atitinka "{product_name}"

en: Product options
lt: Prekės parinktys

en: Product recomendations
lt: Prekių rekomendacijos

en: Product recommendation
lt: Prekės rekomendacija

en: Product record
lt: Prekės įrašas

en: Product records
lt: Prekės įrašai

en: Product review
lt: Prekės apžvalga

[ctx: Product review title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Product reviews
lt: Prekės apžvalgos

en: Product search results
lt: Prekės paieškos rezultatai

en: Product structure
lt: Prekės struktūra

en: Product title
lt: Prekės pavadinimas

[ctx: Product title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Product type
lt: Prekės tipas

en: Product type created successfully
lt: Prekės tipas sukurtas sėkmingai

en: Product type deleted successfully
lt: Prekės tipas sėkmingai ištrintas

en: Product type updated successfully
lt: Prekės tipas atnaujintas sėkmingai

en: Product types
lt: Prekės tipai

en: Product views
lt: Prekės peržiūros

en: Product:
lt: Prekė:

en: Products
lt: Prekės

en: Products in Range
lt: Prekės ribose

en: Products in range
lt: Prekės ribose

en: Products in range '%(name)s'
lt: Prekės ribose '%(name)s'

en: Products viewed
lt: Peržiūrėta prekių

en: Products you recently viewed
lt: Prekės kurias neseniai peržiūrėjote

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile updated
lt: Profilis atnaujintas

en: Promotion
lt: Reklama

en: Promotion Name
lt: Reklamos pavadinimas

[ctx: Promotion product list title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Promotion type
lt: Reklamos tipas

en: Promotions
lt: Reklamos

en: Promotions dashboard
lt: Reklamų prietaisų skydas

en: Public - Everybody can see the wish list
lt: Vieša - visi gali matyti pageidavimų sąrašą

en: Public ranges have a customer-facing page
lt: Viešos ribos turi kliento matomą puslapį

en: Purchases
lt: Pirkimai

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quantities updated.
lt: Kiekiai atnaujinti.

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Range
lt: Ribos

en: Range Product Uploaded File
lt: Prekių ribų įkelta byla

en: Range Product Uploaded Files
lt: Prekių ribų įkeltos bylos

en: Range deleted
lt: Ribos ištrintos

en: Ranges
lt: Ribos

en: Ranges dashboard
lt: Ribų prietaisų skydas

en: Ranking
lt: Reitingas

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Raw HTML
lt: Grynas HTML

en: Re-order
lt: Užsakyti iš naujo

en: Re-order all items
lt: Iš naujo užsakyti visas prekes

en: Re-ordering...
lt: Užsakoma iš naujo...

en: Recency
lt: Dažnumas

en: Recent orders
lt: Paskutiniai užsakymai

en: Recently added products
lt: Neseniai pridėtos prekės

en: Recommended items
lt: Rekomenduojamos prekės

en: Recommended product
lt: Rekomenduojama prekė.

en: Recommended products
lt: Rekomenduojamos prekės

en: Record for '%s'
lt: Įrašai '%s'

en: Reference
lt: Paminėjimas

en: Refine by
lt: Tobulinti pagal

en: Refine your search
lt: Patikslinkite savo paiešką

en: Register
lt: Registruotis

en: Registering...
lt: Registruojama...

en: Reinstate offer
lt: Atkurti pasiūlymą

en: Reinstating...
lt: Atkuriama...

en: Rejected
lt: Atmesta

en: Relevancy
lt: Atitikimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove %(object.content_object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> from page <strong>%(object.page_url)s</strong> - are you sure?
lt: Pašalinti %(object.content_object.type)s turinio bloką <strong>%(object.name)s</strong> iš puslapio <strong>%(object.page_url)s</strong> - ar esate tikri?

en: Remove %s
lt: Pašalinti %s

en: Remove from page
lt: Pašalinti iš puslapio

en: Remove product
lt: Pašalinti prekę

en: Remove promotion
lt: Pašalinti reklamą

en: Remove promotion from page?
lt: Pašalinti reklamą iš puslapio?

en: Remove selected products
lt: Pašalinti pasirinktas prekes

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
lt[0]: Pašalinta %d prekė iš ribų
lt[1]: Pašalinta %d prekės ir ribų
lt[2]: Pašalinta %d prekių iš ribų
lt[3]: Pašalinta %d prekių iš ribų

en: Removing...
lt: Šalinama...

en: Report Type
lt: Ataskaitos tipas

en: Reporting Dashboard
lt: Ataskaitų prietaisų skydas

en: Reporting dashboard
lt: Ataskaitų prietaisų skydas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Reports dashboard
lt: Ataskaitų prietaisų skydas

en: Required
lt: Būtinas

en: Required - a value for this option must be specified
lt: Būtina - reikšmė šiai parinkčiai turi būti nurodyta

en: Requires moderation
lt: Reikalauja patikrinimo

en: Requires shipping
lt: Reikalauja pristatymo

en: Requires shipping?
lt: Reikalingas pristatymas?

en: Reset
lt: Atstatyti į pradinę būseną

en: Resetting your password at %(site_name)s.
lt: Atstatomas slaptažodis tinklalapyje %(site_name)s.

en: Restrictions
lt: Apribojimai

en: Retail price
lt: Didmeninė kaina

en: Return to notifications inbox
lt: Grįžti į panėšimų dėžutę

en: Return to previous page
lt: Grįžti į buvusį puslapį

en: Return to ranges homepage
lt: Grįžti į ribų pradinį puslapį

en: Return to site
lt: Grįžti į tinklalapį

en: Review
lt: Apžvalga

en: Review #%(review.id)s
lt: Apžvalga #%(review.id)s

en: Review Search
lt: Apžvalgos paieška

en: Review information
lt: Apžvalgos informacija

[ctx: Review title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Reviews dashboard
lt: Apžvalgų prietaisų skydas

en: Reviews written
lt: Parašyta apžvalgų

en: Rich Text
lt: Raiškusis tekstas

en: Richtext
lt: Tekstas

en: Running...
lt: Dirba...

en: SKU
lt: Prekės kodas

en: SMS Template
lt: SMS šablonas

en: SMS template
lt: SMS šablonas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save and add another variant
lt: Išsaugoti ir pridėti kitą variantą

en: Save and continue editing
lt: Išsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Save and edit products
lt: Išsaugoti ir redaguoti prekes

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save for Later
lt: Išsaugoti vėlesniam laikui

en: Save for later
lt: Išsaugoti vėlesniam laikui

en: Save note
lt: Išsaugoti pastabą

en: Save review
lt: Išsaugoti apžvalgą

en: Save this offer
lt: Išsaugoti šį pasiūlymą

en: Saved - for items to be purchased later
lt: Išsaugotas - prekės bus nupirktos vėliau

en: Saving...
lt: Saugoma...

en: Score
lt: Įvertinimas

en: Search
lt: Paieška

en: Search Products
lt: Ieškoti prekių

en: Search product alerts
lt: Prekių perspėjimų paieška

en: Search term
lt: Paieškos užklausa

en: Search text - used only for searching addresses
lt: Ieškoti teksto - naudojamas tik ieškant adreso

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Second line of address
lt: Antroji adreso eilutė

en: Sections
lt: Skyriai

en: See all reviews
lt: Žiūrėti visas apžvalgas

en: See more
lt: Pamatyti daugiau

en: Select an option group
lt: Pasirinkite parinkčių grupę

en: Select option
lt: Pasirinkite parinktį

en: Send notification to
lt: Siųsti pranešimą

en: Send password reset email
lt: Siųsti slaptažodžio atkūrimo elektroninį laišką

en: Send preview email
lt: Siųsti el. laišką peržiūrai

en: Send reset email
lt: Siųsti atkūrimo elektronini laišką

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sending...
lt: Siunčiama...

en: Server error!
lt: Serverio klaida!

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
lt: Sesijos pasiūlymas - laikinas pasiūlymas galimas vartotojui, jo sesijos periodui

en: Set as default billing address
lt: Nustatyti kaip numatytąjį atsiskaitymo adresą

en: Set as default shipping address
lt: Nustatyti kaip numatytąjį pristatymo adresą

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
lt: Pasirinkite tai kad užkirsti kelią nuolaidai paveikti visas prekes esančias ribose kurios yra krepšelyje.

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
lt: Dalinamasi - tik savininkas ir žmonės turintys priėjimą prie įslaptintos nuorodos gali matyti pageidavimų sąrašą

en: Ship to this address
lt: Siųsti šiuo adresu

en: Ship to your default shipping address
lt: Siųsti į numatytąjį pristatymo adresą

en: Shiping (inc. tax)
lt: Pristatymas (su PVM)

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping (excl. tax)
lt: Pristatymas (be PVM)

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping Event
lt: Pristatymo įvykis

en: Shipping Event Quantities
lt: Pristatymo įvykio kiekiai

en: Shipping Event Quantity
lt: Pristatymo įvykio kiekis

en: Shipping Event Type
lt: Pristatymo įvykio tipas

en: Shipping Event Types
lt: Pristatymo įvykio tipai

en: Shipping Events
lt: Pristatymo įvykiai

en: Shipping Method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping Methods
lt: Pristatymo būdai

en: Shipping Notes
lt: Pristatymo pastabos

en: Shipping absolute discount benefit
lt: Pristatymo absoliučios nuolaidos nauda

en: Shipping absolute discount benefits
lt: Pristatymo absoliučios nuolaidos naudos

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Shipping addresses
lt: Pristatymo adresai

en: Shipping charge
lt: Pristatymo kaina

en: Shipping charge (after discounts)
lt: Pristatymo kaina (po nuolaidų)

en: Shipping charge (before discounts)
lt: Pristatymo kaina (prieš nuolaidas)

en: Shipping charge (excl. tax)
lt: Pristatymo kaina (be PVM)

en: Shipping charge (inc. tax)
lt: Pristatymo kaina (su PVM)

en: Shipping dashboard
lt: Pristatymo prietaisų skydas

en: Shipping details
lt: Pristatymo detalės

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
lt: Pristatymo nuolaidos nereikalauja 'maksimalus paveiktų prekių kiekis' atributo

en: Shipping event created
lt: Pristatymo įvykis sukurtas

en: Shipping events
lt: Pristatymo įvykiai

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
lt: Pristatymas yra negalimas į jūsų pasirinktą adresą - pasirinkite kitą

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping methods
lt: Pristatymo būdai

en: Shipping percentage discount benefit
lt: Pristatymo procentinės išraiškos nuolaidos nauda

en: Shipping percentage discount benefits
lt: Pristatymo procentinės išraiškos nuolaidos naudos

en: Shipping status
lt: Pristatymo būsena

en: Shipping total
lt: Pristatymo suma

en: Shipping total (after discounts)
lt: Pristatymo suma (po nuolaidų)

en: Shipping total (before discounts)
lt: Pristatymo suma (prieš nuolaidas)

en: Shipping total (excl. discounts)
lt: Pristatymo suma (be nuolaidų)

en: Shipping total (inc. discounts)
lt: Pristatymo suma (su nuolaidų)

en: Shipping:
lt: Pristatymas:

en: Show results for
lt: Rodyti rezultatus

en: Single product
lt: Viena prekė

en: Site
lt: Tinklalapis

en: Site offer - available to all users
lt: Tinklalapio pasiūlymas - galimas kiekvienam vartotojui

en: Size
lt: Dydis

en: Slug
lt: Adreso galūnė

en: Sorry!
lt: Atsiprašome!

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source Type
lt: Šaltinio tipas

en: Source Types
lt: Šaltinio tipai

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Specified page already exists!
lt: Parinktas puslapis jau egzistuoja!

en: Spend %(value)s more from %(range)s
lt: Išleisti %(value)s daugiau iš %(range)s

en: Staff
lt: Personalas

en: Staff status
lt: Personalo būsena

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
lt: Savarankiška ir pirminė prekė turi turėti bent vieną kategoriją

en: Stand-alone product
lt: Savarankiška prekė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Start datetime
lt: Pradžios data/laikas

en: State
lt: Būsena

en: State/County
lt: Valstija / Apskritis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Stats
lt: Statistika

en: Status
lt: Būsena

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
lt: Eilutės #%(line_id)d būsena pakeista iš '%(old_status)s' į '%(new_status)s'

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Stock Record
lt: Likučių kiekis

en: Stock alert
lt: Perspėjimas apie likučius

en: Stock alert requests
lt: Sandėlyje mažėjančio kiekio užklausos

en: Stock alerts
lt: Perspėjimai apie likučius

en: Stock and pricing
lt: Likutis ir įkainiai

en: Stock record
lt: Likučių kiekis

en: Stock records
lt: Likučių kiekiai

en: Subject
lt: Tema

en: Submitted - has been ordered at the checkout
lt: Pateiktas - prekės buvo užsakytos

en: Submitted baskets
lt: Pateikti krepšeliai

en: Submitting...
lt: Pateikiama...

en: Summary
lt: Santrauka

en: Superuser
lt: Super vartotojas

en: Supplier
lt: Tiekėjas

en: Supplier SKU
lt: Tiekėjo kodas

en: Suspend offer
lt: Nutraukti pasiūlymą

en: Suspending...
lt: Nutraukiama...

en: Tabbed Block
lt: Blokas su skyriais

en: Tabbed Blocks
lt: Blokai su skyriais

[ctx: Tabbed block title]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Tax
lt: Mokestis

en: Taxes will be added during checkout.
lt: Mokesčiai bus pridėti per apmokėjimą.

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
lt: Papasakokite ką turėtume žinoti pristatant jums užsakymą.

en: Text
lt: Tekstas

en: Thank you for registering.
lt: Dėkojame už registraciją.

en: Thank you for reviewing this product
lt: Dėkojame už šios prekės apžvalgą

en: Thanks for registering!
lt: Dėkojame už registraciją!

en: Thanks for using our site!
lt: Ačiū kad naudojatės mūsų tinklalapiu!

en: Thanks for voting!
lt: Dėkojame už balsavimą!

en: The %(name)s team
lt: %(name)s komanda

en: The '%(code)s' voucher has expired
lt: '%(code)s' kuponas negalioja

en: The '%(code)s' voucher is not active
lt: Kuponas '%(code)s' nėra aktyvus

en: The URL "%s" does not exist
lt: URL "%s" neegzistuoja

en: The code '%s' is already in use
lt: Kodas '%s' jau naudojamas

en: The end date must be after the start date
lt: Pabaigos data turi būti po pradžios datos

en: The entered password is not valid!
lt: Įvestas slaptažodis nėra tinkamas!

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
lt: Įvestas kiekis eilutei #%(line_id)s negali būti didesnis nei %(quantity)s

en: The entered quantity for line #%s is not valid
lt: Įvestas kiekis eilutei #%s neteisingas

en: The event type '%s' is not valid
lt: Įvykio tipas '%s' negalimas

en: The expiration date you entered is in the past.
lt: Galiojimo pabaigos data kurią suvedėte yra praeityje.

en: The full name of the user (if they have one)
lt: Pilnas vartotojo vardas (jei toks yra)

en: The given page number was invalid.
lt: Suteiktas puslapio numeris yra klaidingas.

en: The highest priority offers are applied first
lt: Aukščiausio prioriteto pasiūlymai pritaikomi pirmi

en: The name '%s' is already in use
lt: Vardas '%s' jau naudojamas

en: The name of the site (eg example.com)
lt: Tinklalapio pavadinimas (pvz. example.com)

en: The new status '%s' is not valid
lt: Nauja būsena '%s' negalima

en: The new status '%s' is not valid for this order
lt: Nauja būsena '%s' šiam užsakymui negalima

en: The number of times a single user can use this offer
lt: Kartai kiek vienas vartotojas gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
lt: Kartai kiek šis pasiūlymas gali būti pritaikytas krepšeliui (ir užsakymui)

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
lt: Kartai kiek šis pasiūlymas gali būti panaudotas kol tampa nebegaliojančiu

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
lt: Slaptažodžio atkūrimo nuoroda buvo neteisinga, galimai dėl to kad jau buvo panaudota. Prašome užsakyti naują slaptažodžio atkūrimą.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
lt: Pašto kodas '%(postcode)s' yra neteisingas šalyje %(country)s

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
lt: Prekės '%(product)s' kaina buvo sumažinta nuo %(old_price)s iki %(new_price)s kol jūs dėjote ją į krepšelį

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
lt: Prekės '%(product)s' kaina buvo pakelta nuo %(old_price)s iki %(new_price)s kol jūs dėjote ją į krepšelį

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
lt: Prekės kurios atitinka sąlygą yra parduodamos už %(amount)s

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
lt: Prekės su prekės kodais arba universaliai prekės kodais atitinkančiais %s jau yra šiose ribose

en: The report is inclusive of this date
lt: Į ataskaitą ši data patenka

en: The requested product no longer exists
lt: Prekė nebe egzistuoja

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
lt: Kiekis pasirinktas eilutei #%(line_id)s yra per didelis

en: The specified parent product is a child product.
lt: Pasirinkta pirminė prekė yra antrinė prekė.

en: The start date must be before the end date
lt: Pradžios data turi būti prieš pabaigos datą

en: The starting date you entered is in the future.
lt: Pradžios data kurią suvedėte yra ateityje.

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
lt: Pateikta forma buvo nekorektiška, prašome ištaisyti klaidas ir pateikti ją dar kartą

en: The team
lt: Komanda

en: The two password fields didn't match.
lt: Abu slaptažodžio laukai nesutampa.

en: The user's email address
lt: Vartotojo el. pašto adresas

en: There are no addresses in your address book.
lt: Nėra jokių adresų jūsų adresų knygoje.

en: There are no categories.
lt: Nėra kategorijų

en: There are no defined emails to edit.
lt: Nėra jokių suvestų el. laiškų kuriuos būtų galima redaguoti.

en: There are no notifications to display.
lt: Nėra jokių pranešimų kuriuos būtų galima atvaizduoti

en: There are no product types.
lt: Nėra jokių prekės tipų.

en: There are no site offers at the moment.
lt: Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

en: There is already an active stock alert for %s
lt: %s jau turi aktyvų likučių perspėjimą

en: There is already an order with number %s
lt: Jau yra užsakymas su numeriu %s

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
lt: Šios prekės yra rekomenduojamos kartu su pagrindine preke.

en: These fields are rendered using Django's template system.
lt: Šie laukai yra atvaizduojami naudojat Django šablonų sistemą.

en: These will be applied once your order is placed.
lt: Tai bus pritaikyta kai jūsų užsakymas bus pateiktas.

en: Third line of address
lt: Trečioji adreso eilutė

en: This address is already in your address book
lt: Šis adresas jau yra adresų knygoje

en: This can be used to have different types of HTML blocks (eg different widths)
lt: Tai gali būti naudojama jei reikia turėti skirtingų tipo HTML blokus (pvz. skirtingų pločių)

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
lt: Tai galėtų būti išsiuntimo paminėjimas, arba siuntos sekimo numeris

en: This customer has not placed any orders yet.
lt: Šis klientas dar nepateikė jokių užsakymų.

en: This customer has not saved any addresses.
lt: Šis klientas dar neišsaugojo jokių adresų.

en: This customer has not written any reviews yet.
lt: Šis klientas dar neparašė jokių apžvalgų.

en: This field is invalid as its value is forbidden
lt: Šis laukos neteisingas nes jo reikšmė draudžiama

en: This field is required
lt: Šis laukas būtinas

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
lt: Ši parinktis nustato ar ši prekė gali būti naudojama kaip pasiūlymas ar ne

en: This incident has been logged and will be addressed by an engineer as soon as possible.
lt: Šis incidentas buvo užregistruotas ir bus kuo greičiau peržiūrėtas inžinieriaus.

en: This is displayed on the offer browsing page
lt: Tai atvaizduojama pasiūlymų puslapyje

en: This is displayed within the customer's basket
lt: Tai atvaizduojama kliento krepšelyje

en: This is just used for organisational purposes
lt: Tai naudojama organizaciniais tikslais

en: This is likely because this product still has stock records.
lt: Taip gali būti dėl to kad ši prekė vis dar turi sandėlio įrašus.

en: This is not a valid international phone format.
lt: Netinkamas tarptautinio telefono numerio formatas.

en: This is not a valid local or international phone format.
lt: Netinkamas tarptautinio ar vietinio telefono numerio formatas.

en: This is not a valid local phone format for %s.
lt: Netinkamas vietinio telefono numerio formatas %s.

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
lt: Tai yra 3 arba 4 skaitmenų apsaugos numeris parašytas galinėje bako kortelės pusėje

en: This is the item number that the partner uses within their system
lt: Tai prekės numeris kuri partneris naudoja savo sistemoje

en: This is used within forms to identify this source type
lt: Tai naudojama formose kad atpažinti šaltinio tipą

en: This is where this promotion links to
lt: Ši reklama nukreipia čia

en: This order can't have its status changed.
lt: Šio užsakymo būsena negali būti pakeista

en: This page is only available to users who aren't logged in.
lt: Šis puslapis pasiekiamas tik vartotojams kurie nėra prisijungę.

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
lt: Šis puslapis jūsų projekte reikalauja implementacijos. Jūs galite naudoti vieną iš Oscar atsiskaitymo vartų bibliotekų:

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
lt: Šis produktas negali būti patalpintas į krepšelį kadangi jis nėra tos pačios rūšies kaip krepšelyje esantys produktai

en: This product does not have any reviews yet
lt: Ši prekė kol kas neturi jokių apžvalgų

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
lt: Ši prekė kol kas neturi apžvalgų -
    <a href="%(add_review_url)s#addreview">būkite pirmasis parašęs apžvalgą</a>.

en: This product does not have any reviews yet.
lt: Ši prekė kol kas neturi jokių apžvalgų.

en: This product does not have any variants.
lt: Ši prekė neturi jokių variantų.

en: This promotion is not displayed anywhere at the moment.
lt: Ši reklama kol kas niekur neatvaizduojama.

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
lt: Šioms ribos priklauso visi produktai. Kad pridėti produktus rankiniu būdu, prašome atžymėti 'Apima visas prekes' opciją ribų redagavimo puslapyje.

en: This review has no votes.
lt: Ši apžvalga neturi balsų.

en: This voucher has already been used
lt: Šis kuponas jau buvo panaudotas

en: This voucher is only available to signed in users
lt: Šis kuponas galioja tik prisijungusiems vartotojams

en: This will also delete the following child products:
lt: Tai taip pat ištrins sekančias antrines prekes:

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
lt: Tai bus rodoma perkant ir krepšelyje kai kuponas suvestas

en: Threshold
lt: Riba

en: Time between creation and submission
lt: Laikas tarp sukūrimo ir pateikimo

en: Time of purchase
lt: Pirkimo laikas

en: Time since creation
lt: Laikas nuo sukūrimo

en: Times added to basket
lt: Kartų pridėta į krepšelį

en: Times on orders
lt: Kartų užsakymuose

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title A to Z
lt: Pavadinimas A - Z

en: Title Z to A
lt: Pavadinimas Z - A

en: Total
lt: Suma

en: Total <em>open</em> baskets
lt: Viso <em>atvirų</em> krepšelių

en: Total Customers
lt: Viso klientų

en: Total Discount
lt: Nuolaidų suma

en: Total Orders
lt: Viso užsakymų

en: Total Products
lt: Viso prekių

en: Total Spent
lt: Viso išleista

en: Total Votes
lt: Viso balsų

en: Total cost:
lt: Bendra suma:

en: Total customers
lt: Viso klientų

en: Total discount
lt: Nuolaidų suma

en: Total inc tax
lt: Suma su PVM

en: Total incl. tax
lt: Suma su PVM

en: Total lines
lt: Viso eilutės

en: Total orders
lt: Viso užsakymų

en: Total products
lt: Viso prekių

en: Total revenue
lt: Viso pelno

en: Total spent
lt: Viso išleista

en: Total value
lt: Bendra suma

en: Total:
lt: Suma:

en: Totals
lt: Suma

en: Track stock levels?
lt: Sekti likučių kiekį?

en: Track stock?
lt: Sekti likučių kiekį?

en: Tracking your order
lt: Užsakymo sekimas

en: Transaction
lt: Transakcija

en: Transactions
lt: Transakcijos

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
lt: Pavadinimas

en: True / False
lt: Taip / Ne

en: True,False
lt: Taip,Ne

en: Type
lt: Tipas

en: UPC
lt: Prekės kodas

en: URL redirect (optional)
lt: URL peradresavimas (nebūtina)

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
lt: Negalima pakeisti užsakymo būsenos nes pasirinkta nauja būsena netinkama

en: Unable to change order status due to payment error: %s
lt: Negalima pakeisti užsakymo būsenos dėl apmokėjimo klaidos: %s

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
lt: Negalima sukurti apmokėjimo įvykio dėl apmokėjimo klaidos: %s

en: Unable to create payment event: %s
lt: Negalima sukurti apmokėjimo įvykio: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
lt: Negalima sukurti pristatymo įvykio dėl apmokėjimo klaidos: %s

en: Unable to create shipping event: %s
lt: Negalima sukurti pristatymo įvykio: %s

en: Unable to delete '%s'
lt: Nepavyko ištrinti '%s'

en: Unavailable
lt: Nepasiekiama

en: Undo
lt: Anuliuoti

en: Unit Cost Price
lt: Vieneto savikaina

en: Unit Price (excl. tax)
lt: Vieneto kaina (be PVM)

en: Unit Price (inc. tax)
lt: Vieneto kaina (su PVM)

en: Unit Retail Price
lt: Vieneto mažmeninė kaina

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
lt: Universalus prekės kodas (UPC) nėra skirtas konkrečiam tiekėjui. Pvz. ISBN skirtas knygai.

en: Unknown products
lt: Nežinomos prekės

en: Unlink user
lt: Atskirti vartotoją

en: Unlinking...
lt: Atskiriama...

en: Unrecognized image type!
lt: Neatpažintas paveiksliuko tipas!

en: Up
lt: Aukščiau

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update address
lt: Atnaujinti adresą

en: Update alert #%(id)s
lt: Atnaujinti perspėjimą #%(id)s

en: Update category '%s'
lt: Atnaujinti kategoriją '%s'

en: Update content block
lt: Atnaujinti turinio bloką

en: Update details
lt: Atnaujinti duomenis

en: Update product type '%s'
lt: Atnaujinti prekės tipą '%s'

en: Update quantities
lt: Atnaujinti kiekius

en: Update review
lt: Atnaujinti apžvalgą

en: Update status of selected reviews
lt: Atnaujinti pasirinktų apžvalgų būseną

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Upload Image
lt: Įkelti paveiksliuką

en: Upload history
lt: Įkėlimų istorija

en: Upload, change or remove images
lt: Įkelti, pakeisti arba ištrinti paveiksliukus

en: Uploaded By
lt: Įkelta

en: Upper Limit
lt: Viršutinis limitas

en: Upselling
lt: Pardavimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Used in an order
lt: Panaudota užsakyme

en: Used voucher code "{voucher_code}"
lt: Panaudotas kupono kodas "{voucher_code}"

en: User
lt: Vartotojas

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
lt: Vartotojas '%(name)s' jau yra susietas su '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
lt: Vartotojas '%(name)s' nėra susietas su '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
lt: Vartotojas '%(name)s' buvo susietas su '%(partner_name)s'

en: User '%s' was created successfully.
lt: Vartotojas '%s' buvo sėkmingai sukurtas.

en: User '%s' was updated successfully.
lt: Vartotojas '%s' buvo sėkmingai atnaujintas.

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User address
lt: Vartotojo adresas

en: User addresses
lt: Vartotojo adresai

en: User analytics
lt: Vartotojų analitika

en: User offer - available to certain types of user
lt: Pasiūlymas vartotojui - galimas tam tikrų tipų vartotojams

en: User product view
lt: Vartotojo prekės peržiūros

en: User product views
lt: Vartotojo prekių peržiūros

en: User record
lt: Vartotojo įrašas

en: User records
lt: Vartotojo įrašai

en: User related
lt: Susiję su vartotojais

en: User role
lt: Vartotojo rolė

en: User search queries
lt: Vartotojo paieškos užklausos

en: User search query
lt: Vartotojo paieškos užklausa

[ctx: User's name]
en: Name
lt: Vardas

en: Users
lt: Vartotojai

en: Users dashboard
lt: Vartotoju prietaisų skydas

en: Users' status successfully changed
lt: Vartotojų būsena sėkmingai pakeista

en: Uses
lt: Panaudojimai

en: Valid from
lt: Galioja nuo

en: Valid to
lt: Galioja iki

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value condition
lt: Vertės sąlyga

en: Value conditions
lt: Vertės sąlygos

en: Value option
lt: Vertės parinktis

en: Variant
lt: Variantas

en: Variants
lt: Variantai

en: View
lt: Žiūrėti

en: View Stock Alerts
lt: Peržiūrėti sandėlio likučių perspėjimus

en: View a preview of this email using order:
lt: Peržiūrėti šį el. laišką naudojant tvarką:

en: View all blocks on this page
lt: Peržiūrėti visus blokus šiame puslapyje

en: View all content blocks
lt: Peržiūrėti visus turinio blokus

en: View basket
lt: Peržiūrėti krepšelį

en: View by page
lt: Žiūrėti pagal puslapį

en: View content blocks by page
lt: Peržiūrėti turinio blokus pagal puslapius

en: View it on the site
lt: Peržiūrėti tai tinklalapyje

en: View on site
lt: Žiūrėti tinklalapyje

en: View order status
lt: Žiūrėti užsakymo būseną

en: View preview
lt: Peržiūrėti

en: View product
lt: Peržiūrėti prekę

en: Views
lt: Peržiūros

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Vote
lt: Balsavimas

en: Votes
lt: Balsavimai

en: Voucher
lt: Kuponas

en: Voucher '%(code)s' added to basket
lt: Kuponas '%(code)s' pridėtas į krepšelį

en: Voucher '%s' removed from basket
lt: Kuponas '%s' pašalintas iš krepšelio

en: Voucher Application
lt: Kupono paraiška

en: Voucher Applications
lt: Kuponu paraiškos

en: Voucher ID
lt: Kupono ID

en: Voucher code
lt: Kupono kodas

en: Voucher created
lt: Kuponas sukurtas

en: Voucher deleted
lt: Kuponas ištrintas

en: Voucher details
lt: Kupono detalės

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
lt: Kupono pasiūlymas - galimas tik suvedus teisinga kupono kodą

en: Voucher performance
lt: Kupono parametrai

en: Voucher updated
lt: Kuponas atnaujintas

en: Voucher/promo code
lt: Kupono/reklaminis kodas

en: Vouchers
lt: Kuponai

en: Vouchers dashboard
lt: Kuponų prietaisų skydas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: We do not ship to this country
lt: Pristatymas į šią šalį nėra galimas

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
lt: Mes sujungėme krepšelį iš praeitos sesijos. Jo turinys galėjo pakisti.

en: We're sorry but something went terribly wrong and we've been unable to generate the page you requested.
lt: Atsiprašome bet kažkas nutiko ir mes negalime sugeneruoti puslapio kurio prašėte.

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
lt: Atsiprašome, bet puslapis kurio ieškote nerastas.

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
lt: Atsiprašome bet jūs neturi leidimo pasiekti šio puslapio.

en: Weight Band
lt: Svorio grupė

en: Weight Bands
lt: Svorio grupės

en: Weight band updated
lt: Svorio grupė atnaujinta

en: Weight bands
lt: Svorio grupės

en: Weight range (kg)
lt: Svorio ribos (kg)

en: Weight-based Shipping Method
lt: Svoriu paremtas pristatymo būdas

en: Weight-based Shipping Methods
lt: Svoriu paremti pristatymo būdai

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome back
lt: Sveiki sugrįžę

en: What should your new wish list be called?
lt: Kaip turėtų vadintis jūsų naujas pageidavimų sąrašas?

en: What you need to do
lt: Ką jums reikia padaryti

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
lt: Kai pasiūlymas suteikia daugiau nuolaidų užsakymui nei ši riba, pasiūlymas tampa nebegaliojančiu

en: Where in the page this content block will appear
lt: Kur puslapyje bus atvaizduojamas šis turinio blokas

en: Where should we ship to?
lt: Kur turėtume išsiųsti?

en: Which products get a discount?
lt: Kurios prekės turi turėti nuolaidas?

en: Who are you?
lt: Kas jūs esate?

en: Wish List
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Wish Lists
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Wish list line
lt: Pageidavimų sąrašo eilutė

en: Wish list settings
lt: Pageidavimų sąrašo nustatymai

en: Wishlists
lt: Pageidavimų sąrašai

en: With selected customers:
lt: Su pasirinktais klientais:

en: With selected items:
lt: Su pasirinktomis prekėmis:

en: With selected lines
lt: Su pasirinktomis eilutėmis

en: Write a review
lt: Rašyti apžvalgą

en: Yes
lt: Taip

en: Yes!
lt: Taip!

en: Yes,No
lt: Taip,Ne

en: You already have an active alert for this product
lt: Jūs jau turite aktyvų perspėjimą šiai prekei

en: You are editing:
lt: Jūs redaguojate:

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
lt: Jūs galite gauti el. pašto pranešima kai ši prekė vėl bus sandėlyje.

en: You can only assign child products to parent products.
lt: Jūs galite priskirti antrines prekes tik prie pirminių prekių.

en: You can only vote once on a review
lt: Jūs galite skirti tik vieną balsą apžvalgai

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
lt: Galite įterpti prekės kodų arba universalių prekės kodų rinkinį

en: You can track the status of your order
lt: Galite sekti savo užsakymo būseną

en: You can use the following variables:
lt: Galite naudoti sekančius kintamuosius:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
lt: Jūs galite patikrinti šio užsakymo būseną žemiau pateiktu URL:
    %(status_url)s

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
lt: Jūs galite patikrinti šio užsakymo būseną paspaudę <a href="%(status_url)s" title="order status">čia</a>

en: You can't leave a review for this product.
lt: Jūs negalite palikti apžvalgos apie šią prekę.

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
lt: Jūs negalite išsaugoti prekės vėlesniam naudojimui, jei nesate prisijungęs!

en: You cannot modify a %s basket
lt: Jūs negalite keisti %s krepšelio

en: You cannot vote on your own reviews
lt: Jūs negalite balsuoti savo apžvalgose

en: You could be missing out on offers!
lt: Nepraleiskite pasiūlymų!

en: You do not have access to this report
lt: Jūs neturi priėjimo prie šios ataskaitos

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
lt: Jūs neturite aktyvių perspėjimų sandėlyje neturimoms prekėms.

en: You don't have any wish lists yet.
lt: Jūs kol kas neturite pageidavimų sąrašo.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
lt: Jūs jau pridėjote '%(code)s' kuponą į krepšelį

en: You have already reviewed this product!
lt: Jūs jau parašėt apžvalgą apie šią prekę!

en: You have already used this voucher in a previous order
lt: Jūs jau panaudojote ši kuponą buvusiame užsakyme

en: You have an active stock alert for this product.
lt: Jūs turite aktyvų likučio pranešima šiai prekei.

en: You haven't placed any orders.
lt: Jūs nepateikėte jokių užsakymų.

en: You must select some lines to act on
lt: Pasirinkite eilučių, kurioms norite atlikti veiksmus

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
lt: Turite pateikti prekės kodų/universalių prekės kodų sąrašą arba byla

en: You need to add some items to your basket to checkout
lt: Įdėkite prekių į krepšelį prieš atsiskaitymą

en: You need to define some shipping methods
lt: Jums reikia įvesti kelis pristatymo būdus

en: You need to select some %ss
lt: Jums reikia pasirinkti keletą %ss

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
lt: Jūs gavote šį el. laišką nes jūs užsakėte slaptažodžio atkūrimą savo vartotojui - %(name)s.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
lt: Jūs gavote šį el. laišką nes jūsų el. pašto adresas buvo pakeistas į %(email)s.

en: Your '%s' wish list has been deleted
lt: Jūsų '%s' pageidavimų sąrašas buvo ištrintas

en: Your '%s' wishlist has been updated
lt: Jūsų '%s' pageidavimų sąrašas buvo atnaujintas

en: Your Store Statistics
lt: Jūsų parduotuvės statistika

en: Your basket couldn't be updated. Please correct any validation errors below.
lt: Jūsų krepšelis negalėjo būti atnaujintas. Prašome ištaisyti bet kokias patvirtinimo klaidas esančias žemiau.

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
lt: Jūsų krepšelis neatitinka kupono nuolaidos

en: Your basket is empty.
lt: Jūsų krepšelis yra tuščias

en: Your basket is now empty
lt: Jūsų krepšelis dabar tuščias

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
lt: Jūsų el. pašto adresas buvo pakeistas %(site_name)s tinklalapyje.

en: Your order contains:
lt: Jūsų užsakyme yra:

en: Your password changed at %(site_name)s.
lt: %(site_name)s tinklalapyje buvo pakeistas jūsų slaptažodis.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
lt: Jūsų slaptažodis buvo nustatytas. Dabar galite prisijungti.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
lt: Jūsų pasirinktas pristatymo adresas yra klaidingas. Pasirinkite kitą.

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
lt: Jūsų pasirinktas pristatymo būdas daigiau nebegalimas. Pasirinkite kitą.

en: Your product must have a product class.
lt: Jūsų prekė turi turėti prekės klasę.

en: Your product must have a title.
lt: Jūsų prekė turi turėti pavadinimą.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
lt: Jūsų profilis buvo ištrintas. Dėkojame kad naudojotės mūsų svetaine

en: Your start date must be before your end date
lt: Jūsų pradžios data turi būti prieš jūsų pabaigos datą

en: Your stock alert cannot be cancelled
lt: Jūsų įspėjimas apie likučius negali būti atšauktas

en: Your stock alert cannot be confirmed
lt: Jūsų įspėjimas apie likučius negali būti patvirtintas

en: Your stock alert has been cancelled
lt: Jūsų įspėjimas apie likučius buvo atšauktas

en: Your stock alert is now active
lt: Jūsų įspėjimas apie likučius yra aktyvus

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
lt: Įvesti neteisingi duomenys - prašome pataisykite žemiau parodytas klaidas

en: Your submitted shipping method is not permitted
lt: Jūsų pasirinktas pristatymo būdas nėra galimas.

en: Your wish list is empty.
lt: Jūsų pageidavimų sąrašas yra tuščias.

en: Your wishlist has been created
lt: Jūsų pageidavimų sąrašas buvo sukurtas

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
lt: Jūsų pageidavimų sąrašas buvo sukurtas ir '%(name)s  buvo pridėtas

en: [Product deleted]
lt: [Prekė ištrinta]

en: a maximum of %(max)d can be bought
lt: galima įsigyti daugiausiai %(max)d

en: anonymous
lt: anoniminis

en: cancel
lt: atšaukti

en: choose event type
lt: pasirinkti įvykio tipą

en: choose new status
lt: pasirinkti naują būseną

en: date joined
lt: prisijungimo data

en: email address
lt: Elektroninio pašto adresas

[ctx: end date]
en: To
lt: Iki

en: next
lt: kitas

en: no stock available
lt: Nėra sandėlyje

[ctx: noun]
en: Archive
lt: Archyvas

en: or
lt: arba

en: or send a preview to:
lt: arba siųsti peržiūrą:

en: please check the error messages below and try again
lt: prašome patikrinti žemiau esančias klaidų žinutes ir bandyti dar kartą

en: previous
lt: ankstesnis

en: price:
lt: kaina:

en: products
lt: prekės

en: quantity
lt: kiekis

en: quantity:
lt: kiekis:

en: reset
lt: atstatyti

en: return to basket
lt: grįžti į krepšelį

en: return to range list
lt: grįžti į ribų sąrašą

[ctx: start date]
en: From
lt: Nuo

en: thumbnail
lt: miniatiūra

en: to
lt: į

en: unavailable
lt: nepasiekiama

[ctx: verb]
en: Archive
lt: Archyvas

en: with amount
lt: su suma

en: with code '%s'
lt: su kodu '%s'

en: with name matching '%s'
lt: su vardu atitinkančiu '%s'

en: with reference
lt: su nuoroda
