django-oscar - en to sk translation catalogue (1708 entries)

en: Mr
sk: pán

en: Miss
sk: slečna

en: Mrs
sk: pani

en: Ms
sk: slečna

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
sk: Názov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: First line of address
sk: Prvý riadok adresy

en: Second line of address
sk: Druhý riadok adresy

en: Third line of address
sk: Tretí riadok adresy

en: City
sk: Mesto

en: State/County
sk: Okres

en: Post/Zip-code
sk: PSČ

en: Country
sk: Krajina

en: Search text - used only for searching addresses
sk: Vyhľadávací text - používaný iba pre vyľadávanie adries

en: Address
sk: Adresa

en: Addresses
sk: Adresy

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
sk: Adresy krajín %(country)s vyžadujú platné poštové smerovacie číslo

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
sk: Poštové smerovacie číslo '%(postcode)s' nie je platné pre %(country)s

en: ISO 3166-1 alpha-2
sk: ISO 3166-1 verzia-2

en: ISO 3166-1 alpha-3
sk: ISO 3166-1 verzia-3

en: ISO 3166-1 numeric
sk: ISO 3166-1 číselný

en: Country name
sk: Meno krajiny

en: Official name
sk: Skutočné meno

en: Display order
sk: Poradie zobrazenia

en: Higher the number, higher the country in the list.
sk: Vyššia hodnota, vyššia pozícia v zozname.

en: Is shipping country
sk: Do krajiny sa doručuje

en: Countries
sk: Krajiny

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: In case we need to call you about your order
sk: V prípade zmeny Vám zavoláme ohľadom Vašej objednávky

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
sk: Čo by sme mali vedieť pri doručení Vašej objednávky.

en: Shipping address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping addresses
sk: Dodacie adresy

en: User
sk: Používateľ

en: Default shipping address?
sk: Predvolená dodacia adresa?

en: Default billing address?
sk: Predvolená účtovná adresa?

en: Address Hash
sk: adresa hash

en: Date Created
sk: Dátum vytvorenia

en: User address
sk: Používateľská adresa

en: User addresses
sk: Používateľské adresy

en: This address is already in your address book
sk: Adresa sa už nachádza vo vašom adresári

en: Billing address
sk: Účtovná adresa

en: Billing addresses
sk: Účtovné adresy

en: Partner
sk: Obch. partner

en: Partner address
sk: Adresa partnera

en: Partner addresses
sk: Adresy partnerov

en: Product
sk: Produkt

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Basket Additions
sk: Pridania do košíka

en: Purchases
sk: Nákupy

en: Score
sk: Skóre

en: Product record
sk: Záznam produktu

en: Product records
sk: Záznamy produktu

en: Record for '%s'
sk: Záznam pre '%s'

en: Product Views
sk: Zobrazenia produktu

en: Orders
sk: Objednávky

en: Order Lines
sk: Riadky objednávok

en: Order Items
sk: Objednané položky

en: Total Spent
sk: Minuté celkom

en: Last Order Date
sk: Dátum poslednej objednávky

en: User record
sk: Záznam užívateľa

en: User records
sk: Záznamy užívateľa

en: User product view
sk: Zobrazenie produktu užívateľovi

en: User product views
sk: Zobrazenia produktu užívateľovi

en: %(user)s viewed '%(product)s'
sk: %(user)s si zobrazil '%(product)s'

en: Search term
sk: Hľadaný výraz

en: User search query
sk: užívateľ vyhľadávajúci výraz

en: User search queries
sk: Užívateľský hľadané otázky

en: %(user)s searched for '%(query)s'
sk: %(user)s hľadal pre '%(query)s'

en: Analytics
sk: Analytika

en: Basket additions
sk: Pridania do košíka

en: Product analytics
sk: Produktová analytika

en: Name
sk: Meno

en: Date registered
sk: Dátum registrácie

en: Product views
sk: Zobrazenia produktov

en: Order lines
sk: Riadky objednávok

en: Order items
sk: Objednané položky

en: Total spent
sk: Minuté celkom

en: Date of last order
sk: Dátum poslednej objednávky

en: User analytics
sk: Analytika používateľov

en: Owner
sk: Vlastník

en: Open - currently active
sk: Otvorený - teraz aktívny

en: Merged - superceded by another basket
sk: Zlúčený - nahradený iným košíkom

en: Saved - for items to be purchased later
sk: Uložený - pre položky odložené na neskoršie zakúpenie

en: Frozen - the basket cannot be modified
sk: Zmrazený - košík nemôže byt modifikovaný

en: Submitted - has been ordered at the checkout
sk: Odovzdaný - bol zaradený do pokladne

en: Status
sk: Stav

en: Vouchers
sk: Kupóny

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Date merged
sk: Dátum zlúčenia

en: Date submitted
sk: Dátum odovzdania

en: Basket
sk: Košík

en: Baskets
sk: Košíky

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
sk: %(status)s košík (vlastník: %(owner)s, riadky: %(num_lines)d)

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
sk: Kvôli technickým obmedzeniam nie sme schopní zaslať viac ako %(threshold)d
    položiek v jednej objednávke.

en: Line Reference
sk: Referencia na riadok

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Currency
sk: Mena

en: Price excl. Tax
sk: Cena bez DPH

en: Price incl. Tax
sk: Cena s DPH

en: Basket line
sk: Riadok košíku

en: Basket lines
sk: Riadky košíku

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
sk: Košik #%(basket_id)d, Produkt #%(product_id)d, Počet %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
sk: Nemôžete meniť %s košík

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sk: Cena sa '%(product)s' zvýšila od %(old_price)s  do %(new_price)s  odkedy ste ju pridali do Vášho košíka.

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sk: Cena  '%(product)s' sa znížila od %(old_price)s do %(new_price)s odkedy ste ju pridali do Vášho košíka

en: Line
sk: Riadok

en: Option
sk: Voľba

en: Value
sk: Hodnota

en: Line attribute
sk: Atribút riadku

en: Line attributes
sk: Atribúty riadku

en: Save for Later
sk: Uchovať na neskôr

en: Move to Basket
sk: Presunúť do košíka

en: Code
sk: Kód

en: Variant
sk: Varianta

en: Please select a valid product
sk: Vyberte prosím platný produkt

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
sk: Kvôli technickým obmedzeniam nie sme schopní zaslať viac ako %(threshold)d 
    položiek v jednej objednávke.  Váš košík momentálne obsahuje %(basket)d položiek.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
sk: Tento produkt nemôže byť pridaný do košíka nakoľko jeho mena nie je zhodná s ostatnými produktmi v košíku

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
sk: Spojili sme košík s Vaším posledným prihlásením. Obsah košíka sa možno zmenil.

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Basket status
sk: Stav košíka

en: Num lines
sk: Poč. riadkov

en: Num items
sk: Poč. položiek

en: Date of creation
sk: Dátum vytvorenia

en: Time since creation
sk: Čas od vytvorenia

en: Open baskets
sk: Otvorene kosiky

en: Time between creation and submission
sk: Čas medzi vytvorením a odovzdaním.

en: Submitted baskets
sk: Odovzdane kosiky

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
sk: Nemôžete uchovať položku, ak nie ste prihlásený

en: Your basket couldn't be updated. Please correct any validation errors below.
sk: Vaše predložené údaje neboli platné - prosím, opravte chyby uvedené nižšie

en: The '%(code)s' voucher has expired
sk: Kupón '%(code)s' vypršal

en: The '%(code)s' voucher is not active
sk: Kupón '%(code)s' nie je aktívny

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
sk: Váš košík nespĺňa požiadavky na uplatnenie zľavového kupónu

en: Voucher '%(code)s' added to basket
sk: Kupón '%(code)s' bol pridaný do košíka

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
sk: Kupón '%(code)s' už ste do košíka pridali

en: No voucher found with code '%(code)s'
sk: Kupón s kódom '%(code)s' nebol nájdený

en: Please enter a voucher code
sk: Zadajte prosím kód kupónu

en: Voucher '%s' removed from basket
sk: Kupón '%s' bol odobraný z košíka

en: Slug
sk: Hovno

en: Requires shipping?
sk: Vyžaduje zaslanie?

en: Track stock levels?
sk: Sledovať stav zásob

en: Options
sk: Možnosti

en: Product class
sk: Trieda produktu

en: Product classes
sk: Trieda produktu

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Categories
sk: Kategórie

en: Product category
sk: Kategória produktu

en: Product categories
sk: Kategórie produktu

en: Stand-alone product
sk: Samostatný produkt

en: Parent product
sk: Nadradený produkt

en: Child product
sk: Detský výrobok

en: Product structure
sk: Atribút produktu

en: UPC
sk: Kód produktu (UPC)

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
sk: Univerzálny kód produktu (UPC) je identifikátor produktu, ktorý
    nie je špecifický pre konkrétneho výrobcu.  Napr. ISBN pre knihu.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
sk: Rodičovský produkt vyberte iba v prípade, že toto je "varianta" kanonického 
    katalógu.  Napr. ak toto je veľkosť 4 nejakého konkrétneho trička.  Nechajte 
    prázdne, ak je toto KANONICKÝ PRODUKT (teda existuje len jedna verzia tohto 
    produktu).

[ctx: Product title]
en: Title
sk: Názov

en: Product type
sk: druh výrobku

en: Choose what type of product this is
sk: Vyberte akého typu je tento produkt

en: Attributes
sk: Atribúty

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
sk: Atribút produktu je niečo, čo tento produkt MUSÍ mať (ako napr. 
    veľkosť), podľa toho, ako je to špecifikované jeho triedou

en: Product options
sk: Možnosti produktu

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
sk: Možnosti sú hodnoty, ktoré môžu byť pridružené k položke, keď je pridaná do 
    košíka zákazníka.  Môže to byť niečo ako osobná správa, ktorá má byť 
    vytlačená na tričko.

en: Recommended products
sk: Odporúčané produkty

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
sk: Toto sú produkty, ktoré sú odporúčané na použitie spoločne s hlavným produktom.

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Date updated
sk: Dátum aktualizácie

en: Is discountable?
sk: Je zlacnený?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
sk: Tento príznak označuje, či tento výrobok môže byť použitý v ponuke, alebo nie

en: Products
sk: Produkty

en: Your product must have a title.
sk: Váš produkt musí mať názov.

en: Your product must have a product class.
sk: Váš produkt musí byť zaradený do triedy.

en: Only child products can have a parent.
sk: Len podradený produkt môže mať nadradenú položku.

en: A child product needs a parent.
sk: Podradený produkt potrebuje hlavný.

en: You can only assign child products to parent products.
sk: Priradiť je možné len podradený produkt k hlavnému.

en: A child product can't have a product class.
sk: Podradený produkt nemôže byť zaradený do kategórie.

en: A child product can't have a category assigned.
sk: Podradený produkt nemôže mať priradenú kategóriu.

en: A child product can't have options.
sk: Podradený produkt nemôže mať možnosti.

en: A parent product can't have stockrecords.
sk: Nadradený produkt nemôže mať záznamy.

en: The specified parent product is a child product.
sk: 3pecifikovaný nadradený produkt je už podradený produkt.

en: One can't add a child product to a product with stock records.
sk: Nie je možné pridať podradený produkt k produktu so záznamom predaja.

en: Primary product
sk: Primárny produkt.

en: Recommended product
sk: Odporúčaný produkt.

en: Ranking
sk: Ohodnotenie

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
sk: Určiť poradie produktov. Produkt s vyššou hodnotou sa bude zobrazovať pred produktmi s nižším hodnotením.

en: Product recommendation
sk: Odporúčanie produktu

en: Product recomendations
sk: Odporúčania produktu

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
sk: Kód môže obsahovať iba písmená a-z, A-Z, číslice a znaky podčiarknutia, a nemôže začínať číslicou

en: Integer
sk: Číslo

en: True / False
sk: Pravda / Nepravda

en: Float
sk: Číslo

en: Rich Text
sk: Tučný text

en: Date
sk: Dátum

en: Entity
sk: Entita

en: File
sk: Súbor

en: Type
sk: Typ

en: Option Group
sk: Voľba skupiny

en: Required
sk: Povinný

en: Product attribute
sk: Atribúty produktu

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Must be str or unicode
sk: Musí byť str alebo unikod

en: Must be a float
sk: Musí byť desatinné čislo

en: Must be an integer
sk: Musí byť celé číslo

en: Must be a date or datetime
sk: Musí byť dátum

en: Must be a boolean
sk: Musí byť boolovské číslo

en: Must be a model instance
sk: Musí byť inštancia modelu

en: Must be an AttributeOption model object instance
sk: Musí byť AttributeOption objektový model inštancie

en: AttributeOption has not been saved yet
sk: Atribút Voľba ešte nebol uložený

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
sk: %(enum)s nie je platný výber pre %(attr)s

en: Must be a file field
sk: Pole musí byť typu "súbor"

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value option
sk: Možnosť hodnoty

en: Product attribute value
sk: Hodnota atribútov produktu

en: Product attribute values
sk: Hodnota atribútov produktu

en: Attribute option group
sk: Skupina možností atribút

en: Attribute option groups
sk: Skupiny možností atribút

en: Group
sk: Skupina

en: Attribute option
sk: Nastavenie atribútu

en: Attribute options
sk: Možnosť atribút

en: Required - a value for this option must be specified
sk: Povinná - hodnota pre túto voľbu musí byť špecifikovaná

en: Optional - a value for this option can be omitted
sk: Nepovinná - hodnota pre túto voľbu môže byť vynechaná

en: Original
sk: Originál

en: Caption
sk: Popisok

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
sk: Obrázok s nulovým poradím zobrazenia bude primárny obrázok produktu

en: Product image
sk: Obrázok produktu

en: Product images
sk: Obrázky produktu

en: Catalogue
sk: Katalóg

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
sk: %(obj)s namé atribút s názvom '%(attr)s'

en: %(attr)s attribute cannot be blank
sk: %(attr)s atribút nemôže byť prázdny

en: %(attr)s attribute %(err)s
sk: %(attr)s atribút %(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Telo

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
sk: Meno

en: Requires moderation
sk: Vyžaduje moderovanie

en: Approved
sk: Schválené

en: Rejected
sk: Odmietnuté

en: Total Votes
sk: Hlasov celkom

en: Delta Votes
sk: Rozdiel hlasov

en: Product review
sk: recenzia k produktu

en: Product reviews
sk: recenzie produktov

en: Anonymous reviews must include a name and an email
sk: anonymná recenzia musí mať meno a e-mail

en: anonymous
sk: anonym

en: Only signed in users can vote
sk: Len prihlásený užívatelia môžu hlasovať

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Delta
sk: Rozdiel

en: Vote
sk: Hlas

en: Votes
sk: Hlasy

en: You cannot vote on your own reviews
sk: Nemôžete voliť vo vlastných recenziách

en: Only signed-in users can vote on reviews
sk: Iba prihlásený užívatelia môžu voliť v recenziách

en: You can only vote once on a review
sk: Môžete voliť iba raz v recenzii

en: Catalogue reviews
sk: Recenzie katalógu

en: Recency
sk: Čerstvosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: You have already reviewed this product!
sk: Tento produkt ste už recenzovali!

en: You can't leave a review for this product.
sk: Nie je možné pridať recenziu pre tento produkt.

en: Thank you for reviewing this product
sk: Ďakujeme za recenziu tohto produktu

en: Thanks for voting!
sk: Ďakujeme za hlas!

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
sk: %(filename)s nie je platný obrázok (%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
sk: %s nie je platný archív obrázku

en: The given page number was invalid.
sk: Zadané číslo strany je neplatné.

en: All products
sk: Všetky produkty

en: Checkout
sk: Do pokladne

en: My email address is
sk: Môj email-ová adresa je

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
sk: Som nový zákazník a chcem platiť ako hosť

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
sk: Som nový zákazník a chcem vytvoriť účet pred odhlásením sa

en: I am a returning customer, and my password is
sk: Som opätovný zákazník a moje heslo je

en: A user with that email address already exists
sk: Užívateľ s touto e-mailovou adresou už existuje

en: You need to add some items to your basket to checkout
sk: Než vôjdete do pokladne, musíte najskôr pridať nejaké produkty do košíka

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
sk: '%(title)s' je už k dispozícii na kúpu (%(reason)s). Upravte Váš košík, pre pokračovanie

en: Please either sign in or enter your email address
sk: Buď sa prihláste alebo zadajte vašu email-ovú adresu, prosím

en: Please choose a shipping address
sk: Vyberte prosím dodaciu adresu

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
sk: Vaša predošlá zvolená adresa pre doručenie už nie je platná. Prosím, zvoľte inú

en: Please choose a shipping method
sk: Vyberte prosím iný spôsob prepravy

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
sk: Predošlá Vami zvolený metóda doručenia už viac nie je platná. Prosím, zvoľte inú

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
sk: Vytvorte si svoj účet, a potom budete presmerovaný späť do platobného procesu za tovar

en: Address saved
sk: Adresa uložená

en: Address deleted
sk: Adresa vymazaná

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
sk: Na túto adresu nie je doručenie možné, vyberte prosím inú.

en: Your submitted shipping method is not permitted
sk: Spôsob prepravy, ktorý ste zadali nie je povolený

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
sk: Vyskytol sa problém pri spracovaní platby pre túto objednávku - nebola prijatá
    žiadna platba.  Skúste znovu a ak bude problém pretrvávať, kontaktujte
    zákaznícky servis

en: No order found
sk: Nebola nájdená žiadna objednávka

en: email address
sk: Email-ová adresa

en: Staff status
sk: status zamestnanca

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sk: Označuje, či sa používateľ môže prihlásiť do tohto správcu webu.

en: Active
sk: Aktívne

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sk: Určuje, či používateľ by mal vystupovať ako aktívny. Zrušiť toto namiesto mazania účtov.

en: date joined
sk: zaregistrovaný dňa

en: Users
sk: Používatelia

en: Subject
sk: Predmet

en: Body Text
sk: Textové telo

en: Body HTML
sk: HTML telo

en: Date Sent
sk: Dátum odoslania

en: Emails
sk: Email-y

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
sk: Email používateľovi %(user)s s predmetom '%(subject)s'

en: Code used for looking up this event programmatically
sk: Kód použitý na vyhľadanie tejto udalosti programovo

en: This is just used for organisational purposes
sk: Používane iba pre organizačné účely

en: Order related
sk: Vzťahujúci sa k objednávke

en: User related
sk: Vzťahujúci sa k používateľovi

en: Email Subject Template
sk: Šablóna predmetu správy

en: Email Body Template
sk: Šablóna tela správy

en: Email Body HTML Template
sk: Šablóna HTML tela správy

en: HTML template
sk: HTML šablóna

en: SMS Template
sk: SMS šablóna

en: SMS template
sk: SMS šablóna

en: Date Updated
sk: Dátum aktualizácie

en: Communication event type
sk: Typ komunikačnej udalosti

en: Communication event types
sk: Typy komunikačnéj udalosti

en: Inbox
sk: e-mail

en: Archive
sk: Archív

en: Notification
sk: Oznámenie

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Key
sk: Kľúč

en: Not yet confirmed
sk: Zatiaľ nepotvrdené

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Closed
sk: Uzatvorené

en: Date confirmed
sk: Dátum potvrdenia

en: Date cancelled
sk: Dátum zrušenia

en: Date closed
sk: Dátum uzatvorenia

en: Product alert
sk: Upozornenie produktu

en: Product alerts
sk: Produktové upozornenia

en: Product Alerts
sk: Upozornenia produktu

en: An alert has been created
sk: Upozornenie bolo vytvorené

en: A confirmation email has been sent to %s
sk: Na %s bol poslaný potvrdzovací email

en: Your stock alert is now active
sk: Váše upozornenie na stav zásob je teraz aktívne

en: Your stock alert cannot be confirmed
sk: Vaše upozornenie na stav zásob nemôže byť potvrdené

en: Your stock alert has been cancelled
sk: Vaše upozornenie na stav zásob bolo zrušené

en: Your stock alert cannot be cancelled
sk: Vaše upozornenie na stav zásob nemôže byť zrušené

en: Customer
sk: Zákazník

en: Email address
sk: Email-ová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: The entered password is not valid!
sk: zadané heslo nie je platné!

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: The two password fields didn't match.
sk: Dve zadané heslá sa nezhodujú

[ctx: start date]
en: From
sk: od

[ctx: end date]
en: To
sk: do

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: At least one field is required.
sk: Aspoň jedno pole je povinné.

en: All orders
sk: Všetky ostatné

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sk: Objednávky podané medzi %(date_from)s a %(date_to)s  číslo objednávky obsahujúce %(order_number)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
sk: Objednávky podané medzi %(date_from)s a %(date_to)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
sk: Objednávky podané od %(date_from)s a číslo objednávky obsahujce %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
sk: Objednávky podané od %(date_from)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sk: Objednávky podané do %(date_to)s a číslo objednávky obsahujúce %(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
sk: Objednávky podané do  %(date_to)s

en: Orders with order number containing %(order_number)s
sk: Objednávky s číslom obsahujúce %(order_number)s

en: A user with this email address already exists
sk: Používateľ s touto email-ovou adresou už existuje

en: Send notification to
sk: Posielať oznámenia na

en: Enter your email
sk: Vložte svoj email

en: There is already an active stock alert for %s
sk: Pre %s už existuje aktívne upozornenie na stav zásob

en: You already have an active alert for this product
sk: Pre tento produkt už máte aktívne upozornenie

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
sk[0]: %(count)d oznámenie archivované
sk[1]: %(count)d oznámenia archivované
sk[2]: %(count)d oznámení archivovaných
sk[3]: %(count)d oznámení archivovaných

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
sk[0]: %(count)d oznámenie vymazané
sk[1]: %(count)d oznámenia vymazané
sk[2]: %(count)d oznámení vymazaných
sk[3]: %(count)d oznámení vymazaných

en: Welcome back
sk: Vitajte späť

en: Thanks for registering!
sk: Ďakujeme Vám za registráciu!

en: Profile
sk: Profil

en: Edit Profile
sk: Upraviť profil

en: Profile updated
sk: profil aktualizovaný

en: Delete profile
sk: odstrániť profil

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
sk: Váš profil bol vymazaný. Ďakujeme za použitie stránky.

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Password updated
sk: Heslo zaktualizované

en: Email History
sk: História email-ov

en: Order History
sk: História objednávok

en: Order
sk: Objednávka

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
sk: Všetky dostupné riadky z objednávky %(number)s boli pridané do košíka

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
sk: Nie je možné opätovne objednať objednávku %(number)s keďže žiadna z jej liniek nie je k dispozícii na nákup

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
sk: %(qty)d kópií produktu '%(product)s' bolo pridaných do košíka

en: '%s' has been added to your basket
sk: Produkt '%s' bol pridaný do košíka

en: Address Book
sk: Adresár

en: Add a new address
sk: Pridaj novú adresu

en: Address '%s' created
sk: Adresa '%s'  vytvorená

en: Edit address
sk: Upraviť adresu

en: Address '%s' updated
sk: Adresa '%s' aktualizovaná

en: Delete address?
sk: Vymazať adresu?

en: Address '%s' deleted
sk: Adresa '%s'  vymazaná

en: We do not ship to this country
sk: Nechceme dopravovať do tejto krajiny

en: Wish Lists
sk: Zoznamy

en: Quantities updated.
sk: Množstvá aktualizované.

en: Create a new wish list
sk: Vytvoriť nový zoznam

en: The requested product no longer exists
sk: Požadovaný produkt už neexistuje.

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
sk: Váš zoznam bol vytvorený a '%(name)s pridaný

en: Your wishlist has been created
sk: Váš zoznam bol vytvorený

en: %(title)s has been added to your wishlist
sk: %(title)s bol pridaný do vášho zoznamu

en: Your '%s' wishlist has been updated
sk: Váš '%s' zoznam bol aktualizovaný

en: Delete %s
sk: Vymazať %s

en: Your '%s' wish list has been deleted
sk: Váš '%s' zoznam bol vymazaný

en: '%s' was added to your wish list.
sk: '%s'  bolo pridané do vášho zoznamu.

en: Remove %s
sk: Odstrániť %s

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
sk: '%(title)s' bol odstránený z vášho '%(name)s' zoznamu

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
sk: '%(title)s'  bol presunutý do '%(name)s' zoznamu

en: Create a new product of type
sk: Vytvorenie nového produkt typu

en: -- Choose type --
sk: -- vybrať druh --

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Select an option group
sk: Vyberte voľbu skupiny

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
sk: Aspoň jedna evidencia sa musí spraviť s partnerom s ktorým obchodujete.

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
sk: Samostatné a nadradené produkty musia mať aspoň jednu kategóriu

en: A child product should not have categories
sk: Podradený produkt by nemal mať kategóriu

en: Title
sk: Názov

en: Variants
sk: Varianty

en: Stock records
sk: Stavy zásob

en: Actions
sk: Akcie

en: Number of child categories
sk: Počet podkategórií

en: Product search results
sk: Výsledky hľadania produktu

en: Please choose a product type
sk: prosím, vyberte typ produktu

en: Create new %(product_class)s product
sk: Vytvorte novú %(product_class)s produktov

en: Create new variant of %(parent_product)s
sk: Vytvorenie nového variantu %(parent_product)s

en: Editing variant of %(parent_product)s
sk: Editácia variantu %(parent_product)s

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
sk: Vaše predložené údaje neboli platné - prosím, opravte chyby uvedené nižšie

en: Delete product variant?
sk: Vymazať variantu produktu?

en: Delete product?
sk: Vymazať produkt?

en: Deleted product variant '%s'
sk: Vymazať variantu produktu '%s'

en: Deleted product '%s'
sk: Vymazaný produkt '%s'

en: Alerts with status "%s"
sk: Upozornenia so stavom "%s"

en: All alerts
sk: Všetky upozornenia

en: Add a new category
sk: Pridaj novú kategóriu

en: Category created successfully
sk: Kategória bola úspešne vytvorená

en: Update category '%s'
sk: Zaktualizuj kategóriu '%s'

en: Category updated successfully
sk: Kategória úspešne zaktualizovaná

en: Category deleted successfully
sk: Kategória úspešne vymazaná

en: Add a new product type
sk: pridať nový druh výrobku

en: Product type created successfully
sk: druh produktu bol úspešne vytvorený

en: Update product type '%s'
sk: aktualizácia druhu výrobku '%s'

en: Product type updated successfully
sk: Druh produktu úspešne aktualizovaný

en: Product Types
sk: druhy výrobkov

en: Delete product type '%s'
sk: vymazať druh produktu '%s'

en: Unable to delete '%s'
sk: nemožno zmazať '%s'

en: %i products are still assigned to this type
sk: %i produkty sú stále priradené k tomuto typu

en: Product type deleted successfully
sk: druh produktu úspešne vymazaný

en: Communications dashboard
sk: Komunikácie panela

en: Email subject template
sk: Šablóna predmetu správy

en: Email body text template
sk: Šablóna tela správy

en: Email body HTML template
sk: Šablóna HTML tela správy

en: Preview email
sk: Náhľad emailu

en: No order found with this number
sk: Nebola nájdená objednávka s týmto číslom

en: Please enter an email address
sk: Prosím vložte email-ovú adresu

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
sk: Odoslaný formulár nie je validný, prosím opravte chyby a odošlite znovu

en: Email saved
sk: Email uložený

en: A preview email has been sent to %s
sk: Na %s bol poslaný nahliadnuty email

en: Dashboard
sk: Panel

en: Offers dashboard
sk: Panel ponúk

en: Start date
sk: Počiatočný dátum

en: End date
sk: Koncový dátum

en: The end date must be after the start date
sk: Koncový dátum musí byť neskôr než počiatočný dátum

en: Custom condition
sk: Zákaznícka podmienka

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
sk: Prosím, buď vyberte rozsah, typ a hodnotu ALEBO vyberte vlastnú podmienku

en: A range is required
sk: Je potrebný výber produktov

en: Custom incentive
sk: Vlastný podnet

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
sk: prosím, vyberte buď rozsah, typ a hodnotu alebo vyberte vlastný motív

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
sk: ak používate vlastný motív, nemôžete nastaviť žiadne iné možnosti

en: Offer name
sk: Meno ponuky

en: Is active?
sk: Je aktívna

en: Order date
sk: Dátum objednávky

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Cost
sk: Náklady

en: All offers
sk: Všetky ponuky

en: Offers matching '%s'
sk: Ponuky vyhovujúce '%s'

en: %s step not complete
sk: Krok %s nie je dokončený

en: Offer '%s' updated
sk: Ponuka '%s' zaktualizovaná

en: Offer '%s' created!
sk: Ponuka '%s' vytvorená

en: Name and description
sk: Názov a popis

en: Incentive
sk: Podnet

en: Restrictions
sk: Obmedzenie

en: Offer deleted!
sk: Ponuka vymazaná!

en: Offer is already suspended
sk: Ponuka je už pozastavená

en: Offer suspended
sk: Ponuka pozastavená

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
sk: Ponuku nie je možné obnoviť, pretože nie je v súčasnosti pozastavená

en: Offer reinstated
sk: Ponuka obnovená

en: Orders dashboard
sk: Panel objednávok

en: Orders placed since %s
sk: Objednávky podané od %s

en: Orders placed until %s
sk: Objednávky podané do %s

en: Customer name
sk: Meno zákazníka

en: Product name
sk: Meno produktu

en: Partner SKU
sk: SKU obch. partnera

en: Date from
sk: Dátum od

en: Date to
sk: Dátum to

en: Voucher code
sk: Kód kupónu

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Get results as
sk: Stiahni výsledky ako

en: New order status
sk: Nový stav objednávky

en: Order number starts with "{order_number}"
sk: Objednávky s číslom začínajúcim "{order_number}"

en: Customer name matches "{customer_name}"
sk: Meno zákazníka sa zhoduje s "{customer_name}"

en: Product name matches "{product_name}"
sk: Názov produktu sa zhoduje s "{product_name}"

note: Translators: "UPC" means "universal product code" and it is used to uniquely identify a product in an online store. "Item" in this context means an item in an order placed in an online store.
en: Includes an item with UPC "{upc}"
sk: Vrátane položky s UPC "{upc}"

note: Translators: "SKU" means "stock keeping unit" and is used to identify products that can be shipped from an online store. A "partner" is a company that ships items to users who buy things in an online store.
en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
sk:  Vrátane položky s SKU "{partner_sku}"

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made within a particular date range.
en: Placed between {start_date} and {end_date}
sk:  Podané medzi {start_date} a {end_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made after a particular date.
en: Placed after {start_date}
sk: Podané po {start_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made before a particular date.
en: Placed before {end_date}
sk: Podané pred {end_date}

note: Translators: A "voucher" is a coupon that can be applied to an order in an online store in order to receive a discount. The voucher "code" is a string that users can enter to receive the discount.
en: Used voucher code "{voucher_code}"
sk: Použitý kód kupónu "{voucher_code}"

note: Translators: A payment method is a way of paying for an item in an online store.  For example, a user can pay with a credit card or PayPal.
en: Paid using {payment_method}
sk: Zaplatené použitím {payment_method}

note: Translators: This string refers to an order in an online store.  Some examples of order status are "purchased", "cancelled", or "refunded".
en: Order status is {order_status}
sk: Stav objednávky {order_status}

en: Order value
sk: Hodnota objednávky

en: Date of purchase
sk: Dátum nákupu

en: Number of items
sk: Počet položiek

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Customer email address
sk: Email-ová adresa zákazníka

en: Deliver to name
sk: Doručiť na meno

en: Bill to name
sk: Vyúčtovať na meno

en: The new status '%s' is not valid
sk: Nový stav '%s' nie je platný

en: The new status '%s' is not valid for this order
sk: Nový stav '%s' nie je platný pre túto objednávku

en: Unable to change order status due to payment error: %s
sk: Nie je možné zmeniť stav objednávky kvôli chybe pri platbe: %s

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
sk: Stav objednávky zmenený z '%(old_status)s' na '%(new_status)s'

en: No valid action submitted
sk: Nebola zadaná žiadna platná akcia

en: Invalid action
sk: Neplatná akcia

en: You must select some lines to act on
sk: Musíte vybrať nejaké riadky, na ktorých má prebehnúť akcia

en: Invalid lines requested
sk: Vyžadujú sa neplatné riadky

en: The entered quantity for line #%s is not valid
sk: Zadané množstvo pre riadky #%s nie je platné

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
sk: Zadané množstvo pre riadky #%(line_id)s by nemalo byť vyššie než %(quantity)s

en: Note saved
sk: Poznámka uložená

en: Note cannot be deleted
sk: Poznámka nemôže byť vymazaná

en: Note deleted
sk: Poznámka vymazaná

en: Invalid form submission
sk: Neplatné odoslanie formulára

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
sk: Nie je možné zmeniť stav kedže pozadovaný nový stav nie je platný

en: Please choose a valid amount
sk: Vyberte prosím platnú čiastku

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
sk: '%(status)s' nie je platný nový stav pre riadok %(line_id)d

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
sk: Stav riadku č. %(line_id)d bol zmenený z '%(old_status)s' na '%(new_status)s'

en: The event type '%s' is not valid
sk: Typ udalosti '%s' nie je validný

en: Unable to create shipping event: %s
sk: Nie je možné vytvoriť udalosť doručenia: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
sk: Nie je možné vytvoriť udalosť doručenia kvôli chybe platby: %s

en: Shipping event created
sk: Udalosť doručenia vytvorená

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
sk: Nie je možné uskutočniť platbu kvôli chybe: %s

en: Unable to create payment event: %s
sk: Nie je možné vytvoriť platbu: %s

en: Payment event created
sk: Platobná udalosť vytvorená

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
sk: Pole %(field)s sa zmenilo z '%(old_value)s' na '%(new_value)s'

en: Delivery address updated:
    %s
sk: Adresa doručenia zaktualizovaná:
    %s

en: Delivery address updated
sk: Adresa doručenia zaktualizovaná

en: Pages dashboard
sk: Panel stránok

[ctx: Page title]
en: Title
sk: Názov

en: Example: '/about/contact/'.
sk: Príklad: '/o/contakt/'.

en: All pages
sk: Všetky stránky

en:  with title containing '%s'
sk:  s názvom obsahujúcim '%s'

en: Create New Page
sk: Vytvor novú stránku

en: Deleted page '%s'
sk: Vymazaná stránka '%s'

en: Partners dashboard
sk: Panel partnerov

[ctx: Partner's name]
en: Name
sk: Meno

en: Full dashboard access
sk: Úplný prístup k správe panelu

en: Limited dashboard access
sk: Obmedzený prístup do administrátorského panelu

en: User role
sk: funkcia užívateľa

en: Confirm Password
sk: Potvrďte heslo

en: All partners
sk: Všetci partneri

en: Partners matching '%s'
sk: nfajnfaôkjsbôaa '%s'

en: Create new partner
sk: Vytvoriť partnerstvo

en: Partner '%s' was created successfully.
sk: Partner '%s' bol úspešne vytvorený.

en: Partner '%s' was updated successfully.
sk: Partner '%s'  bol úspešne  aktualizovaný.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
sk: Partner '%s' bol úspešne vymazaný.

en: Create user
sk: vytvoriť používateľa

en: User '%s' was created successfully.
sk: Používateľ '%s' bol úspešne vytvorený.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
sk: Používateľ '%(name)s'  bol pripojený k '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
sk: Používateľ '%(name)s' je už pripojený k '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
sk: Používateľ '%(name)s' nie je pripojený k  '%(partner_name)s'

en: Edit user '%s'
sk: Upraviť užívateľa '%s'

en: User '%s' was updated successfully.
sk: Používateľ  '%s' bol úspešne aktualizovaný.

en: Promotions dashboard
sk: Panel propagácii

en: Promotion type
sk: Typ propagácie

en: Position
sk: Pozícia

en: Where in the page this content block will appear
sk: Kde na stránke sa tento obsahový blok objaví

en: Content blocks can only be linked to internal URLs
sk: Obsah blokov môže byť iba spojený s vnútornými URLs

en: Content block removed successfully
sk: Obsahový blok úspešne odstránený

en: Content block created successfully
sk: Obsahový blok úspešne vytvorený

en: Create a new %s content block
sk: Vytvorenie nového obsahového blok typu %s

en: Product list content block created
sk: Obsahový blok produktový list bol vytvorený

en: Update content block
sk: Zaktualizuj obsahový blok

en: Content block updated successfully
sk: Propagácia úspešne zaktualizovaná

en: Content block '%(block)s' added to page '%(page)s'
sk: Obsahový blok '%(block)s' pridaný na stránku '%(page)s'

en: No link found to delete
sk: Nebol nájdený žiadny link na vymazanie

en: Content block removed from page '%s'
sk: Propagácia odstránená zo stránky '%s'

en: Product list promotion updated
sk: Zoznam produktov na propagáciu zaktualizovaný

en: Content block deleted successfully
sk: Propagácia úspešne vymazaná

en: Ranges dashboard
sk: Panel rozsahov

en: Product SKUs or UPCs
sk: SKU alebo UPC identifikátory produktu

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
sk: Môžete vložiť výber SKU alebo UPC identifikátorov

en: File of SKUs or UPCs
sk: Súbor SKU alebo UPC identifikátorov

en: Either comma-separated, or one identifier per line
sk: Buď čiarkou oddelené alebo jeden identifikátor na riadok

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
sk: Musíte vložiť buď zoznam SKU/UPC alebo súbor

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
sk: Produkty s SKU alebo UPC vyhovujúcimi %s už sú v tomto výbere

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
sk: Neexistujú žiadne produkty s SKU alebo UPC vyhovujúcim %s

en: Create range
sk: Vytvor výber

en: Range deleted
sk: Výber vymazaný

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
sk[0]: Odobraný %d produkt z výberu
sk[1]: Odobrané %d produkty z výberu
sk[2]: Odobraných %d produktov z výberu
sk[3]: Odobraných %d produktov z výberu

en: %d product added to range | %d products added to range
sk[0]: %d produkt pridaný do výberu
sk[1]: %d produkty pridané do výberu
sk[2]: %d produktov pridaných do výberu
sk[3]: %d produktov pridaných do výberu

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
sk: Neexistujú žiadne produkty s SKU alebo UPC vyhovujúcim %s

en: Reports dashboard
sk: Panel hlásení

en: Report Type
sk: Typ zostavy

en: Only the offer and order reports use the selected date range
sk: Iba zostavy ponúk a objednávok používajú vybratý rozsah dátumov

en: The report is inclusive of this date
sk: Zostava je vrátane tohto dátumu

en: Download
sk: Stiahnúť

en: Your start date must be before your end date
sk: Váš počiatočný dátum musí byť pre vašim koncovým dátumom

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
sk: %(report_filter)s medzi %(start_date)s a %(end_date)s

en: You do not have access to this report
sk: Nemáte prístup k tejto zostave

en: Reviews dashboard
sk: Panel recenzií

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: to
sk: na

en:  created after %s
sk:  vytvorené po %s

en:  created before %s
sk:  vytvorené pred %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
sk: vytvorené medzi %(start_date)s a %(end_date)s

en: All reviews
sk: Všetky recenzie

en:  with status matching '%s'
sk: so stavom vyhovujúcim '%s'

en:  with keyword matching '%s'
sk: s kľúčovým slovom vyhovujúcim '%s'

en:  with customer name matching '%s'
sk:  s menom zákazníka vyhovujúcim '%s'

en: Shipping dashboard
sk: Panel doručení

en: Users dashboard
sk: Panel používateľov

[ctx: User's name]
en: Name
sk: Meno

en: All users
sk: Všetci používatelia

en:  with email matching '%s'
sk:  s email-om vyhovujúcim '%s'

en:  with name matching '%s'
sk:  s menom vyhovujúcim '%s'

en: Users' status successfully changed
sk: Stav používateľa úspešne zmenený

en: A password reset email has been sent
sk: Na vynulovanie hesla bol poslaný e-mail

en: All Alerts
sk: Všetky upozornenia

en:  with customer email matching '%s'
sk:  s email-om zákazníka vyhovujúcim '%s'

en: Product alert saved
sk: Produktové upozornenie uložené

en: Product alert deleted
sk: Produktové upozornenie vymazané

en: Vouchers dashboard
sk: Panel poukážok

en: Start datetime
sk: začiatok evidencie

en: End datetime
sk: koniec evidencie

en: Usage
sk: Použitie

en: Which products get a discount?
sk: Ktoré produkty budú zľavnené?

en: Percentage off of products in range
sk: Percentuálne množstvo z produktov vo výbere

en: Fixed amount off of products in range
sk: Fixné množstvo z produktov vo výbere

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
sk: Zľava je percento z prepravných nákladov

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
sk: Zľava je fixná čiastka z prepravných nákladov

en: Get shipping for a fixed price
sk: Stála cena dopravy

en: Discount type
sk: Typ zľavy

en: Discount value
sk: Hodnota zľavy

en: The name '%s' is already in use
sk: Meno '%s' je už použité

en: The code '%s' is already in use
sk: Kód '%s' je už použitý

en: The start date must be before the end date
sk: Počiatočný dátum musí byť pre koncovým dátumom

en: Is Active?
sk: Je aktívny?

en: All vouchers
sk: Všetky kupóny

en: with name matching '%s'
sk: s menom vyhovujúcim '%s'

en: with code '%s'
sk: s kódom '%s'

en: Active vouchers
sk: Aktívne kupóny

en: Create voucher
sk: Vytvor kupón

en: Offer for voucher '%s'
sk: Ponuka pre kupón '%s'

en: Voucher created
sk: Kupón vytvorený

en: Voucher updated
sk: Kupón zaktualizovaný

en: Voucher deleted
sk: Kupón vymazaný

en: This is displayed within the customer's basket
sk: Toto je zobrazené v košíku zákazníka

en: This is displayed on the offer browsing page
sk: Toto je zobrazené na stránke ponuky

en: Site offer - available to all users
sk: Ponuka stránky - prístupná všetkým používateľom

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
sk: Kupónová ponuka - prístupná iba po zadaní príslušného kupónového kódu

en: User offer - available to certain types of user
sk: Používateľská ponuka - prístupná iba určitým typom používateľov

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
sk: Relačná ponuka - dočasná ponuka, prístupná pre používateľa počas trvania jeho relácie

en: Condition
sk: Podmienka

en: Priority
sk: Priorita

en: The highest priority offers are applied first
sk: Ponuky s najvyššou prioritou sú použité ako prvé

en: Max global applications
sk: Maximálne všeobecné aplikácie

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
sk: Počet prípadov, koľkokrát táto ponuka môže byť použitá predtým, než je k dispozícii

en: Max user applications
sk: Maximálne užívateľské aplikácie

en: The number of times a single user can use this offer
sk: Počet prípadov, keď jeden užívateľ môže používať túto ponuku

en: Max basket applications
sk: maximum aplikácií nákupného košíka

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
sk: Počet prípadov, koľkokrát táto ponuka môže byť umiestnená do koša (a do objednávky)

en: Max discount
sk: Maximálna zľava

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
sk: Ak ponuka poskytla vyššiu zľavu na objednávky, ako je ich hraničná hodnota, potom sa ponuka stáva nedostupnou

en: Total Discount
sk: Celková zľava

en: Number of applications
sk: Počet aplikácií

en: Number of Orders
sk: Počet objednávok

en: URL redirect (optional)
sk: Presmerovanie URL (voliteľné)

en: Conditional offer
sk: Ponuka je podmienená

en: Conditional offers
sk: Ponuky sú podmienené

en: End date should be later than start date
sk: Koncový dátum musí byť neskôr než počiatočný dátum

en: Offer is suspended
sk: Ponuka pozastavená

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
sk: Obmedzené na %(total)d použití (%(remainder)d remaining)

en: Limited to 1 use per user
sk: Obmedzené na 1 použitie na užívateľa

en: Limited to %(total)d uses per user
sk: Obmedzené na %(total)d použití na užívateľa

en: Limited to 1 use per basket
sk: Obmedzené na 1 použitie na nákupný košík

en: Limited to %(total)d uses per basket
sk: Obmedzené na %(total)d použití na nákupný košík

en: Available between %(start)s and %(end)s
sk: Dostupné medzi %(start)s a %(end)s

en: Available from %(start)s
sk: Dostupné od %(start)s

en: Available until %(end)s
sk: Dostupné do %(end)s

en: Limited to a cost of %(max)s
sk: Obmedzené na náklady %(max)s

en: Range
sk: Výber

en: Discount is a percentage off of the product's value
sk: Zľava je percento z hodnoty produktu

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
sk: Zľava je fixná čiastka z hodnoty produktu

en: Discount is to give the cheapest product for free
sk: Zľava je dať najlacnejší produkt zadarmo

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
sk: Získajte produkty, ktoré spĺňajú podmienky pre stabilnú cenu

en: Max Affected Items
sk: Maximálne ovplyvnené položky

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
sk: Nastaviť to, aby sa zabránilo zľavovému spotrebovaniu všetkých položiek v rozsahu, ktorý je v nákupnom koši

en: Custom class
sk: Vlastná trieda

en: Benefits
sk: Benefity

en: Multibuy benefits require a product range
sk: Viacnásobné nákupné zľavy vyžadujú výber z produktov vo výbere

en: Multibuy benefits don't require a value
sk: Viacnásobné nákupné zľavy nevyžadujú hodnotu

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
sk: Viacnásobné nákupné zľavy nevyžadujú ´maximálne ovplyvnené položky´ atribút

en: Percentage benefits require a product range
sk: Percentuálny podiel nákupných zliav si vyžaduje rozsah produktov

en: Percentage discount cannot be greater than 100
sk: Zľava v percentách nemôže presiahnúť 100

en: A discount value is required
sk: požadovanie zľavy z ceny

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
sk: Žiadny rozsah by nemal byť vybraný, ak sa táto nákupná zľava nevzťahuje na výrobky

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
sk: Prepravné zľavy nevyžadujú ´maximálne ovplyvnené položky´ atribút

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
sk: Žiadny rozsah by nemal byť vybraný, ak namiesto neho bude použitá podmienka rozsahu

en: Fixed discount benefits require a product range
sk: Fixná zľava vyžaduje výber z produktov vo výbere

en: Fixed discount benefits require a value
sk: fixná zľavová ponuka vyžaduje hodnotu

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
sk: Závisí od počtu položiek v nákupnom koši, ktoré sú v rozsahu podmienok

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
sk: Závisí od hodnoty položiek v nákupnom koši, ktoré sú v rozsahu podmienok

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
sk: Musí obsahovať stanovený počet RôZNYCH položiek z rozsahu podmienok

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Is public?
sk: Je verejný?

en: Public ranges have a customer-facing page
sk: Verejné sortimenty majú stránku, k dispozícii pre zákazníkov

en: Includes all products?
sk: Vložiť všetky produtky?

en: Included Products
sk: Zahrnuté produkty

en: Excluded Products
sk: Vylúčené produkty

en: Included Categories
sk: Zahrnuté kategórie

en: Ranges
sk: Výbery

en: File Path
sk: Cesta k súboru

en: Size
sk: Veľkosť

en: Uploaded By
sk: Nahral

en: Date Uploaded
sk: Dátum nahratia

en: Error Message
sk: Chybová správa

en: Date Processed
sk: Dátum spracovania

en: Number of New SKUs
sk: Počet nových SKU

en: Number of Unknown SKUs
sk: Počet neznámych SKU

en: Number of Duplicate SKUs
sk: Počet zduplikovaných SKU

en: Range Product Uploaded File
sk: Nahrať súbor s rozsahom produktov

en: Range Product Uploaded Files
sk: Nahrať súbory s rozsahom produktov

en: %(value)s%% discount on %(range)s
sk: %(value)s%% zľava na  %(range)s

en: Percentage discount benefit
sk: Zľava v percentách

en: Percentage discount benefits
sk: Zľava v percentách

en: %(value)s discount on %(range)s
sk: %(value)s zľava na  %(range)s

en: Absolute discount benefit
sk: Celková zľava v percentách

en: Absolute discount benefits
sk: Celkové zľavy v percentách

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
sk: Výrobky, ktoré spĺňajú podmienku, sú predávané za %(amount)s

en: Fixed price benefit
sk: Stále cenové výhody

en: Fixed price benefits
sk: Stále cenové výhody

en: Cheapest product from %(range)s is free
sk: Najlacnejší produkt z %(range)s výberu  je zadarmo

en: Multibuy discount benefit
sk: Zľava pri väčšom množstve nákupu

en: Multibuy discount benefits
sk: Zľavy pri väčsom množstve nákupu

en: %(amount)s off shipping cost
sk: %(amount)s prepravných nákladov

en: Shipping absolute discount benefit
sk: Zľava z ceny dopravy

en: Shipping absolute discount benefits
sk: Zľavy z ceny dopravy

en: Get shipping for %(amount)s
sk: Dostať prepravu za %(amount)s

en: Fixed price shipping benefit
sk: Stála cenová výhoda prepravy

en: Fixed price shipping benefits
sk: Stále cenové výhody prepravy

en: %(value)s%% off of shipping cost
sk: %(value)s%% off prepravných nákladov

en: Shipping percentage discount benefit
sk: Prepravná percentuálna zľavná výhoda

en: Shipping percentage discount benefits
sk: Prepravná percentuálna zľavná výhoda

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
sk: Košík obsahuje %(count)d položku/y/iek z výberu %(range)s

en: Count condition
sk: Stav počítadla

en: Count conditions
sk: Stav počítadiel

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
sk[0]: Kúpiť %(delta)d výrobok z %(range)s
sk[1]: Kúpiť %(delta)d výrobok z %(range)s
sk[2]: Kúpiť %(delta)d viac výrobkov z %(range)s
sk[3]: Kúpiť %(delta)d viac výrobkov z %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
sk: Nákupný košík obsahuje %(count)d odlišnú položku(y) od %(range)s

en: Coverage Condition
sk: rozsah podmienok

en: Coverage Conditions
sk: rozsah podmienok

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
sk: Košík obsahuje %(amount)s položky z výberu %(range)s

en: Value condition
sk: Stav hodnoty

en: Value conditions
sk: Stav hodnôt

en: Spend %(value)s more from %(range)s
sk: Vynakladať %(value)s viac z %(range)s

en: Offer
sk: Ponuka

en: Total discount
sk: Celková zľava

en: Offer performance
sk: zmluvná dohoda

en: Site
sk: Stránka

en: Billing Address
sk: Účtovná adresa

en: Order total (inc. tax)
sk: Objednávka celkom (s DPH)

en: Order total (excl. tax)
sk: Objednávka celkom (bez DPH)

en: Shipping charge (inc. tax)
sk: Cena za prepravu (s DPH)

en: Shipping charge (excl. tax)
sk: Cena za prepravu (bez DPH)

en: Shipping Address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping method
sk: Spôsob prepravy

en: Guest email address
sk: Hosťovská email-ová adresa

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
sk: '%(new_status)s' nie je validný stav pre objednávku %(number)s (terajší stav: '%(status)s')

en: In progress
sk: Prebieha

en: Note Type
sk: Typ poznámky

en: Message
sk: Správa

en: Order Note
sk: Poznámka k objednávke

en: Order Notes
sk: Poznámky k objednávke

en: Event Type
sk: Typ udalosti

en: Communication Event
sk: Komunikačná udalosť

en: Communication Events
sk: Komunikačné udalosti

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
sk: Udalosť '%(type)s' pre objednávku č. %(number)s

en: Partner name
sk: Meno obch. partnera

en: Partner reference
sk: Odkaz na obch. partnera

en: This is the item number that the partner uses within their system
sk: Číslo položky, ktoré používa obch. partner v ich systéme

en: Partner Notes
sk: Poznámky k obch. partnerovi

en: Stock record
sk: Stav zásob

en: Price (inc. tax)
sk: Cena (s DPH)

en: Price (excl. tax)
sk: Cena (bez DPH)

en: Price before discounts (inc. tax)
sk: Cena pred zľavami (s DPH)

en: Price before discounts (excl. tax)
sk: Cena pred zľavami (bez DPH)

en: Unit Cost Price
sk: Jednotková nákupná cena

en: Unit Price (inc. tax)
sk: Jednotková cena (s DPH)

en: Unit Price (excl. tax)
sk: Jednotková cena (bez DPH)

en: Unit Retail Price
sk: Jednotková maloobchodná cena

en: Estimated Dispatch Date
sk: Odhadovaný dátum vybavenia

en: Order Line
sk: Riadok objednávky

en: <missing product>
sk: <produkt chýba>

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
sk: Produkt '%(name)s', množstvo '%(qty)s'

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
sk: Stav '%(new_status)s' nie je validný (súčasný stav: '%(status)s')

en: '%(title)s' is no longer available
sk: %(title)s Toto označenie už nie je dostupný

en: Line Attribute
sk: Atribút riadku

en: Line Attributes
sk: Atribúty riadku

en: Shiping (inc. tax)
sk: Preprava (s DPH)

en: Shipping (excl. tax)
sk: Preprava (bez DPH)

en: Line Price
sk: Cena riadku

en: Line Prices
sk: Ceny riadku

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
sk: Riadok '%(number)s' (množstvo %(qty)d) cena %(price)s

en: Payment Event Type
sk: Typ platobnej udalosti

en: Payment Event Types
sk: Typy platobnej udalosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Reference
sk: Referencia

en: Lines
sk: Riadky

en: Payment Event
sk: Platobná udalosť

en: Payment Events
sk: Platobné udalosti

en: Payment event for order %s
sk: Platobná udalosť pre objednávku %s

en: Event
sk: Udalosť

en: Payment Event Quantity
sk: druh platby za zvolené množstvo

en: Payment Event Quantities
sk: druh platby za zvolené množstvá

en: Event notes
sk: Poznámky k udalosti

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
sk: Môže to byť referencia na vybavenie alebo číslo pre sledovanie

en: Shipping Event
sk: Udalosť doručenia

en: Shipping Events
sk: Udalosti doručenia

en: Order #%(number)s, type %(type)s
sk: Objednávka č. %(number)s, typ %(type)s

en: Shipping Event Quantity
sk: druh dodania za zvolené množstvo

en: Shipping Event Quantities
sk: druh dodania za zvolené množstvá

en: %(product)s - quantity %(qty)d
sk: %(product)s - množstvo %(qty)d

en: Shipping Event Type
sk: Typ udalosti doručenia

en: Shipping Event Types
sk: Typy udalostí doručenia

en: Discount category
sk: Typ zľavy

en: Offer ID
sk: ID ponuky

en: Voucher ID
sk: ID kupónu

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Order Discount
sk: Zľava z objednávky

en: Order Discounts
sk: Zľavy z objednávky

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
sk: Zľava o hodnote %(amount)r z objednávky %(order)s

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
sk: Vybraná množstvo pre spojenie #%(line_id)s je príliš veľké

en: Total incl. tax
sk: Celkom (s DPH)

en: Date placed
sk: Dátum podania

en: Orders placed
sk: Podané objednávky

en: Empty baskets cannot be submitted
sk: Prázdne košíky nemôžu byť odoslané

en: There is already an order with number %s
sk: Objednávka s číslom %s už existuje

en: Fulfillment partner
sk: Zmluvný partner

en: Fulfillment partners
sk: Zmluvní partneri

en: Price (retail)
sk: Cena (maloobchodná)

en: Cost Price
sk: Nákupná cena

en: Number in stock
sk: Množstvo na sklade

en: Number allocated
sk: Počet alokovaných

en: Low Stock Threshold
sk: Spodná hranica zásob

en: Invalid stock consumption request
sk: Neplatná žiadosť o odber zásob

en: Stock Record
sk: Stav zásob

en: Threshold
sk: Hranica

en: Open
sk: Otvorené

en: Date Closed
sk: Dátum zatvorenia

en: <stockalert for "%(stock)s" status %(status)s>
sk: <upozornenie na stav zásob pre "%(stock)s" stav %(status)s>

en: Stock alert
sk: Varovanie skladu

en: Stock alerts
sk: Upozornenia na stav zásob

en: unavailable
sk: nie je k dispozícii

en: Unavailable
sk: Nedostupný

en: Available
sk: Dostupný

en: no stock available
sk: k dispozícii žiadna fotografia

en: a maximum of %(max)d can be bought
sk: maximum %(max)d, ktoré môže byť nakúpené

en: In stock
sk: Na sklade

en: In stock (%d available)
sk: Na sklade (%d k dispozícii)

en: No file path supplied
sk: Nebola zadaná cesta k súboru

en: %s does not exist
sk: %s neexistuje

en: %s is not a file
sk: %s nie je súbor

en: %s is not readable
sk: %s nie je možné čítať

en: Source
sk: Zdroj

en: %(type)s of %(amount).2f
sk: %(type)s z %(amount).2f

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Source Type
sk: Typ zdroja

en: Amount Allocated
sk: Poukázané množstvo

en: Amount Debited
sk: Stiahnuté množstvo

en: Amount Refunded
sk: Vrátené množstvo

en: Label
sk: Názov

en: Sources
sk: Zdroje

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sk: Poukázanie %(amount)s z typu %(type)s

en:  (reference: %s)
sk:  (referencia: %s)

en: This is used within forms to identify this source type
sk: Používané vo formulároch na identifikáciu typu tohto zdroja

en: Source Types
sk: Typy zdrojov

en: Card Type
sk: Typ karty

en: Number
sk: Číslo

en: Expiry Date
sk: Dátum splatnosti

en: Partner Reference
sk: Referencia obch. partnera

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
sk: %(card_type)s %(number)s (Stratí platnosť: %(expiry)s)

en: Bankcard
sk: Banková karta

en: Bankcards
sk: Bankové karty

en: Payment
sk: Platba

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Please enter a valid credit card number.
sk: Prosím vložte platné číslo kreditnej karty.

en: %s cards are not accepted.
sk: %s karty nie sú akceptované.

en: Enter a valid month.
sk: Vložte platný mesiac.

en: Enter a valid year.
sk: Vložte platný rok.

en: Valid to
sk: Platí do

en: The expiration date you entered is in the past.
sk: Zadaný dátum vypršania je v minulosti.

en: Valid from
sk: Platní od

en: The starting date you entered is in the future.
sk: Zadaný počiatočný dátum je v budúcnosti

en: CCV number
sk: CCV číslo

en: Please enter a 3 or 4 digit number
sk: Prosím vložte 3 alebo 4-cifrové číslo

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
sk: 3 alebo 4-miestne bezpečnostné číslo na zadnej strane vašej bankovej karty

en: American Express cards use a 4 digit security code
sk: Karty American Express majú 4-ro digitálne bezpečnostný kód

en: Promotions
sk: Propagácie

en: Display Order
sk: Poradie zobrazenia

en: Clicks
sk: Kliky

en: Linked Promotion
sk: sprostredkovaná propagácia

en: Linked Promotions
sk: sprostredkované propagácie

en: Page URL
sk: URL stránky

en: Page Promotion
sk: Stránka propagácie

en: Page Promotions
sk: Stránka propagácií

en: Keyword Promotion
sk: kľúčové heslo propagácie

en: Keyword Promotions
sk: kľúčové heslo propagácií

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Pages
sk: Stránky

en: Promotion
sk: Propagácia

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: This can be used to have different types of HTML blocks (eg different widths)
sk: Môže byť použité na možnosť mať rôzne typy HTML blokov (napr. rôzne šírky)

en: Raw HTML
sk: Priame HTML

en: Link URL
sk: URL odkazu

en: This is where this promotion links to
sk: Toto je miesto, kde podpora predaja odkazuje na

en: Choose the Image content blocks that this block will use. (You may need to create some first).
sk: Vyberte obrázkové bloky obsahu, ktorý tento blok bude používať. (Možno budete musieť vytvoriť niektoré prvýkrát).

en: Multi Image
sk: Multi-obrázok

en: Multi Images
sk: Multi-obrázky

en: Single product
sk: Samostatný produkt

[ctx: Promotion product list title]
en: Title
sk: Názov

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Product list
sk: Zoznam produktov

en: Product lists
sk: Zoznamy produktov

en: Hand Picked Product List
sk: Zoznam ručne vybraných produktov

en: Hand Picked Product Lists
sk: Zoznamy ručne vybraných produktov

en: List
sk: Zoznam

en: Ordered product
sk: Objednaný produkt

en: Bestselling products
sk: Najpredávanejšie produkty

en: Recently added products
sk: Nedávno pridné produkty

en: Method
sk: Spôsob

en: Number of Products
sk: Počet produktov

en: Automatic product list
sk: Automatický zoznam produktov

en: Automatic product lists
sk: Automatické zoznamy produktov

en: Tabbed Block
sk: Blok záložky

en: Ordered Product List
sk: Zoznam zoradených produktov

en: Ordered Product Lists
sk: Zoznamy zoradených produktov

[ctx: Tabbed block title]
en: Title
sk: Názov

en: Tabbed Blocks
sk: Bloky záložiek

en: Search
sk: Hľadaj

en: Relevancy
sk: relevancia

en: Customer rating
sk: Hodnotenie zákazníkov

en: Newest
sk: najnovšie

en: Price high to low
sk: Cena od najvyšše po najnižšiu

en: Price low to high
sk: Cena od najnižšej po najvyššiu

en: Title A to Z
sk: názov od A do Z

en: Title Z to A
sk: názov od Z po A

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
sk: Stránka nie je 'posledná', ani nemôže byť konvertovaná.

en: Shipping Method
sk: Spôsob prepravy

en: Shipping Methods
sk: Spôsoby prepravy

en: Price per order
sk: Cena na objednávku

en: Price per item
sk: Cena na položku

en: Free Shipping
sk: Preprava zdarma

en: Order and Item Charge
sk: objednávka a položka zaťaženia

en: Order and Item Charges
sk: objednávka a položka zaťažení

en: Default Weight
sk: Predvolená hmotnosť

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
sk: Predvolená hmotnosť produktu v kg, ak nie je definovaný atribút hmotnosti

en: Weight-based Shipping Method
sk: Spôsob prepravy závislý od hmotnosti

en: Weight-based Shipping Methods
sk: Spôsoby prepravy závislé od hmotnosti

en: Upper Limit
sk: Horná hranica

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
sk: Zadajte hornú hmotnostnú hranicu v kg. Spodná hranica bude určená podľa ostatných hmotností.

en: Charge
sk: Poplatok

en: Weight Band
sk: Hmotnostné pásmo

en: Weight Bands
sk: Hmotnostné pásma

en: Charge for weights up to %s kg
sk: Poplatok za hmotnosť do %s kg

en: Shipping
sk: Preprava

en: Free shipping
sk: Preprava zdarma

en: No shipping required
sk: Preprava nie je potrebná

en: Fixed price shipping
sk: Pevná cena prepravy

en: You need to define some shipping methods
sk: Musíte nadefinovať nejaké spôsoby prepravy

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
sk: Bude zobrazené v pokladni a košíku až bude vložený kupón

en: Case insensitive / No spaces allowed
sk: Nezáleží na veľkých a malých písmenách / bez medzier

en: Offers
sk: Ponuky

en: Can be used once by one customer
sk: Môže byť použitý len raz jedným zákazníkom

en: Can be used multiple times by multiple customers
sk: Môže byť použitý viac krát, viacerými zákazníkmi

en: Can only be used once per customer
sk: Môže byť použitý jeden krát na (každého) zákazníka

en: Times added to basket
sk: Počet pridaní do košíka

en: Times on orders
sk: Počet na objednávku

en: Voucher
sk: Kupón

en: This voucher has already been used
sk: Kupón už bol použitý

en: This voucher is only available to signed in users
sk: Kupón je dostupný iba prihláseným používateľom

en: You have already used this voucher in a previous order
sk: Kupón ste už použili v niektorej z predchádzajúcich objednávok

en: Voucher Application
sk: záručná doba

en: Voucher Applications
sk: záručné doby

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
sk: '%(voucher)s' použitý '%(user)s'

en: Added to a basket
sk: Pridaný do košíka

en: Used in an order
sk: Použitý v objednávke

en: Voucher performance
sk: Výkon kupónu

en: Default
sk: omeškanie

en: Private - Only the owner can see the wish list
sk: Osobné - Iba držiteľ môže vidieť zoznam

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
sk: Zdielané - Iba držiteľ a ľudia, ktorí dostali prístup k zakódovanému linku môžu vidieť zoznam

en: Public - Everybody can see the wish list
sk: Verejné - Každý môže vidieť zoznam prianí

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Wish List
sk: Zoznam

en: Wish list line
sk: Položka zoznamu

en: Wishlists
sk: Zoznam prianí

en: The URL "%s" does not exist
sk: URL "%s"  neexistuje

en: Specified page already exists!
sk: Špecifikovaná stránka už existuje

en: This field is required
sk: Toto pole je povinné

en: This field is invalid as its value is forbidden
sk: Toto pole je chybné, nakoľko hodnota poľa je zakázaná

en: Low stock alerts
sk: Upozornenia na nízky stav zásob

en: Fulfilment
sk: Zmluvný partner

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Partners
sk: obchodní partneri

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Stock alert requests
sk: Upozornenia na stav zásob

en: Content
sk: Obsah

en: Content blocks
sk: Obsahové bloky

en: Content blocks by page
sk: Obsahové bloky podľa stránok

en: Email templates
sk: Šablóny emailov

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Reports
sk: Zostavy

en: Price range
sk: cenová skupina

en: 0 to 20
sk: od 0 do 20

en: 20 to 40
sk: 20 do 40

en: 40 to 60
sk: 40 do 60

en: This is not a valid international phone format.
sk: Nie je platný medzinárodný telefónny formát.

en: This is not a valid local phone format for %s.
sk: Nie je platný miestny telefónny formát pre %s.

en: This is not a valid local or international phone format.
sk: Nie je platný miestny alebo medzinárodný telefónny formát.

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
sk: Skontrolujte, či výrobky sú späť na sklade a odošlite upozornenia

en: Permission denied!
sk: Prístup odmietnutý!

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
sk: Je nám to ľúto, ale nemáte povolenie vstúpiť na túto stránku.

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Page not found!
sk: Stránka nebola nájdená!

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
sk: Je nám to ľúto, ale stránka, ktorú hľadáte sa tu nenachádza.

en: Server error!
sk: Chyba servera!

en: We're sorry but something went terribly wrong and we've been unable to generate the page you requested.
sk: Ľutujeme, niečo sa pokazilo a nie sme schopný generovať vyžiadanú stránku.

en: This incident has been logged and will be addressed by an engineer as soon as possible.
sk: Táto udalosť bola zaznamenaná, a akonáhle to bude možné sa ňou bude zaoberať technik.

en: Home
sk: Domov

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
sk: 
        Produkt <strong>%(title)s</strong> bol pridaný do košíka.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
sk: 
        <strong>%(quantity)s</strong> kópií produktu <strong>%(title)s</strong>
        bolo pridaných do košíka.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
sk: 
    Produkt <strong>%(title)s</strong> bol presunutý naspäť do košíka.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
sk: 
    Produkt <strong>%(title)s</strong> bol uchovaný na neskôr

en: Your basket is now empty
sk: Váš košík je teraz prázdny

en: 
                Your basket total is now <strong>%(total)s</strong>
sk: 
            Košík celkom je teraz <strong>%(total)s</strong>.

en: View basket
sk: Zobraziť košík

en: Checkout now
sk: Do pokladne

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sk: 
    Váš nákupný košík teraz spĺňa podmienky pre
    <strong>%(name)s</strong> ponuku.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sk: 
    Váš nákupný košík teraz nespĺňa podmienky pre
    <strong>%(name)s</strong> ponuku.

en: Important messages about items in your basket
sk: Dôležité správy o položkách vo vašom košíku

en: You could be missing out on offers!
sk: Mohli by ste zmeškať ponuky!

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
sk: 
    <div class="warning">%(message)s k produktom pre <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> špeciálnu ponuku</div>

en: Items to buy now
sk: Položky k zakúpeniu

en: Price
sk: Cena

en: Total
sk: Celkom

en: Updating...
sk: Aktualizácia...

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Save for later
sk: Uchovať na neskôr

en: Voucher/promo code
sk: Kód kupónu

en: I have a voucher code...
sk: Mám kód zľavového kupónu...

en: Adding...
sk: Pridávanie...

en: Add voucher
sk: Pridaj kupón

en: or
sk: alebo

en: cancel
sk: zrušíť

en: Totals
sk: Súčty

en: Proceed to checkout
sk: Pokračovať k pokladni

en: Your basket is empty.
sk: Váš košík je prázdny

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: Items to buy later
sk: Položky pre neskorší nákup

en: Items
sk: Položky

en: Move to basket
sk: Presunúť do košíka

en: Qty
sk: Mnž.

en: Total:
sk: Celkom:

en: Basket total (before discounts)
sk: Košík celkom (pred zľavami)

en: Discount
sk: Zľava

en: Basket total (after discounts)
sk: Košík celkom (po zľavách)

en: Basket total
sk: Košík celkom

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
sk: Alternatívne spôsoby doručenia je možné zvoliť počas platenia

en: Shipping total (before discounts)
sk: Preprava celkom (pred zľavnením)

en: Shipping total (after discounts)
sk: Preprava celkom (po zľavnení)

en: Tax
sk: Poplatok

en: Post order actions
sk: Akcie po ukončení objednávky

en: These will be applied once your order is placed.
sk: Budú aplikované po tom, ako bude vaša objednávka odoslaná.

en: Taxes will be added during checkout.
sk: Počas kontroly budú pridané poplatky.

en: Show results for
sk: Zobraziť výsledky pre

en: Refine by
sk: Triediť podľa

en: <strong>0</strong> results.
sk: <strong>0</strong> výsledkov.

en: No products found.
sk: Neboli nájdené žiadne produkty

en: Edit this product
sk: Upraviť produkt

en: Product Description
sk: Popis produktu

en: Product Information
sk: Informácie o produkte

en: Product Type
sk: druh výrobku

en: Price (incl. tax)
sk: Cena (s DPH)

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Number of reviews
sk: Počet recenzií

en: See all reviews
sk: Pozrieť všetky recenzie

en: Customer Reviews
sk: Recenzie od zákazníkov

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
sk: Tento produkt nemá ešte žiadne hodnotenie -
    <a href="%(add_review_url)s#addreview">ste prvý, kto ho napísal</a>.

en: This product does not have any reviews yet
sk: Produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie

en: Recommended items
sk: Odporúčané položky

en: Add to basket
sk: Pridať do košíka

en: You have an active stock alert for this product.
sk: Pre tento produkt už máte aktívne upozornenie na stav zásob

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
sk: Môžete dostať upozornenie email-om, keď bude produkt znovu na sklade.

en: Submitting...
sk: Odosielam...

en: Notify me
sk: Upozorni ma

en: Add to wish list
sk: Pridať do zoznamu

en: 
                                                Add to '%(name)s' wish list
sk: 
    Pridať do '%(name)s' zoznamu prianí

en: Create a new wishlist
sk: Vytvoriť nový zoznam

en: 
                        <span class="pull-left">Product is in <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> wishlist.</span>
sk: 
    <span class="pull-left"> Produkt je v <a href="%(url)s">'%(name)s'</a>  liste prianí.</span>

en: Removing...
sk: Odoberám...

en: Please login to add products to a wish list.
sk: Prosím prihláste sa ak chcete pridať produkty do zoznamu.

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
sk: 
    Ohodnotené Vami na %(review_date)s

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
sk: 
    Ohodnotené Vami <strong>%(name)s</strong> na %(review_date)s

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Is this review helpful?
sk: Je táto recenzia užitočná?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This review has no votes.
sk: Recenzia nemá hlasy.

en: Free
sk: Zadarmo

en: Write a review
sk: Napísať recenziu

en: Customer reviews
sk: Recenzie od zákazníkov

en: Leave a product review
sk: Napíšte recenziu produktu

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Save review
sk: Prehľad uloženia

en: Go
sk: Prejsť

en: This product does not have any reviews yet.
sk: Produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie.

en: Change
sk: Zmeniť

en: Contact
sk: Kontakt

en: Phone
sk: Telefón

en: Payment details to go here
sk: Detaily platby

en: Edit order contents
sk: Upraviť obsah objednávky

en: Order contents
sk: Obsah objednávky

en: Item
sk: Položka

en: Checkout gateway
sk: Vstup do pokladne

en: Who are you?
sk: Kto ste?

en: Get a password reminder
sk: Zaslať pripomenutie hesla

en: Continuing...
sk: Pokračovanie...

en: Continue
sk: Pokračovať

en: 1. Shipping address
sk: 1. Dodacia adresa

en: 2. Shipping method
sk: 2. Spôsob prepravy

en: 3. Payment
sk: 3. Platba

en: 4. Preview
sk: 4. Náhľad

en: 5. Confirmation
sk: 5. Potvrdenie

en: Payment details
sk: Detaily platby

en: Enter payment details
sk: uviesť detaily platby

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
sk: Táto stránka vyžaduje implementáciu s Vašim produktom. Budete chcieť použiť jednu z Oscar-ových platobných knižníc:

en: Order preview
sk: Náhľad objednávky

en: Preview order
sk: Predbežná objednávka

en: Place order
sk: Objednať

en: Where should we ship to?
sk: Kam doručiť?

en: An address from your address book?
sk: Adresa z Vášho zoznamu adries?

en: Ship to your default shipping address
sk: Dopraviť do predvolenej dodacej adresy

en: Ship to this address
sk: Doručiť na túto adresu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Or a new address?
sk: Alebo nová adresa?

en: return to basket
sk: vratiť sa do košíka

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
sk: 
    To zahŕňa zľavu vo výške <strong>%(amount)s</strong> ako
    je to oprávnené pre ponuku <strong>%(name)s</strong> v nákupnom košíku.

en: Select option
sk: Vyberte možnosť

en: 
            Order %(number)s: confirmation
sk: 
    Potvrdenie objednávky %(number)s:

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
sk: 
    Vaša objednávka je podaná a bol vám zaslaný potvrdzovacý email - číslo vašej objednávky je
    <strong>%(number)s</strong>

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
sk: Poznačte si prosím číslo objednávky alebo si vytlačte túto stránku a používajte ho
    v akejkoľvek komunikácii s nami ohľadom vašej objednávky.

en: No shipping address required.
sk: Nevyžaduje poštovú adresu.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
sk: 
    Distribúcia množstva %(amount)s na základe typu %(type)s (odkaz: %(reference)s)

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sk: 
    
    Distribúcia množstva %(amount)s na základe typov %(type)s

en: No payment was required for this order.
sk: Objednávka nevyžaduje platbu.

en: Items purchased
sk: Objednaných položiek

en: 
                                Estimated dispatch: <strong>%(date)s</strong>
sk: 
    Presný dátum odoslania: <strong>%(date)s</strong>.

en: Shipping charge (before discounts)
sk: Cena za prepravu (pred zľavnením)

en: Shipping charge (after discounts)
sk: Cena za prepravu (po zľavnení)

en: Shipping charge
sk: Cena za prepravu

en: Order tax
sk: Daň z objednávky

en: Tracking your order
sk: Sledovanie objednávky

en: You can track the status of your order
sk:  Môžete sledovať stav vašej objednávky

en: View order status
sk: Pozri stav objednávky

en: Print this page
sk: Vytlačiť túto stránku

en: Are you sure you want to delete this address?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať túto adresu?

en: Yes!
sk: Áno!

en: Save
sk: Uložiť

en: Address book
sk: Adresár

en: Deleting...
sk: Mazanie...

en: Default shipping address
sk: Predvolená dodacia adresa

en: Default billing address
sk: Predvolená účtovná adresa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Set as default shipping address
sk: Nastaviť ako predvolenú adresu doručenia

en: Set as default billing address
sk: Nastaviť ako predvolenú fakturačnú adresu

en: There are no addresses in your address book.
sk: V adresári neméňáte žiadne adresy

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
sk: Nemáte žiadne aktívne upozornenia pre nedostupné produkty

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
sk: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> je opäť na sklade

en: Order #%(number)s
sk: Objednávka č. %(number)s

en: Contact number
sk: Kontaktné číslo

en: Notes
sk: Poznámky

en: Estimated dispatch date
sk: Odhadovaný dátum vybavenia

en: Line price excl. tax
sk: Cena riadku (bez DPH)

en: Line price incl. tax
sk: Cena riadku (s DPH)

en: Basket total (inc. tax)
sk: Košík celkom (s DPH)

en: Account
sk: Účet

en: Email history
sk: História email-ov

en: Date sent
sk: Dátum odoslania

en: No emails found
sk: žiadne e-maily sa nenašli

en: Thanks for using our site!
sk: Ďakujeme, že používate našu stránku!

en: The %(name)s team
sk: Tím %(name)s

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
sk: Ak ste to neboli vy, kto ju zmenil, prosím neodkladne si vynulujte heslo a
    opravte vašu emailovú adresu:

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
sk: Ak ste to boli vy, kto emailovú adresu zmenil, tak môžete tento email ignorovať.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
sk: Obdržali ste tento e-mail, pretože vaša e-mailová adresa bola zmenená na %(email)s.

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
sk: Vaša emailová adresa na stránke %(site_name)s bola zmenená.

en: Hello,
sk: Dobrý deň

en: Your order contains:
sk: Vaša objednávka obsahuje:

en: Basket total:
sk: Košík celkom:

en: Shipping:
sk: Preprava:

en: Order Total:
sk: Objednávka celkom:

en: Shipping address:
sk: Dodacia adresa:

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
sk: Stav tejto objednávky si môžete pozrieť kliknutím <a href="%(status_url)s" title="stav objednávky">tu</a>

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
sk: Dobrý deň,
    
    s potešením potvrdzujeme, že Vaša objednávka %(order_number)s bola prijatá
    a bude čoskoro spracovaná.

en: quantity:
sk: množstvo:

en: price:
sk: cena:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
sk: Stav tejto objednávky si môžete pozrieť na URL adrese nižšie:
    %(status_url)s"

en: The team
sk: Tím

en: Confirmation of order %(number)s
sk: Potvrdenie objednávky %(number)s

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
sk: Ak ste to neboli vy, kto ho zmenil, tak si prosím neodkladne vaše heslo vynulujte:

en: Otherwise, you can ignore this email.
sk: V opačnom prípade môžete tento email ignorovať.

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
sk: 
    Tento email ste dostali preto, lebo vaše heslo na %(name)s bolo zmenené.

en: Your password changed at %(site_name)s.
sk: Vaše heslo na stránke %(site_name)s bolo zmenené.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
sk: Tento email ste dostali pretože ste požiadali o vynulovanie hesla pre váš
    používateľský účet na %(name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sk: Chďte prosím na nasledovnú stránku a vyberte si nové heslo:

en: Resetting your password at %(site_name)s.
sk: Vynulovanie Vášho hesla na %(site_name)s.

en: Dear %(name)s,
sk: %(name)s,

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
sk: 
    Majte na pamäti, že počet položiek na sklade je obmedzený.  Buďte rýchly, lebo Vás môže niekto predbehnúť.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
sk: 
    S týmto emailom sme zároveň automaticky deaktovovali vaše upozornenie a ďalšie
    email-y ohľadom tohto produktu už nebudete dostávať.
    
    Ďakujeme za Váš záujem,
    Tím %(site_name)s

en: Confirmation required for stock alert
sk: Upozornenie na stav zásob vyžaduje potvrdenie

en: Thank you for registering.
sk: Ďakujeme Vám za registráciu.

en: Products you recently viewed
sk: Produkty, ktoré ste nedávno videl

en: Login or register
sk: Prihlásiť alebo zaregistrovať sa

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: I've forgotten my password
sk: Zabudol som svoje heslo

en: Logging in...
sk: prihlasovanie do...

en: Register
sk: Zaregistrovať

en: Registering...
sk: Registrujem...

en: Notifications inbox
sk: Schránka pre oznámenia

en: Sender
sk: Zasielateľ

en: Return to notifications inbox
sk: Návrat do doručenej pošty

[ctx: noun]
en: Archive
sk: archivovať

en: View
sk: Zobraziť

[ctx: verb]
en: Archive
sk: archív

en: With selected items:
sk: S vybranými položkami:

en: Archiving...
sk: Archivácia...

en: There are no notifications to display.
sk: Nie sú žiadne oznámenia pre zobrazenie.

en: Order history
sk: História objednávok

en: Dispatch date
sk: Dátum vybavenia

en: Re-ordering...
sk: Znovu objednávanie...

en: Re-order
sk: Objednať znovu

en: Not available anymore
sk: Nebude už viac dostupný

en: Basket total (excl. discounts)
sk: Košík celkom (bez zliav)

en: Basket total (inc. discounts)
sk: Košík celkom (so zľavami)

en: Shipping total (excl. discounts)
sk: Preprava celkom (bez zliav)

en: Shipping total (inc. discounts)
sk: Preprava celkom (so zľavami)

en: Shipping total
sk: Preprava celkom

en: Re-order all items
sk: Znovu objednať všetky položky

en: Contact Number
sk: Kontaktné číslo

en: Shipping Notes
sk: Poznámy k doručeniu

en: Filtering...
sk: Filtrácia...

en: Filter results
sk: Filtrovať výsledky

en: Reset
sk: Vynulovať

en: Total inc tax
sk: Celkom (s DPH)

en: No orders match your search.
sk: Žiadne objednávky nevyhovujú Vášmu vyhľadávaniu.

en: You haven't placed any orders.
sk: Ešte ste nepodali žiadne objednávky.

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Please confirm your password to delete your profile.
sk: Prosím potvrďte heslom ak chcete zmazať váš profil.

en: Warning
sk: Upozornenie

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
sk: 
    Tu vymažete všetky informácie o Vás z webu. Zmazanie Vášho profilu nemožno vrátiť
    späť.

en: Delete?
sk: Vymazať?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
sk: 
    Ste si istý, že chcete vymazať tento  %(name)s? názov?

en: Remove product
sk: Odstrániť produkt

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
sk: 
    Ste si istí, že chcete vymazať %(product_name)s zo zoznamu želaní %(wishlist_name)s?

en: Action
sk: Akcia

en: View product
sk: Náhľad produktu

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
sk: 
    presunúť do '%(name)s' zoznamu

en: Update quantities
sk: aktualizovať množstvá

en: Your wish list is empty.
sk: Váš požiadavkový list je prázdny.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: What should your new wish list be called?
sk: Ako by sa váš nový zoznam mal volať?

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
sk: 
    Až po  vytvorený vášho zoznamu, <strong>%(title)s</strong> bude pridaný.

en: Number of products
sk: Počet produktov

en: Wish list settings
sk: nastavenia zoznamu

en: You don't have any wish lists yet.
sk: Nemáte žiadne zoznamy.

en: Sections
sk: Sekcie

en: Delete category?
sk: Vymazať kategóriu?

en: Delete category
sk: Vymazať kategóriu

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
sk: 
    <p>Vymazať kategóriu <strong>%(name)s</strong> - ste si istí?</p>

en: Create new category
sk: Vytvoriť novú kategóriu

en: You are editing:
sk: Upravujete:

en: There are no categories.
sk: Žiadne kategórie

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Add child category
sk: podriadená kategória

en: Edit children
sk: Upraviť potomkov

en: View on site
sk: Zobraziť na stránke

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
sk: 
    Vytvorený variant produktu '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
sk: 
    Vytvorený vyriant '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
sk: 
    Aktualizovaný variant produktu '%(name)s'.

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
sk: 
    Aktualizovaný variant '%(parent_name)s'.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
sk: 
    Vytvorený produkt '%(name)s'.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
sk: 
    Aktualizovaný produkt '%(name)s'.

en: Edit again
sk: Znovu upraviť

en: View it on the site
sk: Zobraziť to na stránke

en: Delete product type?
sk: Vymazať druh výrobku?

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
sk: Prosím, uistite sa, že všetky výrobky sú pred zmazaním zaradené do iného typu.

en: Delete product type
sk: vymazať druh výrobku

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
sk: Vymazať druh výrobku <strong>%(name)s</strong>  - ste si istí?

en: Create product type
sk: vytvoriť druh výrobku

en: Product Class details
sk: Detail triedy produktu

en: Create new product type
sk: vytvoriť nový druh výrobku

en: Product types
sk: Druhy produktov

en: Requires shipping
sk: vyžaduje sa doprava

en: Track stock?
sk: Monitorovať vozidlo?

en: Edit product type
sk: upraviť druh výrobku

en: There are no product types.
sk: Nie sú žiadne druhy výrobkov.

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sk: 
    <p>Vymazať výrobok <strong>%(title)s</strong> - ste si istí?</p>

en: This will also delete the following child products:
sk: Týmto zmažete aj nasledujúce podradené produkty:

en: Create new product
sk: Vytvoriť nový produkt

en: New Product
sk: Nový produkt

en: Search Products
sk: Hľadať produkty

en: Searching...
sk: Hľadanie...

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
sk: 
    Práve upravujete variant produktu
    <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.

en: Product details
sk: Detaily produktu

en: Images
sk: Obrázky

en: Stock and pricing
sk: Sklad a cena

en: Upselling
sk: Nadpredaj

en: Product Type:
sk: druh výrobku:

en: Upload, change or remove images
sk: Nahratie, zmena alebo odstránenie obrázkov

en: Num in stock
sk: množstvo na sklade

en: Num allocated
sk: pridelené množstvo

en: Low stock threshold
sk: Spodná hranica zásob

en: Cost price
sk: veľkoobchodná cena

en: Price (excl tax)
sk: cena (bez DPH)

en: Retail price
sk: maloobchodná cena

en: Add variant
sk: Pridať variant

en: This product does not have any variants.
sk: Tento produkt nemá žiadne varianty

en: One can't add variants to this product at this point.
sk: Teraz nie je možné pridať variant k tomuto produktu.

en: This is likely because this product still has stock records.
sk: Je to pravdepodobné pretože tento produkt má stále záznam skladu.

en: Save and add another variant
sk: Ulož a pridaj ďalší variant

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v úprave

en: All
sk: Všetky

en: Current available stock
sk: Momentálne dostupné zásoby

en: Date alert raised
sk: Dátum vydania upozornenia

en: No stock alerts found.
sk: Neboli nájdené žiadne upozornenia na stav zásob.

en: Preview
sk: Recenzia

en: Edit email
sk: Upraviť e-mail

en: Email content
sk: Obsah email-u

en: These fields are rendered using Django's template system.
sk: Tieto polia sú interpretované šablónovým systémom Django-a

en: You can use the following variables:
sk: Možete použiť nasledovné premenné:

en: The full name of the user (if they have one)
sk: Celé meno používateľa (ak ho má vyplnené)

en: The user's email address
sk: Email-ová adresa používateľa

en: The name of the site (eg example.com)
sk: Meno webu (napr. example.com)

en: View a preview of this email using order:
sk: Zobraziť náhľad tohto email-u s objednávkou:

en: View preview
sk: Zobraziť náhľad

en: or send a preview to:
sk: alebo poslať náhľad na:

en: Sending...
sk: Odosielanie...

en: Send preview email
sk: Poslať náhľad emailu

en: Body text
sk: Textové telo

en: There are no defined emails to edit.
sk: Nie sú nadefinované žiadne emaily na úpravu

en: Your Store Statistics
sk: Štatistiky obchodu

en: Total Orders
sk: Objednávok celkom

en: New Customers
sk: Nových zákazníkov

en: Total Customers
sk: Zákazníkov celkom

en: Total Products
sk: Produktov celkom

en: Latest Orders (last 24 hours)
sk: Najnovšie objednávky (posledných 24 hodín)

en: Orders - Last 24 Hours
sk: Objednávky - posledných 24 hodín

en: Total orders
sk: Objednávky celkom

en: Total lines
sk: Riadky celkom

en: Total revenue
sk: Tržba celkom

en: Average order costs
sk: Priemerná útrata za objednávku

en: Manage
sk: Spravovať

en: Orders - All Time
sk: Objednávky - celkové obdobie

en: Total <em>open</em> baskets
sk: Spolu <em> košík </em>

en: Total customers
sk: Zákazníkov celkom

en: New customers
sk: Noví zákazníci

en: View Stock Alerts
sk: Pozrieť upozornenia na stav zásob

en: Catalogue and stock
sk: Katalóg a zásoby

en: Total products
sk: Produkty celkom

en: <em>Open</em> stock alerts
sk: <em> Otvorené </em> stavy zásob

en: <em>Closed</em> stock alerts
sk: <em> Uzavreté </em>  stavy zásob

en: Offers, vouchers and promotions
sk: Ponuky, kupóny a propagácie

en: Active <em>Site</em> Offers
sk: Aktívne  <em> miesto </em> objednávok

en: Active <em>Vouchers</em>
sk: Aktívne <em> kupóny </em>

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Return to site
sk: Návrat na stránku

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Build a new incentive
sk: vytvoriť nový motív

en: 
            Ranges can be created and edited from within the <a href="%(range_list_url)s">range dashboard</a>.
sk: 
    Rozsahy môžu byť vytvorené a upravovateľné zvnútra <a href="%(range_list_url)s">panela rozsahov</a>.

en: ...or choose a pre-defined one
sk: ... alebo si vybrať vopred definovaný jeden

en: Continue to step 3
sk: Pokračujte krokom 3

en: Build a new condition
sk: Vytvoriť novú podmienku

en: Continue to step 4
sk: Pokračujte krokom 4

en: Continue to step 2
sk: Pokračujte krokom 2

en: Delete offer
sk: Vymazať ponuku

en: Are you sure you want to delete this offer?
sk: Ste si istý,že chcete vymazať túto ponuku?

en: 
            %(name)s | Offers
sk: 
    %(name)s | Ponuky

en: Reinstating...
sk: Reinštalácia...

en: Reinstate offer
sk: obnoviť ponuku

en: Suspending...
sk: Pozastavenie...

en: Suspend offer
sk: Zastaviť ponuku

en: Offer currently available
sk: Ponuka je práve pridaná

en: Offer not available due to restrictions!
sk: Ponuka nie je dostupná kvôli obmedzeniu!

en: Total cost:
sk: celkové náklady

en: Number of orders:
sk: Počet objednávok

en: Number of uses:
sk: Počet použitia:

en: Date created:
sk: Dátum vytvorenia

en: Offer details
sk: Detaily ponuky

en: Export to CSV
sk: Export do CSV

en: Orders that used this offer
sk: objednávky, ktoré využili túto ponuku

en: Create new offer
sk: Vytvoriť novú ponuku

en: Is available?
sk: je dostupný?

en: Uses
sk: Používa

en: Browse
sk: Prechádzať

en: Stats
sk: Štatistiky

en: No offers found.
sk: Neboli nájdené žiadne ponuky.

en: Steps
sk: Kroky

en: 1. Name and description
sk: 1. Meno a popis

en: 2. Incentive
sk: 2. Motív

en: 3. Condition
sk: 3. Podmienka

en: 4. Restrictions
sk: 4. Obmedzenie

en: Save this offer
sk: Uložiť tuto ponuku

en: Fields marked with * are mandatory.
sk: polia označené hviezdičkou sú povinné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Offer summary
sk: zhrnutie ponuky

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
sk: 
    Poradie %(number)s - Línia #%(id)s

en: Line #%(id)s
sk: Riadok č. %(id)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
sk: Objednávka č. %(number)s - riadok č. %(id)s

en: Product Options
sk: Možnosti produktu

en: Partner details
sk: Detaily obch. partnera

en: Shipping details
sk: Detaily prepravy

en: Partner reference number
sk: Referenčné číslo obch. partnera

en: Partner notes
sk: Poznámky k obch. partnerovi

en: Estimate dispatch date
sk: Odhadnúť dátum vybavenia

en: Shipping status
sk: Detaily prepravy

en: State
sk: Štát

en: No shipping events have occurred.
sk: Žiadne prepravné udalosti neboli uskutočnené.

en: Shipping events
sk: Udalosti doručenia

en: Payment events
sk: Platobné udalosti

en: No payment events have occurred.
sk: Žiadne platobné udalosti neboli uskutočnené.

en: Order %(number)s
sk: Objednávka %(number)s

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Customer checked out as a guest.
sk: Zákazník nakúpil bez registrácie.

en: Customer has deleted their account.
sk: Zákazník odstránil účet.

en: Order information
sk: Informácie o objednávke

en: Order Total
sk: Objednávka celkom

en: Time of purchase
sk: Čas nákupu

en: Order Details
sk: Detaily objednávky

en: Discounts
sk: Zľavy

en: Items ordered
sk: Objednané položky

en: Line ID
sk: Riadok ID

en: Supplier
sk: Dodávateľ

en: Supplier SKU
sk: SKU dodávateľa

en: Est. dispatch date
sk: Predpokladaný čas odoslania

en: Price excl tax (before discounts)
sk: Cena bez DPH (pred zľavami)

en: Price inc tax (before discounts)
sk: Cena s DPH (pred zľavami)

en: With selected lines
sk: S vybranými riadkami

en: Change line status to
sk: Zmeniť stav na

en: choose new status
sk: vyberte nový stav

en: Create shipping event
sk: Vytvor udalosť doručenia

en: choose event type
sk: vyberte typ udalosti

en: with reference
sk: s referenciou

en: Create payment event
sk: Vytvor platobnú udalosť

en: with amount
sk: s čiastkou

en: Go!
sk: Vykonať!

en: Change order status
sk: Zmeniť stav objednávky

en: Change status
sk: Zmeniť stav

en: This order can't have its status changed.
sk: Táto objednávka nemôže mať zmenený stav.

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
sk: 
    %(title)s (množstvo %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: No shipping events.
sk: Žiadne udalosti doručenia.

en: Product:
sk: Produkt:

en: quantity
sk: množstvo

en: No payment events.
sk: Žiadne platobné udalosti.

en: Method name
sk: Meno metódy

en: Method code
sk: Kód metódy

en: Charge (incl tax)
sk: Poplatok (s DPH)

en: Charge (excl tax)
sk: Poplatok (bez DPH)

en: Payment sources
sk: Platobné zdroje

en: Allocation
sk: Poukázanie

en: Amount debited
sk: Stiahnuté množstvo

en: Amount refunded
sk: Vrátené množstvo

en: No payment sources found for this order.
sk: nedostatok zdrojov platby pre túto objednávku.

en: No discounts were applied to this order.
sk: Žiadne zľavy neboli uplatnené pri tejto objednávke.

en: Admin
sk: Správca

en: No notes available.
sk: Nie sú dostupné žiadne poznámky.

en: Save note
sk: uložiť poznámku

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
sk: Poznámky možno upravovať počas 5-tich minút po uložení.

en: Advanced Search
sk: Rozšírené hľadanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Order Search Results
sk: Výsledky hľadania objednávok

en: All Orders
sk: Všetky objednávky

en: Download selected orders as a CSV
sk: Stiahni vybrané objednávky ako CSV

en: Deleted
sk: Odstránené

en: Changing...
sk: Upravujem...

en: No orders found.
sk: Neboli nájdené žiadne objednávky

en: Print Packaging Slips
sk: Vytačiť lístky na balík

en: Mark as
sk: Označiť ako

en: Change order status to
sk: Zmeniť stav objednávky na

en: Done
sk: Hotovo

en: Edit shipping address
sk: Úprava dodacej adresy

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
sk: Úprava dodacej adresy pre objednávku %(order.number)s

en: Update address
sk: Zaktualizuj adresu

en: Order statistics
sk: Štatistika objednávok

en: Filter result
sk: Filtrovať výsledky

en: Summary
sk: Súhrn

en: Order status breakdown
sk: Rozpis stavov objednávok

en: Delete page '%(title)s'?
sk: Vymazať stránku '%(title)s'

en: Delete page
sk: Vymazať stránku

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sk: Vymazať stránku <strong>%(title)s</strong> - ste si istý?

en: Create new page
sk: Vytvoriť novú stránku

en: No pages found.
sk: Neboli nájdené žiadne stránky.

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
sk: 
    Stranka <strong>%(title)s</strong> uložená!

en: Oops! We found some errors
sk: Nájdené chyby

en: please check the error messages below and try again
sk: Skontrolujte chybné správy nižšie a skúste to znova

en: previous
sk: predchádzajúci

en: 
                    Page %(page_num)s of %(total_pages)s
sk: 
    Strana  %(page_num)s  z %(total_pages)s celkových strán

en: next
sk: ďalší

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
sk: 
    Užívateľ %(user_name)s  bol odpojený od %(partner_name)s.

en: Undo
sk: vrátiť do pôvodného stavu

en: Delete partner
sk: Zrušiť partnerstvo

en: Are you sure you want to delete this partner?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tohto partnera?

en: Edit the user's details
sk: Upraviť používateľské údaje

en: No users associated.
sk: Žiadny pripojení užívatelia.

en: No address associated.
sk: žiadna adresa sa nenašla

en: Manage partner and users
sk: spravujúci partner a užívatelia

en: Link an existing user
sk: Pripojiť sa k existujúcemu užívateľovi.

en: Link a new user
sk: spojiť sa s novým užívateľom

en: No partners found.
sk: Neboli nájdení žiadny partneri.

en: Unlinking...
sk: Odpájanie...

en: Unlink user
sk: Odpojiť užívateľa

en: No users linked.
sk: Žiadny pripojení užívatelia.

en: Link a user
sk: spojiť sa s užívateľom

en: Manage users
sk: spravujúci užívatelia

en: Update details
sk: Aktualizovať detaily

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
sk: Čiastočná e-mailová adresa môže byť zapísaná (napr @example.com) k  viacerým zodpovedajúcim adresám.

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
sk: 
    Používateľ je už pripojený %(name)s.

en: Linking...
sk: Spájanie...

en: Link user
sk: pripojiť užívateľa

en: No users found.
sk: Neboli nájdení žiadni užívatelia.

en: Delete content block '%(name)s'?"
sk: Vymazať obsahový blok '%(name)s'?

en: Delete content block
sk: odstrániť obsah bloku

en: Delete %(object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> - are you sure?
sk: Vymazať %(object.type)s obsahový blok <strong>%(object.name)s</strong> - ste si istý?

en: Remove promotion from page?
sk: Odstrániť propagáciu zo stránky?

en: Remove promotion
sk: odstrániť propagáciu

en: Remove %(object.content_object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> from page <strong>%(object.page_url)s</strong> - are you sure?
sk: Odstrániť %(object.content_object.type)s obsahový blok <strong>%(object.name)s</strong> zo stránky
    <strong>%(object.page_url)s</strong> - ste si istý?

en: Content block
sk: Obsahový blok

en: Pages displaying this content blocks
sk: Stránky zobrazujúce tento obsah blokuje

en: Position on page
sk: Pozícia na stránke

en: View all blocks on this page
sk: Zobraz všetky bloky na tejto stránke

en: Remove from page
sk: Odstráň zo stránky

en: This promotion is not displayed anywhere at the moment.
sk: Propagácia nie je momentálne nikde zobrazená.

en: Add to a page
sk: Pridať na stránku

en: Add to page
sk: Pridať na stránku

en: Content blocks for page %(page_url)s
sk: Obsahové bloky pre stránku %(page_url)s

en: Content blocks on page '%(page_url)s'
sk: Obsahové bloky na stránke '%(page_url)s'

en: Edit promotions in position '%(name)s'
sk: Upraviť propagácie na pozícii '%(name)s'

en: Promotion Name
sk: Meno propagácie

en: Change display order
sk: Zmeniť zobrazené poradie

en: No promotions in this position.
sk: Na tejto pozícií nie sú žiadne propagácie.

en: Pages with content blocks
sk: Stránky s obsahovými blokmi

en: View by page
sk: Zobrazenie podľa stránok

en: View all content blocks
sk: Zobraziť všetky obsahové bloky

en: View content blocks by page
sk: Zobraziť obsahové bloky podľa stránok

en: Pages with content blocks on them
sk: Stránky, na ktorých je obsahový blok

en: Number of content blocks
sk: Počet obsahových blokov

en: No content blocks found.
sk: Neboli nájdené žiadne obsahové bloky

en: Create a new content block
sk: Vytvorenie nového obsahového bloku

en: Creating...
sk: Vytváranie...

en: Create block
sk: Vytvoriť blok

en: Number of times used
sk: Počet použití

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
sk: 
    <p>Súbor <strong>%(filename)s</strong> spracovaný.</p>

en: Edit range metadata
sk: Upraviť metadáta výberu

en: Return to ranges homepage
sk: Vrátiť sa na domovskú stránku výberov

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
sk: 
    <p>Výber <strong>%(name)s</strong> uložený.</p>

en: Edit included products
sk: Editovať zahrnuté produkty

en: Delete range '%(name)s'?
sk: Vymazať výber '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this range?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento rozsah?

en: Create new range
sk: Vytvoriť nový výber

en: Save and edit products
sk: Uložiť a upraviť produkty

en: Num products
sk: Poč. produktov

en: Edit products
sk: Upraviť produkty

en: No ranges found.
sk: Neboli nájdené žiadne výbery.

en: Products in range '%(name)s'
sk: Produkty vo výbere '%(name)s'

en: products
sk: produkty

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
sk: Tento sortiment zahŕňa všetky produkty. Pridanie produktov ručne, zrušte výber všetkých produktov na strane úprava rozsahu.

en: Add products
sk: Všetky produkty

en: Running...
sk: Beží...

en: Upload history
sk: Nahrať históriu

en: Filename
sk: Názov súboru

en: New products
sk: Nové produkty

en: Duplicate products
sk: Zduplikované produkty

en: Unknown products
sk: Neznáme produkty

en: Date uploaded
sk: Dátum nahratia

en: Products in range
sk: Produkty vo výbere

en: Remove selected products
sk: Odobrať vybraté produkty

en: Is product discountable?
sk: Je možné produkt zľavniť?

en: Products in Range
sk: Produkty vo výbere

en: Edit range
sk: Upraviť výber

en: return to range list
sk: vrátiť sa na zoznam výberov

en: Reporting Dashboard
sk: Panel zostáv

en: Reporting dashboard
sk: Panel zostáv

en: Generating...
sk: Generujem...

en: Generate report
sk: Vytvoriť zostavu

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No vouchers were used in this period
sk: V tomto období neboli použité žiadne kupóny

en: Delete review '%(title)s'?
sk: Vymazať recenziu '%(title)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
sk: Vymazať recenziu "%(title)s"?

en: Review
sk: Recenzia

en: Review Search
sk: Vyhľadávanie v recenziách

en: Update status of selected reviews
sk: Aktualizácia stavu vybraných recenzií

[ctx: Review title]
en: Title
sk: Názov

en: [Product deleted]
sk: [ Produkt vymazaný ]

en: No reviews found.
sk: Neboli nájdené žiadne recenzie.

en: Update review
sk: Aktualizovať recenziu

en: Review #%(review.id)s
sk: Recenzia č. %(review.id)s

en: Review information
sk: Informácie o recenzii

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
sk: 
    <p>Hmotnostné pásmo bolo pridané <strong>%(name)s</strong> spôsobu prepravy.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
sk: 
    <p>Hmotnostné pásmo bolo vymazané z <strong>%(name)s</strong> metódy dopravy

en: Weight band updated
sk: Hmotnostné pásmo aktualizované

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
sk: 
    <p>Metóda dopravy <strong>%(name)s</strong> bola vytvorená</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
sk: 
    <p><strong>%(name)s</strong> metóda dopravy bola vymazaná</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
sk: 
    <p><strong>%(name)s</strong> metóda dopravy bola aktualizovaná.</p>

en: Delete weight band?
sk: Vymazať hmotnosť?

en: Shipping methods
sk: Možnosti doručenia

en: Weight range (kg)
sk: Rozsah hmotností (kg)

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
sk: Určite chcete vymazať hmotnostný rozsah?

en: Edit weight band
sk: Hmotnostné pásmo

en: Delete shipping method '%(name)s'?
sk: Vymazať metódu doručenia '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sk: Určite vymazať túto metódu doručenia?

en: Applies to countries
sk: Platí pre krajiny

en: Default product weight (kg)
sk: Predvolená hmotnosť produktu (kg)

en: Edit shipping method
sk: Upraviť doručovaciu metódu

en: Delete shipping method
sk: Vymzať doručovaciu metódu

en: Weight bands
sk: Hmotnostné pásma

en: No weight bands have been added yet.
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne hmotnostné pásma.

en: Add a new weight band
sk: Pridanie nového hmotnostného pásma

en: Add weight band
sk: Pridať hmotnostné pásmo

en: Create a new shipping method
sk: Vytvorenie novej doručovacej metódy

en: Create new shipping charge
sk: Vytvorenie nových poplatkov za doručenie

en: Number of weight bands
sk: Čislo pre hmotnostné pásmo

en: Default weight (kg)
sk: Predvolená hmotnosť (kg)

en: No shipping methods found.
sk: Nebol nájdený spôsob prepravy

en: Alert #%(id)s
sk: Upozornenie č. %(id)s

en: Delete alert #%(id)s?
sk: Vymazanie upozornenia č. %(id)s?

en: Product alert #%(id)s
sk: Produktové upozornenie č. %(id)s

en: Are you sure that you want to delete this alert?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať toto upozornenie?

en: Search product alerts
sk: Vyhľadávanie produktových upozornení

en: reset
sk: vynulovať

en: Date alert sent
sk: Dátum odoslania upozornenia

en: (Anonymous)
sk: (Anonym)

en: No alerts found.
sk: Neboli nájdené žiadne upozornenia.

en: Update alert #%(id)s
sk: Aktualizácia upozornenia č. %(id)s

en: General
sk: Všeobecné

en: Yes,No
sk: áno, nie

en: Superuser
sk: nadriadený užívateľ

en: True,False
sk: pravda, nepravda

en: Staff
sk: Personál

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Date joined
sk: Dátum pridania

en: Products viewed
sk: Náhľad produktov

en: Number of orders
sk: Počet objednávok

en: Number of ordered items
sk: Počet objednaných položiek

en: Reviews written
sk: Napísané recenzie

en: Send password reset email
sk: Poslať email na vynulovanie hesla

en: Order Number
sk: Číslo objednávky

en: Total value
sk: Celková hodnota

en: This customer has not placed any orders yet.
sk: Zákazník ešte nepodal žiadne objednávky.

en: This customer has not saved any addresses.
sk: Zákazník si neuložil žiadne adresy.

en: Product ID
sk: ID produktu

en: This customer has not written any reviews yet.
sk: Zákazník nenapísal žiadne recenzie.

en: No customers found.
sk: Neboli nájdení žiadni zákazníci.

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: With selected customers:
sk: S vybratými zákazníkmi:

en: Make active
sk: Zmeniť na aktívnych

en: Make inactive
sk: Zmeniť na neaktívnych

en: Delete voucher '%(name)s'?
sk: Vymazať kupón '%(name)s'?

en: Voucher details
sk: Detaily kupónu

en: Number of basket additions
sk: Počet pridaní do košíka

en: Recent orders
sk: Čerstné objednávky

en: No orders have been placed that use this voucher.
sk: Neboli podané žiadne objednávky, ktoré používajú tento kupón.

en: Edit voucher
sk: Zmeniť kupón

en: Create new voucher
sk: Vytvoriť nový kupón

en: Num baskets
sk: Poč. košíkov

en: Num orders
sk: Poč. objednávok

en: Inactive
sk: Neaktívny

en: No vouchers found.
sk: Neboli nájdené žiadne kupóny.

en: Sorry!
sk: Prepáčte!

en: Return to previous page
sk: Vráť sa na predchádzajúcu stránku

en: Go to homepage
sk: Choď na domovskú stránku

en: Edit this page
sk: Upraviť túto stránku

en: thumbnail
sk: miniatúra

en: Unrecognized image type!
sk: nerozpoznané zobrazenie typu!

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: This page is only available to users who aren't logged in.
sk: Táto stránka je prístupná iba neprihláseným používateľom.

en:  This offer is no longer available.
sk: Táto ponuka už nie je dostupná.

en: What you need to do
sk: Čo potrebujete urobiť

en: There are no site offers at the moment.
sk: Nie sú nadefinované žiadne ponuky stránky.

en: Browse products in offer
sk: Prehľadať produkty v ponuke

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: 
                            Total: %(total)s
sk: 
    Spolu: %(total)s

en: Browse store
sk: Prechádzať obchod

en: See more
sk: Viac

en: Password reset complete
sk: Vynulovanie hesla dokončené

en: Password reset
sk: Vynulovanie hesla

en: Complete
sk: Dokončené

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sk: Vaše heslo bolo nastavené.  Teraz sa môžete prihlásiť.

en: Log in
sk: Prihlásiť

en: Enter a new password
sk: Vložte nové heslo

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Vložte prosím svoje nové heslo dva krát, aby sme mohli overiť, že ste ho napísali
    správne.

en: Change my password
sk: Zmeniť moje heslo

en: Password reset unsuccessful
sk: Vynulovanie hesla neúspešné

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sk: Odkaz na vynulovanie hesla bol neplatný.  Pravdepodobne preto, že už bol 
    použitý.  Vyžiadajte si prosím nové vynulovanie hesla.

en: Password reset email sent
sk: Vynulovanie hesla odoslané

en: Email sent
sk: Odoslať Email

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
sk: 
    Na email, ktorý ste zadali sme Vám poslali inštrukcie na nastavenie vášho hesla.
    Mali by ste ich čoskoro dostať.

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
sk: 
    Pokiaľ ste neobdržali žiadny email, skontrolujte, či ste zadali správnu adresu pri registrácií a zároveň skontrolujte zložku SPAM

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sk: Zabudli ste svoje heslo?  Vložte sem svoj email a my Vám pošleme
    inštrukcie na nastavenie nového.

en: Send reset email
sk: Pošli email na vynulovanie

en: Refine your search
sk: spresnite svoje vyhľadávanie

en: 
            Products matching "%(q)s"
sk: 
    Zodpovedajúce výrobky "%(q)s"

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
sk: 
    Nájdených <strong>%(num_results)s</strong> položiek, zobrazené od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong> .

en: Found <strong>0</strong> results.
sk: vyhľadať <strong>0</strong> výsledky.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
sk: 
    Mali ste na mysli <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: Back to search results
sk: Späť k  nájdeným výsledkom.

en: You need to select some %ss
sk: Musíte vybrať nejaký/ú/é %ss
