django-oscar - en to sl_SI translation catalogue (1723 entries)

en: Mr
sl_SI: G.

en: Miss
sl_SI: Gdč.

en: Mrs
sl_SI: Ga.

en: Ms
sl_SI: Mag.

en: Dr
sl_SI: Dr.

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
sl_SI: Naziv

en: First name
sl_SI: Ime

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: First line of address
sl_SI: Naslov

en: Second line of address
sl_SI: Dodatek k naslovu

en: Third line of address
sl_SI: Dodatek k naslovu 2

en: City
sl_SI: Mesto

en: State/County
sl_SI: Zvezna država

en: Post/Zip-code
sl_SI: Poštna številka

en: Country
sl_SI: Država

en: Search text - used only for searching addresses
sl_SI: Poišči naslov

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Addresses
sl_SI: Naslovi

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
sl_SI: Naslovi v %(country)s potrebujejo veljavno poštno številko

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
sl_SI: Poštna številka '%(postcode)s' ni veljavna v %(country)s

en: ISO 3166-1 alpha-2
sl_SI: ISO 3166-1 alfa-2

en: ISO 3166-1 alpha-3
sl_SI: ISO 3166-1 alfa-3

en: ISO 3166-1 numeric
sl_SI: ISO 3166-1 numerično

en: Country name
sl_SI: Ime države

en: Official name
sl_SI: Uradno ime

en: Display order
sl_SI: Prikaži vrstni red

en: Higher the number, higher the country in the list.
sl_SI: Večja kot je številka, višje je država na seznamu

en: Is shipping country
sl_SI: Država v katero dostavljamo

en: Countries
sl_SI: Države

en: Phone number
sl_SI: Telefonska številka

en: In case we need to call you about your order
sl_SI: Če vas bo potrebno poklicati glede naročila

en: Instructions
sl_SI: Navodila

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
sl_SI: Povejte nam, če bi morali kaj vedeti, ko vam dostavimo naročilo

en: Shipping address
sl_SI: Naslov dostave

en: Shipping addresses
sl_SI: Naslovi dostave

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Default shipping address?
sl_SI: Privzet naslov dostave

en: Default billing address?
sl_SI: Privzet naslov plačnika

en: Address Hash
sl_SI: Zgoščen naslov

en: Date Created
sl_SI: Datum stvaritve

en: User address
sl_SI: Naslov uporabnika

en: User addresses
sl_SI: Naslovi uporabnika

en: This address is already in your address book
sl_SI: Ta naslov je že v vašem imeniku

en: Billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Billing addresses
sl_SI: Naslovi plačnika

en: Partner address
sl_SI: Naslov partnera

en: Partner addresses
sl_SI: Naslovi partnerja

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Views
sl_SI: Ogledi

en: Basket Additions
sl_SI: Dodatek h košarici

en: Purchases
sl_SI: Nakupi

en: Score
sl_SI: Točke

en: Product record
sl_SI: Zapis izdelka

en: Product records
sl_SI: Zapisi izdelka

en: Record for '%s'
sl_SI: Zapis za '%s'

en: Product Views
sl_SI: Ogled izdelka

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Order Lines
sl_SI: Vrstica naročil

en: Order Items
sl_SI: Izdelki naročila

en: Total Spent
sl_SI: Skupna poraba

en: Last Order Date
sl_SI: Datum zadnjega naročila

en: User record
sl_SI: Zapis uporabnika

en: User records
sl_SI: Zapisi uporabnika

en: User product view
sl_SI: Uporabniški ogled izdelka

en: User product views
sl_SI: Uporabniški ogledi izdelka

en: %(user)s viewed '%(product)s'
sl_SI: %(user)s si je ogledal '%(product)s'

en: Search term
sl_SI: Išči termin

en: User search query
sl_SI: Iskanje uporabnika

en: User search queries
sl_SI: Iskanja uporabnika

en: %(user)s searched for '%(query)s'
sl_SI: %(user)s je iskal '%(query)s'

en: Analytics
sl_SI: Analiza

en: Basket additions
sl_SI: Dodatki košarice

en: Product analytics
sl_SI: Analiza izdelka

en: Name
sl_SI: Ime

en: Date registered
sl_SI: Datum registracije

en: Product views
sl_SI: Ogledi izdelka

en: Order lines
sl_SI: Vrstice naročil

en: Order items
sl_SI: Izdelki naročila

en: Total spent
sl_SI: Skupna poraba

en: Date of last order
sl_SI: Datum zadnjega naročila

en: User analytics
sl_SI: Analiza uporabnika

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: Open - currently active
sl_SI: Odprto - trenutno aktivno

en: Merged - superceded by another basket
sl_SI: Združeno - nahja se v drugi košarici

en: Saved - for items to be purchased later
sl_SI: Shranjeno - za kasnejši nakup

en: Frozen - the basket cannot be modified
sl_SI: Zamrznjeno - košarica ne more biti spremenjena

en: Submitted - has been ordered at the checkout
sl_SI: Oddano - naročilo je na blagajni

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Vouchers
sl_SI: Kuponi

en: Date created
sl_SI: Datum stvaritve

en: Date merged
sl_SI: Datum združitve

en: Date submitted
sl_SI: Datum oddaje

en: Basket
sl_SI: Košarica

en: Baskets
sl_SI: Košarice

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
sl_SI: %(status)s košarica (lastnik: %(owner)s, vrstica: %(num_lines)d)

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
sl_SI: Zaradi tehničnih omejitev ne moremo dostaviti več kot %(threshold)d izdelkov v enem naročilu.

en: Line Reference
sl_SI: Referenca vrstice

en: Quantity
sl_SI: Količina

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Price excl. Tax
sl_SI: Cena brez DDV

en: Price incl. Tax
sl_SI: Cena z DDV

en: Basket line
sl_SI: Vrstica košarice

en: Basket lines
sl_SI: Vrstice košarice

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
sl_SI: Košarica #%(basket_id)d, izdelek #%(product_id)d, količina %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
sl_SI: Ne moreš urediti %s košarice

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sl_SI: Cena izdelka '%(product)s' se je povičala iz %(old_price)s na %(new_price)s odkar ste ga dodali v košarico

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sl_SI: Cena izdelka '%(product)s' se je znižala iz %(old_price)s na %(new_price)s odkar ste ga dodoali v košarico

en: Line
sl_SI: Vrstica

en: Option
sl_SI: Možnost

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Line attribute
sl_SI: Atribut vrstice

en: Line attributes
sl_SI: Atributi vrstice

en: Save for Later
sl_SI: Shrani za kasneje

en: Move to Basket
sl_SI: Premakni v košarico

en: Code
sl_SI: Koda

en: Variant
sl_SI: Izpeljanka

en: Please select a valid product
sl_SI: Prosimo, da izberete veljaven izdelek

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
sl_SI: Zaradi tehničnih omejitev ne moremo dostaviti več kot %(threshold)d izdelkov v enem naročilu. Vaša košarica ima trenutno %(basket)d izdelkov.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
sl_SI: Ta izdelek ne more biti dodan v košarico, saj je v drugi valuti kot ostali izdelki v vaši košarici

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
sl_SI: Združili smo košarico prejjšnje seje. Lahko je prišlo do spremembe vsebine.

en: User ID
sl_SI: ID uporabnika

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Basket status
sl_SI: Stanje košarice

en: Num lines
sl_SI: Število vrstic

en: Num items
sl_SI: Število izdelkov

en: Date of creation
sl_SI: Datum stvaritve

en: Time since creation
sl_SI: Čas od stvaritve

en: Open baskets
sl_SI: Odprte košarice

en: Time between creation and submission
sl_SI: Čas med stvaritvijo in oddajo

en: Submitted baskets
sl_SI: Oddane košarice

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
sl_SI: Izdelka ne morete shraniti za kasneje, če niste prijavljeni

en: Your basket couldn't be updated. Please correct any validation errors below.
sl_SI: Vaša košarica se ne more posodobiti. Prosimo popravite napake.

en: The '%(code)s' voucher has expired
sl_SI: Kupon '%(code)s' je potekel

en: The '%(code)s' voucher is not active
sl_SI: Kupon '%(code)s' ni aktiven

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
sl_SI: Vaša košarica ne ustreza zahtevam kupona

en: Voucher '%(code)s' added to basket
sl_SI: Kupon '%(code)s' je dodan v košarico

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
sl_SI: Kupon '%(code)s' je že v vaši košarici

en: No voucher found with code '%(code)s'
sl_SI: Kupon '%(code)s' ne obstaja

en: Please enter a voucher code
sl_SI: Vnesite kodo kupona

en: Voucher '%s' removed from basket
sl_SI: Kupon '%s' je odstranjen iz košarice

en: Slug
sl_SI: Okrajšava

en: Requires shipping?
sl_SI: Potrebuje dostavo?

en: Track stock levels?
sl_SI: Želite slediti spremembam zaloge?

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Product class
sl_SI: Razred izdelka

en: Product classes
sl_SI: Razredi izdelka

en: Description
sl_SI: Opis

en: Image
sl_SI: Slika

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Product category
sl_SI: Kategorija izdelka

en: Product categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Stand-alone product
sl_SI: Samostojen izdelek

en: Parent product
sl_SI: Nadrejeni izdelek

en: Child product
sl_SI: Podrejeni izdelek

en: Product structure
sl_SI: Sestava izdelka

en: UPC
sl_SI: Univerzalna koda izdelka (UPC)

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
sl_SI: Unverzalna koda izdelka (UPC) je označevalnik izdeka, ki ni odvisna od dobavitelja. Npr. ISBN za knjigo.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
sl_SI: Izberite le nadrejen izdelek, če ustvarjate podrejenega. Npr. če so 4 velikosti določene majice. Pustite prazno, če je samostojen izdelek (Npr. če je le ena različica izdelka)

[ctx: Product title]
en: Title
sl_SI: Ime

en: Product type
sl_SI: Tip izdelka

en: Choose what type of product this is
sl_SI: Izberite kakšen tip izdelka je

en: Attributes
sl_SI: Lastnosti

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
sl_SI: Lastnost izdelka je nekaj, kar izdelek lahko ima, npr velikost, ki je določena z razredom

en: Product options
sl_SI: Možnosti izdelka

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
sl_SI: Možnosti so vrednosti, ki predstavljajo izdelek, ki je dodan v uporabnikovo košarico. Npr. Sporočilo, ki ga uporabnik želi imeti natiskanega na majici.

en: Recommended products
sl_SI: Priporočeni izdelki

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
sl_SI: To so izdelki, ki so priporočeni, da so pridruženi glavnemu izdelku.

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Date updated
sl_SI: Datum posodobitve

en: Is discountable?
sl_SI: Lahko stranka vnovči popust na tem izdelku?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
sl_SI: ta zastavica označuje ali je lahko izdelek uporabljen v ponudbi ali ne

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Your product must have a title.
sl_SI: Vaši izdelki morajo imeti ime.

en: Your product must have a product class.
sl_SI: Vaši izdelki morajo imeti razred izdelka.

en: Only child products can have a parent.
sl_SI: Le podrejeni izdelki imajo lahko nadrejenega.

en: A child product needs a parent.
sl_SI: Podrejen izdelek potrebuje nadrejenega.

en: You can only assign child products to parent products.
sl_SI: Nadrejenim izdelkom lahko dodelite le podrejene izdelke.

en: A child product can't have a product class.
sl_SI: Podrejen izdelek ne more imeti razreda izdelka.

en: A child product can't have a category assigned.
sl_SI: Podrejenemu izdelku ne morete določiti kategorije

en: A child product can't have options.
sl_SI: Podrejen izdelek ne more imeti možnosti.

en: A parent product can't have stockrecords.
sl_SI: Nadrejen izdelek ne more imeti zapisa o zalogi.

en: The specified parent product is a child product.
sl_SI: Določen nadrejen izdelek je že podrejen izdelek.

en: One can't add a child product to a product with stock records.
sl_SI: Ne morete dodati podrejenega izdelka k izdelku, ki ima vodeno zalogo

en: Primary product
sl_SI: Primarni izdelek

en: Recommended product
sl_SI: Priporočen izdelek

en: Ranking
sl_SI: Razvrstitev

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
sl_SI: Določi vrstni red izdelkov. Izdelek z višjo oceno se bo pojavil pred izdelkom z nižjo oceno.

en: Product recommendation
sl_SI: Priporočilo izdelka

en: Product recomendations
sl_SI: Priporočila izdelka

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
sl_SI: Koda lahko vsebuje le črke a-z, A-Z, števke in podčrtaje, in se ne sme začeti s števko.

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Integer
sl_SI: Število

en: True / False
sl_SI: Drži / Ne drži

en: Float
sl_SI: Plavajoča vejica

en: Rich Text
sl_SI: Bogato besedilo

en: Date
sl_SI: Datum

en: Entity
sl_SI: Entiteta

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Type
sl_SI: Tip

en: Option Group
sl_SI: Možnost skupine

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Product attribute
sl_SI: Atribut izdelka

en: Product attributes
sl_SI: Atributi izdelka

en: Must be str or unicode
sl_SI: Mora biti str ali unicode

en: Must be a float
sl_SI: Mora biti plavajoča vejica

en: Must be an integer
sl_SI: Mora biti celo število

en: Must be a date or datetime
sl_SI: Mora biti datum ali datum in ura

en: Must be a boolean
sl_SI: Mora biti operacija formalne logike (Drži / Ne drži)

en: Must be a model instance
sl_SI: Mora biti instanca modela

en: Must be an AttributeOption model object instance
sl_SI: Mora biti instanca objekta modela MožnostAtributa

en: AttributeOption has not been saved yet
sl_SI: MožnostAtributa še ni bila shranjena

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
sl_SI: %(enum)s ni veljavna izbira za %(attr)s

en: Must be a file field
sl_SI: Mora biti polje za datoteke

en: Attribute
sl_SI: Atribut

en: Boolean
sl_SI: Operacija formalne logike

en: Richtext
sl_SI: Bogato besedilo

en: Value option
sl_SI: Možnost vrednosti

en: Product attribute value
sl_SI: Atribut vrednosti izdelka

en: Product attribute values
sl_SI: Atribut vrednosti izdelkov

en: Attribute option group
sl_SI: Atribut možnosti skupine

en: Attribute option groups
sl_SI: Atribut možnosti skupin

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Attribute option
sl_SI: Možnost atributa

en: Attribute options
sl_SI: Možnosti atributa

en: Required - a value for this option must be specified
sl_SI: Zahtevano - vrednost za to možnost mora biti določena

en: Optional - a value for this option can be omitted
sl_SI: Izbirno - vrednost za to možnost je lahko izpuščena

en: Caption
sl_SI: Naslov slike

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
sl_SI: Slika z zaporedno številko 0 bo primarna slika izdelka

en: Product image
sl_SI: Slika izdelka

en: Product images
sl_SI: Slike izdelka

en: Catalogue
sl_SI: Katalog

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
sl_SI: %(obj)s nima atributa '%(attr)s'

en: %(attr)s attribute cannot be blank
sl_SI: %(attr)s atribut ne more biti prazen

en: %(attr)s attribute %(err)s
sl_SI: %(attr)s atribut %(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: Body
sl_SI: Telo

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Requires moderation
sl_SI: Potrebuje moderacijo

en: Approved
sl_SI: Odobreno

en: Rejected
sl_SI: Zavrnjeno

en: Total Votes
sl_SI: Skupno število glasov

en: Delta Votes
sl_SI: Sprememba glasov

en: Product review
sl_SI: Mnenje o izdelku

en: Product reviews
sl_SI: Mnenja o izdelku

en: Anonymous reviews must include a name and an email
sl_SI: Anonimna mnenja morajo vsebovati ime in e-poštni naslov

en: anonymous
sl_SI: anonimnež

en: Only signed in users can vote
sl_SI: Le prijavljeni uporabniki lahko glasujejo

en: Up
sl_SI: Gor

en: Down
sl_SI: Dol

en: Delta
sl_SI: Sprememba

en: Vote
sl_SI: Glas

en: Votes
sl_SI: Glasovi

en: You cannot vote on your own reviews
sl_SI: Ne morete glasovati za svoja mnenja

en: Only signed-in users can vote on reviews
sl_SI: Le prijavljeni uporabniki lahko ocenjujejo mnenja

en: You can only vote once on a review
sl_SI: Glasujete lahko le enkrat na mnenje

en: Catalogue reviews
sl_SI: Mnenja o katalogu

en: Recency
sl_SI: Najnovejši

en: Sort by
sl_SI: Uredi po

en: You have already reviewed this product!
sl_SI: Ste že napisali mnenje o izdelku!

en: You can't leave a review for this product.
sl_SI: Za ta izdelek ne morete napisati mnenja.

en: Thank you for reviewing this product
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za mnenje

en: Thanks for voting!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za glas!

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
sl_SI: %(filename)s ni veljavna slika (%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
sl_SI: %s ni veljaven format slike

en: The given page number was invalid.
sl_SI: Dana številka strani ni veljavna.

en: All products
sl_SI: Vsi izdelki

en: Checkout
sl_SI: Blagajna

en: My email address is
sl_SI: Moj e-poštni naslov je

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
sl_SI: Sem nova stranka in želim na blagajno kot gost

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
sl_SI: Sem nova stranka in si želim ustvariti račun pred odhodom na blagajno

en: I am a returning customer, and my password is
sl_SI: Sem uporabnik in moje geslo je

en: A user with that email address already exists
sl_SI: Uporabnik s tem e-poštnim naslovom že obstaja

en: You need to add some items to your basket to checkout
sl_SI: Pred odhodom na blagajno morate dodati kakšen izdelek v košarico

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
sl_SI: '%(title)s ni več mogoče kupiti (%(reason)s). Prosimo vas, da popravite košarico pred nadaljevanjem

en: Please either sign in or enter your email address
sl_SI: Proimo vas, da se vpišete ali vnesete vaš e-poštni naslov

en: Please choose a shipping address
sl_SI: Prosimo vas, da izberete naslov za dostavo

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
sl_SI: Vaš predhodni naslov za dostavo ni več veljaven. Prosimo vas, da izberete novega

en: Please choose a shipping method
sl_SI: Prosimo vas, da izberete način dostave

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
sl_SI: Vaš predhodno izbran način dostave ni več veljaven. Prosimo vas, da izberete drugega

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
sl_SI: Ustvarite račun in boste nato preusmerjeni na blagajno

en: Address saved
sl_SI: Naslov je shranjen

en: Address deleted
sl_SI: Naslov je izbrisan

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
sl_SI: Dostava na dan naslov ni možna - prosimo vas, da izberete drugega

en: Your submitted shipping method is not permitted
sl_SI: Izbran način dostave ni dovoljen

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
sl_SI: Nastal je problem pri obdelavi vašega plačila. Nobena transakcija ni bila izvedena. Prosimo vas, da kontaktirate z našo službo za stranke, če problem ne izgine

en: No order found
sl_SI: Nobeno naročilo ni bilo najdeno

en: email address
sl_SI: e-poštni naslov

en: Staff status
sl_SI: Status skrbnika

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sl_SI: Določa, če se lahko uproabnik projavi v administratorsko stran.

en: Active
sl_SI: Aktiven

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sl_SI: Določa, če je uporabnik lahko tretiran kot aktiven. Odkljukajte raje to, kot da izbrišete račune.

en: date joined
sl_SI: datum registracije

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Body Text
sl_SI: Besedijo v jedru

en: Body HTML
sl_SI: Jedro HTML

en: Date Sent
sl_SI: Datum pošiljanja

en: Emails
sl_SI: E-poštni naslovi

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
sl_SI: E-poštno sporočilo za %(user)s z zadevo '%(subject)s'

en: Code used for looking up this event programmatically
sl_SI: Koda, ki bo programsko pregledovala dogodek

en: This is just used for organisational purposes
sl_SI: To je uporabljeno le v organizacijske namene

en: Order related
sl_SI: Povezano z naročilom

en: User related
sl_SI: Povezano z uporabnikom

en: Email Subject Template
sl_SI: Predloga zadeve e-poštnega sporočila

en: Email Body Template
sl_SI: Predloga jedra e-poštnega sporočila

en: Email Body HTML Template
sl_SI: HTML predloga jedra e-poštnega sporočila

en: HTML template
sl_SI: HTML preloga

en: SMS Template
sl_SI: SMS predloga

en: SMS template
sl_SI: SMS predloga

en: Date Updated
sl_SI: Datum posodobitve

en: Communication event type
sl_SI: Tip komunikacije

en: Communication event types
sl_SI: Tipi komunikacij

en: Inbox
sl_SI: Nabiralnik

en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: Notification
sl_SI: Obvestilo

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Not yet confirmed
sl_SI: Ni še potrjen

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Date confirmed
sl_SI: Datum potrditve

en: Date cancelled
sl_SI: Datum preklica

en: Date closed
sl_SI: Datum zaprtja

en: Product alert
sl_SI: Opozorilo izdelka

en: Product alerts
sl_SI: Opozorila izdelka

en: Product Alerts
sl_SI: Opozorila izdelka

en: An alert has been created
sl_SI: Opozorilo je ustvarjeno

en: A confirmation email has been sent to %s
sl_SI: Potrditveno e-poštno sporočilo je bilo poslano na %s

en: Your stock alert is now active
sl_SI: Obvestilo zaloge je aktivno

en: Your stock alert cannot be confirmed
sl_SI: Obvestilo zaloge ne more biti potrjeno

en: Your stock alert has been cancelled
sl_SI: Obvestilo zaloge je preklicano

en: Your stock alert cannot be cancelled
sl_SI: Obvestilo zaloge ne more biti preklicano

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Password
sl_SI: Geslo

en: The entered password is not valid!
sl_SI: Vnešeno geslo ni veljavno!

en: Confirm password
sl_SI: Potrdite geslo

en: The two password fields didn't match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata.

[ctx: start date]
en: From
sl_SI: Od

[ctx: end date]
en: To
sl_SI: Do

en: Order number
sl_SI: Številka naročila

en: At least one field is required.
sl_SI: Vsaj eno polje mora biti izpolnjeno.

en: All orders
sl_SI: Vsa naročila

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sl_SI: Naročila med dnem %(date_from)s in dnem %(date_to)s in številko naročila z %(order_number)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
sl_SI: Naročila med dnem %(date_from)s in dnem %(date_to)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
sl_SI: Naročila oddana od dne %(date_from)s naprej in s številko naročila z %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
sl_SI: Naročila oddana od %(date_from)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sl_SI: Naročila oddana do dne %(date_to)s in s številko naročila z %(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
sl_SI: Naročila oddana do dne %(date_to)s

en: Orders with order number containing %(order_number)s
sl_SI: Naročila s številko %(order_number)s

en: A user with this email address already exists
sl_SI: Uporabnik s tem e-poštnim naslovom že obstaja

en: Send notification to
sl_SI: Pošlji obvestilo na

en: Enter your email
sl_SI: Vnesite vaš e-poštni naslov

en: There is already an active stock alert for %s
sl_SI: Trenutno že obstaja aktivno obveščanje za zalogo %s

en: You already have an active alert for this product
sl_SI: Že imate aktivirano obveščanje za ta izdelek

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
sl_SI[0]: %(count)d obvestilo shranjeno
sl_SI[1]: %(count)d obvestili shranjeni
sl_SI[2]: %(count)d obestila shranjena
sl_SI[3]: %(count)d shranjenih obvestil

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
sl_SI[0]: %(count)d obvestilo je izbrisano
sl_SI[1]: %(count)d obvestili sta izbrisani
sl_SI[2]: %(count)d obvestila so izbrisana
sl_SI[3]: %(count)d obvestil je izbrisanih

en: Welcome back
sl_SI: Dobrodošli nazaj

en: Thanks for registering!
sl_SI: Najlepše se vam zahvaljujemo za registracijo!

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi profil

en: Profile updated
sl_SI: Profil je posodobljen

en: Delete profile
sl_SI: Izbriši profil

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
sl_SI: Vaš profil je bil izbrisan. Zahvaljujemo se vam za obisk strani.

en: Change Password
sl_SI: Spremenite geslo

en: Password updated
sl_SI: Geslo je posodobljeno

en: Email History
sl_SI: Zgodovina e-pošte

en: Order History
sl_SI: Zgodovina naročil

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
sl_SI: Vse možne vrstice naročila %(number)s so bile dodane v vašo košarico

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
sl_SI: Ni možno ponoviti naročila %(number)s ker nobene izmed vrstic ni več možno kupiti

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
sl_SI: %(qty)d kopij '%(product)s' je bilo dodanih v vašo košarico

en: '%s' has been added to your basket
sl_SI: '%s' je dodan v košarico

en: Address Book
sl_SI: Imenik

en: Add a new address
sl_SI: Dodaj nov naslov

en: Address '%s' created
sl_SI: Naslov '%s' je ustvarjen

en: Edit address
sl_SI: Uredi naslov

en: Address '%s' updated
sl_SI: Naslov '%s' je posodobljen

en: Delete address?
sl_SI: Izbrišem naslov?

en: Address '%s' deleted
sl_SI: Naslov '%s' je izbrisan

en: We do not ship to this country
sl_SI: Dostava v to državo žal ni mogoča

en: Wish Lists
sl_SI: Seznam želja

en: Quantities updated.
sl_SI: Količina je posodobljena.

en: Create a new wish list
sl_SI: Ustvari nov seznam želja

en: The requested product no longer exists
sl_SI: Željen izdelek ne obstaja več

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
sl_SI: Seznam želja je ustvarjen in '%(name)s' je dodan

en: Your wishlist has been created
sl_SI: Seznam želja je ustvarjen

en: %(title)s has been added to your wishlist
sl_SI: %(title)s je dodan na seznam želja

en: Your '%s' wishlist has been updated
sl_SI: Vaš seznam želja '%s' je posodobljen

en: Delete %s
sl_SI: Izbriši %s

en: Your '%s' wish list has been deleted
sl_SI: Vaš seznam želja '%s' je izbrisan

en: '%s' was added to your wish list.
sl_SI: '%s' je dodan v vaš seznam želja.

en: Remove %s
sl_SI: Odstrani %s

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
sl_SI: %(title)s je izbrisan z vašega seznama želja '%(name)s'

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
sl_SI: '%(title)s' je prestavljen na seznam želja '%(name)s'

en: Create a new product of type
sl_SI: Ustvari nov izdelek tipa

en: -- Choose type --
sl_SI: -- Izberi tip --

en: Product title
sl_SI: Ime izdelka

en: Select an option group
sl_SI: Izberite opcijo skupine

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
sl_SI: Vsaj en zapis zaloge mora biti nastavljen na partnerja s katerim sodelujete.

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
sl_SI: Samostojni in nadrejeni izdelki morajo imeti vsaj eno kategorijo

en: A child product should not have categories
sl_SI: Podrejen izdelek ne sme imeti kategorije

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Variants
sl_SI: Izpeljanke

en: Stock records
sl_SI: Podatki o zalogi

en: Actions
sl_SI: Akcije

en: Number of child categories
sl_SI: Število podrejenih kategorij

en: %s Category | %s Categories
sl_SI[0]: %s kategorija
sl_SI[1]: %s kategoriji
sl_SI[2]: %s kategorije
sl_SI[3]: %s kategorij

en: Product search results
sl_SI: Rezultati iskanja izdelkov

en: Please choose a product type
sl_SI: Prosimo izberite tip izdelka

en: Create new %(product_class)s product
sl_SI: Ustvari nov %(product_class)s izdelek

en: Create new variant of %(parent_product)s
sl_SI: Ustvari novo varianto %(parent_product)s

en: Editing variant of %(parent_product)s
sl_SI: Urejanje variante %(parent_product)s

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
sl_SI: Vnešeni podatki niso veljavni - prosimo popravite napake spodaj

en: Delete product variant?
sl_SI: Izbrišem varianto izdelka?

en: Delete product?
sl_SI: Izbrišem izdelek?

en: Deleted product variant '%s'
sl_SI: Izbrisana varianta izdelka '%s'

en: Deleted product '%s'
sl_SI: Izbrisan izdelek '%s'

en: Alerts with status "%s"
sl_SI: Opozorila s statusom "%s"

en: All alerts
sl_SI: Vsa opozorila

en: Add a new category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

en: Category created successfully
sl_SI: Kategorija je bila uspešno ustvarjena

en: Update category '%s'
sl_SI: Posodobi kategorijo '%s'

en: Category updated successfully
sl_SI: Kategorija je uspešno posodobljena

en: Category deleted successfully
sl_SI: Kategorija je uspešno izbrisana

en: Add a new product type
sl_SI: Dodaj nov tip izdelka

en: Product type created successfully
sl_SI: Tip izdelka uspešno ustvarjen

en: Update product type '%s'
sl_SI: Posodobi tip izdelka '%s'

en: Product type updated successfully
sl_SI: Tip izdelka uspešno posodobljen

en: Product Types
sl_SI: Tipi izdelkov

en: Delete product type '%s'
sl_SI: Izbriši tip izdelka '%s'

en: Unable to delete '%s'
sl_SI: Ne morem izbrisati '%s'

en: %i products are still assigned to this type
sl_SI: %i izdelkov je še vedno dodeljeno temu tipu

en: Product type deleted successfully
sl_SI: Tip izdelka uspešno izbrisan

en: Communications dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča komunikacij

en: Email subject template
sl_SI: Predloga zadeve e-poštnega sporočila

en: Email body text template
sl_SI: Predloga jedra e-poštnega sporočila

en: Email body HTML template
sl_SI: HTML predloga jedra e-poštnega sporočila

en: Preview email
sl_SI: Predogled e-poštnega sporočila

en: No order found with this number
sl_SI: Naročilo pod to številko ni bilo najdeno

en: Please enter an email address
sl_SI: Proimo vas, da vnesete vaš e-poštni naslov

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
sl_SI: Vnešeni podatki niso veljavni - prosimo popravite napake spodaj in ponovno oddate

en: Email saved
sl_SI: E-poštni naslov je shranjen

en: A preview email has been sent to %s
sl_SI: Predogled e-poštnega sporočila je poslan na %s

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Offers dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča ponudb

en: Start date
sl_SI: Datum začetka

en: End date
sl_SI: Datum konca

en: The end date must be after the start date
sl_SI: Datum konca mora biti po datumu začetka

en: Custom condition
sl_SI: Posebni pogoj

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
sl_SI: Prosimo da izberete interval, tip in vrednost ALI izberete poseben pogoj

en: A range is required
sl_SI: Zahtevan je interval

en: Custom incentive
sl_SI: Posebna pobuda

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
sl_SI: Prosimo da izberete interval, tip in vrednost ALI izberete posebno pobudo

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
sl_SI: Nobena druga možnost ne more biti izbrana, če ste izbrai posebno pobudo

en: Offer name
sl_SI: Ime ponudbe

en: Is active?
sl_SI: Je aktivna?

en: Order date
sl_SI: Datum naročila

en: Order total
sl_SI: Skupno naročilo

en: Cost
sl_SI: Strošek

en: All offers
sl_SI: Vse ponudbe

en: Offers matching '%s'
sl_SI: Ponudbe ustrezajo '%s'

en: %s step not complete
sl_SI: Korak %s ni zaključen

en: Offer '%s' updated
sl_SI: Ponudba '%s' je posodobljena

en: Offer '%s' created!
sl_SI: Ponudba '%s' je ustvarjena

en: Name and description
sl_SI: Ime in opis

en: Incentive
sl_SI: Pobuda

en: Restrictions
sl_SI: Omejitve

en: Offer deleted!
sl_SI: Ponudba je izbrisana!

en: Offer is already suspended
sl_SI: Ponudba je že suspendirana

en: Offer suspended
sl_SI: Ponudba je suspendirana

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
sl_SI: Ponudba ne more biti ponovljena, ker je trenutno suspendirana

en: Offer reinstated
sl_SI: Ponudba je ponovljena

en: Orders dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča ponudb

en: Orders placed since %s
sl_SI: Naročila od %s naprej

en: Orders placed until %s
sl_SI: Naročila do %s

en: Customer name
sl_SI: Ime stranke

en: Product name
sl_SI: Ime izdelka

en: Partner SKU
sl_SI: Partnerjev SKU

en: Date from
sl_SI: Od dne

en: Date to
sl_SI: Do dne

en: Voucher code
sl_SI: Koda kupona

en: Payment method
sl_SI: Način plačila

en: Get results as
sl_SI: Pridobi rezultate kot

en: New order status
sl_SI: Novo stanje naročil

en: Order number starts with "{order_number}"
sl_SI: Številka naročila se začne z "{order_number}"

en: Customer name matches "{customer_name}"
sl_SI: Ime stranke se ujema z "{customer_name}"

en: Product name matches "{product_name}"
sl_SI: Ime izdelka se ujema z "{product_name}"

note: Translators: "UPC" means "universal product code" and it is used to uniquely identify a product in an online store. "Item" in this context means an item in an order placed in an online store.
en: Includes an item with UPC "{upc}"
sl_SI: Vsebuje izdelek z Univerzalno kodo produkta "{upc}"

note: Translators: "SKU" means "stock keeping unit" and is used to identify products that can be shipped from an online store. A "partner" is a company that ships items to users who buy things in an online store.
en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
sl_SI: Vsebuje izdelek s partnerskim SKU "{partner_sku}"

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made within a particular date range.
en: Placed between {start_date} and {end_date}
sl_SI: Naročeno med {start_date} in {end_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made after a particular date.
en: Placed after {start_date}
sl_SI: Naročeno po {start_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made before a particular date.
en: Placed before {end_date}
sl_SI: Naročeno pred {end_date}

note: Translators: A "voucher" is a coupon that can be applied to an order in an online store in order to receive a discount. The voucher "code" is a string that users can enter to receive the discount.
en: Used voucher code "{voucher_code}"
sl_SI: Uporabljena koda kupona "{voucher_code}"

note: Translators: A payment method is a way of paying for an item in an online store.  For example, a user can pay with a credit card or PayPal.
en: Paid using {payment_method}
sl_SI: Plačano z {payment_method}

note: Translators: This string refers to an order in an online store.  Some examples of order status are "purchased", "cancelled", or "refunded".
en: Order status is {order_status}
sl_SI: Stanje naročila je: {order_status}

en: Order value
sl_SI: Vrednost naročila

en: Date of purchase
sl_SI: Datum nakupa

en: Number of items
sl_SI: Število izdelkov

en: Order status
sl_SI: Stanje naročila

en: Customer email address
sl_SI: E-poštni naslov stranke

en: Deliver to name
sl_SI: Dostaviti na ime

en: Bill to name
sl_SI: Račun na ime

en: The new status '%s' is not valid
sl_SI: Novo stanje '%s' ni veljavno

en: The new status '%s' is not valid for this order
sl_SI: Novo stanje '%s' ni veljavno za to naročilo

en: Unable to change order status due to payment error: %s
sl_SI: Ne morete spremeniti stanje naročila zaradi napake plačila : %s

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
sl_SI: Stanje naročila je spremenjeno iz '%(old_status)s' v '%(new_status)s'

en: No valid action submitted
sl_SI: Nobeno veljavno dejanje ni bilo storjeno

en: Invalid action
sl_SI: Neveljavno dejanje

en: You must select some lines to act on
sl_SI: Izbrati morate nekaj vrstic za upravljanje

en: Invalid lines requested
sl_SI: Zahtevane so neveljavne vrstice

en: The entered quantity for line #%s is not valid
sl_SI: Vnešena količina za vrstico %s ni veljavna

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
sl_SI: Vnešena količina za vrstico %(line_id)s ne sme biti višja od %(quantity)s

en: Note saved
sl_SI: Opomba je shranjena

en: Note cannot be deleted
sl_SI: Opomba ne more biti izbrisana

en: Note deleted
sl_SI: Opomba je izbrisana

en: Invalid form submission
sl_SI: Napačna oblika oddaje

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
sl_SI: Ne morem spremeniti stanja naročila, ker je zahtevano novo stanje neveljavno

en: Please choose a valid amount
sl_SI: Prosimo izberite veljavno količino

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
sl_SI: '%(status)s' ni veljavno novo stanje za vrstico %(line_id)d

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
sl_SI: Stanje vrstice #%(line_id)d se je spremenilo iz '%(old_status)s' v '%(new_status)s'

en: The event type '%s' is not valid
sl_SI: Dogodek tipa '%s' ni veljaven

en: Unable to create shipping event: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti dogodka dostave: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti dogodka dostave zaradi napake %s pri plačilu

en: Shipping event created
sl_SI: Dogodek dostave je ustvarjen

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti dogodka plačila zaradi napake %s pri plačilu

en: Unable to create payment event: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti dogodka plačila: %s

en: Payment event created
sl_SI: Dogodek plačila je ustvarjen

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
sl_SI: %(field)s je spremenjen iz '%(old_value)s' v '%(new_value)s'

en: Delivery address updated:
    %s
sl_SI: Naslov dostave je posodobljen:
    %s

en: Delivery address updated
sl_SI: Naslov dostave je posodobljen

en: Pages dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča strani

[ctx: Page title]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: Example: '/about/contact/'.
sl_SI: Primer: '/about/contact/'.

en: All pages
sl_SI: Vse strani

en:  with title containing '%s'
sl_SI: z naslovom, ki vsebuje '%s'

en: Create New Page
sl_SI: Ustvari novo stran

en: Deleted page '%s'
sl_SI: Izbrisana stran '%s'

en: Partners dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča partnerjev

[ctx: Partner's name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Full dashboard access
sl_SI: Nadrozna plošča s popolnim dostopom

en: Limited dashboard access
sl_SI: Nadzorna plošča z omejenim dostopom

en: User role
sl_SI: Vloga uporabnika

en: Confirm Password
sl_SI: Potrdite geslo

en: All partners
sl_SI: Vsi partnerji

en: Partners matching '%s'
sl_SI: Partnerji, ki ustrezajo '%s'

en: Create new partner
sl_SI: Ustvari novega partnerja

en: Partner '%s' was created successfully.
sl_SI: Partner '%s' je bil uspešno ustvarjen.

en: Partner '%s' was updated successfully.
sl_SI: Partner '%s' je bil uspešno posodobljen.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
sl_SI: Partner '%s' je bil uspešno izbrisan.

en: Create user
sl_SI: Ustvari uporabnika

en: User '%s' was created successfully.
sl_SI: Uporabnik '%s' je bil uspešno ustvarjen.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
sl_SI: Uporabnik '%(name)s' je povezan z '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
sl_SI: Uporabnik '%(name)s' je že povezan z '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
sl_SI: Uporabnik '%(name)s' ni povezan z '%(partner_name)s'

en: Edit user '%s'
sl_SI: Uredi uporabnika '%s'

en: User '%s' was updated successfully.
sl_SI: Uporabnik '%s' je uspešno posodobjen.

en: Promotions dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča promocij

en: Promotion type
sl_SI: Tip promocije

en: Position
sl_SI: Pozicija

en: Where in the page this content block will appear
sl_SI: Kje na strani se bo prikazal blok vsebine

en: Content blocks can only be linked to internal URLs
sl_SI: Bloki vsebine so lahko povezani le na notranje URL naslove

en: Content block removed successfully
sl_SI: Blok vsebine je uspešno odstranjen

en: Content block created successfully
sl_SI: Blok vsebine je uspešno ustvarjen

en: Create a new %s content block
sl_SI: Ustvari nov blok vsebine %s

en: Product list content block created
sl_SI: Blok vsebine s seznamom izdelkov je ustvarjen

en: Update content block
sl_SI: Posodobi blok vsebine

en: Content block updated successfully
sl_SI: Blok vsebine je uspešno posodobljen

en: Content block '%(block)s' added to page '%(page)s'
sl_SI: Blok vsebine '%(block)s' je dodan na stran '%(page)s'

en: No link found to delete
sl_SI: Povezava za izbris ni najdena

en: Content block removed from page '%s'
sl_SI: Blok vsebine je bil odstranjen s strani '%s'

en: Product list promotion updated
sl_SI: Seznam izdelkov za promocijo je posodobljen

en: Content block deleted successfully
sl_SI: Blok vsebine je uspešno izbrisan

en: Ranges dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča območja

en: Product SKUs or UPCs
sl_SI: SKU ali UPC izdelka

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
sl_SI: Prilepite lahko v izbor SKU-jev ali UPC-jev

en: File of SKUs or UPCs
sl_SI: Datoteka SKU-jev ali UPC-jev

en: Either comma-separated, or one identifier per line
sl_SI: Ali ločeno z vejico ali en identifikator na vrstico

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
sl_SI: Naložiti morate ali seznam SKU/UPC-jev ali datoteko

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
sl_SI: Izdelki s SKU ali UPC enakim %s so že v tem območju

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
sl_SI: Ni izdelkov, ki kimajo SKU ali UPC enak %s

en: Create range
sl_SI: Ustvari območje

en: Range deleted
sl_SI: Območje je izbrisano

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
sl_SI[0]: Odstranjen %d izdelek iz območja
sl_SI[1]: Odstranjena %d izdelka iz območja
sl_SI[2]: Odstranjeni %d izdelki iz območja
sl_SI[3]: Odstranjenih %d izdelkov iz območja

en: %d product added to range | %d products added to range
sl_SI[0]: %d izdelek je dodan v območje
sl_SI[1]: %d izdelka sta dodana v območje
sl_SI[2]: %d izdelki so dodani v območje
sl_SI[3]: %d izdelkov je dodanih v območje

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
sl_SI: Izdelka s SKU ali UPC enakim %s ni mogoče najti

en: Reports dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča poročil

en: Report Type
sl_SI: Tip poročila

en: Only the offer and order reports use the selected date range
sl_SI: Samo poročila ponudb in naročil vsebujejo izbran razpon datuma

en: The report is inclusive of this date
sl_SI: Poročilo je vključno s podanim datumom

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Your start date must be before your end date
sl_SI: Začetni datum mora biti pred končnim

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
sl_SI: %(report_filter)s med %(start_date)s in %(end_date)s

en: You do not have access to this report
sl_SI: Nimate dostopa do tega poročila

en: Reviews dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča mnenj

en: Keyword
sl_SI: Ključna beseda

en: to
sl_SI: do

en: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s%(kw_filter)s %(name_filter)s
sl_SI: %(main_filter)s%(date_filter)s%(status_filter)s%(kw_filter)s%(name_filter)s

en:  created after %s
sl_SI: ustvarjeno po %s

en:  created before %s
sl_SI: ustvarjeno pred %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
sl_SI: ustvarjeno med dnem %(start_date)s in dnem %(end_date)s

en: All reviews
sl_SI: Vsa mnenja

en:  with status matching '%s'
sl_SI: s stanjem '%s'

en:  with keyword matching '%s'
sl_SI: s ključno besedo '%s'

en:  with customer name matching '%s'
sl_SI: z imenom stranke '%s'

en: Shipping dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča dostave

en: %d Row | %d Rows
sl_SI[0]: %d Vrstica
sl_SI[1]: %d Vrstici
sl_SI[2]: %d Vrstice
sl_SI[3]: %d Vrstic

en: Users dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča uporabnikov

[ctx: User's name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: %(main_filter)s %(email_filter)s %(name_filter)s
sl_SI: %(main_filter)s%(email_filter)s%(name_filter)s

en: All users
sl_SI: Vsi uporabniki

en:  with email matching '%s'
sl_SI: z e-poštnim naslovom '%s'

en:  with name matching '%s'
sl_SI: z imenom '%s'

en: Users' status successfully changed
sl_SI: Stanje uporabnika je usprešno spremenjeno

en: A password reset email has been sent
sl_SI: E-poštno sporočilo za ponastavitev gesla je poslano

en: All Alerts
sl_SI: Vsa opozorila

en:  with customer email matching '%s'
sl_SI: stranka z e-poštnim naslovom '%s'

en: Product alert saved
sl_SI: Opozorilo izdelka je shranjeno

en: Product alert deleted
sl_SI: Opozorilo izdelka je izbrisano

en: Vouchers dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča kuponov

en: Start datetime
sl_SI: Začetna datum in ura

en: End datetime
sl_SI: Končna datum in ura

en: Usage
sl_SI: Uporaba

en: Which products get a discount?
sl_SI: Kater izdelek dobi popust?

en: Percentage off of products in range
sl_SI: Območje popusta izdelkov v območju

en: Fixed amount off of products in range
sl_SI: Fiksni popust izdelkov v območju

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
sl_SI: Popust je v odstotkih od stroška dostave

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
sl_SI: Popust je fiksen od stroška dostave

en: Get shipping for a fixed price
sl_SI: Pridobi dostavo za fiksno ceno

en: Discount type
sl_SI: Tip popusta

en: Discount value
sl_SI: Vrednost popusta

en: The name '%s' is already in use
sl_SI: Ime '%s' je že v uporabi

en: The code '%s' is already in use
sl_SI: Koda '%s' je že v uporabi

en: The start date must be before the end date
sl_SI: Začetni datum mora biti pred končnim

en: Is Active?
sl_SI: Je aktiven?

en: %(main_filter)s %(name_filter)s %(code_filter)s
sl_SI: %(main_filter)s%(name_filter)s%(code_filter)s

en: All vouchers
sl_SI: Vsi kuponi

en: with name matching '%s'
sl_SI: z imenom '%s'

en: with code '%s'
sl_SI: s kodo '%s'

en: Active vouchers
sl_SI: Aktivni kuponi

en: Create voucher
sl_SI: Ustvari kupon

en: Offer for voucher '%s'
sl_SI: Ponudba za kupon '%s'

en: Voucher created
sl_SI: Kupon je ustvarjen

en: Voucher updated
sl_SI: Kupon je posodobljen

en: Voucher deleted
sl_SI: Kupon je izbrisan

en: This is displayed within the customer's basket
sl_SI: To je prikazano v košarici stranke

en: This is displayed on the offer browsing page
sl_SI: To je prikazano na strani s ponudbami

en: Site offer - available to all users
sl_SI: Ponudba strani - omogočeno vsem uporabnikom

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
sl_SI: Ponudba kupona - omogočeno le strankam, ki vpišejo primerno kodo kupona

en: User offer - available to certain types of user
sl_SI: Ponudba strankam - omogočeno le določenim tipom uporabnikov

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
sl_SI: Sezonska ponudba - začasna ponudba, ki je omogočena strankam za čas njihove seje

en: Condition
sl_SI: Stanje

en: Benefit
sl_SI: Korist

en: Priority
sl_SI: Prednost

en: The highest priority offers are applied first
sl_SI: Ponudbe z najvišjo prednostjo so omogočene prvo

en: Max global applications
sl_SI: Največje število globalnih vlog

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
sl_SI: Število uporab ponudbe preden se ponudba zapre

en: Max user applications
sl_SI: Najveje število vlog uporabnikov

en: The number of times a single user can use this offer
sl_SI: Najveje število vlog enega uporabnika

en: Max basket applications
sl_SI: Največje število vlog na košarico

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
sl_SI: Največje število uporab ponudbe v košarici (v ponudbi)

en: Max discount
sl_SI: Največji popust

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
sl_SI: Ko ponudba poda več popusta k naročilu kot sama vsebuje, postane nedostopna

en: Total Discount
sl_SI: Skupni popust

en: Number of applications
sl_SI: Število vlog

en: Number of Orders
sl_SI: Število naročil

en: URL redirect (optional)
sl_SI: URL preusmeritev (neobvezno)

en: Conditional offer
sl_SI: Pogojena ponudba

en: Conditional offers
sl_SI: Pogojene ponudbe

en: End date should be later than start date
sl_SI: Končni datum mora biti kasneje kot začetni

en: Offer is suspended
sl_SI: Ponudba je ukinjena

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
sl_SI: Omejeno na %(total)d uporab (%(remainder)dpreostalo)

en: Limited to 1 use per user
sl_SI: Omejeno na 1 uporabo na uporabnika

en: Limited to %(total)d uses per user
sl_SI: Omejeno na %(total)duporab na uporabnika

en: Limited to 1 use per basket
sl_SI: Omejeno na 1 uporabo na košarico

en: Limited to %(total)d uses per basket
sl_SI: Omejeno na %(total)d uporab na košarico

en: Available between %(start)s and %(end)s
sl_SI: Omogočeno med %(start)s in %(end)s

en: Available from %(start)s
sl_SI: Omogočeno od %(start)s

en: Available until %(end)s
sl_SI: Omogočeno do %(end)s

en: Limited to a cost of %(max)s
sl_SI: Omejeno na ceno %(max)s

en: Range
sl_SI: Območje

en: Discount is a percentage off of the product's value
sl_SI: Popust je odstotek vrednosti izdelkov

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
sl_SI: Popust je fiksna količina vrednosti izdelkov

en: Discount is to give the cheapest product for free
sl_SI: Popust omogoče najcenejši izdelek brezplačno

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
sl_SI: Pridobi izdelke, ki ustrezajo pogojem za fiksno ceno

en: Max Affected Items
sl_SI: Največje število vključenih izdekov

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
sl_SI: Omogočite, da ne bi popust porabljal vse izdelke znotraj območja, ki so v košarici

en: Custom class
sl_SI: Razred po meri

en: Benefits
sl_SI: Koristi

en: Multibuy benefits require a product range
sl_SI: Količinski popust zahteva območje izdelkov

en: Multibuy benefits don't require a value
sl_SI: Količinski popust ne zahteva vrednosti

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
sl_SI: Količinski popust ne zahteva lastnosti 'največjega števila vključenih izdelkov'

en: Percentage benefits require a product range
sl_SI: Odstotek koristi zahteva območje izdelka

en: Percentage discount cannot be greater than 100
sl_SI: Odstotek popusta ne more biti večji od 100

en: A discount value is required
sl_SI: Vrednost popusta je zahtevana

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
sl_SI: Nobeno območje ne sme biti izbrano, ker ta korist ni vezana na izdelke

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
sl_SI: Popusti pri dostavi ne zahtevajo lastnosti 'največjega števila vključenih izdelkov'

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
sl_SI: Nobeno območje ne sme biti izbrano saj bo pogoj območja uporabljen

en: Fixed discount benefits require a product range
sl_SI: Fiksni popust zahteva območje izdelka

en: Fixed discount benefits require a value
sl_SI: Fiksen popust zahteva vrednost

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
sl_SI: Zavisi od števila izdelkov v košarici, ki ustrezajo pogoju območja

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
sl_SI: Zavisi od vrednosti izdelkov v košarici, ki ustrezajo pogoju območja

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
sl_SI: Potrebuje določeno množico števil OBSTOJEČIH izdelkov, ki ustrezajo pogoju območja

en: Conditions
sl_SI: Pogoji

en: Is public?
sl_SI: Je javno?

en: Public ranges have a customer-facing page
sl_SI: Javna območja imajo strani, ki se soočajo s strankami

en: Includes all products?
sl_SI: Vsebuje vse izdelke?

en: Included Products
sl_SI: Vključeni izdelki

en: Excluded Products
sl_SI: Izključeni izdelki

en: Included Categories
sl_SI: Vključene kategorije

en: Ranges
sl_SI: Območja

en: File Path
sl_SI: Pot datoteke

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Uploaded By
sl_SI: Naložil

en: Date Uploaded
sl_SI: Datum nalaganja

en: Error Message
sl_SI: Sporočilo napake

en: Date Processed
sl_SI: Datum obdelave

en: Number of New SKUs
sl_SI: Število novih SKU-jev

en: Number of Unknown SKUs
sl_SI: Število neznanih SKU-jev

en: Number of Duplicate SKUs
sl_SI: Število podvojenih SKU-jev

en: Range Product Uploaded File
sl_SI: Naložena datoteka območja izdelkov

en: Range Product Uploaded Files
sl_SI: Naložene datoteke območja izdelkov

en: %(value)s%% discount on %(range)s
sl_SI: %(value)s%%popust na %(range)s

en: Percentage discount benefit
sl_SI: Pridobitev odstotka popusta

en: Percentage discount benefits
sl_SI: Pridobitev odstotkov popusta

en: %(value)s discount on %(range)s
sl_SI: %(value)s popusta na %(range)s

en: Absolute discount benefit
sl_SI: Absolutna pridobitev popusta

en: Absolute discount benefits
sl_SI: Absolutna pridobitev popustov

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
sl_SI: Izdelki, ki ustrezajo pogojem, so prodajani za %(amount)s

en: Fixed price benefit
sl_SI: Pridobitev fiksne cene

en: Fixed price benefits
sl_SI: Pridobitve fiksne cene

en: Cheapest product from %(range)s is free
sl_SI: Najcenejši izdelek iz %(range)s je brezplačen

en: Multibuy discount benefit
sl_SI: Količinski popust

en: Multibuy discount benefits
sl_SI: Količinski popusti

en: %(amount)s off shipping cost
sl_SI: %(amount)s cene dostave

en: Shipping absolute discount benefit
sl_SI: Absolutna pridobitev popusta dostave

en: Shipping absolute discount benefits
sl_SI: Absolutna pridobitev popustov dostave

en: Get shipping for %(amount)s
sl_SI: Pridobi dostavo za %(amount)s

en: Fixed price shipping benefit
sl_SI: Fiksna cena pridobitve dostave

en: Fixed price shipping benefits
sl_SI: Fiskna cena pridobitev dostave

en: %(value)s%% off of shipping cost
sl_SI: %(value)s%%popust na stroške dostave

en: Shipping percentage discount benefit
sl_SI: Prihranek pri strošku dostave

en: Shipping percentage discount benefits
sl_SI: Prihranki pri strošku dostave

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
sl_SI: Košarica vsebuje %(count)d izdelkov iz %(range)s

en: Count condition
sl_SI: Štej pogoj

en: Count conditions
sl_SI: Štej pogoje

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
sl_SI[0]: Kupite še %(delta)dizdelek iz %(range)s
sl_SI[1]: Kupite še %(delta)d izdelka iz %(range)s
sl_SI[2]: Kupite še %(delta)d izdelke iz %(range)s
sl_SI[3]: Kupite še %(delta)d izdelkov iz %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
sl_SI: Košarica vsebuje %(count)d različnih izdelkov iz %(range)s

en: Coverage Condition
sl_SI: Prekrivalni pogoj

en: Coverage Conditions
sl_SI: Prekrivalni pogoji

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
sl_SI: Košarica vsebuje %(amount)siz %(range)s

en: Value condition
sl_SI: Vrednsot pogoja

en: Value conditions
sl_SI: Vrednost pogojev

en: Spend %(value)s more from %(range)s
sl_SI: Porabljeno %(value)s več iz %(range)s

en: Offer
sl_SI: Ponudba

en: Total discount
sl_SI: Skupni popust

en: Offer performance
sl_SI: Obnašanje ponudbe

en: Site
sl_SI: Stran

en: Billing Address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Order total (inc. tax)
sl_SI: Skupna cena (vključno z DDV)

en: Order total (excl. tax)
sl_SI: Skupna cena (brez DDV)

en: Shipping charge (inc. tax)
sl_SI: Strošek dostave (vključno z DDV)

en: Shipping charge (excl. tax)
sl_SI: Strošek dostave (brez DDV)

en: Shipping Address
sl_SI: Naslov dostave

en: Shipping method
sl_SI: Način dostave

en: Guest email address
sl_SI: E-poštni naslov gosta

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
sl_SI: '%(new_status)s' ni veljavno stanje za naročilo %(number)s (trenutno stanje: '%(status)s')

en: In progress
sl_SI: V delu

en: Note Type
sl_SI: Napiši opombe

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Order Note
sl_SI: Opomba k naročilu

en: Order Notes
sl_SI: Opombe k naročilu

en: Event Type
sl_SI: Vrsta dogodka

en: Communication Event
sl_SI: Komunikacijski dogodek

en: Communication Events
sl_SI: Komunikacijski dogodki

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
sl_SI: '%(type)s' dogodek za naročilo #%(number)s

en: Partner name
sl_SI: Ime partnerja

en: Partner reference
sl_SI: Referenca partnerja

en: This is the item number that the partner uses within their system
sl_SI: To je številka izdelka, ki ga partner uporablja v njegovem sistemu

en: Partner Notes
sl_SI: Opomba partnerja

en: Stock record
sl_SI: Stanje zalog

en: Price (inc. tax)
sl_SI: Cena (vključno z DDV)

en: Price (excl. tax)
sl_SI: Cena (brez DDV)

en: Price before discounts (inc. tax)
sl_SI: Cena pred vnovčenjem popustov (vključno z DDV)

en: Price before discounts (excl. tax)
sl_SI: Cena pred vnovčenjem popustov (brez DDV)

en: Unit Cost Price
sl_SI: Cena kosa

en: Unit Price (inc. tax)
sl_SI: Cena kosa (vključno z DDV)

en: Unit Price (excl. tax)
sl_SI: Cena kosa (brez DDV)

en: Unit Retail Price
sl_SI: Maloprodajna cena za kos

en: Estimated Dispatch Date
sl_SI: Predviden datum odpreme

en: Order Line
sl_SI: Vrsta naročil

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
sl_SI: Izdelek '%(name)s', količina '%(qty)s'

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
sl_SI: '%(new_status)s' ni veljavno stanje (trenutno stanje: '%(status)s')

en: '%(title)s' is no longer available
sl_SI: '%(title)s' ni več na voljo

en: Line Attribute
sl_SI: Lastnost vrste

en: Line Attributes
sl_SI: Lastnosti vrste

en: Shiping (inc. tax)
sl_SI: Dostava (vključno z DDV)

en: Shipping (excl. tax)
sl_SI: Dostava (brez DDV)

en: Line Price
sl_SI: Cena vrste

en: Line Prices
sl_SI: Cene vrste

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
sl_SI: Vrsta '%(number)s' (količina %(qty)d) cena %(price)s

en: Payment Event Type
sl_SI: Tip dogodka plačila

en: Payment Event Types
sl_SI: Tipi dogodka plačila

en: Amount
sl_SI: Količina

en: Reference
sl_SI: Referenca

en: Lines
sl_SI: Vrste

en: Payment Event
sl_SI: Dogodek plačila

en: Payment Events
sl_SI: Dogodki plačila

en: Payment event for order %s
sl_SI: Dogodek plačila za naročilo %s

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Payment Event Quantity
sl_SI: Količina dogodka plačila

en: Payment Event Quantities
sl_SI: Količine dogodka plačila

en: Event notes
sl_SI: Opombe dogodka

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
sl_SI: To bi lahko bila referenca odpreme ali sledilna številka

en: Shipping Event
sl_SI: Dogodek dostave

en: Shipping Events
sl_SI: Dogodki dostave

en: Order #%(number)s, type %(type)s
sl_SI: Naročilo #%(number)s, tip %(type)s

en: Shipping Event Quantity
sl_SI: Količina dogodka dostave

en: Shipping Event Quantities
sl_SI: Količine dogodka dostave

en: %(product)s - quantity %(qty)d
sl_SI: %(product)s - količina %(qty)d

en: Shipping Event Type
sl_SI: Tip dogodka dostave

en: Shipping Event Types
sl_SI: Tipi dogodka dostave

en: Discount category
sl_SI: Kategorija popust

en: Offer ID
sl_SI: ID ponudbe

en: Voucher ID
sl_SI: ID kupona

en: Frequency
sl_SI: Pogostost

en: Order Discount
sl_SI: Popust naročila

en: Order Discounts
sl_SI: Popusti naročila

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
sl_SI: Popust od %(amount)r naročila %(order)s

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
sl_SI: Izbrana količina za vrsto #%(line_id)s je prevelika

en: Total incl. tax
sl_SI: Skupaj (vključno z DDV)

en: Date placed
sl_SI: Datum postavitve

en: Orders placed
sl_SI: Postavljena naročila

en: Empty baskets cannot be submitted
sl_SI: Ne morete oddati prazne košarice

en: There is already an order with number %s
sl_SI: Naročilo s številko %s že obstaja

en: Fulfillment partner
sl_SI: Partner za izpolnitev

en: Fulfillment partners
sl_SI: Partnerji za izpolnitev

en: Price (retail)
sl_SI: Maloprodajna cena

en: Cost Price
sl_SI: Cena stroška

en: Number in stock
sl_SI: Na voljo

en: Number allocated
sl_SI: Število dodeljenih

en: Low Stock Threshold
sl_SI: Zaloga pojenja

en: Invalid stock consumption request
sl_SI: Neveljaven zahtevek za porabo zaloge

en: Stock Record
sl_SI: Popis zaloge

en: Threshold
sl_SI: Prag

en: Open
sl_SI: Odprto

en: Date Closed
sl_SI: Datum zaprtja

en: Stock alert
sl_SI: Opozorilo zaloge

en: Stock alerts
sl_SI: Opozorila zaloge

en: unavailable
sl_SI: ni na voljo

en: Unavailable
sl_SI: Ni na voljo

en: Available
sl_SI: Na zalogi

en: no stock available
sl_SI: ni na zalogi

en: a maximum of %(max)d can be bought
sl_SI: kupite lahko največ %(max)d

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: In stock (%d available)
sl_SI: Na zalogi (%d na voljo)

en: No file path supplied
sl_SI: Ni priložene poti do datoteke

en: %s does not exist
sl_SI: %s ne obstaja

en: %s is not a file
sl_SI: %s ni datoteka

en: %s is not readable
sl_SI: %s ni berljiva

en: Source
sl_SI: Vir

en: %(type)s of %(amount).2f
sl_SI: %(type)s od %(amount).2f

en: Transaction
sl_SI: Transakcija

en: Transactions
sl_SI: Transakcije

en: Source Type
sl_SI: Tip izvora

en: Amount Allocated
sl_SI: Dodeljen znesek

en: Amount Debited
sl_SI: Debetni znesek

en: Amount Refunded
sl_SI: Povrnjen znesek

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Sources
sl_SI: Viri

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sl_SI: Dodelitev %(amount)s iz tipa %(type)s

en:  (reference: %s)
sl_SI: (referenca: %s)

en: This is used within forms to identify this source type
sl_SI: To je uporabljeno znotraj obrazcev za prepoznavanje tipa izvora

en: Source Types
sl_SI: Tipi izvora

en: Card Type
sl_SI: Tip kartice

en: Number
sl_SI: Številka

en: Expiry Date
sl_SI: Datum poteka

en: Partner Reference
sl_SI: Referenca partnera

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
sl_SI: %(card_type)s%(number)s (Poteče: %(expiry)s)

en: Bankcard
sl_SI: Bančna kartica

en: Bankcards
sl_SI: Bančne kartice

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Card number
sl_SI: Številka kartice

en: Please enter a valid credit card number.
sl_SI: Prosimo, da vnesete številko veljavne kreditne kartice.

en: %s cards are not accepted.
sl_SI: %s kartic ne sprejemamo.

en: Enter a valid month.
sl_SI: Vnesite veljaven mesec.

en: Enter a valid year.
sl_SI: Vnesite veljavno leto.

en: Valid to
sl_SI: Velja do

en: The expiration date you entered is in the past.
sl_SI: Datum poteka, ki ste ga vnesli je v preteklosti

en: Valid from
sl_SI: Veljaven obrazec

en: The starting date you entered is in the future.
sl_SI: Začetni datum je v prihodnosti.

en: CCV number
sl_SI: CCV številka

en: Please enter a 3 or 4 digit number
sl_SI: Prosimo, da vnesete 3 ali 4 mestno število

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
sl_SI: To je 3 ali 4 mestno število na vaši bančni kartici

en: American Express cards use a 4 digit security code
sl_SI: Kartice American Express uporabljajo 4 mestno varnostno kodo

en: Promotions
sl_SI: Promocija

en: Display Order
sl_SI: Prikaži naročilo

en: Clicks
sl_SI: Kliki

en: Linked Promotion
sl_SI: Povezana promocija

en: Linked Promotions
sl_SI: Povezane promocije

en: Page URL
sl_SI: URL strani

en: Page Promotion
sl_SI: Stran promocije

en: Page Promotions
sl_SI: Stran promocij

en: Keyword Promotion
sl_SI: Promocija ključne besede

en: Keyword Promotions
sl_SI: Promocije ključne besede

en: Keywords
sl_SI: Ključne besede

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Promotion
sl_SI: Promocija

en: Display type
sl_SI: Prikaži tip

en: This can be used to have different types of HTML blocks (eg different widths)
sl_SI: To lahko uporabite, da imate več različnih blokov HTML (npr. različne širine)

en: Raw HTML
sl_SI: Čisti HTML

en: Link URL
sl_SI: URL povezava

en: This is where this promotion links to
sl_SI: Promocija se poveže sem

en: Choose the Image content blocks that this block will use. (You may need to create some first).
sl_SI: Izberite slikovne bloke vsebine, ki jih uporablja ta blok. (Lahko da boste najprej morali ustvariti kakšnega).

en: Multi Image
sl_SI: Multi slika

en: Multi Images
sl_SI: Multi slike

en: Single product
sl_SI: Samostojen izdelek

[ctx: Promotion product list title]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: Link text
sl_SI: Besedilo povezave

en: Product list
sl_SI: Seznam izdelkov

en: Product lists
sl_SI: Seznami izdelkov

en: Hand Picked Product List
sl_SI: Seznam ročno izbranih izdelkov

en: Hand Picked Product Lists
sl_SI: Seznami ročno izbranih izdelkov

en: List
sl_SI: Seznam

en: Ordered product
sl_SI: Naročen izdelek

en: Bestselling products
sl_SI: Najbolje prodajani izdelki

en: Recently added products
sl_SI: Nedavno dodani izdelki

en: Method
sl_SI: Metoda

en: Number of Products
sl_SI: Število izdelkov

en: Automatic product list
sl_SI: Avtomatični seznam izdelkov

en: Automatic product lists
sl_SI: Avtomatični seznami izdelkov

en: Tabbed Block
sl_SI: Tabuliran blok

en: Ordered Product List
sl_SI: Seznam naročenih izdelkov

en: Ordered Product Lists
sl_SI: Seznami naročenih izdelkov

[ctx: Tabbed block title]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: Tabbed Blocks
sl_SI: Tabuliran blok

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Relevancy
sl_SI: Relavantnost

en: Customer rating
sl_SI: Ocena strank

en: Newest
sl_SI: Najnovejše

en: Price high to low
sl_SI: Cena od najvišje do najnižje

en: Price low to high
sl_SI: Cena od najnižje do najvišje

en: Title A to Z
sl_SI: Ime od A do Z

en: Title Z to A
sl_SI: Ime od Z do A

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
sl_SI: Stran ni niti 'zadnja' niti je ni možno pretvoriti v celo število.

en: Shipping Method
sl_SI: Način dostave

en: Shipping Methods
sl_SI: Načini dostave

en: Price per order
sl_SI: Cena na naročilo

en: Price per item
sl_SI: Cena za izdelek

en: Free Shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Order and Item Charge
sl_SI: Naročilo in strošek izdelka

en: Order and Item Charges
sl_SI: Naročilo in stroški izdelka

en: Default Weight
sl_SI: Privzeta masa

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
sl_SI: Privzeta masa izdelka v kg, ko masa ni definirana

en: Weight-based Shipping Method
sl_SI: Način dostave po masi

en: Weight-based Shipping Methods
sl_SI: Načini dostave po masi

en: Upper Limit
sl_SI: Zgornja meja

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
sl_SI: Vnesite zgornjo mejo mase v kg. Spodnjo mejo boste določili kasneje.

en: Charge
sl_SI: Strošek

en: Weight Band
sl_SI: Masni razpon

en: Weight Bands
sl_SI: Masni razponi

en: Charge for weights up to %s kg
sl_SI: Strošek za mase do %skg

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Free shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: No shipping required
sl_SI: Dostava ni potrebna

en: Fixed price shipping
sl_SI: Fiksen strošek dostave

en: You need to define some shipping methods
sl_SI: Defninirati morate nekaj načinov dostave

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
sl_SI: To bo prikazano na blagajni in v košarici, ko vnesete kupon

en: Case insensitive / No spaces allowed
sl_SI: Občutljivo na velike in male črke / presledki niso dovoljeni

en: Offers
sl_SI: Ponudbe

en: Can be used once by one customer
sl_SI: Uporabi lahko le ena stranka in to le enkrat

en: Can be used multiple times by multiple customers
sl_SI: Stranke lahko uporabijo večkrat

en: Can only be used once per customer
sl_SI: Vsaka stranka lahko uporabi le enkrat

en: Times added to basket
sl_SI: Dodano v košarico

en: Times on orders
sl_SI: Dodano v naročilo

en: Voucher
sl_SI: Kupon

en: This voucher has already been used
sl_SI: Ta kupon je že bil uporabljen

en: This voucher is only available to signed in users
sl_SI: Ta kupon lahko uporabijo le registrirane stranke

en: You have already used this voucher in a previous order
sl_SI: Ta kupon ste uporabili že prej

en: Voucher Application
sl_SI: Uporaba kupona

en: Voucher Applications
sl_SI: Uporabe kupona

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
sl_SI: '%(voucher)s' je uporabil/a '%(user)s'

en: Added to a basket
sl_SI: Dodano v košarico

en: Used in an order
sl_SI: Uporabljeno v naročilu

en: Voucher performance
sl_SI: Učinkovitost kupona

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Private - Only the owner can see the wish list
sl_SI: Zasebno - le lastnik lahko vidi seznam želja

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
sl_SI: Deljeno - Le lastnik in ljudje z dostopom do obljubljenega naslova lahko vidijo seznam želja

en: Public - Everybody can see the wish list
sl_SI: Javno - vsakdo lahko vidi seznam želja

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Wish List
sl_SI: Seznam želja

en: Wish list line
sl_SI: Vrstica seznama želja

en: Wishlists
sl_SI: Seznam želja

en: The URL "%s" does not exist
sl_SI: URL naslov "%s" ne obstaja

en: Specified page already exists!
sl_SI: Dotična stran že obstaja

en: This field is required
sl_SI: To polje je obvezno

en: This field is invalid as its value is forbidden
sl_SI: To polje je neveljavno, saj je njegova vrednost prepovedana

en: Low stock alerts
sl_SI: Opomnik nizke zaloge

en: Fulfilment
sl_SI: Izpolnitev

en: Statistics
sl_SI: Statistika

en: Partners
sl_SI: Partnerji

en: Customers
sl_SI: Stranke

en: Stock alert requests
sl_SI: Prošnja opomnika zaloge

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content blocks
sl_SI: Bloki vsebine

en: Content blocks by page
sl_SI: Bloki vsebine po straneh

en: Email templates
sl_SI: Predloge e-pošte

en: Reviews
sl_SI: Mnenja

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: Price range
sl_SI: Razpon cen

en: 0 to 20
sl_SI: od 0 do 20

en: 20 to 40
sl_SI: od 20 do 40

en: 40 to 60
sl_SI: od 40 do 60

en: This is not a valid international phone format.
sl_SI: To ni veljavna mednarodna oblika telefonske številke.

en: This is not a valid local phone format for %s.
sl_SI: To ni veljavna oblika lokalne telefonske številke za %s.

en: This is not a valid local or international phone format.
sl_SI: To ni veljavna oblika tako lokalne kot tudi ne mednarodne telefonske številke.

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
sl_SI: Preverite izdelke, ki so ponovno na zalogi in razpošljite obvestila

en: Permission denied!
sl_SI: Dostop je zavrnjen!

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
sl_SI: Iskreno nam je žal, vendar nimate dostopa do te strani. :(

en: Page not found
sl_SI: Stran ni najdena

en: Page not found!
sl_SI: Stran ni najdena!

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
sl_SI: iskreno nam je žal, vendar te strani nismo našli.

en: Server error!
sl_SI: Napaka strežnika!

en: We're sorry but something went terribly wrong and we've been unable to generate the page you requested.
sl_SI: Iskreno nam je žal, ampak zgodilo se je nekaj zelo napačnega, zatorej nismo uspeli izpisati željene strani.

en: This incident has been logged and will be addressed by an engineer as soon as possible.
sl_SI: Ta incident je zapisan in bo naslovljen na tehnika kolikor hitro bo to mogoče.

en: Home
sl_SI: Domov

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
sl_SI: 
    <strong>%(title)s</strong> je dodan v košarico.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
sl_SI: 
    <strong>%(quantity)s</strong> kopij <strong>%(title)s</strong>
    je bilo dodanih v košarico

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
sl_SI: 
    <strong>%(title)s</strong> je prestavljen nazaj v košarico.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
sl_SI: 
    <strong>%(title)s</strong> je shranjen za kasneje

en: Your basket is now empty
sl_SI: Vaša košarica je prazna

en: 
                Your basket total is now <strong>%(total)s</strong>
sl_SI: 
             Vrednost vaše košarice je trenutno <strong>%(total)s</strong>

en: View basket
sl_SI: Oglejte si košarico

en: Checkout now
sl_SI: Na blagajno

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sl_SI: 
    Vaša košarica trenutno ustreza pogojem za ponudbo
    <strong>%(name)s</strong>.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sl_SI: 
    Vaša košarica ne ustreza več pogojem za ponudbo
    <strong>%(name)s</strong>.

en: Important messages about items in your basket
sl_SI: Pomembno obvestilo o izdelkih v vaši košarici

en: You could be missing out on offers!
sl_SI: Zamujate posebne ponudbe!

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
sl_SI: 
    <div class="warning">%(message)s ustreza posebni ponudbi <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a></div>

en: Items to buy now
sl_SI: Izdelki za takojšen nakup

en: Price
sl_SI: Cena

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Updating...
sl_SI: Posodabljam...

en: Update
sl_SI: Posodobljeno

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Save for later
sl_SI: Shrani za kasneje

en: Voucher/promo code
sl_SI: Koda kupona/promocije

en: I have a voucher code...
sl_SI: Imam kodo kupona...

en: Adding...
sl_SI: Dodajam...

en: Add voucher
sl_SI: Dodaj kupon

en: or
sl_SI: ali

en: cancel
sl_SI: prekliči

en: Totals
sl_SI: Skupaj

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: Your basket is empty.
sl_SI: Vaša košarica je prazna.

en: Continue shopping
sl_SI: Nadaljuj z nakupom

en: Items to buy later
sl_SI: Izdelki za kasnejši nakup

en: Items
sl_SI: Izdelki

en: Move to basket
sl_SI: Prestavi v košarico

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Total:
sl_SI: Skupaj:

en: Basket total (before discounts)
sl_SI: Skupaj v košarici (brez popustov)

en: Discount
sl_SI: Popus

en: Basket total (after discounts)
sl_SI: Skupaj v košarici (s popusti)

en: Basket total
sl_SI: Skupaj v košarici

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
sl_SI: Alternativni način dostave lahko izberete na blagajni

en: Shipping total (before discounts)
sl_SI: Skupaj dostava (brez popustov)

en: Shipping total (after discounts)
sl_SI: Skupaj dostava (s popusti)

en: Tax
sl_SI: DDV

en: Post order actions
sl_SI: Dejanja po naročilu

en: These will be applied once your order is placed.
sl_SI: Te bodo uporabljene, ko bo vaše naročilo oddano.

en: Taxes will be added during checkout.
sl_SI: DDV bo dodan na blagajni.

en: Show results for
sl_SI: Prikaži rezultate za

en: Refine by
sl_SI: Izboljšajte z

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
sl_SI[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultat - prikaz od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.
sl_SI[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultata - prikaz od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.
sl_SI[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultati - prikaz od  <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.
sl_SI[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatov - prikaz od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
sl_SI[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultat.
sl_SI[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultata.
sl_SI[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultati.
sl_SI[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> rezultatov.

en: <strong>0</strong> results.
sl_SI: <strong>0</strong> rezultatov.

en: No products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov.

en: Edit this product
sl_SI: Uredi izdelek

en: Product Description
sl_SI: Opis izdelka

en: Product Information
sl_SI: Podatki o izdelku

en: Product Type
sl_SI: Vrsta izdelka

en: Price (incl. tax)
sl_SI: Cena (z DDV)

en: Availability
sl_SI: Razpoložljivost

en: Number of reviews
sl_SI: Število mnenj

en: See all reviews
sl_SI: Ogled vseh mnenj

en: Customer Reviews
sl_SI: Mnenja strank

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
sl_SI: Ta izdelek nima še nobenega mnenja -
    <a href="%(add_review_url)s#addreview">bodite prvi, ki ga boste napisali</a>.

en: This product does not have any reviews yet
sl_SI: Ta izdelek še nima nobenega mnenja

en: Recommended items
sl_SI: Predlagani izdelki

en: Add to basket
sl_SI: Dodaj v košarico

en: You have an active stock alert for this product.
sl_SI: Imate aktivno opozorilo zaloge za ta izdelek

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
sl_SI: Prejeli boste e-poštno sporočilo, ko bo izdelek ponovno na voljo.

en: Submitting...
sl_SI: Vlagam...

en: Notify me
sl_SI: Obvesti me

en: Add to wish list
sl_SI: Dodaj na seznam želja

en: 
                                                Add to '%(name)s' wish list
sl_SI: 
    Dodaj v seznam želja '%(name)s'

en: Create a new wishlist
sl_SI: Ustvari nov seznam želja

en: 
                        <span class="pull-left">Product is in <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> wishlist.</span>
sl_SI: 
    <span class="pull-left">Izdelek je v seznamu želja <a href="%(url)s">'%(name)s'</a></span>

en: Removing...
sl_SI: Odstranjujem...

en: Please login to add products to a wish list.
sl_SI: Če želite izdelek dodati na seznam želja, vas prosimo, da se vpišete.

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
sl_SI: 
    Pregledali ste %(review_date)s

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
sl_SI: 
    Pregledal <strong>%(name)s</strong> dne %(review_date)s

en: Permalink
sl_SI: Stalna povezava (permalink)

en: Is this review helpful?
sl_SI: Je bilo mnenje uporabno?

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
sl_SI[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> od %(num_votes)s stranke je to označilo kot uporabno
sl_SI[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> od %(num_votes)s strank je to označilo kot uporabno
sl_SI[2]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> od %(num_votes)sstrank je to označilo kot uporabno
sl_SI[3]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> od %(num_votes)s strank je to označilo kot uporabno

en: This review has no votes.
sl_SI: To mnenje nima glasov.

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
sl_SI[0]: 
    %(num_reviews)s mnenje strank
sl_SI[1]: 
    %(num_reviews)s mnenji strank
sl_SI[2]: 
    %(num_reviews)s mnenja strank
sl_SI[3]: 
    %(num_reviews)s mnenj strank.

en: Write a review
sl_SI: Napišite mnenje

en: Customer reviews
sl_SI: Mnenja strank

en: Leave a product review
sl_SI: Pustite mnenje o izdelku

en: Saving...
sl_SI: Shranjujem...

en: Save review
sl_SI: Shrani mnenje

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: This product does not have any reviews yet.
sl_SI: Ta izdelek nima še nobenega mnenja

en: Change
sl_SI: Zamenjaj

en: Contact
sl_SI: Kontakt

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Payment details to go here
sl_SI: Podrobnosti plačila gredo sem

en: Edit order contents
sl_SI: Uredi vsebino naročila

en: Order contents
sl_SI: Vsebina naročila

en: Item
sl_SI: Izdelek

en: Checkout gateway
sl_SI: Na bagajno

en: Who are you?
sl_SI: Kdo ste vi?

en: Get a password reminder
sl_SI: Dobite opozorilo za geslo

en: Continuing...
sl_SI: Nadaljujem...

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: 1. Shipping address
sl_SI: 1. Naslov za dostavo

en: 2. Shipping method
sl_SI: 2. Način dostave

en: 3. Payment
sl_SI: 3. Plačilo

en: 4. Preview
sl_SI: 4. Predogled

en: 5. Confirmation
sl_SI: 5. Potrditev

en: Payment details
sl_SI: Podrobnosti plačila

en: Enter payment details
sl_SI: Vnesite podrobnosti plačila

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
sl_SI: Ta stran potrebuje implementacijo znotraj projekta. Lahko uporabite eno od sledečih knjižnic za plailo:

en: Order preview
sl_SI: Predogled naročila

en: Preview order
sl_SI: Predogled naročila

en: Place order
sl_SI: Naroči

en: Where should we ship to?
sl_SI: Kam naj vam dostavimo?

en: An address from your address book?
sl_SI: Naslov iz vašega imenika?

en: Ship to your default shipping address
sl_SI: Dostava na privzet naslov

en: Ship to this address
sl_SI: Dostava na ta naslov

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Or a new address?
sl_SI: Ali nov naslov?

en: return to basket
sl_SI: vrni se v košarico

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
sl_SI: 
    To vključuje popust v vrednosti <strong>%(amount)s</strong>, saj 
    vaša košarica ustreza ponudbi <strong>%(name)s</strong>.

en: Select option
sl_SI: Izberite možnost

en: 
            Order %(number)s: confirmation
sl_SI: 
    Naročilo %(number)s: potrditev

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
sl_SI: 
    Vaše naročilo je uspešno. Potrditveno e-poštno sporočilo smo vam že poslali. Številka vašega naročila je 
     <strong>%(number)s</strong>.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
sl_SI: Prosimo, da si zapomnite referenco ali izpišete stran. Pri komunikaciji v zvezi z naročilom vas naprošamo, da jo zapišete zraven.

en: No shipping address required.
sl_SI: Naslov dostave ni potreben.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
sl_SI: 
    Alokacija %(amount)s iz tipa %(type)s (referenca: %(reference)s)

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sl_SI: 
    Alokacija %(amount)s iz tipa %(type)s

en: No payment was required for this order.
sl_SI: Za to naročilo plačilo ni potrebno.

en: Items purchased
sl_SI: Izdelki so naročeni

en: 
                                Estimated dispatch: <strong>%(date)s</strong>
sl_SI: 
    Predviden datum odpreme: <strong>%(date)s</strong>

en: Shipping charge (before discounts)
sl_SI: Strošek dostave (brez popustov)

en: Shipping charge (after discounts)
sl_SI: Strošek dostave (s popusti)

en: Shipping charge
sl_SI: Strošek dostave

en: Order tax
sl_SI: DDV

en: Tracking your order
sl_SI: Sledenje naročilu

en: You can track the status of your order
sl_SI: Lahko spremljate status vašega naročila

en: View order status
sl_SI: Preverite status naročila

en: Print this page
sl_SI: Natisni stran

en: Are you sure you want to delete this address?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati ta naslov?

en: Yes!
sl_SI: Da!

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Address book
sl_SI: Imenik

en: Deleting...
sl_SI: Brišem...

en: Default shipping address
sl_SI: Privzet naslov za dostavo

en: Default billing address
sl_SI: Privzet naslov za plačilo

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Set as default shipping address
sl_SI: Nastavi privzet naslov za dostavo

en: Set as default billing address
sl_SI: Nastavi privzet naslov za plačilo

en: There are no addresses in your address book.
sl_SI: Trenutno nimate shranjenih naslovov v imeniku

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
sl_SI: Trenutno nimate nastavljenih opomnikov za izdelke, ki niso na zalogi

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
sl_SI: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> je nazaj na zalogi

en: Order #%(number)s
sl_SI: Naročilo #%(number)s

en: Contact number
sl_SI: Kontaktna številka

en: Notes
sl_SI: Zapiski

en: Estimated dispatch date
sl_SI: Predvoden datum odpreme

en: Line price excl. tax
sl_SI: Cena vrste brez DDV

en: Line price incl. tax
sl_SI: Cena vrste z DDV

en: Basket total (inc. tax)
sl_SI: Skupno v košarici (z DDV)

en: Account
sl_SI: Račun

en: Email history
sl_SI: Zgodovina e-poštnih sporočil

en: Date sent
sl_SI: Datum odpreme

en: No emails found
sl_SI: E-poštni naslov ni najden

en: Thanks for using our site!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za obisk strani!

en: The %(name)s team
sl_SI: Ekipa %(name)s

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
sl_SI: Če tega niste storili vi, vas prosimo, da si čim hitreje spremenite geslo in popravite e-poštni naslov:

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
sl_SI: Če ste to storili vi, lahko ignorirate to sporočilo.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
sl_SI: To sporočilo ste prejeli, ker je bil vaš e-poštni naslov spremenjen na %(email)s.

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
sl_SI: Vaš e-poštni naslov za %(site_name)s je spremenjen

en: Hello,
sl_SI: Živjo,

en: Your order contains:
sl_SI: Vaše naročilo vsebuje:

en: Basket total:
sl_SI: Skupaj v košarici:

en: Shipping:
sl_SI: Dostava:

en: Order Total:
sl_SI: Skupaj naročilo:

en: Shipping address:
sl_SI: Naslov dostave:

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
sl_SI: Ogled stanja naročila je možen s klikom <a href="%(status_url)s" title="order status">sem</a>

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
sl_SI: Živjo,
    
    Z veseljem vam sporočamo, da je bilo vaše naročilo %(order_number)s uspešno sprejeto
    in da ga bomo v kratkem tudi obledali.

en: quantity:
sl_SI: količina:

en: price:
sl_SI: cena:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
sl_SI: Ogled stanja naročila je možen na spodnji povezavi:
    %(status_url)s

en: The team
sl_SI: Ekipa

en: Confirmation of order %(number)s
sl_SI: Potrditev naročila %(number)s

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
sl_SI: Če tega niste storili vi, vas naprošamo, da ga čim hitreje ponastavite:

en: Otherwise, you can ignore this email.
sl_SI: Drugače lahko sporočilo ignorirate.

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
sl_SI: 
    To sporočilo ste prejeli, ker je vaše geslo za %(name)s spremenjeno.

en: Your password changed at %(site_name)s.
sl_SI: Vaše geslo za %(site_name)s je spremenjeno.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
sl_SI: To sporočilo ste prejeli, ker ste zahtevali ponastavitev gesla za uporabnika %(name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sl_SI: Prosimo vas, da obiščete naslednjo stran in izberete novo geslo:

en: Resetting your password at %(site_name)s.
sl_SI: Ponastavitev gesla za %(site_name)s.

en: Dear %(name)s,
sl_SI: Spoštovani %(name)s,

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
sl_SI: 
    Vedite, da je število izdelkov na zalogi omejeno. Zato pohitite, da vas kdo ne prehiti.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
sl_SI: 
    S tem e-poštnim sporočilom smo vam ukinili opozorila avtomatično. Sedaj o tem izdelku ne boste prejemali več e-poštnih sporočil.
    
    Zahvaljujemo se vam za interes,
    Ekipa %(site_name)s

en: Confirmation required for stock alert
sl_SI: Za opomnik je potrebna potrditev

en: Thank you for registering.
sl_SI: Hvala za registracijo.

en: Products you recently viewed
sl_SI: Izdelke, ki ste si jih nedavno ogledali.

en: Login or register
sl_SI: Prijava ali registracija

en: Log In
sl_SI: Prijava

en: I've forgotten my password
sl_SI: Pozabil sem geslo

en: Logging in...
sl_SI: Prijavljam...

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Registering...
sl_SI: Registriram...

en: Notifications inbox
sl_SI: Nabiralnik obvestil

en: Sender
sl_SI: Pošiljatelj

en: Return to notifications inbox
sl_SI: Vrni se v nabiralnik obvestil

[ctx: noun]
en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: View
sl_SI: Poglej

[ctx: verb]
en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: With selected items:
sl_SI: Z izbranimi izdelki:

en: Archiving...
sl_SI: Arhiviram...

en: There are no notifications to display.
sl_SI: Trenutno ni obvestil za prikaz.

en: Order history
sl_SI: Zgodovina naročil

en: Dispatch date
sl_SI: Datum odpreme

en: Re-ordering...
sl_SI: Ponovno naročam...

en: Re-order
sl_SI: Ponovno naroči

en: Not available anymore
sl_SI: Ni več na voljo

en: Basket total (excl. discounts)
sl_SI: Skupaj v košarici (brez popustov)

en: Basket total (inc. discounts)
sl_SI: Skupaj v košarici (s popusti)

en: Shipping total (excl. discounts)
sl_SI: Skupaj poštnina (brez popustov)

en: Shipping total (inc. discounts)
sl_SI: Skupaj poštnina (s popusti)

en: Shipping total
sl_SI: Skupaj poštnina

en: Re-order all items
sl_SI: Ponovno naroči ve izdelke

en: Contact Number
sl_SI: Kontaktna številka

en: Shipping Notes
sl_SI: Opombe k dostavi

en: Filtering...
sl_SI: Filtriram...

en: Filter results
sl_SI: Rezultati filtriranja

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Total inc tax
sl_SI: Skupaj z DDV

en: No orders match your search.
sl_SI: Nobeno naročilo ne ustreza vašemu iskanju.

en: You haven't placed any orders.
sl_SI: Niste še naročili ničesar.

en: Change password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Edit profile
sl_SI: Uredi profil

en: Please confirm your password to delete your profile.
sl_SI: Prosimo, da potrdite izbris profila z geslom.

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
sl_SI: 
    To bo odstranilo vsakršno informacijo o vas iz strani. Izbris profila je nepovraten.

en: Delete?
sl_SI: Izbrišem?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
sl_SI: 
    Ste prepričani, da želite izbrisati %(name)s?

en: Remove product
sl_SI: Odstrani izdelek

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
sl_SI: 
    Ste prepričani, da želite odstraniti %(product_name)s iz seznama želja %(wishlist_name)s?

en: Action
sl_SI: Akcija

en: View product
sl_SI: Poglej izdelek

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
sl_SI: 
    Premakni v seznam želja '%(name)s'?

en: Update quantities
sl_SI: Posodobi količine

en: Your wish list is empty.
sl_SI: Vaš seznam želja je prazen

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: What should your new wish list be called?
sl_SI: Kako naj poimenujemo vaš nov seznam želja?

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
sl_SI: 
    Ko bo seznam želja ustvarjen, bo <strong>%(title)s</strong> dodan.

en: Number of products
sl_SI: tevilo izdelkov

en: Wish list settings
sl_SI: Nastavitve seznama želja

en: You don't have any wish lists yet.
sl_SI: Že imate kakšen seznam želja?

en: Sections
sl_SI: Razdelki

en: Delete category?
sl_SI: Izbrišem kategorijo?

en: Delete category
sl_SI: Izbriši kategorijo

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
sl_SI: 
    <p>Izbris kategorije <strong>%(name)s</strong> - ali ste prepričani?</p>

en: Create new category
sl_SI: Ustvari novo kategorijo

en: You are editing:
sl_SI: Urejate:

en: There are no categories.
sl_SI: Trenutno ni kategorij

en: Edit category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Add child category
sl_SI: Dodaj podrejeno kategorijo

en: Edit children
sl_SI: Uredi podkategorijo

en: View on site
sl_SI: Poglejte na strani

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
sl_SI: 
    Ustvarjena različica izdelka '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
sl_SI: 
    Ustvarjena različica '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
sl_SI: 
    Posodobljena različica izdelka '%(name)s'.

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
sl_SI: 
    Posodobljena različica '%(parent_name)s'.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
sl_SI: 
    Ustvarjen izdelek '%(name)s'.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
sl_SI: 
    Posodobljen izdelek '%(name)s'.

en: Edit again
sl_SI: Ponovno uredi

en: View it on the site
sl_SI: Ogled na strani

en: Delete product type?
sl_SI: Izbrišem tip izdelkov?

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
sl_SI: Prosimo vas, da se pred izbrisom prepričate ali imajo vsi izdelki tega tipa dodeljen nov tip.

en: Delete product type
sl_SI: Izbriši tip izdelka

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
sl_SI: Izbris tipa izdelka <strong>%(name)s</strong>. Ste prepričani?

en: Create product type
sl_SI: Ustvari tip izdelka

en: Product Class details
sl_SI: Podrobnosti razreda izdelka

en: Create new product type
sl_SI: Ustvari nov tip izdelkov

en: Product types
sl_SI: Tipi izdelkov

en: Requires shipping
sl_SI: Potrebuje dostavo

en: Track stock?
sl_SI: Sledi zalogi?

en: Edit product type
sl_SI: Uredi tip izdelka

en: There are no product types.
sl_SI: Ne obstaja noben tip izdelka

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sl_SI: 
     Izbris različice izdelka <strong>%(title)s</strong>. Ste prepričani?

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sl_SI: 
    Izbris izdelka <strong>%(title)s</strong>. Ste prepričani?

en: This will also delete the following child products:
sl_SI: To bo izbrisalo tudi naslednje podizdelke:

en: Create new product
sl_SI: Ustvari nov izdelek

en: New Product
sl_SI: Nov izdelek

en: Search Products
sl_SI: Išči izdelke

en: Searching...
sl_SI: Iščem...

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
sl_SI: 
    Trenutno urejate različico izdelka
    <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.

en: Product details
sl_SI: Podrobnosti izdelka

en: Images
sl_SI: Slike

en: Stock and pricing
sl_SI: Zaloga in cena

en: Upselling
sl_SI: Nagradna prodaja

en: Product Type:
sl_SI: Tip izdelka:

en: Upload, change or remove images
sl_SI: Naloži, zamenjaj ali odstrani slike

en: Num in stock
sl_SI: Število izdelkov na zalogi

en: Num allocated
sl_SI: Število alociranih izdelkov

en: Low stock threshold
sl_SI: Nizka zaloga

en: Cost price
sl_SI: Cena stroška

en: Price (excl tax)
sl_SI: Cena (brez DDV)

en: Retail price
sl_SI: Prodajna cena

en: Add variant
sl_SI: Dodaj različico

en: This product does not have any variants.
sl_SI: Ta izdelek nima različic.

en: One can't add variants to this product at this point.
sl_SI: Trenutno še ne morete dodati različic temu izdelku.

en: This is likely because this product still has stock records.
sl_SI: To je verjetno ker je še nekaj izdelkov na zalogi.

en: Save and add another variant
sl_SI: Shrani in dodaj novo različico

en: Save and continue editing
sl_SI: Shrani in nadaljuj z urejanjem

en: All
sl_SI: Vse

en: Current available stock
sl_SI: Trenutna zaloga

en: Date alert raised
sl_SI: Datum opozorila

en: No stock alerts found.
sl_SI: Ni najdenih opozoril zaloge.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Edit email
sl_SI: Uredi e-poštno sporočilo

en: Email content
sl_SI: Vsebina e-poštnega sporočila

en: These fields are rendered using Django's template system.
sl_SI: Ta polja so ustvarjena z Djangotovim predložnim sistemom.

en: You can use the following variables:
sl_SI: Uporabite lahko naslednje spremenljivke:

en: The full name of the user (if they have one)
sl_SI: Polno ime uporabnika (če ga imajo)

en: The user's email address
sl_SI: Uporabnikov e-poštni naslov

en: The name of the site (eg example.com)
sl_SI: Ime strani (npr. primer.si)

en: View a preview of this email using order:
sl_SI: Predogled e-poštnega sporočila z naročilom:

en: View preview
sl_SI: Predogled

en: or send a preview to:
sl_SI: ali pošlji predogled na:

en: Sending...
sl_SI: Pošiljam...

en: Send preview email
sl_SI: Pošlji predogled e-poštnega sporočila

en: Body text
sl_SI: Besedilo telesa

en: There are no defined emails to edit.
sl_SI: Trenutno ni e-poše za urejanje.

en: Your Store Statistics
sl_SI: Statistika vaše trgovine

en: Total Orders
sl_SI: Skupaj naročil

en: New Customers
sl_SI: Nove stranke

en: Total Customers
sl_SI: Skupaj strank

en: Total Products
sl_SI: Skupaj izdelkov

en: Latest Orders (last 24 hours)
sl_SI: Zadnja naročila (zadnjih 24 ur)

en: Orders - Last 24 Hours
sl_SI: Naročila - zadnjih 24 ur

en: Total orders
sl_SI: Skupaj naročil

en: Total lines
sl_SI: Skupaj vrstic

en: Total revenue
sl_SI: Skupni prihodki

en: Average order costs
sl_SI: Povprečna cena naročila

en: Manage
sl_SI: Uredi

en: Orders - All Time
sl_SI: Naročila - od začetka

en: Total <em>open</em> baskets
sl_SI: Skupaj <em>odprtih</em> košaric

en: Total customers
sl_SI: Skupaj strank

en: New customers
sl_SI: Nove stranke

en: View Stock Alerts
sl_SI: Poglej opozorila zaloge

en: Catalogue and stock
sl_SI: Katalog in zaloga

en: Total products
sl_SI: Skupaj izdelkov

en: <em>Open</em> stock alerts
sl_SI: <em>Odprta</em> opozorila zaloge

en: <em>Closed</em> stock alerts
sl_SI: <em>Zaprta</em> opozorila zaloge

en: Offers, vouchers and promotions
sl_SI: Ponudbe, kuponi in promocije

en: Active <em>Site</em> Offers
sl_SI: Aktivne ponudbe <em>strani</em>

en: Active <em>Vouchers</em>
sl_SI: Aktivni <em>kuponi</em>

en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

en: Return to site
sl_SI: Vrni se na stran

en: Log out
sl_SI: Odjava

en: Build a new incentive
sl_SI: Ustvarite novo spodbudo

en: 
            Ranges can be created and edited from within the <a href="%(range_list_url)s">range dashboard</a>.
sl_SI: 
    Območja lahko ustvarite in urejate na <a href="%(range_list_url)s">nadrzorni plošči območij</a>.

en: ...or choose a pre-defined one
sl_SI: ...ali izberite že definirano

en: Continue to step 3
sl_SI: Nadaljuj na korak 3

en: Build a new condition
sl_SI: Ustvari nov pogoj

en: Continue to step 4
sl_SI: Nadaljuj na korak 4

en: Continue to step 2
sl_SI: Nadaljuj na korak 2

en: Delete offer
sl_SI: Izbriši ponudbo

en: Are you sure you want to delete this offer?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to ponudbo?

en: 
            %(name)s | Offers
sl_SI: 
    %(name)s| Ponudbe

en: Reinstating...
sl_SI: Ponastavitev....

en: Reinstate offer
sl_SI: Ponovno omogoči ponudbo

en: Suspending...
sl_SI: Ugašam...

en: Suspend offer
sl_SI: Ugasni ponudbo

en: Offer currently available
sl_SI: Ponuba je trenutno na voljo

en: Offer not available due to restrictions!
sl_SI: Ponudba ni na voljo zaradi omejitev!

en: Total cost:
sl_SI: Skupna cena:

en: Number of orders:
sl_SI: Število naročil:

en: Number of uses:
sl_SI: Število uporabnikov:

en: Date created:
sl_SI: Datum stvaritve:

en: Offer details
sl_SI: Podrobnosti ponudbe

en: Export to CSV
sl_SI: Izvozi v CSV

en: Orders that used this offer
sl_SI: Naročila s to ponudbo

en: Create new offer
sl_SI: Ustvari novo ponudbo

en: Is available?
sl_SI: Je na voljo?

en: Uses
sl_SI: Uporabe

en: Browse
sl_SI: Brskaj

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: No offers found.
sl_SI: Ni najdenih ponudb.

en: Steps
sl_SI: Koraki

en: 1. Name and description
sl_SI: 1. Ime in opis

en: 2. Incentive
sl_SI: 2. Spodbuda

en: 3. Condition
sl_SI: 3. Pogoj

en: 4. Restrictions
sl_SI: 4. Omejitve

en: Save this offer
sl_SI: Shrani ponudbo

en: Fields marked with * are mandatory.
sl_SI: Polja označena z * so obvezna.

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Offer summary
sl_SI: Pregled ponudb

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
sl_SI: 
    Naročilo %(number)s - Vrstica #%(id)s

en: Line #%(id)s
sl_SI: Vrstica #%(id)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
sl_SI: Naročilo #%(number)s - Vrstica #%(id)s

en: Product Options
sl_SI: Možnosti izdelka

en: Partner details
sl_SI: Podrobnosti partnerja

en: Shipping details
sl_SI: Podrobnosti dostave

en: Partner reference number
sl_SI: Referenčna številka partnerja

en: Partner notes
sl_SI: Opombe partnerja

en: Estimate dispatch date
sl_SI: Predviden datum odpreme

en: Shipping status
sl_SI: Stanje dostave

en: State
sl_SI: Država

en: No shipping events have occurred.
sl_SI: O dostavi ni podatka

en: Shipping events
sl_SI: Dogodki dostave

en: Payment events
sl_SI: Dogodki plačila

en: No payment events have occurred.
sl_SI: O plačilu ni podatka

en: Order %(number)s
sl_SI: Naročilo %(number)s

en: Customer Information
sl_SI: Podrobnosti stranke

en: Customer checked out as a guest.
sl_SI: Stranka je nakup opravila kot gost.

en: Customer has deleted their account.
sl_SI: Stranka je izbrisala račun.

en: Order information
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order Total
sl_SI: Skupna vrednsot naročila

en: Time of purchase
sl_SI: Čas nakupa

en: Order Details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Discounts
sl_SI: Popusti

en: Items ordered
sl_SI: Število naročenih izdelkov

en: Line ID
sl_SI: ID vrstice

en: Supplier
sl_SI: Dobavitelj

en: Supplier SKU
sl_SI: SKu dobavitelja

en: Est. dispatch date
sl_SI: Predviden datum odpreme

en: Price excl tax (before discounts)
sl_SI: Cena brez DDV (brez popustov)

en: Price inc tax (before discounts)
sl_SI: Cena z DDV (brez popustov)

en: With selected lines
sl_SI: Z izbranimi vrsticami

en: Change line status to
sl_SI: Spremeni stanje vrstice na

en: choose new status
sl_SI: izberi novo stanje

en: Create shipping event
sl_SI: Ustvari dogodek dostave

en: choose event type
sl_SI: izberi tip dogodka

en: with reference
sl_SI: z referenco

en: Create payment event
sl_SI: Ustvari dogodek plačila

en: with amount
sl_SI: z vrednostjo

en: Go!
sl_SI: Pojdi!

en: Change order status
sl_SI: Spremeni stanje naročila

en: Change status
sl_SI: Spremeni stanje

en: This order can't have its status changed.
sl_SI: Temu naročilu ne morete spremeniti stanja.

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
sl_SI: 
     %(title)s (količina %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: No shipping events.
sl_SI: No dogodkov dostave.

en: Product:
sl_SI: Izdelek:

en: quantity
sl_SI: količina

en: No payment events.
sl_SI: No dogodkov plačila

en: Method name
sl_SI: Ime metode

en: Method code
sl_SI: Koda metode

en: Charge (incl tax)
sl_SI: Strošek (z DDV)

en: Charge (excl tax)
sl_SI: Strošek (brez DDV)

en: Payment sources
sl_SI: Vir plačila

en: Allocation
sl_SI: Alokacija

en: Amount debited
sl_SI: V breme

en: Amount refunded
sl_SI: V dobro

en: No payment sources found for this order.
sl_SI: Za to naročilo ni najdenih virov plačila

en: No discounts were applied to this order.
sl_SI: Na tem naročilu ni popustov.

en: Admin
sl_SI: Administrator

en: No notes available.
sl_SI: Na voljo ni zapiskov.

en: Save note
sl_SI: Shrani zapisek

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
sl_SI: Zapiske lahko urejate le 5 minut po tem, ko ste jih shranili.

en: Advanced Search
sl_SI: Napredno iskanje

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Order Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja naročil

en: All Orders
sl_SI: Vsa naročila

en: Download selected orders as a CSV
sl_SI: Prenesi izbrana naročila kot CSV datoteko

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Changing...
sl_SI: Spreminjam...

en: No orders found.
sl_SI: Ni najdenih naročil.

en: Print Packaging Slips
sl_SI: Natisni izpiske za pakiranje

en: Mark as
sl_SI: Označi kot

en: Change order status to
sl_SI: Spremeni stanje naročila na

en: Done
sl_SI: Narejeno

en: Edit shipping address
sl_SI: Uredi naslov dostave

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
sl_SI: Uredi naslov dostave za naročilo %(order.number)s

en: Update address
sl_SI: Posodobi naslov

en: Order statistics
sl_SI: Statistika naročil

en: Filter result
sl_SI: Filtriraj rezultate

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Order status breakdown
sl_SI: Razčlenitev statusa naročila

en: Delete page '%(title)s'?
sl_SI: Izbriši stran '%(title)s'?

en: Delete page
sl_SI: Izbriši stran

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sl_SI: Izbris strani <strong>%(title)s</strong>. Ste prepričani?

en: Create new page
sl_SI: Ustvari novo stran

en: No pages found.
sl_SI: Ni najdenih strani.

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
sl_SI: 
     Stran <strong>%(title)s</strong> je shranjena!

en: Oops! We found some errors
sl_SI: Ojoj. Našli smo nekaj napak

en: please check the error messages below and try again
sl_SI: prosimo vas, da preverite sporočila napak spodaj in poizkusite znova

en: previous
sl_SI: nazaj

en: 
                    Page %(page_num)s of %(total_pages)s
sl_SI: 
    Stran %(page_num)s od %(total_pages)s

en: next
sl_SI: naprej

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
sl_SI: 
    Uporabnik %(user_name)s je odstranjen od %(partner_name)s.

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Delete partner
sl_SI: Izbriši partnerja

en: Are you sure you want to delete this partner?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati partnerja?

en: Edit the user's details
sl_SI: Uredi podrobnosti uporabnika

en: No users associated.
sl_SI: Ni povezanih uporabnikov.

en: No address associated.
sl_SI: Ni povezanih naslovov.

en: Manage partner and users
sl_SI: Uredi partnerje in uporanike

en: Link an existing user
sl_SI: Poveži že obstoječega uporabnika

en: Link a new user
sl_SI: Poveži novega uporabnika

en: No partners found.
sl_SI: Ni najdenih partnerjev.

en: Unlinking...
sl_SI: Odvezujem...

en: Unlink user
sl_SI: veži uporabnika

en: No users linked.
sl_SI: Ni povezanih uporabnikov.

en: Link a user
sl_SI: Poveži uporabnika

en: Manage users
sl_SI: Uredi uporabnike

en: Update details
sl_SI: Posodobi podrobnosti

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
sl_SI: Lahko vnesete delni e-poštni naslov (npr. @primer.si), da ustrezate več e-poštnim naslovom.

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
sl_SI: 
    Uporabnik je že povezan z %(name)s.

en: Linking...
sl_SI: Povezujem...

en: Link user
sl_SI: Poveži uporabnika

en: No users found.
sl_SI: Ni najdenih uporabnikov.

en: Delete content block '%(name)s'?"
sl_SI: Izbrišem blok vsebine '%(name)s'?"

en: Delete content block
sl_SI: Izbriši blok vsebine

en: Delete %(object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> - are you sure?
sl_SI: Izbris %(object.type)s bloka vsebine <strong>%(object.name)s</strong>. Ste prepričani?

en: Remove promotion from page?
sl_SI: Izbrišem promocijo iz strani?

en: Remove promotion
sl_SI: Izbriši promocijo

en: Remove %(object.content_object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> from page <strong>%(object.page_url)s</strong> - are you sure?
sl_SI: Odstranitev %(object.content_object.type)s bloka vsebine <strong>%(object.name)s</strong> iz strani <strong>%(object.page_url)s</strong>. Ste prepričani?

en: Content block
sl_SI: Blok vsebine

en: Pages displaying this content blocks
sl_SI: Strani, ki prikazujejo ta blok vsebine

en: Position on page
sl_SI: Pozicija na strani

en: View all blocks on this page
sl_SI: Poglej vse bloke te strani

en: Remove from page
sl_SI: Odstrani iz strani

en: This promotion is not displayed anywhere at the moment.
sl_SI: Ta promocija trenutno ni prikazana nikjer.

en: Add to a page
sl_SI: Dodaj na stran

en: Add to page
sl_SI: Dodaj na stran

en: Content blocks for page %(page_url)s
sl_SI: Bloki vsebine na strani %(page_url)s

en: Content blocks on page '%(page_url)s'
sl_SI: Bloki vsebine na strani '%(page_url)s'

en: Edit promotions in position '%(name)s'
sl_SI: Uredi promocije v poziciji '%(name)s'

en: Promotion Name
sl_SI: Ime promocije

en: Change display order
sl_SI: Premeni prikaz naročil

en: No promotions in this position.
sl_SI: Na tej poziciji ni promocij

en: Pages with content blocks
sl_SI: Strani z bloki vsebine

en: View by page
sl_SI: Pogled po straneh

en: View all content blocks
sl_SI: Poglej vse bloke vsebine

en: View content blocks by page
sl_SI: Poglej bloke vsebine po straneh

en: Pages with content blocks on them
sl_SI: Strani z bloki vsebine

en: Number of content blocks
sl_SI: Število blokov vsebine

en: No content blocks found.
sl_SI: Ni najdenih blokov vsebine

en: Create a new content block
sl_SI: Ustvari nov blok vsebine

en: Creating...
sl_SI: Ustvarjam...

en: Create block
sl_SI: Ustvari blok

en: Number of times used
sl_SI: Število uporab

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
sl_SI: 
    <p>Datoteka <strong>%(filename)s</strong> je procesirana</p>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
sl_SI[0]: 
    <strong>%(n)s</strong> izdelek je dodan
sl_SI[1]: 
    <strong>%(n)s</strong> izdelka sta dodana
sl_SI[2]: 
    <strong>%(n)s</strong> izdelki so dodani
sl_SI[3]: 
    <strong>%(n)s</strong> izdelkov je dodanih

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
sl_SI[0]: 
    V datoteki je <strong>%(n)s</strong> izdelek podvojen
sl_SI[1]: 
    V datoteki sta <strong>%(n)s</strong> izdelka podvojena
sl_SI[2]: 
    V datoteki so <strong>%(n)s</strong> izdelki podvojeni
sl_SI[3]: 
    V datoteki je <strong>%(n)s</strong> izdelkov podvojenih

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
sl_SI[0]: 
    V datoteki je bil <strong>%(n)s</strong> izdelek, ki ga ni bilo moč najti v katalogu
sl_SI[1]: 
     V datoteki sta bila <strong>%(n)s</strong> izdelka, ki ju ni bilo moč najti v katalogu
sl_SI[2]: 
    V datoteki so bili <strong>%(n)s</strong> izdelki, ki jih ni bilo moč najti v katalogu.
sl_SI[3]: 
    V datoteki je bilo <strong>%(n)s</strong> izdelkov, ki jih ni bilo moč najti v katalogu

en: Edit range metadata
sl_SI: Uredi metapodatke območja

en: Return to ranges homepage
sl_SI: Vrni se na domačo stran območij

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
sl_SI: 
    <p>Območje <strong>%(name)s</strong> je shranjeno</p>

en: Edit included products
sl_SI: Uredi vključene izdelke

en: Delete range '%(name)s'?
sl_SI: Izbrišem območje '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this range?
sl_SI: Ste prepičani, da želite izbrisati to območje?

en: Create new range
sl_SI: Ustvari novo območje

en: Save and edit products
sl_SI: Shrani in uredi izdelke

en: Num products
sl_SI: Število izdelkov

en: Edit products
sl_SI: Uredi izdelke

en: No ranges found.
sl_SI: Ni najdenih območij.

en: Products in range '%(name)s'
sl_SI: Izdelki v območju '%(name)s'

en: products
sl_SI: izdelki

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
sl_SI: To območje vsebuje vse izdelke. Za ročno dodajanje ne izberite 'Vključi vse izdelke' na strani za urejanje območij.

en: Add products
sl_SI: Vsi izdelki

en: Running...
sl_SI: Teče...

en: Upload history
sl_SI: Zgodovina nalaganj

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: New products
sl_SI: Novi izdelki

en: Duplicate products
sl_SI: dvojeni izdelki

en: Unknown products
sl_SI: Neznani izdelki

en: Date uploaded
sl_SI: Datum nalaganja

en: Products in range
sl_SI: Izdelki v območju

en: Remove selected products
sl_SI: Odstrani vse izbrane izdelke

en: Is product discountable?
sl_SI: Lahko popust vpliva na izdelek?

en: Products in Range
sl_SI: Izdelki v območju

en: Edit range
sl_SI: Uredi območje

en: return to range list
sl_SI: vrni se na seznam območij

en: Reporting Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča poročil

en: Reporting dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča poročil

en: Generating...
sl_SI: Generiram...

en: Generate report
sl_SI: Generiraj poročilo

en: No results found.
sl_SI: Ni zadetkov.

en: No vouchers were used in this period
sl_SI: V tem obdobju ni bilo uporabljenih kuponov

en: Delete review '%(title)s'?
sl_SI: Izbrišem mnenje '%(title)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
sl_SI: Izbrišem mnenje "%(title)s"?

en: Review
sl_SI: Mnenje

en: Review Search
sl_SI: Iskanje mnenj

en: Update status of selected reviews
sl_SI: Posodobi stanje izbranih mnenj

[ctx: Review title]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: [Product deleted]
sl_SI: [Izdelek izbrisan]

en: No reviews found.
sl_SI: Ni najdenih mnenj.

en: Update review
sl_SI: Naloži mnenje

en: Review #%(review.id)s
sl_SI: Mnenje #%(review.id)s

en: Review information
sl_SI: Podatki mnenja

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
sl_SI: 
    <p>Masa pakiranja je dodana k <strong>%(name)s</strong> načinu dostave</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
sl_SI: 
    <p>Masa pakiranja je bila odstranjena od <strong>%(name)s</strong> načina dostave

en: Weight band updated
sl_SI: Masa pakiranja je posodobljena

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
sl_SI: 
    <p>Način dostave <strong>%(name)s</strong> je ustvarjen.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
sl_SI: 
    <p>Način dostave <strong>%(name)s</strong> je izbrisan.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
sl_SI: 
    <p>Način dostave <strong>%(name)s</strong> je posodobljen.</p>

en: Delete weight band?
sl_SI: Izbrišem maso pakiranja?

en: Shipping methods
sl_SI: Načini dostave

en: Weight range (kg)
sl_SI: Razpon mase (kg)

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti metodo mase pakiranja?

en: Edit weight band
sl_SI: Uredi maso pakiranja

en: Delete shipping method '%(name)s'?
sl_SI: Izbrišem način dostave '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati ta način dostave?

en: Applies to countries
sl_SI: Velja za države

en: Default product weight (kg)
sl_SI: Privzeta masa izdelka (kg)

en: Edit shipping method
sl_SI: Uredi načine dostave

en: Delete shipping method
sl_SI: Izbriši način dostave

en: Weight bands
sl_SI: Masa pakiranj

en: No weight bands have been added yet.
sl_SI: Ni dodanih mas pakiranja.

en: Add a new weight band
sl_SI: Dodaj novo maso pakiranja

en: Add weight band
sl_SI: Dodaj maso pakirana

en: Create a new shipping method
sl_SI: Ustvari nov način dostave

en: Create new shipping charge
sl_SI: Ustvari nov strošek dostave

en: Number of weight bands
sl_SI: Število mas pakiranja

en: Default weight (kg)
sl_SI: Privzeta masa (kg)

en: No shipping methods found.
sl_SI: Ni najdenih načinov dostave.

en: Alert #%(id)s
sl_SI: Opozorilo #%(id)s

en: Delete alert #%(id)s?
sl_SI: Izbrišem opozorilo #%(id)s?

en: Product alert #%(id)s
sl_SI: Opozorilo izdelka #%(id)s

en: Are you sure that you want to delete this alert?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to opozorilo?

en: Search product alerts
sl_SI: Išči opozorila izdelkov

en: reset
sl_SI: ponastavi

en: Date alert sent
sl_SI: Datum poslanega opozorila

en: (Anonymous)
sl_SI: (Anonimnež)

en: No alerts found.
sl_SI: Ni najdenih opozoril.

en: Update alert #%(id)s
sl_SI: Posodobitev opozorila #%(id)s

en: General
sl_SI: Splošno

en: Yes,No
sl_SI: Da,Ne

en: Superuser
sl_SI: Superuporabnik

en: True,False
sl_SI: Drži,Ne drži

en: Staff
sl_SI: Osebje

en: Last login
sl_SI: Zadnja prijava

en: Date joined
sl_SI: Datum pridružitve

en: Products viewed
sl_SI: Ogledani izdelki

en: Number of orders
sl_SI: Število naročil

en: Number of ordered items
sl_SI: Število naročenih izdelkov

en: Reviews written
sl_SI: Napisanih mnenj

en: Send password reset email
sl_SI: Pošlji e-poštno sporočilo za ponastavitev gesla

en: Order Number
sl_SI: Število naročil

en: Total value
sl_SI: Skupna vrednost

en: This customer has not placed any orders yet.
sl_SI: Ta stranka še ni oddala nobenega naročila.

en: This customer has not saved any addresses.
sl_SI: Ta stranka ni shranila še nobenega naslova.

en: Product ID
sl_SI: ID izdelka

en: This customer has not written any reviews yet.
sl_SI: Ta stranka še ni napisala nobenega mnenja

en: No customers found.
sl_SI: Ni najdenih strank.

en: Bulk Actions
sl_SI: Množične akcije

en: With selected customers:
sl_SI: Z izbranimi strankami:

en: Make active
sl_SI: Napravi aktivne

en: Make inactive
sl_SI: Napravi neaktivne

en: Delete voucher '%(name)s'?
sl_SI: Izbrišem kupon '%(name)s'?

en: Voucher details
sl_SI: Podrobnosti kupona

en: Number of basket additions
sl_SI: Število dodajanj v košarico

en: Recent orders
sl_SI: Zadnja naročila

en: No orders have been placed that use this voucher.
sl_SI: Naročila s tem kuponom še niso bila oddana.

en: Edit voucher
sl_SI: Uredi kupon

en: Create new voucher
sl_SI: Ustvari nov kupon

en: Num baskets
sl_SI: Število košaric

en: Num orders
sl_SI: Število naročil

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: No vouchers found.
sl_SI: Ni najdenih kuponov.

en: Sorry!
sl_SI: Oprostite!

en: Return to previous page
sl_SI: Vrni se na prejšnjo stran

en: Go to homepage
sl_SI: Pojdi na domačo stran

en: Edit this page
sl_SI: Uredi to stran

en: thumbnail
sl_SI: povzetek

en: Unrecognized image type!
sl_SI: Nerazpoznaven tip slike!

en: Upload Image
sl_SI: Naloži sliko

en: This page is only available to users who aren't logged in.
sl_SI: Ta stran je le za neprijavljene stranke.

en:  This offer is no longer available.
sl_SI: Ta ponudba ni več na voljo

en: What you need to do
sl_SI: Kaj morate storiti

en: There are no site offers at the moment.
sl_SI: Trenutno ni ponudb strani.

en: Browse products in offer
sl_SI: Preiši izdelke v ponudbi

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: 
                            Total: %(total)s
sl_SI: 
    Skupaj:%(total)s

en: Browse store
sl_SI: Preišči trgovino

en: See more
sl_SI: Več

en: Password reset complete
sl_SI: Ponastavitev gesla je končana

en: Password reset
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: Complete
sl_SI: Končano

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sl_SI: Vaše geslo je nastavljeno. Sedaj lahko nadaljujete s prijavo.

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Enter a new password
sl_SI: Vnesite novo geslo

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sl_SI: Prosimo vas, da vnesete novo geslo dvakrat, da lahko preprečimo morebitno zatipkanje.

en: Change my password
sl_SI: Spremeni moje geslo

en: Password reset unsuccessful
sl_SI: Ponastavitev gesla je neuspešna

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sl_SI: Naslov za ponastavitev gesla je neveljaven. To se je najverjetneje pripetilo, ker ste ga že uporabilo. Prosimo vas, da ponovno zahtevate ponastavitev gesla.

en: Password reset email sent
sl_SI: E-poštno sporočilo za ponastavitev gesla je poslano

en: Email sent
sl_SI: E-poštno sporočilo je poslano

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
sl_SI: 
    Na vaš e-poštni naslov smo vam poslali navodila za ponastavitev gesla. Prejeli ga boste v kratkem.

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
sl_SI: 
    Če sporočila niste prejeli, se prepričajte, da ste vnesli prav e-poštni naslov (s katerim ste se registrirali)
     in preverite mapo z vsiljeno pošto.

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sl_SI: Pozabljeno geslo? Vnesite vaš e-poštni naslov in poslali vam bomo navodila za ponastavitev.

en: Send reset email
sl_SI: Pošlji e-poštno sporočilo za ponastavitev

en: Refine your search
sl_SI: Izboljšajte iskanje

en: 
            Products matching "%(q)s"
sl_SI: 
    Izdelki, ki ustrezajo "%(q)s"

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
sl_SI: 
    Najdenih <strong>%(num_results)s</strong> rezultatov, prikaz od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.

en: Found <strong>0</strong> results.
sl_SI: Najdenih <strong>0</strong> rezultatov.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
sl_SI: 
    Ste mislili <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: Back to search results
sl_SI: Nazaj na rezultate iskanja

en: You need to select some %ss
sl_SI: Izbrati morate nekaj %ss
