django-oscar - en to tr translation catalogue (1719 entries)

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
tr: 
    %(title)s(miktar %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
tr: 
    '%(name)s' istek listesine taşı

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
tr: 
    Kullanıcı zaten %(name)s'a bağlandı.

en: 
                                                Add to '%(name)s' wish list
tr: 
    '%(name)s' istek listesine ekle

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
tr: 
    %(type)stipinden %(amount)stahsisatı

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
tr: 
    %(type)stipinden %(amount)stahsisatı (referans: %(reference)s)

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
tr: 
    Sepetiniz <strong>%(name)s</strong>indirimi için yetkilendiğinden,
    bu, <strong>%(amount)s</strong>indirimini içerir.

en: 
                                Estimated dispatch: <strong>%(date)s</strong>
tr: 
    Tahmini sevk: <strong>%(date)s</strong>

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
tr: 
    Şu anda <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>'in
    bir ürün çeşidine ait bir düzenleme yapıyorsunuz.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
tr: 
                            Bunu mu demek istediniz <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: 
                            Total: %(total)s
tr: 
                            Toplam: %(total)s

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
tr[0]: 
    %(num_reviews)smüşteri değerlendirmesi
tr[1]: 
    %(num_reviews)smüşteri değerlendirmeleri

en: 
                        <span class="pull-left">Product is in <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> wishlist.</span>
tr: 
    <span class="pull-left">Ürün, <a href="%(url)s">'%(name)s'</a> istek listesinde.</span>

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
tr[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong>sonucu - <strong>%(start)s</strong>'dan <strong>%(end)s</strong>'a kadar gösteriyor.
tr[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong>sonuçları - <strong>%(start)s</strong>'dan <strong>%(end)s</strong>' kadar gösteriyor.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
tr[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong>sonucu.
tr[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong>sonuçları.

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
tr: 
    İstek listeniz oluşturulduktan sonra, <strong>%(title)s</strong> eklenecektir.

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
tr: 
    '%(name)s'ürün varyantı oluşturuldu.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
tr: 
    '%(parent_name)s'nun varyantı oluşturuldu.

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
tr: 
                        <strong>%(title)s</strong> ürünleri sil - emin misiniz?

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
tr: 
                         <strong>%(title)s</strong> ürün varyantını sil - emin misiniz?

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
tr: 
    <strong>%(start)s</strong>'dan <strong>%(end)s</strong>'a kadar gösteren  <strong>%(num_results)s</strong>sonuçları bulundu.

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
tr: 
    %(review_date)starihinde <strong>%(name)s</strong> tarafından değerlendirildi

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
tr: 
    '%(parent_name)s'nun varyantı güncellendi.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
tr: 
    '%(name)s' ürün varyantı güncellendi.

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
tr: 
    <div class="warning">%(message)smesajı <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a>özel indirimini değerlendirmek içindir.</div>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
tr[0]: 
                    <strong>%(n)s</strong> adet ürün eklendi
tr[1]: 
                    <strong>%(n)s</strong> adet ürün eklendi

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
tr: 
    %(name)s silmek istediğinize emin misiniz?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
tr: 
    %(product_name)sürününü%(wishlist_name)sistek listesinden silmek istediğinize emin misiniz?

en: 
                    Created product '%(name)s'.
tr: 
                    Oluşturulan ürün '%(name)s'.

en: 
                    Page %(page_num)s of %(total_pages)s
tr: 
    %(total_pages)s'nun %(page_num)ssayfası

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
tr: 
    %(review_date)starihinde sizin tarafınızdan değerlendirildi

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
tr[0]: 
    Dosyada <strong>%(n)s</strong>tane aynı üründen vardı
tr[1]: 
    Dosyada <strong>%(n)s</strong>tane aynı ürünlerden vardı.

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
tr[0]: 
    Dosyada katalogda bulunamayan <strong>%(n)s</strong>ürünü bulundu
tr[1]: 
    Dosyada katalogda bulunamayan <strong>%(n)s</strong>ürünleri bulundu.

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
tr: 
                    Siteden tüm bilgileriniz silinecek. Profil silme işlemi
                    geri alınamaz.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
tr: 
                    Güncellenen ürün '%(name)s'.

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
tr: 
                <p>Kategoriyi sil <strong>%(name)s</strong> - emin misiniz?</p>

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
tr[0]: 
    %(num_votes)s müşterisinin <strong>%(num_up_votes)s</strong>'si kullanışlı bulundu.
tr[1]: 
    %(num_votes)smüşterilerinin<strong>%(num_up_votes)s</strong>'i kullanışlı bulundu.

en: 
                Your basket total is now <strong>%(total)s</strong>
tr: 
                Şuanki sepet tutarınız <strong>%(total)s</strong>

en: 
            %(name)s | Offers
tr: 
    %(name)s | Kampanyalar

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
tr: 
            Eğer bir e-posta almadıysanız, girdiğiniz e-posta adresinin üye olduğunuz adres olduğundan emin olun
            ve spam dosyanızı da kontrol edin.

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
tr: 
    Sipariş%(number)s-Satır #%(id)s

en: 
            Order %(number)s: confirmation
tr: 
    Sipariş %(number)s: onaylama

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
tr: 
    <strong>%(title)s</strong>sayfası kaydedildi!

en: 
            Products matching "%(q)s"
tr: 
            "%(q)s" ile eşleşen ürünler

en: 
            Ranges can be created and edited from within the <a href="%(range_list_url)s">range dashboard</a>.
tr: 
    Aralıklar <a href="%(range_list_url)s">aralık panosu</a>içerisinden oluşturabilir ve düzenlenebilir.

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
tr: 
            Size parola sıfırlama işlemlerini içeren bir e-posta gönderdik. Kısa zamanda size ulaşmış olacaktır.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
tr: 
    Siparişiniz verildi ve e-posta adresinize onaylanma gönderildi - sipariş numaranız 
    <strong>%(number)s</strong>.

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
tr: 
    <p>Bir ağırlık bandı, <strong>%(name)s</strong>teslimat yöntemine eklenmiştir.</p>

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
tr: 
    <p>Dosya<strong>%(filename)s</strong> işlendi.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
tr: 
        <p><strong>%(name)s</strong> isimli teslimat methodu silindi.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
tr: 
        <p><strong>%(name)s</strong> isimli teslimat methodu güncellendi.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
tr: 
    <p>Ağırlık bandı <strong>%(name)s</strong>teslimat yönteminden silindi

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
tr: 
    <strong>%(title)s</strong>'nun <strong>%(quantity)s</strong> kopyası
    sepetinize eklendi.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
tr: 
        <strong>%(title)s</strong> sepetinize eklendi.

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
tr: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> tekrar stokta

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
tr: 
    <p><strong>%(name)s</strong> isimli teslimat methodu oluşturuldu.</p>

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
tr: 
    <p>Aralık<strong>%(name)s</strong>kaydedildi.</p>

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
tr: 
    <strong>%(title)s</strong>sepetinize geri taşındı.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
tr: 
    <strong>%(title)s</strong> sonrası için kaydedildi.

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
tr: 
    Stoktaki ürünlerin miktarının sınırlı olduğunu unutmayın. Acele edin ya da birileri sizden önce alabilir.

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
tr: 
    %(user_name)skullanıcısının %(partner_name)sile bağlantısı koparıldı.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
tr: 
    Bu e-postayla uyarılarını otomatik olarak devre dışı bıraktık ve 
    bu ürün ile ilgili daha fazla e-posta almayacaksınız.
    
    İlginiz için teşekkürler,
    %(site_name)sTakımı

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
tr: 
    Şifreniz %(name)s'da değiştirildiği için bu e-postayı alıyorsunuz.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
tr: 
    Sepetiniz artık <strong>%(name)s</strong>indirimi için
     yetkilendirilememektedir.

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
tr: 
    Sepetiniz şimdi <strong>%(name)s</strong>indirimi için
     yetkilendirilmiştir.

en:  (reference: %s)
tr: (referans: %s)

en:  This offer is no longer available.
tr: Bu kampanya artık mevcut değil.

en:  created after %s
tr: %s'dan sonra oluşturuldu

en:  created before %s
tr: %s'dan önce oluşturuldu

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
tr: %(start_date)s ve %(end_date)s arasında oluşturuldu

en:  with customer email matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen kullanıcı e-postası

en:  with customer name matching '%s'
tr: müşteri adı '%s' ile eşleşen

en:  with email matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen e-posta

en:  with keyword matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen anahtar sözcük

en:  with name matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen isim

en:  with status matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen durumlar

en:  with title containing '%s'
tr: '%s' içeren başlıklar

en: %(amount)s off shipping cost
tr: %(amount)s indirim

en: %(attr)s attribute %(err)s
tr: %(attr)s özellik %(err)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
tr: %(attr)s özelliği boş bırakılamaz

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
tr: %(card_type)s%(number)s(Bitme Süresi: %(expiry)s)

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
tr[0]: %(count)d duyuru arşivlendi
tr[1]: %(count)d duyuru arşivlendi

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
tr[0]: %(count)d duyuru silindi
tr[1]: %(count)d duyuru silindi

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
tr: %(enum)s %(attr)s için geçerli bir seçim değil

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
tr: %(field)s, '%(old_value)s' iken '%(new_value)s' olarak değiştirildi

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
tr: %(filename)s geçerli bir resim değil (%(error)s)

en: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s%(kw_filter)s %(name_filter)s
tr: %(main_filter)s%(date_filter)s%(status_filter)s%(kw_filter)s%(name_filter)s

en: %(main_filter)s %(email_filter)s %(name_filter)s
tr: %(main_filter)s%(email_filter)s%(name_filter)s

en: %(main_filter)s %(name_filter)s %(code_filter)s
tr: %(main_filter)s%(name_filter)s%(code_filter)s

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
tr: %(obj)s '%(attr)s' özelliğine sahip değil

en: %(product)s - quantity %(qty)d
tr: %(product)s- miktar %(qty)d

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
tr: '%(product)s' ürününün %(qty)d adet kopyası sepetinize eklendi

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
tr: %(start_date)s ve %(end_date)sarasında %(report_filter)svardır

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
tr: %(status)s sepet (sahibi: %(owner)s, kalemler: %(num_lines)d)

en: %(title)s has been added to your wishlist
tr: %(title)s istek listenize eklendi

en: %(type)s of %(amount).2f
tr: %(amount).2f'nun %(type)s'ı

en: %(user)s searched for '%(query)s'
tr: %(user)s '%(query)s' ifadesini aradı

en: %(user)s viewed '%(product)s'
tr: %(user)s '%(product)s' görüntüledi

en: %(value)s discount on %(range)s
tr: %(range)saralığındaki %(value)sindirimi

en: %(value)s%% discount on %(range)s
tr: %(range)saralığındaki %(value)s%%indirimi

en: %(value)s%% off of shipping cost
tr: Teslimat ücretinin%(value)s%%'si kadar indirim

en: %d Row | %d Rows
tr[0]: %dSatırı
tr[1]: %dSatırları

en: %d product added to range | %d products added to range
tr[0]: %dürünü aralığa eklendi
tr[1]: %dürünleri aralığa eklendi

en: %i products are still assigned to this type
tr: %iürünleri hala bu türe ait

en: %s Category | %s Categories
tr[0]: %s Kategori
tr[1]: %s Kategoriler

en: %s cards are not accepted.
tr: %skartları kabul edilmedi

en: %s does not exist
tr: %s mevcut değil

en: %s is not a file
tr: %sbir dosya değil

en: %s is not a valid image archive
tr: %s geçerli bir resim arşivi değil

en: %s is not readable
tr: %sokunabilir değil

en: %s step not complete
tr: %s adımı tamamlanmadı

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
tr: '%(new_status)s' geçerli bir durum değildir(şu anki durum: '%(status)s')

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
tr: '%(new_status)s'  durumu %(number)ssiparişi için geçerli değildir. (Mevcut durum: '%(status)s')

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
tr: %(line_id)dsatırı için '%(status)s'  yeni statürü geçerli değil

en: '%(title)s' is no longer available
tr: %(title)sartık mevcut değil

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
tr: '%(title)s' artık satın almak için mevcut değil (%(reason)s). Lütfen devam etmeden önce sepetinizi düzenleyin.

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
tr: '%(title)s' , '%(name)s' istek listenize taşındı

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
tr: '%(title)s' , '%(name)s' istek listenizden kaldırıldı

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
tr:  #%(number)s siparişi için '%(type)s' olayı

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
tr: '%(user)s' tarafından kullanılan '%(voucher)s'

en: '%s' has been added to your basket
tr: '%s' sepetinize eklendi

en: '%s' was added to your wish list.
tr: '%s' istek listenize eklendi

en: (Anonymous)
tr: (Anonim)

en: -- Choose type --
tr: -- Tür seç --

en: ...or choose a pre-defined one
tr: ... veya önceden tanımlanmış olanını seç

en: 0 to 20
tr: 0'dan 20'ye

en: 1. Name and description
tr: 1. İsim ve açıklama

en: 1. Shipping address
tr: Teslimat adresi

en: 2. Incentive
tr: 2. Teşvik

en: 2. Shipping method
tr: Teslimat methodu

en: 20 to 40
tr: 20'den 40'a

en: 3. Condition
tr: 3. Şart

en: 3. Payment
tr: Ödeme

en: 4. Preview
tr: Önizleme

en: 4. Restrictions
tr: 4. Kısıtlamalar

en: 40 to 60
tr: 40'dan 60'a

en: 5. Confirmation
tr: Onay

en: 60+
tr: 60'dan Fazla

en: <em>Closed</em> stock alerts
tr: <em>Kapalı</em> stok alarmları

en: <em>Open</em> stock alerts
tr: <em>Açık</em>stok alarmları

en: <strong>0</strong> results.
tr: <strong>0</strong> sonuç.

en: A child product can't have a category assigned.
tr: Bir alt ürüne bir kategori atanamaz.

en: A child product can't have a product class.
tr: Bir alt ürün bir ürün sınıfına sahip olamaz.

en: A child product can't have options.
tr: Bir alt ürün seçeneklere sahip olamaz.

en: A child product needs a parent.
tr: Bir alt ürün bir ana ürüne ihtiyaç duyar.

en: A child product should not have categories
tr: Bir alt ürün kategorilere sahip olamaz

en: A confirmation email has been sent to %s
tr: %s adresine doğrulama epostası gönderildi

en: A discount value is required
tr: Bir indirim değeri gerekli

en: A parent product can't have stockrecords.
tr: Bir ana ürünün stok kayıtları olamaz.

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
tr: Birden fazla adresi eşleştirmek için kısmi bir e-posta adresi (örn. '@örnek.com') girilebilir.

en: A password reset email has been sent
tr: Parola sıfırlama e-postası gönderildi

en: A preview email has been sent to %s
tr: %s adresine önizleme epostası gönderildi

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
tr: Bu sipariş için ödeme işlemi yapılırken bir problem meydana geldi - hiç bir ödeme alınmadı. Eğer bu sorun devam ederse lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
tr: Bir ürün özelliği, ürünün sahip olabileceği her hangi bir özelliktir, beden gibi, kendi sınıfı tarafından belirtilir.

en: A range is required
tr: Bir aralık gerekli

en: A user with that email address already exists
tr: Bu e-posta adresine sahip bir kullanıcı zaten var

en: A user with this email address already exists
tr: Bu eposta adresi ile önceden kayıt olan bir kullanıcı var

en: Absolute discount benefit
tr: Mutlak indirim faydası

en: Absolute discount benefits
tr: Mutlak indirim faydaları

en: Account
tr: Hesap

en: Action
tr: Eylem

en: Actions
tr: Eylemler

en: Active
tr: Aktif

en: Active <em>Site</em> Offers
tr: Aktif <em>Site</em> Teklifler

en: Active <em>Vouchers</em>
tr: Aktif <em>Kuponlar</em>

en: Active vouchers
tr: Aktif kuponlar

en: Add a new address
tr: Yeni adres ekle

en: Add a new category
tr: Yeni bir kategori ekle

en: Add a new product type
tr: Yeni ürün türü oluştur

en: Add a new weight band
tr: Yeni bir ağırlık bandı ekle

en: Add child category
tr: Çocuk kategorisi ekle

en: Add products
tr: Ürünler ekle

en: Add to a page
tr: Bir sayfaya ekle

en: Add to basket
tr: Sepete ekle

en: Add to page
tr: Sayfaya ekle

en: Add to wish list
tr: İstek listesine ekle

en: Add variant
tr: Varyant ekle

en: Add voucher
tr: Kupon ekle

en: Add weight band
tr: Ağırlık bandı ekle

en: Added to a basket
tr: Sepete eklendi

en: Adding...
tr: Ekleniyor...

en: Address
tr: Adres

en: Address '%s' created
tr: '%s' adresi kaydedildi

en: Address '%s' deleted
tr: '%s' adresi silindi

en: Address '%s' updated
tr: '%s' adresi güncellendi

en: Address Book
tr: Adres Defteri

en: Address Hash
tr: Adres Doğruluk Kodu

en: Address book
tr: Adres defteri

en: Address deleted
tr: Adres silindi

en: Address saved
tr: Adres kaydedildi

en: Addresses
tr: Adresler

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
tr: %(country)s 'de yer alan adresler geçerli bir posta kodu gerektiriyor

en: Advanced Search
tr: Detaylı Arama

en: Alert #%(id)s
tr: Uyarı #%(id)s

en: Alerts with status "%s"
tr: "%s" durumu uyarıları

en: All
tr: Tümü

en: All Alerts
tr: Tüm Uyarılar

en: All Orders
tr: Tüm Siparişler

en: All alerts
tr: Bütün uyarılar

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
tr: %(number)s nolu siparişinizdeki bütün ürünler sepetinize eklendi

en: All offers
tr: Bütün kampanyalar

en: All orders
tr: Bütün siparişler

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: All partners
tr: Tüm ortaklar

en: All products
tr: Tüm ürünler

en: All reviews
tr: Tüm değerlendirmeler

en: All users
tr: Tüm kullanıcılar

en: All vouchers
tr: Tüm kuponlar

en: Allocation
tr: Pay etme

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
tr: %(type)stiplerinden %(amount)stahsisatı

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
tr: Ödeme sırasında farklı teslimat yöntemleri seçebilirsiniz

en: American Express cards use a 4 digit security code
tr: American Express kartları 4 haneli güvenlik kodu kullanır

en: Amount
tr: Miktar

en: Amount Allocated
tr: Tahsis Edilen Miktar

en: Amount Debited
tr: Borçlu olunan tutar

en: Amount Refunded
tr: Geri Ödenecek Tutar

en: Amount debited
tr: Borçlandırılan miktar

en: Amount refunded
tr: Geri Ödenecek Tutar

en: An address from your address book?
tr: Adres defterinizden bir adres?

en: An alert has been created
tr: Uyarı oluşturuldu

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
tr: Gösterim sırası sıfır olan bir resim o ürün için ana resim olacaktır

en: Analytics
tr: Analizler

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
tr: İsim

en: Anonymous reviews must include a name and an email
tr: Anonim yorumlar bir isim ve bir e-posta adresi içermeli

en: Applies to countries
tr: Ülkelere uygulanır

en: Approved
tr: Onaylandı

en: Archive
tr: Arşiv

en: Archiving...
tr: Arşivleniyor...

en: Are you sure that you want to delete this alert?
tr: Bu uyarıyı silmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this address?
tr: Bu adresi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this offer?
tr: Bu siparişi silmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this partner?
tr: Bu tedarikçiyi silmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this range?
tr: Bu aralığı silmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
tr: Bu teslimat methodunu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
tr: Bu ağırlık bandı yöntemini silmek istediğinize emin misiniz?

en: At least one field is required.
tr: En azından bir alan gereklidir

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
tr: En azından bir stok kaydı bağlantılı olduğunuz tedarikçiye göre ayarlanmalıdır.

en: Attribute
tr: Özellik

en: Attribute option
tr: Özellik seçeneği

en: Attribute option group
tr: Özellik seçeneği grubu

en: Attribute option groups
tr: Özellik seçeneği grupları

en: Attribute options
tr: Özellik seçenekleri

en: AttributeOption has not been saved yet
tr: AttributeOption henüz kaydedilmedi

en: Attributes
tr: Özellikler

en: Automatic product list
tr: Otomatik ürün listesi

en: Automatic product lists
tr: Otomatik ürün listeleri

en: Availability
tr: Uygunluk

en: Available
tr: Uygun

en: Available between %(start)s and %(end)s
tr: %(start)s ve  %(end)s arasında uygun

en: Available from %(start)s
tr: %(start)s'dan sonra uygun

en: Available until %(end)s
tr: %(end)s'a kadar uygun

en: Average order costs
tr: Ortalama sipariş ücreti

en: Back to search results
tr: Arama sonuçlarına geri dön

en: Bankcard
tr: Banka kartı

en: Bankcards
tr: Banka kartları

en: Basket
tr: Alışveriş Sepeti

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
tr: Sepet #%(basket_id)d, Ürün #%(product_id)d, adet %(quantity)d

en: Basket Additions
tr: Alışveriş Sepeti Eklemeleri

en: Basket additions
tr: Alışveriş Sepeti Eklemeleri

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
tr: Sepet, %(range)saralığından %(amount)skadar içermektedir

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
tr: Sepet, %(range)saralığından %(count)dayrı parçaları içeriyor

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
tr: Sepet %(range)saralığından %(count)döğeyi kapsamaktadır

en: Basket line
tr: Sepet satırı

en: Basket lines
tr: Sepet satırları

en: Basket status
tr: Sepet Durumu

en: Basket total
tr: Sepet tutarı

en: Basket total (after discounts)
tr: Sepet tutarı (indirimler dahil)

en: Basket total (before discounts)
tr: Sepet tutarı (indirimler hariç)

en: Basket total (excl. discounts)
tr: Sepet tutarı (indirimler hariç)

en: Basket total (inc. discounts)
tr: Sepet tutarı (indirimler hariç)

en: Basket total (inc. tax)
tr: Sepet tutarı (vergiler dahil)

en: Basket total:
tr: Sepet tutarı:

en: Baskets
tr: Alışveriş Sepetleri

en: Benefit
tr: Fayda

en: Benefits
tr: Faydalar

en: Bestselling products
tr: en çok satan ürünler

en: Bill to name
tr: Fatura edilecek kişi

en: Billing Address
tr: Fatura adresi

en: Billing address
tr: Fatura Adresi

en: Billing addresses
tr: Fatura Adresleri

en: Body
tr: Gövde

en: Body HTML
tr: İçerik HTML

en: Body Text
tr: İçerik Metni

en: Body text
tr: Gövde metni

en: Boolean
tr: Doğru/Yanlış

en: Browse
tr: Göz at

en: Browse products in offer
tr: Kampanyada olan ürünlere gözat

en: Browse store
tr: Mağazaya gözat

en: Build a new condition
tr: Yeni bir durum oluştur

en: Build a new incentive
tr: Yeni bir teşvik oluşturun

en: Bulk Actions
tr: Toplum Eylemler

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
tr[0]: %(range)saralığından %(delta)dfazla ürün satın al
tr[1]: %(range)saralığından %(delta)dfazla ürünler satın al

en: CCV number
tr: CCV no

en: Can be used multiple times by multiple customers
tr: Birçok kez farklı kullanıcılar tarafından kullanılabilir

en: Can be used once by one customer
tr: Sadece bir kullanıcı tarafından kullanılabilir

en: Can only be used once per customer
tr: Her müşteri için bir kez kullanılabilir

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancelled
tr: İptal Edildi

en: Caption
tr: Başlık

en: Card Type
tr: Kart tipi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Case insensitive / No spaces allowed
tr: Büyük-küçük harfe duyarsız / Boş alan olmamalıdır

en: Catalogue
tr: Katalog

en: Catalogue and stock
tr: Katalog ve stok

en: Catalogue reviews
tr: Katalog yorumları

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Category
tr: Kategori

en: Category created successfully
tr: Kategori başarı ile oluşturuldu

en: Category deleted successfully
tr: Kategori başarı ile silindi

en: Category updated successfully
tr: Kategori başarı ile güncellendi

en: Change
tr: Değiştir

en: Change Password
tr: Parola Değiştirme

en: Change display order
tr: Görüntülenme sırasını değiştir

en: Change line status to
tr: Satır durumunu şuna değiştir

en: Change my password
tr: Parolamı değiştir

en: Change order status
tr: Sipariş durumunu değiştir

en: Change order status to
tr: Sipariş durumunu şuna değiştir:

en: Change password
tr: Parola değiştir

en: Change status
tr: Durumu değiştir

en: Changing...
tr: Değiştiriliyor...

en: Charge
tr: Masraf

en: Charge (excl tax)
tr: Ücret (vergiler hariç)

en: Charge (incl tax)
tr: Ücret (vergiler dahil)

en: Charge for weights up to %s kg
tr: %skg'a kadar olan ürünler için ödenecek fiyat

en: Cheapest product from %(range)s is free
tr: %(range)saralığındaki en ucuz ürünün bedava

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
tr: Stoğa geri gelmiş olan ürünleri kontrol edin ve uyarıları gönderin

en: Checkout
tr: Ödeme yap

en: Checkout gateway
tr: Ödeme yöntemi

en: Checkout now
tr: Şimdi satın al

en: Child product
tr: Alt ürün

en: Choose the Image content blocks that this block will use. (You may need to create some first).
tr: Bu bloğun kullanacağı resim içeriği bloklarını seçin. (İlk olarak sizin oluşturmanız gerekebilir).

en: Choose what type of product this is
tr: Bunun ne tip ürün olduğunu seçin

en: City
tr: Şehir

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Close
tr: Kapat

en: Closed
tr: Kapatıldı

en: Code
tr: Kod

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
tr: Kod yalnızca harfler a-z, A-Z, sayılar, ve alt çizgiler içerebilir, ve bir sayı ile başlayamaz.

en: Code used for looking up this event programmatically
tr: Kod bu olay programlı olarak aranırken kullanılır

en: Communication Event
tr: İletişim olayı

en: Communication Events
tr: İletişim Olayları

en: Communication event type
tr: İletişim olay türü

en: Communication event types
tr: İletişim olay türleri

en: Communications dashboard
tr: İletişim panosu

en: Complete
tr: Tamamlandı

en: Condition
tr: Şart

en: Conditional offer
tr: Şarta bağlı teklif

en: Conditional offers
tr: Şarta bağlı teklifler

en: Conditions
tr: Şartlar

en: Confirm Password
tr: Parola Doğrulama

en: Confirm password
tr: Parola doğrula

en: Confirmation of order %(number)s
tr: Sipariş onayı %(number)s

en: Confirmation required for stock alert
tr: Stok alarmı için doğrulama gerekli

en: Contact
tr: İletişim

en: Contact Number
tr: İletişim Numarası

en: Contact number
tr: İletişim numarası

en: Content
tr: İçerik

en: Content block
tr: İçerik bloğu

en: Content block '%(block)s' added to page '%(page)s'
tr: '%(block)s' içerik bloğu '%(page)s' sayfasına eklendi

en: Content block created successfully
tr: İçerik bloğu başarıyla oluşturuldu

en: Content block deleted successfully
tr: İçerik bloğu başarıyla silindi

en: Content block removed from page '%s'
tr: İçerik bloğu '%s' sayfasından silindi

en: Content block removed successfully
tr: İçerik bloğu başarıyla kaldırıldı.

en: Content block updated successfully
tr: İçerik bloğu başarıyla güncellendi

en: Content blocks
tr: İçerik Blokları

en: Content blocks by page
tr: Sayfalardaki İçerik Blokları

en: Content blocks can only be linked to internal URLs
tr: İçerik blokları yalnızca iç URL'lere bağlanabilir

en: Content blocks for page %(page_url)s
tr: %(page_url)ssayfası için içerik blokları

en: Content blocks on page '%(page_url)s'
tr: '%(page_url)s' sayfası için içerik blokları

en: Continue
tr: Devam et

en: Continue shopping
tr: Alışverişe devam et

en: Continue to step 2
tr: 2. adıma geçin

en: Continue to step 3
tr: 3. adıma geçin

en: Continue to step 4
tr: 4. adıma geçin

en: Continuing...
tr: Devam ediliyor...

en: Cost
tr: Maliyet

en: Cost Price
tr: Maliyet fiyatı

en: Cost price
tr: Maliyet bedeli

en: Count condition
tr: Sayım koşulu

en: Count conditions
tr: Sayım koşulları

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Country
tr: Ülke

en: Country name
tr: Ülke Adı

en: Coverage Condition
tr: Kapsama durumu

en: Coverage Conditions
tr: Kapsama durumları

en: Create
tr: Oluştur

en: Create New Page
tr: Yeni sayfa yarat

en: Create a new %s content block
tr: Yeni bir %siçerik bloğu oluştur

en: Create a new content block
tr: Yeni bir içerik bloğu yarat

en: Create a new product of type
tr: Yeni ürün türü oluştur

en: Create a new shipping method
tr: Yeni teslimat methodu oluştur

en: Create a new wish list
tr: Yeni bir istek listesi oluştur

en: Create a new wishlist
tr: Yeni istek listesi oluştur

en: Create block
tr: Blok oluştur

en: Create new %(product_class)s product
tr: Yeni %(product_class)s ürünü oluştur

en: Create new category
tr: Yeni kategori oluştur

en: Create new offer
tr: Yeni kampanya oluştur

en: Create new page
tr: Yeni sayfa oluştur

en: Create new partner
tr: Yeni ortak oluştur

en: Create new product
tr: Yeni ürün oluştur

en: Create new product type
tr: Yeni ürün türü oluştur

en: Create new range
tr: Yeni aralık oluştur

en: Create new shipping charge
tr: Yeni teslimat ücreti oluştur

en: Create new variant of %(parent_product)s
tr: %(parent_product)s için yeni varyant oluştur

en: Create new voucher
tr: Yeni kupon oluştur

en: Create payment event
tr: Ödeme olayı oluştur

en: Create product type
tr: Ürün türü oluştur

en: Create range
tr: Bir aralık oluştur

en: Create shipping event
tr: Teslimat olayı oluştur

en: Create user
tr: Yeni kullanıcı oluştur

en: Create voucher
tr: Kupon oluştur

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
tr: Kullanıcı oluşturun, daha sonra tekrar ödeme işlemi sayfasına geri yönlendirileceksiniz

en: Creating...
tr: Oluşturuluyor...

en: Currency
tr: Kur

en: Current available stock
tr: Geçerli mevcut stok

en: Custom class
tr: Özel sınıf

en: Custom condition
tr: Özel koşul

en: Custom incentive
tr: Özel teşvik

en: Customer
tr: Müşteri

en: Customer Information
tr: Müşteri Bilgisi

en: Customer Reviews
tr: Müşteri Yorumları

en: Customer checked out as a guest.
tr: Müşteri misafir olarak çıkış yaptı.

en: Customer email address
tr: Müşteri eposta adresi

en: Customer has deleted their account.
tr: Müşteri hesabını kaldırdı.

en: Customer name
tr: Müşteri adı

en: Customer name matches "{customer_name}"
tr: "{customer_name}" ile eşleşen müşteri isimleri

en: Customer rating
tr: Müşteri Oylaması

en: Customer reviews
tr: Müşteri yorumları

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Dashboard
tr: Kontrol Paneli

en: Date
tr: Tarih

en: Date Closed
tr: Kapatılma tarihi

en: Date Created
tr: Oluşturulma Tarihi

en: Date Processed
tr: İşlenme tarihi

en: Date Sent
tr: Gönderilme Tarihi

en: Date Updated
tr: Güncelleme Tarihi

en: Date Uploaded
tr: Yüklenme tarihi

en: Date alert raised
tr: Tarih uyarısı artırıldı

en: Date alert sent
tr: Tarih uyarısı gönderildi

en: Date cancelled
tr: İptal Edilme tarihi

en: Date closed
tr: Kapatılma tarihi

en: Date confirmed
tr: Doğrulanma tarihi

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Date created:
tr: Oluşturulma zamanı:

en: Date from
tr: Tarihinden

en: Date joined
tr: Katılma tarihi

en: Date merged
tr: Birleştirilme tarihi

en: Date of creation
tr: Oluşturma tarihi

en: Date of last order
tr: Son sipariş tarihi

en: Date of purchase
tr: Satın alma tarihi

en: Date placed
tr: Tarih yerleştirildi

en: Date registered
tr: Kayıt tarihi

en: Date sent
tr: Gönderim tarihi

en: Date submitted
tr: Onaylanma tarihi

en: Date to
tr: Tarihine

en: Date updated
tr: Güncelleme Tarihi

en: Date uploaded
tr: Yüklenen tarih

en: Dear %(name)s,
tr: Sevgili %(name)s,

en: Default
tr: Ödemede gecikme

en: Default Weight
tr: Varsayılan Ağırlık

en: Default billing address
tr: Varsayılan fatura adresi

en: Default billing address?
tr: Varsayılan fatura adresi?

en: Default product weight (kg)
tr: Varsayılan ürün ağırlığı (kg olarak)

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
tr: Herhangi bir ağırlık niteliği tanımlanmadığında tahmini olarak kg cinsinden ürün ağırlığı

en: Default shipping address
tr: Varsayılan teslimat adresi

en: Default shipping address?
tr: Varsayılan teslimat adresi?

en: Default weight (kg)
tr: Varsayılan ağırlık (kg)

en: Delete
tr: Sil

en: Delete %(object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> - are you sure?
tr: %(object.type)s içerik bloğu <strong>%(object.name)s</strong>'nu sil - emin misiniz?

en: Delete %s
tr: Sil %s

en: Delete address?
tr: Adresi sil?

en: Delete alert #%(id)s?
tr: #%(id)s uyarısı silinsin mi?

en: Delete category
tr: Kategoriyi sil

en: Delete category?
tr: Kategoriyi sil?

en: Delete content block
tr: İçerik bloğunu sil

en: Delete content block '%(name)s'?"
tr: '%(name)s' içerik bloğu silinsin mi?

en: Delete offer
tr: Siparişi sil

en: Delete page
tr: Sayfayı sil

en: Delete page '%(title)s'?
tr: '%(title)s' isimli sayfayı sil?

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
tr: <strong>%(title)s</strong> sayfasını sil - emin misiniz?

en: Delete partner
tr: Tedarikçiyi sil

en: Delete product type
tr: Ürün türü sil

en: Delete product type '%s'
tr: '%s' ürün tipini sil

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
tr: <strong>%(name)s</strong> ürün türü sil - emin misiniz?

en: Delete product type?
tr: Ürün türünü sil?

en: Delete product variant?
tr: Ürün varyantını sil?

en: Delete product?
tr: Ürünü sil?

en: Delete profile
tr: Profil sil

en: Delete range '%(name)s'?
tr: '%(name)s' aralığı silinsin mi?

en: Delete review "%(title)s"?
tr: "%(title)s" değerlendirmesi silinsin mi?

en: Delete review '%(title)s'?
tr: '%(title)s' değerlendirmesi silinsin mi?

en: Delete shipping method
tr: Teslimat methodunu sil

en: Delete shipping method '%(name)s'?
tr: '%(name)s' isimli teslimat methodunu sil?

en: Delete voucher '%(name)s'?
tr: '%(name)s' isimli kuponu sil?

en: Delete weight band?
tr: Ağırlık bandı silinsin mi?

en: Delete?
tr: Sil?

en: Deleted
tr: Silindi

en: Deleted page '%s'
tr: '%s' sayfası silindi

en: Deleted product '%s'
tr: '%s' ürünü silindi

en: Deleted product variant '%s'
tr: '%s' ürün varyantı silindi

en: Deleting...
tr: Siliniyor...

en: Deliver to name
tr: İletilecek kişi

en: Delivery address updated
tr: Teslimat adresi güncellendi

en: Delivery address updated:
    %s
tr: Teslimat adresi güncellendi:
    %s

en: Delta Votes
tr: Delta Oylar

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
tr: Şart aralığında yer alan sepet ürünlerinizin sayısına göre değişir

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
tr: Şart aralığında yer alan sepet ürünlerinizin değerine göre değişir

en: Description
tr: Açıklama

en: Designates whether the user can log into this admin site.
tr: Kullanıcının admin sitesine girip giremeyeceğini belirler.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
tr: Bu kullanıcının aktif olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceğini belirler. Kullanıcıları silmek yerine bu seçimi kaldırın.

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
tr: Ürünlerin sırasını belirler. Yüksek sıralama değerine sahip olan bir ürün daha düşük değere sahip olandan daha önce gözükür.

en: Discount
tr: İndirim

en: Discount category
tr: İndirim kategorisi

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
tr: İndirim, teslimat bedelinin sabit bir miktarıdır

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
tr: İndirim, ürünlerin değerinden sabit bir miktar düşürülmesidir

en: Discount is a percentage off of the product's value
tr: İndirim, ürünlerin değerinin belirli bir yüzdesi kadardır

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
tr: İndirim, nakliye ücretinin belirli bir yüzdesidir

en: Discount is to give the cheapest product for free
tr: İndirim en ucuz ürünü bedava vermektir

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
tr: %(order)ssipaşinden %(amount)r indirimi

en: Discount type
tr: İndirim türü

en: Discount value
tr: İndirim değeri

en: Discounts
tr: İndirimler

en: Dispatch date
tr: Gönderme tarihi

en: Display Order
tr: Gösterim Sırası

en: Display order
tr: Siparişi görüntüle

en: Display type
tr: Görüntüleme biçimi

en: Done
tr: Tamamlandı

en: Down
tr: Aşağı

en: Download
tr: İndirme

en: Download selected orders as a CSV
tr: Seçilen siparişleri CSV dosyası olarak indir

en: Dr
tr: Doktor

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
tr: Teknik kısıtlamalardan dolayı bir siparişte %(threshold)d adet üründen fazlasını gönderemiyoruz.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
tr: Teknik kısıtlamalardan dolayı bir siparişte %(threshold)d adet üründen fazlasını gönderemiyoruz. Sepetinizde şu anda %(basket)d ürün var.

en: Duplicate products
tr: Yinelenen ürünler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Profile
tr: Profil Düzenleme

en: Edit address
tr: Adresi düzenle

en: Edit again
tr: Yeniden düzenle

en: Edit category
tr: Kategoriyi düzenle

en: Edit children
tr: Çocukları düzenle

en: Edit email
tr: E-postayı düzenle

en: Edit included products
tr: Dahil olan ürünleri düzenle

en: Edit order contents
tr: Sipariş içeriğini düzenle

en: Edit product type
tr: Ürün türü düzenle

en: Edit products
tr: Ürünleri düzenle

en: Edit profile
tr: Profil düzenle

en: Edit promotions in position '%(name)s'
tr: '%(name)s' konumundaki promosyonları düzenle

en: Edit range
tr: Aralığını düzenle

en: Edit range metadata
tr: Üstveri aralığını düzenle

en: Edit shipping address
tr: Teslimat adresini düzenle

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
tr: %(order.number)s numaralı siparişin teslimat adresini düzenle

en: Edit shipping method
tr: Teslimat methodunu düzenle

en: Edit the user's details
tr: Kullanıcı detaylarını düzenleyiniz

en: Edit this page
tr: Bu sayfayı düzenle

en: Edit this product
tr: Bu ürünü düzenle

en: Edit user '%s'
tr: '%s' kullanıcısını düzenle

en: Edit voucher
tr: Kuponu güncelle

en: Edit weight band
tr: Ağırlık bandını düzenle

en: Editing variant of %(parent_product)s
tr: %(parent_product)sdeğişkenleri düzenleniyor

en: Either comma-separated, or one identifier per line
tr: Ya virgülle ayrılmış ya da satır başına bir tanımlayıcı

en: Email
tr: Eposta

en: Email Body HTML Template
tr: Eposta İçeriği HTML Şablonu

en: Email Body Template
tr: Eposta İçerik Şablonu

en: Email History
tr: E-posta Geçmişi

en: Email Subject Template
tr: Eposta Konu Şablonu

en: Email address
tr: Eposta adresi

en: Email body HTML template
tr: Eposta içeriği HTML şablonu

en: Email body text template
tr: Eposta içerik metni şablonu

en: Email content
tr: E-posta içeriği

en: Email history
tr: EPosta geçmişi

en: Email saved
tr: Eposta kaydedildi

en: Email sent
tr: E-posta gönderildi

en: Email subject template
tr: Eposta konu şablonu

en: Email templates
tr: E-Posta Şablonları

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
tr: %(user)s için '%(subject)s' konulu eposta

en: Emails
tr: Epostalar

en: Empty baskets cannot be submitted
tr: Boş sepetler gönderilememektedir

en: End date
tr: Bitiş Tarihi

en: End date should be later than start date
tr: Bitiş tarihi başlangıç tarihinden sonra olmalıdır

en: End datetime
tr: Bitiş tarihi

en: Enter a new password
tr: Yeni bir parola girin

en: Enter a valid month.
tr: Geçerli bir ay giriniz

en: Enter a valid year.
tr: Geçerli bir yıl giriniz

en: Enter payment details
tr: Ödeme detaylarını gir

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
tr: Bu ağırlık bandının üst sınırını kg olarak girin. Alt limit, diğer ağırlık bantları tarafından belirlenecektir.

en: Enter your email
tr: Epostanızı giriniz

en: Entity
tr: Varlık

en: Error Message
tr: Hata mesajı

en: Est. dispatch date
tr: Tahmini gönderim tarihi

en: Estimate dispatch date
tr: Tahmini gönderim tarihi

en: Estimated Dispatch Date
tr: Tahmini Sevk Tarihi

en: Estimated dispatch date
tr: Tahmini gönderme zamanı

en: Event
tr: Olay

en: Event Type
tr: Olay türü

en: Event notes
tr: Olay notları

en: Example: '/about/contact/'.
tr: Örnek: '/about/contact/'.

en: Excluded Products
tr: Dahil olmayan ürünler

en: Expiry Date
tr: Son kullanma tarihi

en: Export to CSV
tr: CSV olarak dışa aktar

en: Fields marked with * are mandatory.
tr: * sembolü içeren alanlar zorunludur.

en: File
tr: Dosya

en: File Path
tr: Dosya yolu

en: File of SKUs or UPCs
tr: SKU'ların veya UPC'lerin dosyası

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Filter
tr: filtre

en: Filter result
tr: Filtreleme sonuçları

en: Filter results
tr: Filtreleme sonuçları

en: Filtering...
tr: Filtreleniyor...

en: First line of address
tr: Adresin ilk satırı

en: First name
tr: Ad

en: Fixed amount off of products in range
tr: Bu aralık içindeki ürünlerin sabit fiyatı

en: Fixed discount benefits require a product range
tr: Sabit indirim avantajları bir ürün aralığına ihtiyaç duyuyor

en: Fixed discount benefits require a value
tr: Sabit indirim avantajları bir değere ihtiyaç duyuyor

en: Fixed price benefit
tr: Sabit fiyat avantajı

en: Fixed price benefits
tr: Sabit fiyat avantajları

en: Fixed price shipping
tr: Sabit teslimat ücreti

en: Fixed price shipping benefit
tr: Sabit fiyat teslimat avantajı

en: Fixed price shipping benefits
tr: Sabit fiyat teslimat avantajları

en: Float
tr: Kesirli Sayı

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
tr: Parolanızı mı unuttunuz? Aşağıdaki alana e-posta adresinizi girin, bizde size yeni şifrenizi oluşturmak için yapmanız gereken işlemleri gönderelim.

en: Found <strong>0</strong> results.
tr: <strong>0</strong> sonuç bulundu.

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free Shipping
tr: Ücretsiz Gönderim

en: Free shipping
tr: Ücretsiz Gönderim

en: Frequency
tr: Sıklık

en: Frozen - the basket cannot be modified
tr: Donduruldu - sepet düzenlenemez

en: Fulfillment partner
tr: Tedarikçi

en: Fulfillment partners
tr: Tedarikçiler

en: Fulfilment
tr: Tedarik

en: Full dashboard access
tr: Sınırsız pano erişimi

en: General
tr: Genel

en: Generate report
tr: Rapor oluştur

en: Generating...
tr: Oluşturuluyor...

en: Get a password reminder
tr: Parola hatırlatma mesajı alın

en: Get results as
tr: Sonuçları al

en: Get shipping for %(amount)s
tr: %(amount)siçin teslimat al

en: Get shipping for a fixed price
tr: Sabit bir fiyattan teslimat alın

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
tr: Koşulu karşılayan ürünleri sabit bir fiyata alın

en: Go
tr: Git

en: Go to homepage
tr: Anasayfaya git

en: Go!
tr: Git!

en: Group
tr: Grup

en: Guest email address
tr: Ziyaretçi mail adresi

en: HTML template
tr: HTML Şablonu

en: Hand Picked Product List
tr: Elle seçilen ürün listesi

en: Hand Picked Product Lists
tr: Elle seçilen ürün listeleri

en: Hello,
tr: Merhaba,

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
tr: Merhaba,
    
    %(order_number)snumaralı siparişinizin alındığını ve 
    kısa sürede işleme alınacağını bildirmekten mutluluk duyarız.

en: Higher the number, higher the country in the list.
tr: Yüksek numaralar listede üstte çıkar

en: Home
tr: Anasafya

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
tr: Yeni müşteriyim ve konuk olarak ödeme yapmak istiyorum

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
tr: Ben yeni bir müşteriyim ve ödeme yapmadan önce bir kullanıcı oluşturmak istiyorum

en: I am a returning customer, and my password is
tr: Ben kayıtlı bir müşteriyim, ve şifrem

en: I have a voucher code...
tr: Kupun kodum var...

en: I've forgotten my password
tr: Parolamı unuttum

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
tr: Eğer e-posta adresini değiştiren sizseniz, bu maili görmezden geliniz.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
tr: Eğer değiştiren siz değilseniz, lütfen hemen şifrenizi değiştirin ve e-posta adresinizi doğrulayın:

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
tr: Eğer değiştiren siz değilseniz, lütfen hemen parolanızı sıfırlayınız:

en: Image
tr: Resim

en: Images
tr: Resimler

en: Important messages about items in your basket
tr: Sepetinizdeki ürünler ile ilgili önemli mesajlar

en: In case we need to call you about your order
tr: Siparişiniz hakkında sizi aramamız gerekirse

en: In progress
tr: İşlem sürüyor

en: In stock
tr: Stokta

en: In stock (%d available)
tr: Stokta (%d adet)

en: Inactive
tr: Pasif

en: Inbox
tr: Gelen kutusu

en: Incentive
tr: Harekete geçiren

en: Included Categories
tr: Dahil olan Kategoriler

en: Included Products
tr: Dahil olan ürünler

en: Includes all products?
tr: Tüm ürünler dahil mi?

en: Includes an item with UPC "{upc}"
tr: UPC "{upc}" ile bir öğe içerir

en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
tr: Tedarikçi SKU "{partner_sku}" ile ilgili bir öğe içerir

en: Instructions
tr: Talimatlar

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Invalid action
tr: Geçersiz işlem

en: Invalid form submission
tr: Geçersiz form gönderimi

en: Invalid lines requested
tr: Geçerli olmayan satırlar talep edildi

en: Invalid stock consumption request
tr: Geçersiz stok tüketimi talebi

en: Is Active?
tr: Aktif mi?

en: Is active?
tr: Aktif mi?

en: Is available?
tr: Mevcut mu?

en: Is discountable?
tr: İndirim uygulanabilir mi?

en: Is product discountable?
tr: Bu ürün indirim yapılabilir bir ürün mü?

en: Is public?
tr: Herkese açık mı?

en: Is shipping country
tr: Ürün gönderilebilen bir ülke mi?

en: Is this review helpful?
tr: Bu yorum yardımcı oldu mu?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
tr: %(number)s nolu siparişinizi, içindeki ürünlerin hiçbiri satın almaya uygun değil ise tekrar sipariş edemezsiniz

en: Item
tr: Ürün

en: Items
tr: Ürünler

en: Items ordered
tr: Sipariş edilen ürünler

en: Items purchased
tr: Satın alınan ürünler

en: Items to buy later
tr: Sonradan alınacak ürünler

en: Items to buy now
tr: Şimdi satın alınacak ürünler

en: Key
tr: Anahtar

en: Keyword
tr: Anahtar sözcük

en: Keyword Promotion
tr: Anahtar kelime promosyonu

en: Keyword Promotions
tr: Anahtar kelime promosyonları

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Label
tr: Etiket

en: Last Order Date
tr: Son Sipariş Tarihi

en: Last login
tr: Son giriş

en: Last name
tr: Soyad

en: Latest Orders (last 24 hours)
tr: En Son Siparişler (son 24 saat)

en: Leave a product review
tr: Bir ürün yorumu bırakın

en: Limited dashboard access
tr: Sınırlı pano erişimi

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
tr: %(total)dkullanım ile sınırlı (%(remainder)dkaldı)

en: Limited to %(total)d uses per basket
tr: Sepet başına %(total)dkullanım ile sınırlıdır

en: Limited to %(total)d uses per user
tr: Kullanıcı başına %(total)d kullanım ile sınırlıdır

en: Limited to 1 use per basket
tr: Sepet başına 1 kullanım ile sınırlıdır

en: Limited to 1 use per user
tr: Kullanıcı başına 1 kullanım ile sınırlıdır

en: Limited to a cost of %(max)s
tr: %(max)smaliyeti ile sınırlı

en: Line
tr: Satır

en: Line #%(id)s
tr: Satır #%(id)s

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
tr: Satır '%(number)s' (miktar %(qty)d) fiyat %(price)s

en: Line Attribute
tr: Satır Özniteliği

en: Line Attributes
tr: Satır Öznitelikleri

en: Line ID
tr: Satır no

en: Line Price
tr: Satır fiyatı

en: Line Prices
tr: Satır fiyatları

en: Line Reference
tr: Satır başvurusu

en: Line attribute
tr: Satır özelliği

en: Line attributes
tr: Satır özellikleri

en: Line price excl. tax
tr: Satır fiyatı vergiler hariç

en: Line price incl. tax
tr: Satır fiyatı vergiler dahil

en: Lines
tr: Satırlar

en: Link URL
tr: URL bağlantısı

en: Link a new user
tr: Yeni bir kullanıcı bağlayın

en: Link a user
tr: Bir kullanıcı bağla.

en: Link an existing user
tr: Mevcut bir kullanıcıya bağlan

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Link user
tr: Kullanıcı bağla

en: Linked Promotion
tr: Bağlantılı promosyon

en: Linked Promotions
tr: Bağlantılı promosyonlar

en: Linking...
tr: Bağlanıyor...

en: List
tr: Liste

en: Log In
tr: Giriş

en: Log in
tr: Giriş yap

en: Log out
tr: Çıkış

en: Logging in...
tr: Giriş yapılıyor...

en: Login or register
tr: Giriş yap ya da kayıt ol

en: Logout
tr: Çıkış yap

en: Low Stock Threshold
tr: Düşük stok eşiği

en: Low stock alerts
tr: Düşük Stok Uyarısı

en: Low stock threshold
tr: Düşük stok eşiği

en: Make active
tr: Aktif yap

en: Make inactive
tr: Pasif yap

en: Manage
tr: Yönet

en: Manage partner and users
tr: Tedarikçi ve kullanıcıları yönetin

en: Manage users
tr: Kullanıcıları yönet

en: Mark as
tr: İşaretle

en: Max Affected Items
tr: En fazla etkilenen ürünler

en: Max basket applications
tr: Maksimum sepet uygulamaları

en: Max discount
tr: Maksimum indirim

en: Max global applications
tr: Maksimum dünya çapındaki başvurular

en: Max user applications
tr: Maksimum kullanıcı başvuruları

en: Merged - superceded by another basket
tr: Birleşti - başka bir sepetin yerini aldı

en: Message
tr: Mesaj

en: Method
tr: metot

en: Method code
tr: Method kodu

en: Method name
tr: Method adı

en: Miss
tr: Bayan

en: Move to Basket
tr: Sepete taşı

en: Move to basket
tr: Sepete taşı

en: Mr
tr: Bay

en: Mrs
tr: Bayan

en: Ms
tr: Bayan

en: Multi Image
tr: Çoklu görüntü

en: Multi Images
tr: Çoklu görüntüler

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
tr: Çoklu alım avantajları 'maksimum etkilenen ürünler' özelliği gerektirmemektedir

en: Multibuy benefits don't require a value
tr: Çoklu satın alma avantajları bir değere gerek duymamaktadır

en: Multibuy benefits require a product range
tr: Çoklu satın alma avantajları bir ürün aralığı gerektirir

en: Multibuy discount benefit
tr: Çoklu alım indirim avantajı

en: Multibuy discount benefits
tr: Çoklu alım indirim avantajları

en: Must be a boolean
tr: Doğru/Yanlış değeri almalı

en: Must be a date or datetime
tr: Tarih veya tarih-zaman olmalı

en: Must be a file field
tr: Bir dosya alanı olmalı

en: Must be a float
tr: Kesirli sayı olmalı

en: Must be a model instance
tr: Bir model örneği olmalı

en: Must be an AttributeOption model object instance
tr: AttributeOption modeli nesne örneği olmalı

en: Must be an integer
tr: Tamsayı olmalı

en: Must be str or unicode
tr: karakter dizisi veya evrensel kod olmalı

en: My email address is
tr: Eposta adresim

en: Name
tr: İsim

en: Name and description
tr: İsim ve açıklama

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
tr: Koşul aralığından belirli sayıda FARKLI öğe içermesi gerekiyor

en: New Customers
tr: Yeni Müşteriler

en: New Product
tr: Yeni Ürün

en: New customers
tr: Yeni müşteriler

en: New order status
tr: Yeni sipariş durumu

en: New products
tr: Yeni ürünler

en: Newest
tr: En yeni

en: No
tr: Hayır

en: No address associated.
tr: İlgili adres bulunamadı.

en: No alerts found.
tr: Herhangi bir uyarı bulunamadı.

en: No content blocks found.
tr: Herhangi bir içerik bloğu bulunamadı.

en: No customers found.
tr: Hiçbir müşteri bulunamadı.

en: No discounts were applied to this order.
tr: Bu siparişe hiçbir indirim uygulanmadı.

en: No emails found
tr: E posta bulunamadı

en: No file path supplied
tr: Hiçbir dosya yolu sağlanamadı

en: No link found to delete
tr: Silinecek bir bağlantı bulunamadı

en: No notes available.
tr: Hiç not mevcut değil.

en: No offers found.
tr: Hiç kampanya bulunamadı.

en: No order found
tr: Sipariş bulunamadı

en: No order found with this number
tr: Bu numara ile sipariş bulunamadı

en: No orders found.
tr: Hiç sipariş bulunamadı.

en: No orders have been placed that use this voucher.
tr: Bu kuponu kullanabilmek için hiçbir sipariş seçilmedi.

en: No orders match your search.
tr: Aramanıza uygun sipariş bulunamadı.

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
tr: Eğer özel teşvik kullanıyorsanız başka seçenekler ayarlanamaz

en: No pages found.
tr: Sayfa bulunamadı.

en: No partners found.
tr: Herhangi bir tedarikçi bulunamadı.

en: No payment events have occurred.
tr: Herhangi bir ödeme olayı meydana gelmedi.

en: No payment events.
tr: Herhangi bir ödeme olayı yok.

en: No payment sources found for this order.
tr: Bu sipariş için herhangi bir ödeme kaynağı bulunamadı.

en: No payment was required for this order.
tr: Bu sipariş için ödeme gerekli değil

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
tr: SKU ya da UPC'si %s ile eşleşen herhangi bir ürün veya ürünler yoktur

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
tr: SKU ya da UPC'si %s ile eşleşen herhangi bir ürün yoktur

en: No products found.
tr: Hiç ürün bulunamadı.

en: No promotions in this position.
tr: Bu konumda bir promosyon bulunamadı.

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
tr: Bunun yerine koşul aralığı kullanılacağından, herhangi bir aralık seçilmemelidir.

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
tr: Bu avantaj, ürünlere uygulanamadığından hiçbir aralık seçilmemelidir

en: No ranges found.
tr: Bir aralık bulunamadı.

en: No results found.
tr: Hiç sonuç bulunamadı.

en: No reviews found.
tr: Herhangi bir değerlendirme bulunamadı.

en: No shipping address required.
tr: Herhangi bir teslimat adresi gerekli değil.

en: No shipping events have occurred.
tr: Herhangi bir teslimat olayı oluşturulmadı.

en: No shipping events.
tr: Herhangi bir teslimat olayı yok.

en: No shipping methods found.
tr: Hiçbir teslimat methodu bulunamadı.

en: No shipping required
tr: Teslimat gerekli değil

en: No stock alerts found.
tr: Herhangi bir stok uyarısı bulunamadı.

en: No users associated.
tr: İlgili kullanıcı bulunamadı.

en: No users found.
tr: Hiç kullanıcı bulunamadı.

en: No users linked.
tr: Hiçbir kullanıcı bağlantılı değil.

en: No valid action submitted
tr: Geçerli bir işlem gönderilmedi

en: No voucher found with code '%(code)s'
tr: '%(code)s' koduna sahip kupon bulunamadı

en: No vouchers found.
tr: Hiçbir kupon bulunamadı.

en: No vouchers were used in this period
tr: Bu dönemde herhangi bir kupon kullanılmadı

en: No weight bands have been added yet.
tr: Henüz bir ağırlık bandı eklenmedi.

en: Not available anymore
tr: Artık mevcut değil

en: Not yet confirmed
tr: Henüz doğrulanmadı

en: Note Type
tr: Not türü

en: Note cannot be deleted
tr: Not silinemez

en: Note deleted
tr: Not silindi

en: Note saved
tr: Not kaydedildi

en: Notes
tr: Notlar

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
tr: Notlar sadece kaydedildikten 5 dakika sonra tekrar düzenlenebilir.

en: Notification
tr: Duyuru

en: Notifications
tr: Duyurular

en: Notifications inbox
tr: Duyuru gelen kutusu

en: Notify me
tr: Beni bilgilendir

en: Num allocated
tr: Tahsis edilen numara

en: Num baskets
tr: Sepetlerin numaraları

en: Num in stock
tr: Stoktaki sayı

en: Num items
tr: Ürün sayısı

en: Num lines
tr: Satır sayısı

en: Num orders
tr: Sipariş numaraları

en: Num products
tr: Ürünlerin numaraları

en: Number
tr: Numara

en: Number allocated
tr: Tahsis edilen numara

en: Number in stock
tr: Stoktaki sayı

en: Number of Duplicate SKUs
tr: Kopyalanan SKU'ların sayısı

en: Number of New SKUs
tr: Yeni SKU'ların sayısı

en: Number of Orders
tr: Sipariş adeti

en: Number of Products
tr: Ürünlerin sayısı

en: Number of Unknown SKUs
tr: Bilinmeyen SKU'ların sayısı

en: Number of applications
tr: Başvuru sayısı

en: Number of basket additions
tr: Sepete eklemelerin sayısı

en: Number of child categories
tr: Alt kategorilerin sayısı

en: Number of content blocks
tr: İçerik bloklarının sayısı

en: Number of items
tr: Ürün adeti

en: Number of ordered items
tr: Sipariş verilen ürünlerin sayısı

en: Number of orders
tr: Sipariş sayısı

en: Number of orders:
tr: Siparişler adedi

en: Number of products
tr: Ürün sayısı

en: Number of reviews
tr: Yorumların sayısı

en: Number of times used
tr: Kullanım sayısı

en: Number of uses:
tr: Kullanım sayısı:

en: Number of weight bands
tr: Ağırlık bantlarını düzenle

en: Offer
tr: Teklif

en: Offer '%s' created!
tr: '%s' kampanyası oluşturuldu!

en: Offer '%s' updated
tr: '%s' kampanyası güncellendi

en: Offer ID
tr: Sipariş numarası

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
tr: Kampanya, askıya alınmış durumda olmadığı için, yeniden kurulamaz

en: Offer currently available
tr: Kampanya şu anda mevcut

en: Offer deleted!
tr: Kampanya silindi!

en: Offer details
tr: Kampanya detayları

en: Offer for voucher '%s'
tr: %skuponu için kampanya

en: Offer is already suspended
tr: Kampanya zaten askıya alındı

en: Offer is suspended
tr: Kampanya askıya alındı

en: Offer name
tr: Kampanya adı

en: Offer not available due to restrictions!
tr: Sınırlamalar nedeniyle kampanya geçerli değil!

en: Offer performance
tr: Teklif performansı

en: Offer reinstated
tr: Kampanya yeniden başlatıldı

en: Offer summary
tr: Kampanya özeti

en: Offer suspended
tr: Kampanya askıya alındı

en: Offers
tr: Kampanyalar

en: Offers dashboard
tr: Kampanyaların panosu

en: Offers matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen kampanyalar

en: Offers, vouchers and promotions
tr: Kampanyalar, kuponlar ve promosyonlar

en: Official name
tr: Resmi isim

en: One can't add a child product to a product with stock records.
tr: Stok kayıtlarına sahip bir ürüne bir alt ürün ekleyemezsiniz.

en: One can't add variants to this product at this point.
tr: Bu noktada bu ürüne varyant eklenemez.

en: Only child products can have a parent.
tr: Sadece alt ürünler bir ana ürüne sahip olabilir.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
tr: Bir ana ürünü sadece bir alt ürün oluşturacaksanız seçiniz. Örneğin, eğer belirli bir tişörtün bedeni 4 ise. Eğer tek kalan bir ürünse boşluk bırakın (örn. bu ürünün sadece bir versiyonu bulunmaktadır).

en: Only signed in users can vote
tr: Sadece kayıtlı kullanıcılar oy verebilir

en: Only signed-in users can vote on reviews
tr: Sadece kayıtlı kullanıcılar yorumlara oy verebilir

en: Only the offer and order reports use the selected date range
tr: Yalnızca teklif ve sipariş raporları seçili gün aralığını kullanır

en: Oops! We found some errors
tr: Oops! Bazı hatalar oluştu

en: Open
tr: Açık

en: Open - currently active
tr: Açık - halen aktif

en: Open baskets
tr: Açık sepetler

en: Option
tr: Seçenek

en: Option Group
tr: Özellik Grubu

en: Optional - a value for this option can be omitted
tr: İsteğe Bağlı - bu seçeneğin değeri belirtilmeyebilir

en: Options
tr: Seçenekler

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
tr: Seçenekler, ürünün müşteri sepetine eklenmesi sırasında ürünle ilişkilendirilen değerlerdir. Bu, bir tişörtün üzerine basılacak kişiye özel mesaj gibi birşey olabilir.

en: Or a new address?
tr: Veya yeni bir adres?

en: Order
tr: Sipariş

en: Order #%(number)s
tr: Sipariş #%(number)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
tr: Sipariş  #%(number)s  - Hat  #%(id)s

en: Order #%(number)s, type %(type)s
tr: Sipariş #%(number)s, tip %(type)s

en: Order %(number)s
tr: Sipariş %(number)s

en: Order Details
tr: Sipariş Detayları

en: Order Discount
tr: Sipariş indirimi

en: Order Discounts
tr: Sipariş indirimleri

en: Order History
tr: Sipariş Geçmişi

en: Order Items
tr: Sipariş Kalemleri

en: Order Line
tr: Sipariş satırı

en: Order Lines
tr: Sapariş Satırları

en: Order Note
tr: Sipariş notu

en: Order Notes
tr: Sipariş notları

en: Order Number
tr: Sipariş Numarası

en: Order Search Results
tr: Sipariş Arama Sonuçları

en: Order Total
tr: Sipariş Toplamı

en: Order Total:
tr: Sipariş toplamı:

en: Order and Item Charge
tr: Sipariş ve Ürün Ücreti

en: Order and Item Charges
tr: Sipariş ve Ürün Ücretleri

en: Order contents
tr: Sipariş içeriği

en: Order date
tr: Sipariş tarihi

en: Order history
tr: Sipariş geçmişi

en: Order information
tr: Sipariş bilgisi

en: Order items
tr: Sipariş kalemleri

en: Order lines
tr: Sipariş satırları

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: Order number starts with "{order_number}"
tr: "{order_number}" ile başlayan sipariş numaraları

en: Order preview
tr: Sipariş önizlemesi

en: Order related
tr: İlgili sipariş

en: Order statistics
tr: Sipariş durumları

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Order status breakdown
tr: Sipariş durumu analizi

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
tr: Sipariş durumu '%(old_status)s'  iken '%(new_status)s olarak değiştirilmiştir.

en: Order status is {order_status}
tr: {order_status} sipariş durumudur

en: Order tax
tr: Sipariş vergisi

en: Order total
tr: Sipariş toplamı

en: Order total (excl. tax)
tr: Sipariş toplamı (vergiler hariç)

en: Order total (inc. tax)
tr: Sipariş toplamı (vergiler dahil)

en: Order value
tr: Sipariş değeri

en: Ordered Product List
tr: Sipariş edilen ürün listesi

en: Ordered Product Lists
tr: sipariş edilen ürün listeleri

en: Ordered product
tr: Sipariş edilen ürün

en: Orders
tr: Siparişler

en: Orders - All Time
tr: Siparişler - Tüm zaman

en: Orders - Last 24 Hours
tr: Siparişler - Son 24 Saat

en: Orders dashboard
tr: Siparişlerin panosu

en: Orders placed
tr: Siparişleri verildi

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
tr: %(date_from)s ile %(date_to)s tarihleri arasında verilen siparişler

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
tr: %(date_from)s ile %(date_to)s tarihleri arasında verilen ve sipariş numarası %(order_number)s içeren siparişler

en: Orders placed since %(date_from)s
tr: %(date_from)s tarihinden itibaren verilen siparişler

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
tr: %(date_from)s tarihinden itibaren verilen ve sipariş numarası %(order_number)s içeren siparişler

en: Orders placed since %s
tr: %s tarihinden beri verilen siparişler

en: Orders placed until %(date_to)s
tr: %(date_to)s tarihine kadar verilen siparişler

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
tr: %(date_to)s tarihine kadar verilen ve sipariş numarası %(order_number)s içeren siparişler

en: Orders placed until %s
tr: %s tarihine kadar verilen siparişler

en: Orders that used this offer
tr: Bu kampanyayı kullanan siparişler

en: Orders with order number containing %(order_number)s
tr: Sipariş numarası %(order_number)s içeren siparişler

en: Original
tr: Özgün

en: Otherwise, you can ignore this email.
tr: aksi takdirde, bu e-postayı görmezden geliniz.

en: Owner
tr: Sahibi

en: Page Promotion
tr: Sayfa promosyonu

en: Page Promotions
tr: Sayfa promosyonları

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
tr: Sayfa 'son' değil, ne de bir tam sayıya dönüştürülebilir

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı.

en: Page not found!
tr: Sayfa bulunamadı!

[ctx: Page title]
en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Pages dashboard
tr: Sayfaların panosu

en: Pages displaying this content blocks
tr: Bu içerik bloğunu gösteren sayfalar

en: Pages with content blocks
tr: İçerik blokları olan sayfalar

en: Pages with content blocks on them
tr: Üzerinde içerik bloğu bulunan sayfalar

en: Paid using {payment_method}
tr: {payment_method} kullanılarak ödendi

en: Parent product
tr: Ana ürün

en: Partner
tr: Tedarikçi

en: Partner '%s' was created successfully.
tr: '%s'  tedarikçisi başarıyla oluşturuldu.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
tr: '%s' tedarikçisi başarıyla silindi.

en: Partner '%s' was updated successfully.
tr: '%s' tedarikçisi başarıyla güncellendi.

en: Partner Notes
tr: Tedarikçi notları

en: Partner Reference
tr: Tedarikçi referansı

en: Partner SKU
tr: Ortak  SKU

en: Partner address
tr: Tedarikçi Adresi

en: Partner addresses
tr: Tedarikçi Adresleri

en: Partner details
tr: Tedarikçi alanları

en: Partner name
tr: Tedarikçi adı

en: Partner notes
tr: Tedarikçi notları

en: Partner reference
tr: Tedarikçi referansı

en: Partner reference number
tr: Tedarikçi referansı numarası

[ctx: Partner's name]
en: Name
tr: İsim

en: Partners
tr: Tedarikçiler

en: Partners dashboard
tr: Teklifçilerin panosu

en: Partners matching '%s'
tr: '%s' ile eşleşen tedarikçiler

en: Password
tr: Parola

en: Password reset
tr: Parola sıfırlama

en: Password reset complete
tr: Parola sıfırlama tamamlandı

en: Password reset email sent
tr: Parola sıfırlama e-postası gönderildi

en: Password reset unsuccessful
tr: Parola sıfırlama başarısız

en: Password updated
tr: Parola değiştirildi

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment Event
tr: Ödeme olayı

en: Payment Event Quantities
tr: Ödeme olayı miktarları

en: Payment Event Quantity
tr: Ödeme Olayı Miktarı

en: Payment Event Type
tr: Ödeme olayı türü

en: Payment Event Types
tr: Ödeme olayı türleri

en: Payment Events
tr: Ödeme olayları

en: Payment details
tr: Ödeme detayları

en: Payment details to go here
tr: Ödeme detayları burada belirtilecek

en: Payment event created
tr: Ödeme olayı oluşturuldu

en: Payment event for order %s
tr: %ssiparişi için ödeme olayı

en: Payment events
tr: Ödeme olayları

en: Payment method
tr: Ödeme metodu

en: Payment sources
tr: Ödeme kaynakları

en: Percentage benefits require a product range
tr: Yüzde avantajları bir indirim aralığına ihtiyaç duyar

en: Percentage discount benefit
tr: Yüzde indirim faydası

en: Percentage discount benefits
tr: Yüzde indirim faydaları

en: Percentage discount cannot be greater than 100
tr: İndirim oranı 100'den büyük olamaz

en: Percentage off of products in range
tr: Aralıktaki ürünlerin indirimleri

en: Permalink
tr: Kalıcı Bağlantı

en: Permission denied!
tr: İzin reddedildi!

en: Phone
tr: Telefon no

en: Phone number
tr: Telefon Numarası

en: Place order
tr: Sipariş ver

en: Placed after {start_date}
tr: {start_date} tarihinden sonra verildi

en: Placed before {end_date}
tr: {end_date} tarihinden önce verildi

en: Placed between {start_date} and {end_date}
tr: {start_date} ve {end_date} tarihleri arasında verildi

en: Please choose a product type
tr: Lütfen bir ürün tipi seçiniz

en: Please choose a shipping address
tr: Lütfen teslimat adresini seçiniz

en: Please choose a shipping method
tr: Lütfen teslimat yöntemini seçiniz

en: Please choose a valid amount
tr: Lütfen geçerli bir miktar seçin

en: Please confirm your password to delete your profile.
tr: Lütfen, profilinizi silmek için parolanızı girin.

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
tr: Lütfen aralık, tip ve değer ya da özel koşul seçiniz

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
tr: Lütfen bir aralık, tip, fiyat ya da bir özel teşvik seçiniz

en: Please either sign in or enter your email address
tr: Lütfen giriş yapın veya eposta adresinizi girin

en: Please enter a 3 or 4 digit number
tr: Lütfen 3 ya da 4 haneli bir numara giriniz

en: Please enter a valid credit card number.
tr: Lütfen geçerli bir kredi kartı numarası giriniz.

en: Please enter a voucher code
tr: Lütfen kupon kodunu giriniz

en: Please enter an email address
tr: Lütfen bir eposta adresi giriniz

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
tr: Doğru olarak yazıldığını doğrulamamız için lütfen parolanızı iki kez girin.

en: Please go to the following page and choose a new password:
tr: Lütfen listelenen sayfaya gidin ve yeni bir parola belirleyin:

en: Please login to add products to a wish list.
tr: Ürünleri istek listenize ekleyebilmek için lütfen giriş yapınız.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
tr: Lütfen bu referansı not edin veya bu sayfayı yazdırın ve siparişinizle ilgili olarak bizimle olan herhangi bir iletişiminizde belirtin.

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
tr: Lütfen silme işleminden önce tüm ürünlerin başka bir ürün türüne atandığından emin olun.

en: Please select a valid product
tr: Lütfen geçerli bir ürün seçin

en: Position
tr: Pozisyon

en: Position on page
tr: Sayfadaki konum

en: Post order actions
tr: Sipariş sonrası işlemler

en: Post/Zip-code
tr: Posta Kodu

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview email
tr: Eposta önizleme

en: Preview order
tr: Siparişi önizle

en: Price
tr: Fiyat

en: Price (excl tax)
tr: Fiyat (vergi hariç)

en: Price (excl. tax)
tr: Fiyat (vergiler hariç)

en: Price (inc. tax)
tr: Fiyat (vergiler dahil)

en: Price (incl. tax)
tr: Fiyat (vergi dahil)

en: Price (retail)
tr: Fiyat (perakende)

en: Price before discounts (excl. tax)
tr: indirimlerden önceki fiyat (vergiler dahil değil)

en: Price before discounts (inc. tax)
tr: İndirimlerden önceki fiyat (vergiler dahil)

en: Price excl tax (before discounts)
tr: Fiyat vergi hariç (indirimlerden önce)

en: Price excl. Tax
tr: Vergi hariç fiyat

en: Price high to low
tr: Fiyat - yüksek > düşük

en: Price inc tax (before discounts)
tr: Fiyat vergi dahil (indirimlerden önce)

en: Price incl. Tax
tr: Vergi dahil fiyat

en: Price low to high
tr: Fiyat - düşük > yüksek

en: Price per item
tr: Ürün başına fiyat

en: Price per order
tr: Sipariş başına fiyat

en: Price range
tr: Fiyat aralığı

en: Primary product
tr: Temel ürün

en: Print Packaging Slips
tr: Baskı Ambalajı Fişleri

en: Print this page
tr: Bu sayfayı yazdır

en: Priority
tr: Öncelik

en: Private - Only the owner can see the wish list
tr: Kişisel -  Sadece sahibi istek listesini görebilir

en: Proceed to checkout
tr: Ödemeye git

en: Product
tr: Ürün

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
tr: Ürün '%(name)s', miktar '%(qty)s'

en: Product Alerts
tr: Ürün Uyarıları

en: Product Class details
tr: Ürün Sınıfı detayları

en: Product Description
tr: Ürün Açıklaması

en: Product ID
tr: Ürün No

en: Product Information
tr: Ürün Bilgisi

en: Product Options
tr: Ürün Seçenekleri

en: Product SKUs or UPCs
tr: Ürün SKU'ları ya da UPC'leri

en: Product Type
tr: Ürün Türü

en: Product Type:
tr: Ürün Türü:

en: Product Types
tr: Ürün Tipleri

en: Product Views
tr: Ürün Görüntüleme

en: Product alert
tr: Ürün uyarısı

en: Product alert #%(id)s
tr: Ürün uyarısı #%(id)s

en: Product alert deleted
tr: Ürün uyarısı silindi

en: Product alert saved
tr: Ürün uyarısı kaydedildi

en: Product alerts
tr: Ürün uyarıları

en: Product analytics
tr: Ürün Analizleri

en: Product attribute
tr: Ürün özelliği

en: Product attribute value
tr: Ürün özellik değeri

en: Product attribute values
tr: Ürün özellik değerleri

en: Product attributes
tr: Ürün özellikleri

en: Product categories
tr: Ürün kategorileri

en: Product category
tr: Ürün kategorisi

en: Product class
tr: Ürün sınıfı

en: Product classes
tr: Ürün sınıfları

en: Product details
tr: Ürün detayları

en: Product image
tr: Ürün resmi

en: Product images
tr: Ürün resimleri

en: Product list
tr: ürün listesi

en: Product list content block created
tr: Ürün listesi içerik bloğu oluşturuldu

en: Product list promotion updated
tr: Ürün listesi promosyonları güncellendi

en: Product lists
tr: Ürün listeleri

en: Product name
tr: Ürün adı

en: Product name matches "{product_name}"
tr: "{product_name}" ile eşleşen ürün isimleri

en: Product options
tr: Ürün seçenekleri

en: Product recomendations
tr: Ürün önerileri

en: Product recommendation
tr: Ürün önerisi

en: Product record
tr: Ürün Kaydı

en: Product records
tr: Ürün Kayıtları

en: Product review
tr: Ürün yorumu

[ctx: Product review title]
en: Title
tr: Başlık

en: Product reviews
tr: Ürün yorumları

en: Product search results
tr: Ürün araması sonuçları

en: Product structure
tr: Ürün yapısı

en: Product title
tr: Ürün başlığı

[ctx: Product title]
en: Title
tr: Başlık

en: Product type
tr: Ürün tipi

en: Product type created successfully
tr: Ürün türü başarı ile oluşturuldu

en: Product type deleted successfully
tr: Ürün tipi başarıyla silindi

en: Product type updated successfully
tr: Ürün tipi başarı ile güncellendi

en: Product types
tr: Ürün türleri

en: Product views
tr: Ürün görüntüleme

en: Product:
tr: Ürün:

en: Products
tr: Ürünler

en: Products in Range
tr: Aralığındaki ürünler

en: Products in range
tr: Aralığındaki ürünler

en: Products in range '%(name)s'
tr: '%(name)s' aralığındaki ürünler

en: Products viewed
tr: İncelenen ürünler

en: Products you recently viewed
tr: Yakında incelediğiniz ürünler

en: Profile
tr: Profil

en: Profile updated
tr: Profil güncellendi

en: Promotion
tr: Promosyon

en: Promotion Name
tr: Promosyon Adı

[ctx: Promotion product list title]
en: Title
tr: Başlık

en: Promotion type
tr: Promosyon tipi

en: Promotions
tr: Promosyonlar

en: Promotions dashboard
tr: Promosyonlar

en: Public - Everybody can see the wish list
tr: Herkese açık - Herkes istek listesini görebilir

en: Public ranges have a customer-facing page
tr: Herkese açık alanlar müşterilere yönelik bir sayfaya sahiptir.

en: Purchases
tr: Satın almalar

en: Qty
tr: Miktar

en: Quantities updated.
tr: Miktarlar güncellendi.

en: Quantity
tr: Adet

en: Range
tr: Aralık

en: Range Product Uploaded File
tr: Aralıktaki ürünü yükleme dosyası

en: Range Product Uploaded Files
tr: Aralıktaki ürünü yükleme dosyaları

en: Range deleted
tr: Aralık silindi

en: Ranges
tr: Aralıklar

en: Ranges dashboard
tr: Aralıkların panosu

en: Ranking
tr: Sıralama

en: Rating
tr: Değerlendirme

en: Raw HTML
tr: İşlenmemiş HTML

en: Re-order
tr: Yeniden sipariş ver

en: Re-order all items
tr: Tüm ürünler için yeniden sipariş ver

en: Re-ordering...
tr: Yeniden sipariş veriliyor...

en: Recency
tr: Yenilik

en: Recent orders
tr: Son siparişler

en: Recently added products
tr: son eklenen ürünler

en: Recommended items
tr: Önerilen ürünler

en: Recommended product
tr: Önerilen ürün

en: Recommended products
tr: Önerilen ürünler

en: Record for '%s'
tr: '%s' için kayıt

en: Reference
tr: Referans

en: Refine by
tr: Tarafından düzenle

en: Refine your search
tr: Aramanı düzelt

en: Register
tr: Kayıt ol

en: Registering...
tr: Kaydediliyor...

en: Reinstate offer
tr: Kampanyayı yeniden etkinleştir

en: Reinstating...
tr: Geri alınıyor...

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Relevancy
tr: Uygunluk

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove %(object.content_object.type)s content block <strong>%(object.name)s</strong> from page <strong>%(object.page_url)s</strong> - are you sure?
tr:  %(object.content_object.type)s içerik bloğu <strong>%(object.name)s</strong>'nu <strong>%(object.page_url)s</strong> sayfasından kaldır - emin misiniz?

en: Remove %s
tr: Kaldır %s

en: Remove from page
tr: Sayfadan kaldır

en: Remove product
tr: Ürünü kaldır

en: Remove promotion
tr: Promosyonu kaldır

en: Remove promotion from page?
tr: Promosyon sayfadan kaldırılsın mı?

en: Remove selected products
tr: Seçili ürünleri kaldır

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
tr[0]: %d ürünü aralıktan kaldırıldı
tr[1]: %dürünleri aralıktan kaldırıldı

en: Removing...
tr: Kaldırılıyor...

en: Report Type
tr: Rapor tipi

en: Reporting Dashboard
tr: Raporların panosu

en: Reporting dashboard
tr: Raporların panosu

en: Reports
tr: Raporlar

en: Reports dashboard
tr: Raporların panosu

en: Required
tr: Gerekli

en: Required - a value for this option must be specified
tr: Gerekli - bu seçeneğin değeri belirtilmeli

en: Requires moderation
tr: Onay gerekiyor

en: Requires shipping
tr: Teslimat gerekli

en: Requires shipping?
tr: Teslimat gerekli?

en: Resetting your password at %(site_name)s.
tr: %(site_name)ssitesinde şifreniz sıfırlandı.

en: Restrictions
tr: Kısıtlamalar

en: Retail price
tr: Perakende fiyatı

en: Return to notifications inbox
tr: Bildirim kutusuna geri dön

en: Return to previous page
tr: Önceki sayfaya dön

en: Return to ranges homepage
tr: Aralık listesine geri dön

en: Return to site
tr: Siteye geri dön

en: Review
tr: Değerlendirme

en: Review #%(review.id)s
tr: Değerlendirme #%(review.id)s

en: Review Search
tr: Aramayı incele

en: Review information
tr: Değerlendirme bilgisi

[ctx: Review title]
en: Title
tr: Başlık

en: Reviews
tr: Yorumlar

en: Reviews dashboard
tr: Değerlendirmelerin panosu

en: Reviews written
tr: Yapılan yorumlar

en: Rich Text
tr: Zengin Metin

en: Richtext
tr: ZenginMetin

en: Running...
tr: İşleniyor...

en: SMS Template
tr: SMS Şablonu

en: SMS template
tr: SMS şablonu

en: Save
tr: Kaydet

en: Save and add another variant
tr: Kaydet ve başka bir varyant ekle

en: Save and continue editing
tr: Kaydet ve düzenlemeye devam et

en: Save and edit products
tr: Kaydet ve ürünleri düzenle

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Save for Later
tr: Sonrası için kaydet

en: Save for later
tr: Daha sonrası için kaydet

en: Save note
tr: Notu kaydet

en: Save review
tr: Yorumu kaydet

en: Save this offer
tr: Bu kampanyayı kaydet

en: Saved - for items to be purchased later
tr: Kaydedildi - daha sonra satın almak üzere

en: Saving...
tr: Kaydediliyor...

en: Score
tr: Puan

en: Search
tr: Ara

en: Search Products
tr: Ürünleri Ara

en: Search product alerts
tr: Ürün uyarılarını ara

en: Search term
tr: Arama ifadesi

en: Search text - used only for searching addresses
tr: Metin araması - yalnız adres araması için kullanılır

en: Searching...
tr: Aranıyor...

en: Second line of address
tr: Adresin ikinci satırı

en: Sections
tr: Bölümler

en: See all reviews
tr: Tüm yorumları gör

en: See more
tr: Daha fazla

en: Select an option group
tr: Bir seçenek grubu seçiniz

en: Select option
tr: Bir seçenek grubu seçiniz

en: Send notification to
tr: Duyuru gönder

en: Send password reset email
tr: Parola sıfırlama e-postası gönder

en: Send preview email
tr: Önizleme e-postası gönder

en: Send reset email
tr: Sıfırlama e-postası gönder

en: Sender
tr: Gönderen

en: Sending...
tr: Gönderiliyor...

en: Server error!
tr: Sunucu hatası!

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
tr: Oturum teklifi - geçici teklif, oturum süresince bir kullanıcı için kullanılabilir

en: Set as default billing address
tr: Varsayılan fatura adresi yap

en: Set as default shipping address
tr: Varsayılan kargo adresi yap

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
tr: Sepet içinde olan ve aralıkta bulunan tüm ürünleri tüketen indirimi önlemek için bunu ayarla.

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
tr: Paylaşımlı- Sadece sahibi ve gizlenen linke erişebilen insanlar istek listesini görebilir

en: Ship to this address
tr: Bu adrese gönder

en: Ship to your default shipping address
tr: Varsayılan teslimat adresinize gönder

en: Shiping (inc. tax)
tr: Teslimat ücreti (vergiler dahil)

en: Shipping
tr: Teslimat

en: Shipping (excl. tax)
tr: Teslimat ücreti (vergiler hariç)

en: Shipping Address
tr: Teslimat adresi

en: Shipping Event
tr: Teslimat olayı

en: Shipping Event Quantities
tr: Teslimat olayı miktarları

en: Shipping Event Quantity
tr: Teslimat olayı miktarı

en: Shipping Event Type
tr: Teslimat olayı türü

en: Shipping Event Types
tr: Teslimat olayı türleri

en: Shipping Events
tr: Teslimat olayları

en: Shipping Method
tr: Teslimat yöntemi

en: Shipping Methods
tr: Testimat yöntemleri

en: Shipping Notes
tr: Teslimat Notları

en: Shipping absolute discount benefit
tr: Teslimat mutlak indirim avantajı

en: Shipping absolute discount benefits
tr: Teslimat mutlak indirim avantajları

en: Shipping address
tr: Teslimat Adresi

en: Shipping address:
tr: Kargo adresi:

en: Shipping addresses
tr: Teslimat Adresleri

en: Shipping charge
tr: Teslimat ücreti

en: Shipping charge (after discounts)
tr: Teslimat ücreti (indirimlerden sonra)

en: Shipping charge (before discounts)
tr: Teslimat ücreti (indirimlerden önce)

en: Shipping charge (excl. tax)
tr: Teslimat ücreti (vergiler hariç)

en: Shipping charge (inc. tax)
tr: Teslimat ücreti (vergiler dahil)

en: Shipping dashboard
tr: Teslimat panosu

en: Shipping details
tr: Teslimat detayları

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
tr: Teslimat indirimleri 'maksimum etkilenen ürünler' özelliğine ihtiyaç duymamaktadır

en: Shipping event created
tr: Teslimat oluşturuldu

en: Shipping events
tr: Teslimat olayları

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
tr: Teslimat yöntemi seçmiş olduğunuz adres için uygun değil - lütfen başka bir tane seçiniz

en: Shipping method
tr: Teslimat metodu

en: Shipping methods
tr: Teslimat methodları

en: Shipping percentage discount benefit
tr: Teslimat yüzdesi indirim avantajı

en: Shipping percentage discount benefits
tr: Teslimat yüzdesi indirim avantajları

en: Shipping status
tr: Teslimat tutarı

en: Shipping total
tr: Teslimat tutarı

en: Shipping total (after discounts)
tr: Teslimat tutarı toplamı (indirimlerden sonra)

en: Shipping total (before discounts)
tr: Teslimat tutarı toplamı (indirimlerden önce)

en: Shipping total (excl. discounts)
tr: Teslimat tutarı (indirimler hariç)

en: Shipping total (inc. discounts)
tr: Teslimat tutarı (indirimler dahil)

en: Shipping:
tr: Teslimat:

en: Show results for
tr: ... için sonuçları göster

en: Single product
tr: tek ürün

en: Site offer - available to all users
tr: Site kampanyası - tüm kullanıcılar için geçerli

en: Size
tr: Boyut

en: Slug
tr: Manşet

en: Sorry!
tr: Üzgünüm!

en: Sort by
tr: Sırala

en: Source
tr: Kaynak

en: Source Type
tr: Kaynak türü

en: Source Types
tr: Kaynak türleri

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Specified page already exists!
tr: Belirtilen sayfa zaten var!

en: Spend %(value)s more from %(range)s
tr: %(range)saralığından %(value)sdaha fazlasını harca

en: Staff
tr: Ekip

en: Staff status
tr: Personel durumu

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
tr: Tek kalan ürünler ve ana ürünler en azından bir kategoriye sahip olmalıdır.

en: Stand-alone product
tr: Tek kalan ürün

en: Start date
tr: Başlangıç tarihi

en: Start datetime
tr: Başlangıç tarihi

en: State
tr: Eyalet

en: State/County
tr: Eyalet/Bölge

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Status
tr: Durum

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
tr: #%(line_id)d statü satırı '%(old_status)s' durumundan '%(new_status)s' durumuna değiştirildi

en: Steps
tr: Adımlar

en: Stock Record
tr: Stok kaydı

en: Stock alert
tr: Stok uyarısı

en: Stock alert requests
tr:  Stok Uyarıları

en: Stock alerts
tr: Stok uyarıları

en: Stock and pricing
tr: Stok ve fiyat

en: Stock record
tr: Stok kayıtları

en: Stock records
tr: Stok kayıtları

en: Subject
tr: Konu

en: Submitted - has been ordered at the checkout
tr: Onaylandı - ödemesi gerçekleşti

en: Submitted baskets
tr: Onaylanan sepetler

en: Submitting...
tr: Uygulanıyor...

en: Summary
tr: Özet

en: Superuser
tr: Superkullanıcı

en: Supplier
tr: Satıcı

en: Supplier SKU
tr: Satıcı SKU

en: Suspend offer
tr: Kampanyayı durdur

en: Suspending...
tr: Askıya alınıyor...

en: Tabbed Block
tr: Sekmeli blok

en: Tabbed Blocks
tr: Sekmeli bloklar

[ctx: Tabbed block title]
en: Title
tr: Başlık

en: Tax
tr: Vergi

en: Taxes will be added during checkout.
tr: Vergiler ödeme yapılırken eklenecek.

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
tr: Siparişinizi teslim ederken bilmemiz gerekenleri bildiriniz

en: Text
tr: Metin

en: Thank you for registering.
tr: Kayıt olduğunuz için teşekkürler !

en: Thank you for reviewing this product
tr: Ürüne yorum yaptığınız için teşekkür ederiz

en: Thanks for registering!
tr: Kayıt olduğunuz için teşekkürler!

en: Thanks for using our site!
tr: Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz!

en: Thanks for voting!
tr: Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz!

en: The %(name)s team
tr: %(name)stakımı

en: The '%(code)s' voucher has expired
tr: '%(code)s' kuponunun süresi doldu

en: The '%(code)s' voucher is not active
tr: '%(code)s' kuponu aktif değil

en: The URL "%s" does not exist
tr: "%s" URL'si mevcut değil

en: The code '%s' is already in use
tr: %s kodu zaten kullanılıyor

en: The end date must be after the start date
tr: Bitiş tarihi başlangıç tarihinden sonra olmalıdır

en: The entered password is not valid!
tr: Girilen parola geçerli değil !

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
tr: #%(line_id)ssatırı için girilen miktar %(quantity)smiktarından fazla olmamalıdır

en: The entered quantity for line #%s is not valid
tr: %ssatırı için girilen miktar geçersizdir

en: The event type '%s' is not valid
tr: '%s' olay türü geçerli değil

en: The expiration date you entered is in the past.
tr: Girilen bitiş tarihi geçmiş tarihtedir.

en: The full name of the user (if they have one)
tr: Kullanıcının tam adı (eğer belirtilmiş ise)

en: The given page number was invalid.
tr: Girilen sayfa numarası geçerli değil.

en: The highest priority offers are applied first
tr: Önce en yüksek önceliğe sahip kampanyalar uygulanır

en: The name '%s' is already in use
tr: '%s' ismi zaten kullanılıyor

en: The name of the site (eg example.com)
tr: Sitenin adı (Ör. example.com)

en: The new status '%s' is not valid
tr: '%s' yeni durumu geçerli değil

en: The new status '%s' is not valid for this order
tr: '%s' yeni durumu bu sipariş için geçerli değil

en: The number of times a single user can use this offer
tr: Bir kullanıcının bu teklifi kaç kez kullanabileceğinin sayısı

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
tr: Bu kampanyanın bir sepete (ve siparişe) uygulanma sayısı

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
tr: Teklif geçersiz olmadan önce kaç kere kullanılabileceğinin sayısı

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
tr: Parola sıfırlama bağlantısı geçersiz, önceden kullanılmış olabilir. Lütfen, yeni bir parolama sıfırlaması isteyin.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
tr: '%(postcode)s' posta kodu %(country)s için geçerli değil

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
tr: '%(product)s' adlı ürünün fiyatı siz sepetinize eklediğinizden bu yana %(old_price)s 'dan %(new_price)s 'a düşürüldü

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
tr: '%(product)s' adlı ürünün fiyatı siz sepetinize eklediğinizden bu yana %(old_price)s 'dan %(new_price)s 'a arttırıldı

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
tr: Koşulunu sağlayan ürünler %(amount)sfiyatına satılır

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
tr: SKU ya da UPC'si %s ile eşleşen ürünler zaten bu aralıkta

en: The report is inclusive of this date
tr: Bu rapor bu tarihi kapsamaktadır.

en: The requested product no longer exists
tr: İstenen ürün artık mevcut değil

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
tr: #%(line_id)ssatırı için seçilen miktar çok fazla

en: The specified parent product is a child product.
tr: Belirtilen ana ürün bir alt üründür.

en: The start date must be before the end date
tr: Başlangıç tarihi bitiş tarihinden önce olmalıdır

en: The starting date you entered is in the future.
tr: Girilen başvuru tarihi gelecek tarihtedir.

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
tr: Belirtilen bilgiler geçerli değil, lütfen hataları düzeltip tekrar gönderiniz

en: The team
tr: Takım

en: The two password fields didn't match.
tr: İki parola alanı eşleşmiyor

en: The user's email address
tr: Kullanıcının e-posta adresi

en: There are no addresses in your address book.
tr: Adres defterinde hiç adres yok

en: There are no categories.
tr: Hiç kategori bulunmuyor.

en: There are no defined emails to edit.
tr: Düzenlenmesi için tanımlanan hiçbir e-posta bulunmuyor.

en: There are no notifications to display.
tr: Gösterilecek bir bildirim yok.

en: There are no product types.
tr: Hiç ürün türü bulunmuyor.

en: There are no site offers at the moment.
tr: Şu anda kampanya öneren bir site bulunmuyor.

en: There is already an active stock alert for %s
tr: %s için önceden tanımlı bir stok uyarısı var

en: There is already an order with number %s
tr: %s numarasıyla zaten bir sipariş var

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
tr: Tavsiye edilen benzer ürünler.

en: These fields are rendered using Django's template system.
tr: Bu alanlar Django'nun şablon sistemi kullanılarak oluşturulmuştur.

en: These will be applied once your order is placed.
tr: Bunlar siparişiniz verildikten sonra uygulanacaktır.

en: Third line of address
tr: Adresin üçüncü satırı

en: This address is already in your address book
tr: Bu adres zaten hesabınızda kayıtlı

en: This can be used to have different types of HTML blocks (eg different widths)
tr: Bu, farklı HTML blok türlerine sahip olmak için kullanılabilir (örneğin farklı genişlikler)

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
tr: Bu, gönderme referansı veya takip numarası olabilir

en: This customer has not placed any orders yet.
tr: Bu müşteri henüz hiçbir sipariş vermedi.

en: This customer has not saved any addresses.
tr: Müşteri henüz bir adres eklemedi

en: This customer has not written any reviews yet.
tr: Bu müşteri henüz hiçbir yorum yazmadı.

en: This field is invalid as its value is forbidden
tr: Değeri yasak olduğu için bu alan geçersizdir

en: This field is required
tr: Bu alan gereklidir

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
tr: Bu işaret, ürünün bir teklif içerisinde yer alıp alamayacağı bilgisini gösterir.

en: This incident has been logged and will be addressed by an engineer as soon as possible.
tr: Bu hata kaydedildi ve mümkün olan en kısa sürede bir mühendis tarafından ele alınacak.

en: This is displayed on the offer browsing page
tr: Bu, kampanya arama sayfasında görüntülenir

en: This is displayed within the customer's basket
tr: Bu müşterinin alışveriş sepetinde görüntülendi

en: This is just used for organisational purposes
tr: Sadece organizasyonel amaçlar için kullanılacaktır

en: This is likely because this product still has stock records.
tr: Bunun nedeni büyük olasılıkla bu ürünün hala stok kayıtları bulunmasıdır.

en: This is not a valid international phone format.
tr: Bu geçerli bir uluslararası telefon numarası formatı değil.

en: This is not a valid local or international phone format.
tr: Bu geçerli bir yerel veya uluslararası telefon numarası formatı değil.

en: This is not a valid local phone format for %s.
tr: Bu geçerli bir yerel telefon numarası formatı değil %s.

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
tr: Bu, banka kartınızın arkasındaki 3 ya da 4 haneli güvenlik kodudur

en: This is the item number that the partner uses within their system
tr: Bu ürün numarası tedarikçinin kendi sistemlerinde kullandığı numaradır

en: This is used within forms to identify this source type
tr: Bu, bu kaynak türünü tanımlamak için formlar halinde kullanılır

en: This is where this promotion links to
tr: Bu promosyonun buraya bağlandığı yerdir:

en: This order can't have its status changed.
tr: Bu siparişin  durumu değiştirilemez.

en: This page is only available to users who aren't logged in.
tr: Bu sayfa sadece giriş yapmayan kullanıcılar için ulaşılabilir.

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
tr: Bu sayfanın projenizde uygulanması gerekli. Oscar'ın ödeme ağ geçidi kitaplıklarından birini kullanmak isteyebilirsiniz:

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
tr: Bu ürün, sepetinizde yer alan diğer ürünlerin kur değerleri ile aynı kur değerine sahip olmadığı için sepetinize eklenemez

en: This product does not have any reviews yet
tr: Henüz yorum yok

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
tr: Henüz yorum yok -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">ilk yazan siz olun</a>.

en: This product does not have any reviews yet.
tr: Henüz yorum yok.

en: This product does not have any variants.
tr: Bu ürünün herhangi bir varyantı yok.

en: This promotion is not displayed anywhere at the moment.
tr: Bu promosyon şu anda hiçbir yerde görüntülenemiyor.

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
tr: Bu aralık tüm ürünleri içermektedir. Ürünleri el ile eklemek için, lütfen düzenleme aralığı sayfasındaki 'Tüm Ürünleri Dahil Et' seçeneğini kaldırın.

en: This review has no votes.
tr: Bu değerlendirme herhangi bir oylama almamış.

en: This voucher has already been used
tr: Bu kupon zaten kullanılmış

en: This voucher is only available to signed in users
tr: Bu kupon sadece giriş yapan kullanıcılar için geçerlidir

en: This will also delete the following child products:
tr: Bu aynı zamanda listelenen alt ürünleri de silecektir:

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
tr: Bu, kupon girildikten sonra kasada ve sepette gösterilecektir.

en: Threshold
tr: Eşik

en: Time between creation and submission
tr: Oluşturulma ile onaylanma arasındaki zaman

en: Time of purchase
tr: Satın alınma zamanı

en: Time since creation
tr: Oluşturulmadan sonra geçen zaman

en: Times added to basket
tr: Sepete eklenme sayısı

en: Times on orders
tr: Sipariş Ücretleri

en: Title
tr: Başlık

en: Title A to Z
tr: Ürün adı - A > Z

en: Title Z to A
tr: Ürün adı - Z > A

en: Total
tr: Toplam

en: Total <em>open</em> baskets
tr: Toplam <em>açık</em> sepetler

en: Total Customers
tr: Tüm Müşteriler

en: Total Discount
tr: Toplam indirim

en: Total Orders
tr: Toplam Siparişler

en: Total Products
tr: Tüm Ürünler

en: Total Spent
tr: Toplam Harcama

en: Total Votes
tr: Toplam Oy

en: Total cost:
tr: Toplam tutar:

en: Total customers
tr: Tüm müşteriler

en: Total discount
tr: Toplam indirim

en: Total inc tax
tr: Toplam vergiler dahil

en: Total incl. tax
tr: Vergiler dahil toplam

en: Total lines
tr: Toplam satırlar

en: Total orders
tr: Toplam siparişler

en: Total products
tr: Toplam ürünler

en: Total revenue
tr: Toplam gelir

en: Total spent
tr: Toplam harcama

en: Total value
tr: Toplam değer

en: Total:
tr: Toplam:

en: Totals
tr: Toplamlar

en: Track stock levels?
tr: Stok seviyelerini izle?

en: Track stock?
tr: Stok takibi?

en: Tracking your order
tr: Siparişiniz takip ediliyor

en: Transaction
tr: Alışveriş

en: Transactions
tr: Alışverişler

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
tr: Başlık

en: True / False
tr: Doğru / Yanlış

en: True,False
tr: Doğru,Yanlış

en: Type
tr: Tür

en: URL redirect (optional)
tr: URL yönlendirmesi (isteğe bağlı)

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
tr: İstenilen yeni durum geçerli olmadığından sipariş durumu değiştirilememektedir

en: Unable to change order status due to payment error: %s
tr: %s ödeme hatası nedeniyle sipariş durumu değiştirilememektedir

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
tr: %södeme hatasından dolayı ödeme olayı oluşturulamıyor

en: Unable to create payment event: %s
tr: %södeme olayı oluşturulamıyor

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
tr: Ödeme hatasından dolayı %s teslimat olayı oluşturulamıyor

en: Unable to create shipping event: %s
tr: %steslimat olayı oluşturulamıyor

en: Unable to delete '%s'
tr: '%s' silinemiyor

en: Unavailable
tr: Uygun değil

en: Undo
tr: Geri al

en: Unit Cost Price
tr: birim maliyet fiyatı

en: Unit Price (excl. tax)
tr: Birim fiyat (vergiler dahil değil)

en: Unit Price (inc. tax)
tr: Birim fiyat (vergiler dahil)

en: Unit Retail Price
tr: Birim Perakende Fiyatı

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
tr: Evrensel Ürün Kodu (UPC) , belirli bir tedarikçiye özgü olmayan ürüne ait bir tanımlayıcıdır. Örneğin ISBN kodunun kitaplar için olduğu gibi.

en: Unknown products
tr: Bilinmeyen ürünler

en: Unlink user
tr: Kullanıcının bağlantısını kaldır

en: Unlinking...
tr: Bağlantı kaldırılıyor...

en: Unrecognized image type!
tr: Tanımlanamayan resim türü

en: Up
tr: Yukarı

en: Update
tr: Güncelle

en: Update address
tr: Adresi güncelle

en: Update alert #%(id)s
tr: Güncelleme uyarısı #%(id)s

en: Update category '%s'
tr: Kategoriyi güncelle '%s'

en: Update content block
tr: İçerik bloğunu güncelle

en: Update details
tr: Güncelleme detayları

en: Update product type '%s'
tr: '%s' ürün tipi güncelle

en: Update quantities
tr: Adetleri güncelle

en: Update review
tr: Değerlendirme güncelleme

en: Update status of selected reviews
tr: Seçili değerlendirmelerin durumunu güncelle

en: Updating...
tr: Güncelleniyor...

en: Upload Image
tr: Resim yükle

en: Upload history
tr: Yükleme geçmişi

en: Upload, change or remove images
tr: Resimler yükle, değiştir veya kaldır

en: Uploaded By
tr: Tarafından yüklendi

en: Upper Limit
tr: Üst limit

en: Upselling
tr: Çapraz satış

en: Usage
tr: Kullanım

en: Used in an order
tr: Bir siparişte kullanıldı

en: Used voucher code "{voucher_code}"
tr:  "{voucher_code}" kupon kodu kullanıldı

en: User
tr: Kullanıcı

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
tr: '%(name)s' kullanıcısı '%(partner_name)s' tedarikçisine zaten bağlandırıldı

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
tr: '%(name)s' kullanıcısı '%(partner_name)s' tedarikçisine bağlanamadı

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
tr: '%(name)s' kullanıcısı '%(partner_name)s' na bağlandırıldı

en: User '%s' was created successfully.
tr: '%s' kullanıcısı başarıyla oluşturuldu.

en: User '%s' was updated successfully.
tr: '%s' kullanıcısı başarıyla güncellendi.

en: User ID
tr: Kullanıcı No

en: User address
tr: Kullanıcı Adresi

en: User addresses
tr: Kullanıcı Adresleri

en: User analytics
tr: Kullanıcı analizleri

en: User offer - available to certain types of user
tr: Kullanıcı kampanyası - sadece bazı kullanıcılar için geçerli

en: User product view
tr: Kullanıcı ürün görüntüleme

en: User product views
tr: Kullanıcı ürün görüntüleme

en: User record
tr: Kullanıcı kaydı

en: User records
tr: Kullanıcı kayıtları

en: User related
tr: İlgili kullanıcı

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: User search queries
tr: Kullanıcı arama sorguları

en: User search query
tr: Kullanıcı arama sorgusu

[ctx: User's name]
en: Name
tr: İsim

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Users dashboard
tr: Kullanıcıların panosu

en: Users' status successfully changed
tr: Kullanıcının statüsü başarıyla değiştirildi

en: Uses
tr: Kullanımlar

en: Valid from
tr: itibaren geçerli

en: Valid to
tr: kadar geçerli

en: Value
tr: Değer

en: Value condition
tr: Değer koşulu

en: Value conditions
tr: Değer koşulları

en: Value option
tr: Değer seçeneği

en: Variant
tr: Varyant

en: Variants
tr: Varyantlar

en: View
tr: Görüntüle

en: View Stock Alerts
tr: Stok uyarılarını görüntüle

en: View a preview of this email using order:
tr: Siparişi kullanarak bu e-postanın önizlemesini görüntüleyin:

en: View all blocks on this page
tr: Bu sayfadaki bütün blokları görüntüle

en: View all content blocks
tr: Tüm içerik bloklarını görüntüle

en: View basket
tr: Sepeti görüntüle

en: View by page
tr: Sayfaya göre görüntüle

en: View content blocks by page
tr: İçerik bloklarını sayfaya göre görüntüle

en: View it on the site
tr: Sitede görüntüle

en: View on site
tr: Sitede görüntüle

en: View order status
tr: Sipariş durumunu görüntüle

en: View preview
tr: Önizleme görüntüle

en: View product
tr: Ürünü görüntüle

en: Views
tr: Görüntülenme

en: Visibility
tr: Görülebilirlik

en: Vote
tr: Oy

en: Votes
tr: Oylar

en: Voucher
tr: Kupon

en: Voucher '%(code)s' added to basket
tr: Kupon '%(code)s' sepete eklendi

en: Voucher '%s' removed from basket
tr: Kupon '%s' sepetinizden kaldırıldı

en: Voucher Application
tr: Kupon Uygulaması

en: Voucher Applications
tr: Kupon uygulamaları

en: Voucher ID
tr: Kupon numarası

en: Voucher code
tr: Kupon kodu

en: Voucher created
tr: Kupon oluşturuldu

en: Voucher deleted
tr: Kupon silindi

en: Voucher details
tr: Kupon detayları

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
tr: Kupon kampanyası - sadece uygun kupon kodunu girdikten sonra geçerli

en: Voucher performance
tr: Kupon performansı

en: Voucher updated
tr: Kupon güncellendi

en: Voucher/promo code
tr: Kupon/promosyon kodu

en: Vouchers
tr: Hediye Çekleri

en: Vouchers dashboard
tr: Kuponların panosu

en: Warning
tr: Uyarı

en: We do not ship to this country
tr: Bu ülkeye teslimat yapamıyoruz

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
tr: Alışveriş sepeti bir önceki sayfa ile birleştirildi. Sepetiniz içi değişmiş olabilir.

en: We're sorry but something went terribly wrong and we've been unable to generate the page you requested.
tr: Üzgünüz ama bir şeyler ters gitti ve talep ettiğiniz sayfayı oluşturamadık.

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
tr: Üzgünüz ama bu sayfada aradığınız bulunamadı.

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
tr: Üzgünüz ama bu sayfaya ulaşım izniniz bulunmamaktadır.

en: Weight Band
tr: Ağırlık bandı

en: Weight Bands
tr: Ağırlık bantları

en: Weight band updated
tr: Ağırlık bandı güncellendi

en: Weight bands
tr: Ağırlık bantları

en: Weight range (kg)
tr: Ağırlık sınırı (kg)

en: Weight-based Shipping Method
tr: Ağırlık bazlı nakliye yöntemi

en: Weight-based Shipping Methods
tr: Ağırlık bazlı nakliye yöntemleri

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Welcome back
tr: Tekrar Hoşgeldiniz

en: What should your new wish list be called?
tr: Yeni istek listenizin ismi nedir?

en: What you need to do
tr: Ne yapmak istiyorsunuz

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
tr: Bir teklif, siparişlere bu eşikten daha fazla indirim verdiğinde, teklif sunulmaz hale gelir

en: Where in the page this content block will appear
tr: Sayfada bu içerik bloğu görünecek

en: Where should we ship to?
tr: Nereye gönderelim?

en: Which products get a discount?
tr: Hangi ürünlerde indirim var?

en: Who are you?
tr: Kimsiniz?

en: Wish List
tr: İstek listesi

en: Wish Lists
tr: İstek Listeleri

en: Wish list line
tr: İstek listesi satırı

en: Wish list settings
tr: İstek listesi ayarları

en: Wishlists
tr: İstek listeleri

en: With selected customers:
tr: Seçili müşteriler ile:

en: With selected items:
tr: Seçili öğeler ile:

en: With selected lines
tr: Seçili satırlar ile

en: Write a review
tr: Yorum yazın

en: Yes
tr: Evet

en: Yes!
tr: Evet!

en: Yes,No
tr: Evet,Hayır

en: You already have an active alert for this product
tr: Bu ürün için zaten aktif bir uyarınız var

en: You are editing:
tr: Düzenliyorsunuz:

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
tr: Bu ürün stokta tekrar bulunduğunda e-posta alabilirsiniz.

en: You can only assign child products to parent products.
tr: Alt ürünleri sadece ana ürünlere atayabilirsiniz.

en: You can only vote once on a review
tr: Bir yoruma sadece bir kez oy verebilirsiniz

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
tr: Bir SKU veya UPC seçimini yapıştırabilirsiniz.

en: You can track the status of your order
tr: Siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz

en: You can use the following variables:
tr: Listelenen değişkenleri kullanabilirsiniz:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
tr: Siparişinizin durumunu aşağıdaki site URL'sinden takip edebilirsiniz:
    %(status_url)s

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
tr: <a href="%(status_url)s" title="order status">buraya</a> tıklayarak siparişin durumunu görebilirsiniz

en: You can't leave a review for this product.
tr: Bu ürüne bir yorum yapamazsınız.

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
tr: Giriş yapmadan sonra işlem yapmak için ürün kaydedemezsiniz

en: You cannot modify a %s basket
tr: %s sepetini değiştiremezsiniz

en: You cannot vote on your own reviews
tr: Kendi yorumunuza oy veremezsiniz

en: You could be missing out on offers!
tr: Kampanyaları kaçırabilirsin!

en: You do not have access to this report
tr: Bu rapora erişme hakkınız bulunmamaktadır

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
tr: Stokta olmayan ürünler için herhangi bir aktif uyarınız bulunmamaktadır.

en: You don't have any wish lists yet.
tr: Henüz hiçbir istek listesine sahip değilsiniz.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
tr: '%(code)s' kuponunu daha önce sepetinize eklediniz

en: You have already reviewed this product!
tr: Bu ürüne daha önceden yorum yaptınız

en: You have already used this voucher in a previous order
tr: Bu kuponu önceki bir siparişinizde zaten kullanmışsınız

en: You have an active stock alert for this product.
tr: Bu ürün için aktif stok uyarınız bulunmaktadır.

en: You haven't placed any orders.
tr: Herhangi bir sipariş vermediniz.

en: You must select some lines to act on
tr: İşlem yapmak için satır seçmelisiniz

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
tr: Ya SKU / UPC'lerin bir listesini ya da bir dosya sunmalısın

en: You need to add some items to your basket to checkout
tr: Ödeme yapmak için sepetinizi ürün eklemelisiniz

en: You need to define some shipping methods
tr: Bazı ödeme yöntemleri tanımlamanız gerekli

en: You need to select some %ss
tr: Bazı %slar seçmeniz gerekli

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
tr: Bu e-postayı %(name)s. kullanıcısı adına bir parola sıfırlama isteği yaptığınız için alıyorsunuz.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
tr: E-posta adresiniz %(email)solarak değiştirildiği için bu e-postayı alıyorsunuz.

en: Your '%s' wish list has been deleted
tr: '%s' istek listeniz silindi

en: Your '%s' wishlist has been updated
tr: '%s' istek listeniz güncellendi

en: Your Store Statistics
tr: Dükkanınızın İstatistikleri

en: Your basket couldn't be updated. Please correct any validation errors below.
tr: Sepetiniz güncellenemedi. Lütfen aşağıdaki doğrulama hatalarını düzeltin.

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
tr: Sepetiniz kupon indirimi için uygun değil

en: Your basket is empty.
tr: Sepetiniz boş

en: Your basket is now empty
tr: Sepetiniz şu an boş

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
tr: E-posta adresiniz %(site_name)s sitesinde değiştirildi.

en: Your order contains:
tr: Siparişiniz şunları içeriyor:

en: Your password changed at %(site_name)s.
tr: %(site_name)ssitesinde şifreniz değiştirildi.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
tr: Parolanız ayarlandı. Devam etmek için şimdi giriş yapabilirsiniz.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
tr: Daha önce seçmiş olduğunuz teslimat adresi artık geçerli değil. Lütfen başka bir tane seçin

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
tr: Daha önce seçmiş olduğunuz teslimat yöntemi artık geçerli değil. Lütfen başka bir tane seçin

en: Your product must have a product class.
tr: Ürününüz bir ürün sınıfına sahip olmalı.

en: Your product must have a title.
tr: Ürününüz bir başlığa sahip olmalı.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
tr: Profiliniz şimdi silindi. Siteyi kullandığın için teşekkürler.

en: Your start date must be before your end date
tr: Başlangıç tarihiniz bitiş tarihinizden önce olmalıdır.

en: Your stock alert cannot be cancelled
tr: Stok uyarısı iptal edilemedi

en: Your stock alert cannot be confirmed
tr: Stok uyarısı doğrulanamadı

en: Your stock alert has been cancelled
tr: Stok uyarısı iptal edildi

en: Your stock alert is now active
tr: Stok uyarısı aktif durumda

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
tr: Belirttiğiniz bilgiler geçerli değil - lütfen aşağıdaki hataları düzeltin

en: Your submitted shipping method is not permitted
tr: Belirttiğiniz teslimat yöntemi kabul edilmedi

en: Your wish list is empty.
tr: İstek listeniz boş.

en: Your wishlist has been created
tr: İstek listeniz oluşturuldu

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
tr: İstek listeniz oluşturuldu ve '%(name)s eklendi

en: [Product deleted]
tr: [Ürün silindi]

en: a maximum of %(max)d can be bought
tr: en fazla %(max)dürün satın alınabilir

en: anonymous
tr: anonim

en: cancel
tr: iptal

en: choose event type
tr: olay türünü seç

en: choose new status
tr: yeni durum seç

en: date joined
tr: katılma tarihi

en: email address
tr: e-posta adresi

[ctx: end date]
en: To
tr: Kime

en: next
tr: sıradaki

en: no stock available
tr: Stokta mevcut değil

[ctx: noun]
en: Archive
tr: arşiv

en: or
tr: veya

en: or send a preview to:
tr: veya bir önizleme gönder:

en: please check the error messages below and try again
tr: Lütfen aşağıdaki hata mesajına göz atıp yeniden deneyin

en: previous
tr: geri

en: price:
tr: fiyat:

en: products
tr: ürünler

en: quantity
tr: adet

en: quantity:
tr: miktar:

en: reset
tr: sıfırla

en: return to basket
tr: sepete geri dön

en: return to range list
tr: Aralık listesine geri dön

[ctx: start date]
en: From
tr: Kimden

en: thumbnail
tr: Küçük resim

en: to
tr: -e

en: unavailable
tr: Uygun değil

[ctx: verb]
en: Archive
tr: arşiv

en: with amount
tr: miktar ile

en: with code '%s'
tr: '%s' kodu ile

en: with name matching '%s'
tr: %s ile eşleşen isim

en: with reference
tr: referans ile
